@madridom az Instagramon
Fórumajánló
2018-01-18 13:35 Tromposch Ádám realmadrid.com
Hivatalos a Leganes elleni keret Spanyol Kupa

A Real Madrid ma este a Leganes vendége lesz a Spanyol Kupa negyeddöntőjének első meccsén.

Zidane 19 játékost nevezett a találkozóra, a keretben nincs ott Ramos, Benzema, Bale és Cristiano Ronaldo sem. A védelemben pedig Marcelo sem lesz a csapatban, őt minden bizonnyal Theo helyettesíti majd a kezdőben.

A REAL MADRID hivatalos kerete: Kapusok: Navas, Casilla és Moha. Védők: Carvajal, Vallejo, Varane, Nacho, Theo és Achraf. Középpályások: Kroos, Modric, Casemiro, M. Llorente, Asensio, Isco, Kovacic és D. Ceballos. Támadók: Lucas Vázquez és Mayoral.

Leganés – R. Madrid Spanyol Kupa, negyeddöntő 2018.01.18 (csütörtök) 21:30 TV: DigiSport 1

A hozzászólásokat keresed? Új otthonuk a Fórum! Regisztrálj és vegyél részt Te is az aktualitások és mérkőzések kibeszélésében!