@madridom az Instagramon
Fórumajánló
2018-12-18 08:24 Tromposch Ádám realmadrid.com
Gólszerzőink a klubvilágbajnokságon FIFA Klubvilágbajnokság

Bale, Benzema, Sergio Ramos és Isco is szerzett már gólt a klub-vb-n a Real Madrid jelenlegi keretéből.

A Real Madrid szerdán lép először pályára az idei kiírásban, mint a Bajnokok Ligája címvédője. Első ellenfele a klubvilágbajnokságon a Kashima Antlers lesz, méghozzá a Zayed Sports City Stadionban, Abu Dhabiban, 17:30-tól. A csapat sorozatban harmadik címét nyerheti meg, az elmúlt öt évben pedig a negyediket. A torna mérkőzéseit az M4 Sport élőben közvetíti.

A spanyol klub jelenlegi keretében négy olyan játékos is van, akik gólt szereztek ilyen tornán, hiszen korábban 2014-ben, 2016-ban és 2017-ben is részt vett a Real Madrid az aktuális kiírásban. Természetesen mindig a Bajnokok Ligája-győzelemnek köszönhetően.

Bale, Benzema, Sergio Ramos és Isco összesen 9 gólt lőttek ezeken a tornákon. A walesi és a francia játékos 3-3 gólt szerzett, a Real Madrid csapatkapitánya két gólos, Isco pedig egyet lőtt.

A hozzászólásokat keresed? Új otthonuk a Fórum! Regisztrálj és vegyél részt Te is az aktualitások és mérkőzések kibeszélésében!