Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. június 27., kedd 12:17

Azt nem mondtam, hogy abszolút haszontalan lenne, sőt, de azért volt olyan, amikor hosszabb távon is rendelkezésre állt, és ebből, illetve a nélküle játszott meccsek alapján felállított mintából számomra úgy tűnik, hogy nélküle eredményesebb és élvezhetőbb focit játszik a csapat.


Ráadásul amennyiben Casemiro a gálakezdő tagja marad (ebben majdnem teljesen biztos vagyok), akkor ahogy MyStiQ írja, megint tumultus lesz, ne adj' Isten elégedetlenség a játékpercek miatt, és olyan ember kerül padra az érinthetetlen Bale miatt, aki talán hasznosabb lenne (pl. Isco).

Amennyiben át is állunk egy kötetlen 4-4-2-féle felállásra, a fentiek alapján a Kroos-Modric-Casemiro tengely melletti 3 helyre pályázna Benzema, Ronaldo, Bale, Mbappé, Isco és Kovacic, mellettük a peremeberek Llorente és Lucas Vazquez - itt már biztosan lelépett Morata és James is.

Ügyesen rotál Zidane ez kétségtelen, de olyan szintű játékosoknál, mint a fent felsoroltak, előbb-utóbb elégedetlenség lesz szerintem, és Iscot és Kovacicot is nagyon sajnálnám, ha emiatt lépne. Persze ez sarkított így, mert nyilván a K-M-C hármas is rotálva lesz, de továbbra is soknak érzem kicsit. Pont Bale játékperceit elosztva érezném ideálisnak. Persze ha beüt egy komolyabb sérülés, akkor borulhat minden...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 27., kedd 12:12

es lucas is itt van. mondjuk ettol fuggetlenul szerintem pont optimalis ez a letszam elore. bappe jon. morata james megy. igy optimalis.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. június 27., kedd 12:08

Mondjuk ez a 6 ember 4 posztra eléggé sántít. Inkább 6 ember 3 posztra, mert az első hármas mögött továbbra is alapnak tűnik a Casemiro - Modric - Kroos trió.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. június 27., kedd 12:02

Tényleg kedvelem a walesit és nem is kutyaütő, de az idei szezon tökéletesen bizonyította, hogy olyan játékrendszerben, ahol neki nem igazán van helye határozottan erősebb a csapat
Ezt már sokadszor olvasom itt.

Nem értek egyet. Szerintem - szerintem! - a szezon legmeggyőzőbb Real Madrid meccse a Bayern elleni odavágó volt. Én azután a meccs után nem tudtam elképzelni hogy ne nyerjük meg a BL-t. És ott Balenek kulcsszerepe volt abban hogy olyan meccset játszott a csapat, amilyet. Simán van helye ebben a csapatban, csak ne lenne ennyit sérült.

Mondom ezt úgy hogy a legnagyobb ellenzője voltam anno. Engem rég meggyőzött, és szomorú lennék ha elmenne, fontos tagja a csapatnak, még ha nem is így látja a fórum népe.

Ahogy hehe írta, 6 ember 4 posztra, egyszerűen tökéletes lenne, kell Mbappé :agree: :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. június 26., hétfő 14:13

Realista24 írta:"Gúd nyúz", Bale érinthetetlen! Esélytelen, hogy bárki is leigazolja, legyen az a PSG vagy angol klub. :|
:cens:
gondoltuk, pedig most kellene eladni..

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. június 26., hétfő 14:09

RealMadridFanatic írta:Érthetetlen amúgy.

Tényleg kedvelem a walesit és nem is kutyaütő, de az idei szezon tökéletesen bizonyította, hogy olyan játékrendszerben, ahol neki nem igazán van helye határozottan erősebb a csapat, ráadásul Isco végre megmutatja a benne rejlő potenciát, és nagyon illik a képbe. Grátisz, hogy szemet gyönyörködtető, latinos a stílusa, ami tovább tüzeli a szurkolókat.

További fontos szempont, hogy a jövő talán legnagyobb ígérete is könnyebb szívvel jönne el a Realba, pénzügyileg pedig nagyjából "kioltaná" egymást a két ügylet.

Ha mindez nem lenne elég, és tegyük fel, hogy Bale csúcsformába is lendülne és a csapat hasznára lenne, akkor sem lehet rá számítani hosszú távon, mert rengeteget sérült. Pont ma láttam egy cikket, hogy érkezése óta a lehetséges játékperceknek mindössze 5x%-át tudta a pályán tölteni. Ez nekem nagyon kevés (persze sok esetben nem bánjuk ezt, de most nem ez a lényeg).

Egyszerűen majdnem minden szempont arra mutat, hogy most kell kiszállni belőle. Nem mondhatjuk azt sem, hogy teljes bukás, voltak fontos góljai, Ő is rengeteg címet nyert, most van a legjobb korban, az ára magasan van, mindenki jól járna, szerintem még Ő is. Pl. egy MU-val, ahol meggyőződésem, hogy ha normálisan felépítik egy szezonra, és nem sérült állandóan, akkor húzóember lenne.
Tökéletesen összefoglaltad. ( +1 ) :mrgreen:

Ebből is látszik,hogy marha vékony dolgon múlik a csapat jövője. Ha szeptember elsején van Bale és nincs Bappe kb lehúzhatjuk a csapatot a wc-n. Nyilván kissé sarkítottam most, de kb ez a helyzet.
Akkora potenciál lehetne a csapatban,hogy történelmi címvédés után jöhetnének sokkal jobb szezonok is, erre lehet elfogjuk cseszni az egészet.
Bízzunk a legjobb forgatókönyvben.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. június 26., hétfő 12:11

Főleg hogy még stabil kezdő is lesz, ha egészséges, nemhogy elüldögél a padon mint az előző szezonban sokszor Isco. :roll: Tehát vagy marad a 4-3-3, vagy valami katasztrofális Isco féle 4-4-2, csak vele. Egyik sem hangzik valami jól, mert elhiszem én, hogy szeret szabadon játszani, de hogy valami durván béna benne, az is tény. Benitez alatt sem sok sót evett meg középen, igaz az több tényezős dolog volt. Ha meg marad a 4-3-3, akkor marad az amitől a fél fórum már januárban lemondott a csapatról, csak jött a sérülése meg Isco a helyére és egyből lett egy kis pofája a csapatnak. Nem tetszik ez nekem.... :coffee:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 26., hétfő 10:53

már vázoltam korábban, hogy isco, asensio, karim, béla, céronaldo és bappe 6 ember 4 posztra, faszák vagyunk egész szezonra.

nyilván moratának tipli van, akár jön bappe, akár nem.

ha ez létrejön, elvárom az ismétlést a bajnokságban és a béellben is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 26., hétfő 10:32

RealMadridFanatic írta: Pont ma láttam egy cikket, hogy érkezése óta a lehetséges játékperceknek mindössze 5x%-át tudta a pályán tölteni. Ez nekem nagyon kevés (persze sok esetben nem bánjuk ezt, de most nem ez a lényeg).
Kíváncsiságból egyik nap megnéztem, hogy mennyit volt sérült mióta itt van. 261 nap. Az egy teljes szezon szinte...a 4 idény alatt... :lol: Ez a szopás nem az orál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 26., hétfő 10:29

H.E.H.E. írta:nem probléma, legalább akkor hambi megy a kis bocilábaival.

akkor valszeg bappe nem jön idén, reménykedjünk, hogy nem szenved súlyos sérülést jövő nyárig.
Várjál. Zidane után Pérez is bevetette magát, és telefonon felkereste a családot, hogy biztosítsa őket arról, hogy a gyerek jó helyre fog kerülni.
Mbappé érkezése nem Baletől vagy Cétől függ, hanem Moratától. Amúgy a Monaco most emelné neki kilencszeresére a fizetését, 15Kről 135-re, hetente.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. június 26., hétfő 10:28

Érthetetlen amúgy.

Tényleg kedvelem a walesit és nem is kutyaütő, de az idei szezon tökéletesen bizonyította, hogy olyan játékrendszerben, ahol neki nem igazán van helye határozottan erősebb a csapat, ráadásul Isco végre megmutatja a benne rejlő potenciát, és nagyon illik a képbe. Grátisz, hogy szemet gyönyörködtető, latinos a stílusa, ami tovább tüzeli a szurkolókat.

További fontos szempont, hogy a jövő talán legnagyobb ígérete is könnyebb szívvel jönne el a Realba, pénzügyileg pedig nagyjából "kioltaná" egymást a két ügylet.

Ha mindez nem lenne elég, és tegyük fel, hogy Bale csúcsformába is lendülne és a csapat hasznára lenne, akkor sem lehet rá számítani hosszú távon, mert rengeteget sérült. Pont ma láttam egy cikket, hogy érkezése óta a lehetséges játékperceknek mindössze 5x%-át tudta a pályán tölteni. Ez nekem nagyon kevés (persze sok esetben nem bánjuk ezt, de most nem ez a lényeg).

Egyszerűen majdnem minden szempont arra mutat, hogy most kell kiszállni belőle. Nem mondhatjuk azt sem, hogy teljes bukás, voltak fontos góljai, Ő is rengeteg címet nyert, most van a legjobb korban, az ára magasan van, mindenki jól járna, szerintem még Ő is. Pl. egy MU-val, ahol meggyőződésem, hogy ha normálisan felépítik egy szezonra, és nem sérült állandóan, akkor húzóember lenne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 26., hétfő 10:26

nem probléma, legalább akkor hambi megy a kis bocilábaival.

akkor valszeg bappe nem jön idén, reménykedjünk, hogy nem szenved súlyos sérülést jövő nyárig.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 26., hétfő 10:17

"Gúd nyúz", Bale érinthetetlen! Esélytelen, hogy bárki is leigazolja, legyen az a PSG vagy angol klub. :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. június 1., csütörtök 15:59

BBeno írta:Bale: Magamat hibáztatom amiért játszani akartam mielőtt teljesen felépültem volna, játszani akartam és így jártam... teljesen megértem ha nem fogok kezdeni, nem tudom, hogy tudnék-e 90 percet játszani cardiffban.
Korrekt.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 1., csütörtök 1:04

Bale: Magamat hibáztatom amiért játszani akartam mielőtt teljesen felépültem volna, játszani akartam és így jártam... teljesen megértem ha nem fogok kezdeni, nem tudom, hogy tudnék-e 90 percet játszani cardiffban.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. május 31., szerda 17:16

CS0ki írta:3-0-nál 5 percre a végén becserélném, hogy megtapsolják. Amúgy nem...
Mondjuk elobb hoznam be Asensiot, Lucast, Kovat, de akar Jamest, Moratat vagy Nachot is. Tobbet tettek mindannyian ebben a szezonban, mint a walesi. De ez legyen a legnagyobb gondja ZZ-nek, hogy a biztos vezetesnel kinek ad par percet. :D

Bale szobor meg nem csunyabb, mint az igazi :mrgreen:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. május 31., szerda 17:14


Ez inkabb lett Danny Trejo mint Bale de annyi baj legyen :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. május 31., szerda 17:12

3-0-nál 5 percre a végén becserélném, hogy megtapsolják. Amúgy nem...

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 31., szerda 15:00

El Unico írta:
Jobb lett mint CR-é, de meg ez is kabare :lol: szerintem polgarpukkasztas, direkt csinaljak ilyen elbaszottra :lol:

Remelem nem fog kezdeni. Isco topforma, meccsek vannak a lababan, Bale majd cserekent beall, es meghuzza a faradtabb Juve vedelem ellen. Ez lenne a logikus, felolem jatszhat, de csak cserekent, mitol lesz jobb nekunk akkor ha kezdo??? Remelem Zizu nem fog szorakozni, osszeszokott a csapat, Iscoval.
Én csereként sem tenném be. Minek? Nem jtászott 2 hónapja, aztán megint lesérül aztán megnézhetjük magunkat.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 31., szerda 14:59

Jobb lett mint CR-é, de meg ez is kabare :lol: szerintem polgarpukkasztas, direkt csinaljak ilyen elbaszottra :lol:
szemmel látható a fejlődés, hiszen már pont dupla annyi szobrot készített emberünk, mint korábban :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég