Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 4., vasárnap 10:06

nzooli93 írta:Kíváncsi leszek psg ellen kezdő lesz-e. Ha az odavágó után, ott se kezdene, akkor az tényleg azt jelenthetné,hogy neki lefőtt a madridi karrierje végleg.
Sztem nem fog kezdeni. Megmarad taktikai fegyvernek a masodik félidőre amikor mar ki kell támadnia a Psgnek. Legalábbis remelem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. március 4., vasárnap 10:03

Kíváncsi leszek psg ellen kezdő lesz-e. Ha az odavágó után, ott se kezdene, akkor az tényleg azt jelenthetné,hogy neki lefőtt a madridi karrierje végleg.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. március 4., vasárnap 9:32

Realista24 írta:Bale "gólöröme" csak nekem volt furcsa?

Nem. Én is figyeltem, h nincs benne az az átütő boldogság

Illetve amit még néztem, h Casemiro mi a szart csinált CR első gólöröménél? Megpróbálta utánozni? :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. március 4., vasárnap 9:13

Realista24 írta:Bale "gólöröme" csak nekem volt furcsa?
Az nekem is feltűnt, hogy az öröm részéből túl sok nem volt benne. :hmmm:
Lehet ő is érzi a vesztét. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 4., vasárnap 9:09

Bale "gólöröme" csak nekem volt furcsa?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 25., vasárnap 16:37

Hát ez a gyémánt nálam kissé impotensen néz ki, mégha papíron szép focinak is tűnik a két szélsőhátvéddel még pluszban.
Nem illik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 25., vasárnap 13:44

pattintanám a Kova-Modric-Kroos-Isco gyémántot elől Benzemával meg CR-rel, aztán ha beut a szar akkor jöhet a 442 szélsőkkel. Így Isco is játszik, Asensio is, de még Ceballosnak is lesz helye.


donor: Viszont ez a 442 igen mukodik most, én bízok ZZ munkajaban. Szerintem nem fogja elengedni Iscot.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 25., vasárnap 13:43

pheco írta:
wxyz írta: Martial minek a helyére? Faék egyszerű játékos, arról sincs fogalma, hogyan tegye tovább a labdát, ha sikerült meghúznia a szélt.
Eros tulzas, de en se hoznam. Vagy ha jon veletlenul, akkor is csak Asensio mogott lenne nalam a sorban. Balszelre Neymar vagy Hazard kell, ha nem jon egyik sem, akkor Asensio ideje eljohet.
De most hogy? Előbb koncepció kellene, mert Neymar és Hazard játéka még csak nem is hasonlít Asensio játékára. Amíg CR itt van, addig Neymart biztos nem hoznám. 433-ban CR egyedül középen kevés, emellett Neymar sem arról híres, hogy teker vissza védekezni. Hazardot is csak max középre. Asensioé kell legyen jövőre a bal szél. Jobb szélső kellene meg egy fiatal csere csatár.
kodo írta:pattintanám a Kova-Modric-Kroos-Isco gyémántot elől Benzemával meg CR-rel, aztán ha beut a szar akkor jöhet a 442 szélsőkkel. Így Isco is játszik, Asensio is, de még Ceballosnak is lesz helye.
Az a baj, hogy ez már idén is többször beszart. Nincs széle így a csapatnak, középen meg megy a tömörülés.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2018. február 25., vasárnap 13:45-kor.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. február 25., vasárnap 13:36

Realista24 írta:Mindenképp Asensio a jövő.
így van (remélem :mrgreen: )
szélre nem hoznék "sztárt" ha Bale megy kivéve ha Ronaldo egyértelműen csatár lesz
ha marad támadó szélről indulva, csatárt kell hozni

most úgy érzem a spanyolok közül Asensio és később Ceballos épülhet be ha csapatba
(feltéve ha marad) Iscot egyre kevésbé gondolom...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 25., vasárnap 11:11

wxyz írta:Vagy csak arról van szó, hogy játékban tudott lenni, nem volt annyira elszigetelve a társaktól.
a büdösúristenít!!!!!!!!!!! nehéz veled beszélgetni. ok-okozat viszonyra keress rá a zinterneten.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. február 25., vasárnap 10:47

pheco írta:
wxyz írta: Martial minek a helyére? Faék egyszerű játékos, arról sincs fogalma, hogyan tegye tovább a labdát, ha sikerült meghúznia a szélt.
Eros tulzas, de en se hoznam. Vagy ha jon veletlenul, akkor is csak Asensio mogott lenne nalam a sorban. Balszelre Neymar vagy Hazard kell, ha nem jon egyik sem, akkor Asensio ideje eljohet.
Szerintem felesleges a másik kettő is.
Neymar drága, túl nagy hatalmat és szerepet akar magának csapaton belül. Annak ellenére, hogy rugdossa a gólokat a ligában, eddig nem egy sikertörténet a leigazolása, mert az igazi teszteken, a múlt heti meccsen és a feljavuló Bayern ellen gyenge volt, miközben a PSG csapatként rosszabbnak tűnik, mint tavaly.

Hazard neve mindig előkerül, főleg amikor rúg egy-két gólt a West Bromnak, aztán ha jön fontosabb meccs, nem jobb átlagban semmivel Williannél.

Asensioban nem látok olyan sokat, mint mások, de ő már itt van, hozzállása jónak tűnik. Kapja meg ő a lehetőséget.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 25., vasárnap 10:33

Mindenképp Asensio a jövő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 25., vasárnap 10:29

wxyz írta: Martial minek a helyére? Faék egyszerű játékos, arról sincs fogalma, hogyan tegye tovább a labdát, ha sikerült meghúznia a szélt.
Eros tulzas, de en se hoznam. Vagy ha jon veletlenul, akkor is csak Asensio mogott lenne nalam a sorban. Balszelre Neymar vagy Hazard kell, ha nem jon egyik sem, akkor Asensio ideje eljohet.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. február 25., vasárnap 10:24

Vagy csak arról van szó, hogy játékban tudott lenni, nem volt annyira elszigetelve a társaktól.

Martial minek a helyére? Faék egyszerű játékos, arról sincs fogalma, hogyan tegye tovább a labdát, ha sikerült meghúznia a szélt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 25., vasárnap 10:08

Régóta mondom, hogy balkozepet kell vele játszani, ott érhet sokat, ha lendületből érkezik. Remélem Zidane is megjegyezte a dolgot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. február 25., vasárnap 9:42

sonic írta:Tegnap szerintem teljesen jo volt balszelsokent. Jobban all neki mint az inverted winger. Lehet csak kepzelodok de amik megmaradtak emlekezetes momentumok tole azok is nagyreszt arrol az oldalrol vannak. Nyilvan Ronaldo miatt eddig nem igazan lehetett ott hasznalni csak alkalomadtan. Szerintem egy angol csapatban nagyot menne balszelsokent ha osszeszednek fizikalisan es kevesebbet lenne serult. Chelsea vagy MU tipikusan az a csapat aki jol jarhatna vele. Alapbol egy ilyen csapatba kellett volna igazolnia a spursbol. A real Madrid viszont mar nem fogja sok hasznat venni. Sajnos vagy sem...

Nyaron ha tavozik nem fogom siratni. Felolem Hazard vagy Martial is johet helyette ha mar a ket csapatrol van szo. Mindketto hasznosabb lenne.
egy újabb Robben-Bayern effektus léphet fel, de nem sírnám vissza én sem, ahogy Robbent sem sírom vissza
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. február 25., vasárnap 9:33

Tegnap szerintem teljesen jo volt balszelsokent. Jobban all neki mint az inverted winger. Lehet csak kepzelodok de amik megmaradtak emlekezetes momentumok tole azok is nagyreszt arrol az oldalrol vannak. Nyilvan Ronaldo miatt eddig nem igazan lehetett ott hasznalni csak alkalomadtan. Szerintem egy angol csapatban nagyot menne balszelsokent ha osszeszednek fizikalisan es kevesebbet lenne serult. Chelsea vagy MU tipikusan az a csapat aki jol jarhatna vele. Alapbol egy ilyen csapatba kellett volna igazolnia a spursbol. A real Madrid viszont mar nem fogja sok hasznat venni. Sajnos vagy sem...

Nyaron ha tavozik nem fogom siratni. Felolem Hazard vagy Martial is johet helyette ha mar a ket csapatrol van szo. Mindketto hasznosabb lenne.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 23., péntek 14:26

dzsi91 írta: Miért?
Lehet kicsit rosszul értelmeztem. Egy az egyben mehetne a csere, talán nem látná Asensio a kárát a dolognak. Viszont én előre is frissítenék, Marianoval ha már Mbappe nem lesz elérhető. Két távozóval (Bale, Llorrente) és két érkezővel(Hazard, Mariano) meglennénk létszámra is, a túltelített kp valamelyest felhígulna ezzel több lehetőség jutna Ceballosnak is.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 22., csütörtök 23:53

dzsi91 írta:Egyébként béla barátunk meghúzta valaki feleségét vagy mi ez a nagy pálfordulat vele kapcsolatban? Mármint várható volt de azért eddig mindig mindenki nagyon hitt benne most meg Zz hirtelen elkezdte jegelni.Legalább is nekem ez elég váratlan,hogy így a szezon közepén hirtelen már szabadúlna tőle mindenki ha lehet hinni a marcanak...
Idáig is szabadultak volna tőle szerintem, csak nem akarták leverni az árát.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 22., csütörtök 23:43

Egyébként béla barátunk meghúzta valaki feleségét vagy mi ez a nagy pálfordulat vele kapcsolatban? Mármint várható volt de azért eddig mindig mindenki nagyon hitt benne most meg Zz hirtelen elkezdte jegelni.Legalább is nekem ez elég váratlan,hogy így a szezon közepén hirtelen már szabadúlna tőle mindenki ha lehet hinni a marcanak...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég