Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 30., szombat 22:33

Yazid írta:Most már fog nyilatkozni valamit? Hogy marad vagy menni akar? keressünk-e utánpòtlás féleséget? Vagy eltűnik most 2hétre miamiban meg ibizán
Van egy olyan sejtesem, hogy Perez tudja mar, hogy marad e vagy sem. De azert en is remelem, hogy bejelenti minel hamarabb, remelhetoleg azt, hogy marad meg egy evet.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. június 30., szombat 22:16

Most már fog nyilatkozni valamit? Hogy marad vagy menni akar? keressünk-e utánpòtlás féleséget? Vagy eltűnik most 2hétre miamiban meg ibizán

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. június 29., péntek 10:20

Van még benne egy év, ha okosan használjuk.

Utána, ha menni akar és letennének érte egy 100 közeli összeget, én elengedném.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 29., péntek 8:36

Real Madrid officially denies that Cristiano’s release clause has been reduced to €120M. It still stands at €1B. [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 28., csütörtök 16:50

mekkora lenne letennék érte a milliárdot :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 28., csütörtök 15:26

dzsi91 írta:Psg-nek miért maradt az 1 milliárd ? :D
mert ők megtehetik
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 28., csütörtök 15:07

Psg-nek miért maradt az 1 milliárd ? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. június 28., csütörtök 15:02

Realista24 írta:Real Madrid reduced Cristiano’s buyout clause from €1B to €120M to facilitate his departure. This is applicable to all clubs except for Barça and PSG who will have to pay €1B if they want him. Man. City, Chelsea, Arsenal & Milan contacted his agent, Mendes. [ok diario]

Elég kacsaszagú.

ez így egy hülyeség

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 28., csütörtök 14:22

Real Madrid reduced Cristiano’s buyout clause from €1B to €120M to facilitate his departure. This is applicable to all clubs except for Barça and PSG who will have to pay €1B if they want him. Man. City, Chelsea, Arsenal & Milan contacted his agent, Mendes. [ok diario]

Elég kacsaszagú.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. június 26., kedd 16:27

Most láttam csak Ronaldo piros lapos esetét. Úgy érzem kezdik túltolni és átesni a ló túloldalára ezekkel az "ütés" esetekkel.Belépett elé az iráni, ő meg kicsit arrébb lökte. Nevetséges ebbe az esetbe piros lapost látni. Sok szakértő mint akik életükben nem fociztak volna és nem tudják hogyan mozog az emberi test, úgy beszélnek. Felugrásnál kell a karokat használni, ha akarunk is emelkedni. Ilyenekre is azt mondják, hogy szándékosan kitette a könyökét. Ugorjon fel valaki leszorított kezekkel...
Hihetetlen mennyi butaságot tudnak mondani ezek a "szakértők".

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 22., péntek 22:27

egy kis bulvár

Georgina Rodriguez, Cristiano’s girlfriend, on if she’s pregnant: “If I looked more swollen than the usual, it’s because I went from plane to plane and ate pasta for four days in a row. I’m human, I hold liquids, the hormones are still there and I’m recovering from my birth.”
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 22., péntek 16:35

Mondjuk nem tudom hány év múlva lesz már mindenkinek világos,hogy az aranylabda naptári évre szól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 22., péntek 16:19

Mindig felröhögök ezeken az ellenérveken :lol:

Kupában nem lépett pályára.
Értékelhetetlen őszén minden BL csoportmeccsen gólt lőtt, vezette a BL góllövőlistát, a ligában vezette a házi góllövőlistát.
Kifejezetten sok pihentetés. Az aztán az érv :lol: 5 meccs.

Vakarózni lehet, de ismét CR volt idén a legjobb. 44/44, BL győzelem + gólkirály és eddig VB Best. Egy jó VB eredménnyel felérhet mellé Luka. Messinek, Neymarnak meg a többinek semmi keresni valója a top3ban, csak VB győzelem és kiemelkedő VB teljesítmény esetén.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 22., péntek 16:00

markmadrid írta:
Faust írta:Neymar akkor lesz eselyes, ha a teljesitmenye legalabb megkozeliti az arca nagysagat.

1 labdát nyerni fog a Brazil. Szerintem 3 éven belül képes lehet egy olyan szezonra amivel nyerni tud. Bár talán ez nem a PSG-ben fog megvalósulni. Mbappén is sok fog múlni. Ha képes lesz továbbra is így fejlődni és hozni azokat a statokat amiket Neymar akkor az komoly kérdéseket vethet majd fel.

Szerintem 2 éven belül valamelyik elfog menni a PSG-től. Mbappénak sincs egyébként kis arca :D

Ronaldonak pedig ez lehet az utolsó labdája. 34 éves lesz jövő év Februárjában.

Bl-ben is komoly harcot folytat amúgy Messivel gólok tekintetében. Emlékszem amikor még fej-fej mellett lépték át a Raúlt. Ronaldo akkor elkattant és azóta fokozatot váltott a Bl-ben. Viszont Messi 2 évvel fiatalabb így még bőven behozhatja a portugált.

Nem hittem volna,hogy Raúl rekordját ilyen gyorsan megdöntik. :O

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 22., péntek 15:55

Faust írta:Neymar akkor lesz eselyes, ha a teljesitmenye legalabb megkozeliti az arca nagysagat.

1 labdát nyerni fog a Brazil. Szerintem 3 éven belül képes lehet egy olyan szezonra amivel nyerni tud. Bár talán ez nem a PSG-ben fog megvalósulni. Mbappén is sok fog múlni. Ha képes lesz továbbra is így fejlődni és hozni azokat a statokat amiket Neymar akkor az komoly kérdéseket vethet majd fel.

Szerintem 2 éven belül valamelyik elfog menni a PSG-től. Mbappénak sincs egyébként kis arca :D

Ronaldonak pedig ez lehet az utolsó labdája. 34 éves lesz jövő év Februárjában.

Bl-ben is komoly harcot folytat amúgy Messivel gólok tekintetében. Emlékszem amikor még fej-fej mellett lépték át a 100-as határt. Ronaldo akkor elkattant és azóta fokozatot váltott a Bl-ben. Viszont Messi 2 évvel fiatalabb így még bőven behozhatja a portugált.

Nem hittem volna,hogy Raúl rekordját ilyen gyorsan megdöntik. :O

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. június 22., péntek 15:46

Neymar akkor lesz eselyes, ha a teljesitmenye legalabb megkozeliti az arca nagysagat.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 22., péntek 15:43

Igen igazad van :salute: :D

Modric valós esélyes lehet valóban bár ahhoz szerintem legalább döntőzniük kellene a Horvátoknak. Erre meg azért elég kevés esélyt látok.

Ramosnak viszont esélyt sem adnék. Hiába nem volt rossz szezonja( Varane jobb volt szerintem)nem igazán tartja a köznép nagy becsben.

Salah-t szépen esélyessé próbálták pumpálni de ezzel a VB-vel ez elúszott neki ebben biztos vagyok. Talán egy harmadik hely kinézhet még számára.

Igazából kíváncsi leszek ki lesz az aki majd képes lesz elvinni a két korszakos zseni elől a bogyót. Neymar marketingben és hype-ban már megvan. Viszont a szezonja nem ért túl sokat. Ahhoz egy Vb siker és egy erős teljesítmény is kellene,hogy esélyes lehessen.

Igazából azt is figyelembe kell venni,hogy egy De Bruyne is úgymond egy Vb győzelemmel odaérhetne de nem tudom még elképzelni,hogy kihozzák őt Messi és Ronaldo előtt győztesnek.

Sneijder vagy épp Iniesta esetleg Ribéry is megérdemelte volna egy-egy szezonban de a név és a marketing győzött mindig. Idén is ezt érzem.

Vb sokat számít de valahogy azt érzem,hogy egyik válogatottban sincs egy olyan játékos sem akire rálehetne aggatni,hogy igen ő legyen az aranylabdás! Mint 14-ben a Németeknél. Hiába nyertek nem lehetett választani egy játékost. Spanyoloktól sem 2010-ben.

2006 Cannavaro. Igen. De az azért nagy meglepi volt :D

Idővel Mbappe,és Neymar lehetnek azok aki nyerhetnek aranylabdát. Jelenleg mást nem látok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára markmadrid 2018. június 22., péntek 15:47-kor.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2018. június 22., péntek 15:30

markmadrid írta:Ha még pár kört tud menni a Portugál válogatottal és gólkirály tud lenni akkor gratulálhatunk neki a 6. aranylabdájához.

Jelenleg vezeti a góllövőlistát és két meccsen kétszer választották a meccs legjobbjának.


Azért hihetetlen,hogy honnan jött vissza az utóbbi 3 évben a Portugál. Bogyók száma 5-1 volt Messi javára.
10 éve ez a két játékos osztozik a bogyókon. Aki előttük nyerni tudott Kaká volt. Már hány éve eltűnt a Brazil a topfutballról ?!

Idén igazából Salah és Messi az ellenfele. Legalábbis egyelőre. Németektől megint csak nem lehetne választani hiába nyernék meg a VB-t. Franciáktól szintén nincs olyan akinek kiemelkedő szezonja lett volna. (Varane :D ) Braziloknál meg Neymar aki egyelőre nem játszik túl jól és a szezonja sem volt vmi extra. Plusz sérült is volt a végén elég sokat. Spanyoloknál szintén nincs olyan.

Salah pedig valószínüleg ezzel a gyenge EB-vel nem lesz valódi esélyes.

Messi az egyetlen ellenfele idén is. Aki amúgy Spanyol bajnok,Királykupa győztes és Spanyol gólkirály is idén. Viszont a BL-ben lefőtt neki és a csapatának is a kávé idejekorán. VB egyelőre katasztrófa. Lehet gól nélkül lehozza a tornát. Egyébként szerintem jó szezonja volt. Egy jó VB-vel őt mondtam volna az első helyre a szavazáson.

Ronaldo: Spanyol harmadik,Királykupában égés. Értékelhetetlen ősz. Eltiltás és kifejezetten sok pihentetés. Viszont eközben Szuperkupa,Európai szuperkupa és Bl győzelem. Zsinórban harmadik éve. Bl gólkirályi cím. Óriási forma a Bl-ben egész évben (kivéve az elődöntő,döntőt) és eddig a vb egyik legjobbja.

Játékban szerintem idén összességében gyenge volt. Nem gondoltam volna ősszel,hogy év végén mégis ő lesz a legnagyobb esélyese az Aranylabdának.
4-1 volt Messi javára, onnan kezdett feljönni Ronaldo, VB és nem EB, a többi stimmt. :mrgreen:

Az a helyzet, hogy Salah és Messi valószínűleg épp most csúsznak le az aranylabdáról. Neymar csibefocizik, viszont Ramos és Modric előtt ott a lehetőség, ha valamelyikük a döntőig sziporkázik, és a portugálok idő előtt elvéreznek, akkor miért ne? Már nem az edzők/játékosok osztogatják a pontokat haveri alapon amióta visszatért a lebonyolítás a régi rendszerbe. Pláne hogy anno hagyományosan nagy jelentősége volt a VB szereplésnek, szóval...

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 22., péntek 15:13

Ha még pár kört tud menni a Portugál válogatottal és gólkirály tud lenni akkor gratulálhatunk neki a 6. aranylabdájához.

Jelenleg vezeti a góllövőlistát és két meccsen kétszer választották a meccs legjobbjának.


Azért hihetetlen,hogy honnan jött vissza az utóbbi 3 évben a Portugál. Bogyók száma 5-1 volt Messi javára.
10 éve ez a két játékos osztozik a bogyókon. Aki előttük nyerni tudott Kaká volt. Már hány éve eltűnt a Brazil a topfutballról ?!

Idén igazából Salah és Messi az ellenfele. Legalábbis egyelőre. Németektől megint csak nem lehetne választani hiába nyernék meg a VB-t. Franciáktól szintén nincs olyan akinek kiemelkedő szezonja lett volna. (Varane :D ) Braziloknál meg Neymar aki egyelőre nem játszik túl jól és a szezonja sem volt vmi extra. Plusz sérült is volt a végén elég sokat. Spanyoloknál szintén nincs olyan.

Salah pedig valószínüleg ezzel a gyenge EB-vel nem lesz valódi esélyes.

Messi az egyetlen ellenfele idén is. Aki amúgy Spanyol bajnok,Királykupa győztes és Spanyol gólkirály is idén. Viszont a BL-ben lefőtt neki és a csapatának is a kávé idejekorán. VB egyelőre katasztrófa. Lehet gól nélkül lehozza a tornát. Egyébként szerintem jó szezonja volt. Egy jó VB-vel őt mondtam volna az első helyre a szavazáson.

Ronaldo: Spanyol harmadik,Királykupában égés. Értékelhetetlen ősz. Eltiltás és kifejezetten sok pihentetés. Viszont eközben Szuperkupa,Európai szuperkupa és Bl győzelem. Zsinórban harmadik éve. Bl gólkirályi cím. Óriási forma a Bl-ben egész évben (kivéve az elődöntő,döntőt) és eddig a vb egyik legjobbja.

Játékban szerintem idén összességében gyenge volt. Nem gondoltam volna ősszel,hogy év végén mégis ő lesz a legnagyobb esélyese az Aranylabdának.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 8:50

Téged nem érdekel, ahogy a fasságaid sem a többieket.
Win-win.
Mindegy, szóltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég