Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 11., hétfő 19:11

dzsi91 írta:
Sokra vitte a többi “top” csapat a mélységi irányítójukkal.

de ez nem ellenérv!!!
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 11., hétfő 19:08

dannen írta:barmennyire is nem tetszik egyeseknek wxyz velemenye, azert az sokatmondo, hogy az ot tamadoknak altalaban szemelyeskedesbe mennek at “erveik”. ovodas szintu vita kultura.
Nézd. Én pl. nem személyeskedtem, tehettem volna, de visszafogtam magam, mégsem kaptam érdemi választ arra, hogy miért kell ”négerezni” és beleállni a csapat játékosaiba egy győztes meccs után, pláne ha egy vkp, aki ritkán tud gólt szerezni, mert nem ez a feladata, rúg egy szép gólt.

Én pont leszarom, hogy wxyz, te, R24, Ziro, vagy az atya úristen fogja támadni egy MADRIDISTA oldalon, egy győztes meccs után. Engem tényleg nem érdekel itt senki személye. Ha valaki érdekeset ír elolvasom, befogadom, ha valami hülyeség átugrom. De mindennek van határa.

Egy normális világban a négerezésért már repült volna a francba. Szóval szerintem a moderátorok így is rendesek voltak vele. Nehogy már még sajnálni is kelljen őt, vagy bárkit.

Még azt is megértem, ha valaki kritizál egy beleszarom teljesítményű játékosunkat egy meccs után. Érthető. De ez ami itt megy egy győztes meccs után, ez nevetséges.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 11., hétfő 19:04

wxyz írta: Nincsenek már hátrátolt verőemberek más topklubokban, máshol mélységi irányítók játszanak hátul.
Sokra vitte a többi “top” csapat a mélységi irányítójukkal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. február 11., hétfő 19:01

A tények azt mutatják hogy amikor kivették Casemiro-t a védelem elől akkor átjáróház lett a kp. Azon lehet és érdemes is vitázni hogy Llorrente esetleg felveheti-e a harcot vele a kezdő tagságért, mert szerencsére adott rá okot a spanyol a teljesítményével. Szerintem gyakorlatilag ez már meg is történt, csak közbeszóltak a sérülések mind2 emberünknél aztán eddig ez determinálta hogy ki játsszon.

off: Már napok óta megy ez a háborúsdi, jó lenne pontot tenni a végére, így vagy úgy. Nem tisztem, és nem is kívánok tanácsokat adni az oldal moderátorainak, csupán azt jegyezném meg, hogy engem irritál a jelenség. Megy a harcolás, akár itt Casemiro topikjában is. Ha van nézeteltérés, akkor is inkább pü-ben lenne célravezető amennyiben nem a sporthoz kapcsolódik. Ne haragudjatok, ennyit szerettem volna. :-(

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 11., hétfő 18:45

wxyz írta:Talán nincs ideje, energiája, kedve az embernek mindenre válaszolni. Főleg egy olyan kérdésre amire már sokszor válaszolt.
Nincsenek már hátrátolt verőemberek más topklubokban, máshol mélységi irányítók játszanak hátul.
Akkor meg miért kezdesz egyáltalán bele? Ha már veszed a fáradtságot, hogy vmi szar, akkor meg is magyarázhatnád, hogy az miért van úgy. És jó lenne elfogadni más véleményét, illetve álláspontját is, nem egyből verni magad.

Lehet, hogy hehe vagy RMCF stílusa miatt sokan kiborultak, de emlékszem tőlük elég hosszú hsz-ekre is, amikben szépen le volt vezetve, hogy mit miért gondolnak. Te ennek a közelében sem vagy, csak mindig beböfögsz vmit, aztán odébb állsz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. február 11., hétfő 18:22

Inkább örülj annak, hogy még itt vagy. Amit még mindig nem értek őszintén.

Sok, ennél kevésbé idiótább ember lett innen már kitiltva, de te még mindig rontod itt a levegőt.
A fórumot használó emberek képviselik ezt a közösséget, amiben te barom igázan fekete bárány vagy.

Csak, hogy értsd..nem azzal van baj, hogy hülyeséget beszélsz, mert sokan csinálják ezt..hanem az, hogy egy vitába sem tudsz belemenni normálisan, mert nem tudsz egy normális és alátámasztott érvet felhozni. Csak mész szembe mindenkivel.

Ezzel be is fejeztem veled, többet nem reagálok semmi agymenésedre. Bár remélem nem is lesz lassan mire.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 11., hétfő 18:05

És az ilyenek hülyéznek nagy arccal :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 11., hétfő 18:01

Ja, és más csapatok is sorban 3 béelt nyertek, vegyük át az ő faszán beváló ötleteiket, hátha mi is nyerünk sorban 3 béelt.




ja várj...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 11., hétfő 17:54

Talán nincs ideje, energiája, kedve az embernek mindenre válaszolni. Főleg egy olyan kérdésre amire már sokszor válaszolt.
Nincsenek már hátrátolt verőemberek más topklubokban, máshol mélységi irányítók játszanak hátul.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. február 11., hétfő 17:45

Realista24 írta:
dannen írta:barmennyire is nem tetszik egyeseknek wxyz velemenye, azert az sokatmondo, hogy az ot tamadoknak altalaban szemelyeskedesbe mennek at “erveik”. ovodas szintu vita kultura.
Már vártam az első ilyen kommentet, csak azt nem veszed észre, hogy amikor megbukik amit ír, vagy érvek vannak felhozva, akkor eltűnik napokra, majd jön egy újabb épületes baromsággal.

Vagy tegnap amikor megkerdeztem kit tart jobbnak Casemironal a posztjan es milyen ervekkel tudná ezt alátámasztani nem reagalt ra semmit, de a másik topicban meg "érvelt" egy mas vitaban.
Pedig en elotte nem minősítettem ot, csupán érdekelt volna miert gondolja azt amit.

Igy arra enged következtetni, hogy o csak egy troll, aki a csapat kritizalasan kivul mast nem csinal. Onnantól meg felesleges ra energiat pazarolni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 11., hétfő 17:37

dannen írta:barmennyire is nem tetszik egyeseknek wxyz velemenye, azert az sokatmondo, hogy az ot tamadoknak altalaban szemelyeskedesbe mennek at “erveik”. ovodas szintu vita kultura.
Pont az a gond, hogy neki nem velemenye van, hanem az osszes temaban mindent kesz tenykent kozol. Meg veletlenul sem probal meg egy temat felvezetni, vagy akar hosszan megmagyarazni, hogy mit miert gondol ugy, ahogy. Inkabb kulcsszavakban elmondja amit akar es te fogadd el, mert az ugy van. A sokadik ilyen semmibol jott nagy bemondas utan nem meglepo, hogy mindenki tamadolag lep fel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 11., hétfő 17:26

dannen írta:barmennyire is nem tetszik egyeseknek wxyz velemenye, azert az sokatmondo, hogy az ot tamadoknak altalaban szemelyeskedesbe mennek at “erveik”. ovodas szintu vita kultura.
Már vártam az első ilyen kommentet, csak azt nem veszed észre, hogy amikor megbukik amit ír, vagy érvek vannak felhozva, akkor eltűnik napokra, majd jön egy újabb épületes baromsággal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 11., hétfő 16:23

wxyz írta:
Realista24 írta:Lehet itt Kantézni, meg ki tudja milyen FM talent játékosokat kívánni Casemiro helyére amúgy. Ezekben egy közös van, hogy mind zsoldos, Case meg megszakad a címerért, amit visel. Ez pedig olyan pluszt jelent, amit egy kis skillért feláldozni hatalmas vétség lenne.
Csak egyszer olvasnék tőled valami érdemi megállapítást. Ez a közhelyparádé mi?
Ez egy közhelyparádé.
Érdemi megállapítás: te vagy itt a leghülyébb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 11., hétfő 16:12

wxyz írta:
Realista24 írta:Lehet itt Kantézni, meg ki tudja milyen FM talent játékosokat kívánni Casemiro helyére amúgy. Ezekben egy közös van, hogy mind zsoldos, Case meg megszakad a címerért, amit visel. Ez pedig olyan pluszt jelent, amit egy kis skillért feláldozni hatalmas vétség lenne.
Csak egyszer olvasnék tőled valami érdemi megállapítást. Ez a közhelyparádé mi?
Finally!!! :mrgreen:

https://giphy.com/gifs/trump-michael-do ... fullscreen :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 11., hétfő 16:08

Realista24 írta:Lehet itt Kantézni, meg ki tudja milyen FM talent játékosokat kívánni Casemiro helyére amúgy. Ezekben egy közös van, hogy mind zsoldos, Case meg megszakad a címerért, amit visel. Ez pedig olyan pluszt jelent, amit egy kis skillért feláldozni hatalmas vétség lenne.
Csak egyszer olvasnék tőled valami érdemi megállapítást. Ez a közhelyparádé mi?

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: portillo » 2019. február 11., hétfő 15:01

Realista24 írta:Lehet itt Kantézni, meg ki tudja milyen FM talent játékosokat kívánni Casemiro helyére amúgy. Ezekben egy közös van, hogy mind zsoldos, Case meg megszakad a címerért, amit visel. Ez pedig olyan pluszt jelent, amit egy kis skillért feláldozni hatalmas vétség lenne.
Ráadásul a fontos meccseken hozza az extrát, a "szerencsés" gólokat, és a hiba nélküli játékot.

Ebben a csapatban rengeteg vezér van, sokan a saját válogatottjuk csapatkapitányai. Case, Ramos, Kroos, Modric, Marcelo, Varane mind mind vezérek tudnak lenni a fontos pillanatokban, a fontos meccseken, ez pedig csak a legnagyobbak sajátja. (és akiket kihagytam a felsorolásból, pl. Keylor, Benzema, Carvajal is mind mind világklasszisok.)

Egy igazán válogatott gárda jött itt össze, akiket a közös küzdelem és sikerek tettek még jobbá. Úgy tűnik, hogy most fizikálisan és fejben ismét rendben vagyunk, remélem, hogy a srácok még egyszer meg tudják mutatni, hogy ők a világ legjobb csapata az elmúlt időszakban

Én hiszek a fiatalokban, várom is tőlük, hogy idővel megmutassák, Llorente néha már most is hasznosabb mint Casemiro, de a "régi arcokban" benne van még egy nagy dobás, amihez persze szerencse is kell. Ezzel együtt nem elvetélt gondolat, hogy még egyszer belevéssék a nevüket a történelemkönyvekbe, és most nem a spanyol kupára gondolok...
Szégyen a kukás, de hasznos.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 11., hétfő 13:39

Hát igen. Alapból 2 meccs, ami nagyon árnyalja a képet az Eibar elleni edzői fiaskó meg a Moszkva elleni tét nélküli Castilla meccs :D

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: géza » 2019. február 11., hétfő 13:24

Babinho írta:Nem tudom mi szűrhető le belőle, vagy mi nem, megnéztem...
Az az igazsag, hogy sajnos nem szurheto le ebbol semmi. Ahhoz, hogy valamilyen adatokkal alatamaszhato ertelmezest vonhassunk le, ennel sokkal, de sokkal tobb tenyezot kell figyelembe venni. Meg kene nezni, hogy ezekbol a meccsekbol mennyi volt hazai/vendeg, hozzajuk rendelni egy viszonylagos aranyszamot, ami a kb. nehezseget mutatja meg. Meg kene vizsgalni az ellenfeleket akik voltak akkor amikor volt Case, es amikor nem volt, tovabba hogy kik jatszottak meg mellette. Ezeken kivul meg rengeteg egyeb dolgot is vizsgalni kene (idojaras, meccs idopontja, elozo meccs ota eltelt idoszak, ellenfel csapatrol informaciok, stb., stb.)

Lenyeg a lenyeg, hogy melyebb elemzest szinte lehetetlen vegezni hazilag a focirol, egyreszt marha idoigenyes, masreszt az ingyenesen rendelkezesre allo adatok eleg szukosek, az OPTA-nak meg egy vagyont kene fizetni erte. :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 11., hétfő 12:50

Megnéztem egy két csapatstatisztikát Casemirohoz kapcsolódóan Solari kinevezése óta (Nekem a szezon és más tekintetben sem releváns a Lopi időszak)

Solarival 25 meccset játszottunk, 19 győzelemmel, 2 döntetlennel és 4 vereséggel. Ezeken a meccseken 61 gólt rúgtunk és 24-et kaptunk, ami 2,44 és 0,96-os átlag.

Casemiro 9 meccset játszott végig, 7et játszott csereként, 9et pedig kihagyott (7 sérülés, 2 kispad).
A 7 csereként lejátszott meccsből azokat, amin legalább 50 percet játszott a Vele csoportba számoltam, még ennél kevesebbet (ez egyébként mind kevesebb volt mint 28 perc), a Nélküle csoportba.
Én ebből a 25 meccsből kivettem a 2 kupameccset a Melilla ellen, mert nem hiszem, hogy helye van az olyan statisztikákban amikor a valóságot kutatjuk. Az nem ez a szint.

Tehát Casemiroval 12 meccset játszottunk, még nélküle 11-et.
Vele 30 gólt rúgtunk és 11-et kaptunk ami 2,5 és 0,92-es átlag.
Nélküle 20 gólt rúgtunk és 11-et kaptunk ami 1,8 és 1,0-es átlag

Amit már nem szedtem szét, szezon adatok:
89,1% passzpontosság, 1,4 lövés/meccs, 4,6 hosszú passz/meccs, 2,6 megnyert fejpárbaj/meccs, 2 MotM a Ligában, 3 szerelés/meccs, 1,5 intercepion.

Nem tudom mi szűrhető le belőle, vagy mi nem, megnéztem...
Érdekesség, hogy nem a kapott gólok számok tekintetében mutatkozik meg Case jelenléte, hanem ez alapján a statisztika alapján a támadásokban, illetve a rúgott gólok tekintetében. Lehet csak véletlen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 10., vasárnap 19:39

Lehet itt Kantézni, meg ki tudja milyen FM talent játékosokat kívánni Casemiro helyére amúgy. Ezekben egy közös van, hogy mind zsoldos, Case meg megszakad a címerért, amit visel. Ez pedig olyan pluszt jelent, amit egy kis skillért feláldozni hatalmas vétség lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég