Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:38

Realista24 írta: Casemiro will have a conversation with Carlo Ancelotti in the next hours to discuss his future, as Manchester United contract proposal received yesterday is tempting him.

Man Utd received zero new signals on Frenkie de Jong side in the last month, nothing changed.
Mondjuk ha lehetőség lenne rá akkor egy utolsó napig kivárós elromlott a fax bocsika szituációt eljátszanék a MU val.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:38

reeed_ati írta: Egyébként ki nem lett mondva egyelőre, de szerintem Caséban lehet ott van a tüske, hogy hoztuk 80-ért Tchouameni-t és emiatt könnyebben hajlik most a váltásra.
Azzal nem értek egyet, hogy nincs helyettese, hogy be fog-e válni, azt meg majd az idő eldönti..
Ahogy előttem írták, Fede mehet vissza középpályára és akkor kell keresni egy jobb oldali támadót. :)
Igen erre már utaltak a hírfoszlányok, de nagyon wtf lenne. Modric se sértődött meg, hogy jött Cama hanem varázsol még 60 évesen is.

Real Madrid are convinced that Casemiro has made up his mind to LEAVE. Real Madrid know about the economic power of Manchester United and will not do any charity work in Casemiro’s deal. @marca
Anthony írta:Liverpool is beszáll a buliba!
Ezt honnan? Sehol nem látok ilyet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:37

En valahol megertem, ot is meg Varanekat is, itt ket hetente blt nyer az ember, kimaxolja a sportot, csabito lehet egy uj kihivas. Nagyon sajnalom ha lep ettol fuggetlenul, de ebbol a csapatbol kb barki megerdemli, hogy lephessen ha ugy erzi.

Csak vkit hozzunk akkor mar elore.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:35

Blowfish írta:
Anthony írta: Liverpool is beszáll a buliba!
Gondolom csak felnyomni az árat
Én ezt sehol nem láttam. Csak azt hogy már ellenük játszani akarják hétfőn.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:31

Anthony írta: Liverpool is beszáll a buliba!
Gondolom csak felnyomni az árat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:30

Casemiro will have a conversation with Carlo Ancelotti in the next hours to discuss his future, as Manchester United contract proposal received yesterday is tempting him.

Man Utd received zero new signals on Frenkie de Jong side in the last month, nothing changed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:30

Egyébként ki nem lett mondva egyelőre, de szerintem Caséban lehet ott van a tüske, hogy hoztuk 80-ért Tchouameni-t és emiatt könnyebben hajlik most a váltásra.
Azzal nem értek egyet, hogy nincs helyettese, hogy be fog-e válni, azt meg majd az idő eldönti..
Ahogy előttem írták, Fede mehet vissza középpályára és akkor kell keresni egy jobb oldali támadót. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:29

Liverpool is beszáll a buliba!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:26

Realista24 írta: Ez megtörtenik :| :( :ozil: :-(
Modricban es Kroosban lehet meg remenykedni, hogy nem a penz fontosabb. :roll: Nem is azzal van a bajom, ha el akar menni tobb penzert, ugyanugy ahogy azzal sem volt amikor Varane lelepett, abszolut ertheto. De hogy egy ilyen loszar angol kozepcsapatba, azt nehezen veszi be a gyomrom, de hat O tudja. Mindenesetre en nem hinnem, hogy annyira beszopnank nelkule, tobb rossz meccse van mar, mint jo, csak remenykedtem, hogy fele/felebe letol egy szezont valamelyik csikoval, ahogyan azt egy normalis vilagban kene.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:25

Hát ha elmegy, az meg az ő baja lesz én aztmondom.
Jobbszélső kéne,.h Fede be tudjon menni középre.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:23

Érdekes lépés.
Én ennyivel a piac bezárása előtt/szezon kezdésbe nem engedném el.
Ráadásul az idei év kurva kemény lesz amiatt a fos arab VB miatt. Kéne a bő keret, használnánk.

Igazából a pénzre sincs szükség, venni pedig nem fogunk tudni normális játékost már.
Nem tudom ilyenkor amúgy miért nem tudunk úgy odabaszni, mint a Bayern szokott ( - Lewandowskit leszámítva).

Ráadásul olyan óriási pénzeket sem kapunk érte, ha igazak a hírek. :ike:
ZIDANE

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:21

Realista24 írta: Ez megtörtenik :| :( :ozil: :-(
Én ezt nem akarom elhinni, kibaszott elszomorító ez az egész ha igaz…
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:19

Ez megtörtenik :| :( :ozil: :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:16

Azt gondoltam volna ha eladjuk legalább valami támadót nézünk a pénzből, erre már jönnek a Guimaraes hírek, akit tuti nem fog eladni a Newcastle fél év után 2 héttel a piac zárása előtt.

Ha elmegy Case akkor is még Aurél cseréje simán lehet Camavinga meg Fede, akár Alaba. Egyértelműen a jobb szél kiált emberért, Calafat előránthatna valakit a kalapból gyorsan.
dzsi91 írta:
Pad'em írta: Azt mondjuk nem értem, ha váltani akart miért nem korábban lépett. Nyár elején beslattyog Perezhez elmondja, hogy kösz fater mindent, mennék új kihívást keresni, aztán könnyes búcsú. Ügynöke mi csinált eddig?
Semmit. A Mu panikszerűen nekiesett a piacnak. Nekik mindegy hogy dejong vagy casemiro csak valami nagyobb név legyen.
Akkor pláne szomorú, hogy erre Case vevő, dupla fizu ide vagy oda.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:08

Sztem azt a kijelentest inkabb a tamadokra kell erteni. Bar letszamban megvan a tamadosor, de azert eleg verszegeny.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. augusztus 18., csütörtök 16:29

___Samy___ írta:
Pad'em írta: Azt mondjuk nem értem, ha váltani akart miért nem korábban lépett. Nyár elején beslattyog Perezhez elmondja, hogy kösz fater mindent, mennék új kihívást keresni, aztán könnyes búcsú. Ügynöke mi csinált eddig?
Sztem ez abszolut nem volt betervezve. Valoszinuleg senki nem kinalt ilyen szerzodest meg felteteleket, mint az MU.

Viszont love eddig is volt uj erkezokre, jobbszelso, csatar, megsem jott senki. Ez nem Case eladasan fog mulni.
Éppenséggel múlhat rajta. Perez azt mondta ha jól rémlik, hogy nem lesz érkező ha nincs távozó. Gondolom tele van/ kész van a keret. De ha valaki menne akkor lehetne pótolni. Bár sztem Asensióra gondolt inkább a mester :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2022. augusztus 18., csütörtök 16:26

dzsi91 írta:
whitemadrid írta:

Hol nyert neg mindent a CKM.
Ne szédüljetek már.
Akik hozták avtavalyi évet: Benzema, Vini, Courtois, Alaba + Militao, es csak ezután sorolnám a CKM et.
Látom sokaknak nem tetszik h van aki eladná, de a CKM már kevés, tavaly is az volt.
Egyrészt luxus lenne padra tenni Case-t és valószínűleg Ő is inkább játszana, akár a MUban.
Fogadjátok el CR is elment aztán tudtunk nélküle is nyerni...
Cr távozása után minden idők egyik legszarabb szezonját produkáltuk.

Nyilván egy játékos hiánya egy ekkora klubnál nem tart tovább 1-2 évnél legyen az bárki de sokan itt úgy csinálnak mintha Cr távozása után következett volna a 2021-22es szezon.

Casemirot is túléljük, de erre a szezonra kurvára beszopjuk majd ha elengedjük.
Miért szopnánk be ?
Van legalább 3 játékosunk is akik bőven hozzák a posztját...
Cr el tavozott 40 gól/szezon az kicsit más tészta.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. augusztus 18., csütörtök 15:51

Pad'em írta: Azt mondjuk nem értem, ha váltani akart miért nem korábban lépett. Nyár elején beslattyog Perezhez elmondja, hogy kösz fater mindent, mennék új kihívást keresni, aztán könnyes búcsú. Ügynöke mi csinált eddig?
Sztem ez abszolut nem volt betervezve. Valoszinuleg senki nem kinalt ilyen szerzodest meg felteteleket, mint az MU.

Viszont love eddig is volt uj erkezokre, jobbszelso, csatar, megsem jott senki. Ez nem Case eladasan fog mulni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. augusztus 18., csütörtök 15:44

Pad'em írta: Azt mondjuk nem értem, ha váltani akart miért nem korábban lépett. Nyár elején beslattyog Perezhez elmondja, hogy kösz fater mindent, mennék új kihívást keresni, aztán könnyes búcsú. Ügynöke mi csinált eddig?
Semmit. A Mu panikszerűen nekiesett a piacnak. Nekik mindegy hogy dejong vagy casemiro csak valami nagyobb név legyen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 18., csütörtök 15:43

Azt mondjuk nem értem, ha váltani akart miért nem korábban lépett. Nyár elején beslattyog Perezhez elmondja, hogy kösz fater mindent, mennék új kihívást keresni, aztán könnyes búcsú. Ügynöke mi csinált eddig?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég