Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 18., csütörtök 10:25

Manchester United are trying to sign Casemiro and are believed to be prepared to pay around €70M. Casemiro yet to decide — one key factor is if he’s going to be a key starter at Madrid in next 2-3 years. @AndyMitten
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. augusztus 18., csütörtök 10:17

Ahogy írtam semmi pénzért nem engedném el.

De ha ő kéri kifejezetten a távozását, akkor nem gördítenék elé akadályt - feltéve, hogy rendesen perkálnak érte. Hülyén, hangzik, de megérdemli, még ha csalódott is lennék miatta. Szívét lelkét adta a csapatért, nincs oka, hogy ne tartsuk tiszteletben a kérését. Viszont ha megy, akkor instant hoznék (akár kölcsönbe) egy jobbszélsőt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: cart » 2022. augusztus 18., csütörtök 10:05

65-70 kőrül eladnám, felteve hogy menni akar, es jönne valaki jobb szélre abból a pénzből. Valverde meg mehetne vissza a kozeppalyara.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 18., csütörtök 10:02

Szerintem max akkor nem lenne a teteje, ha a neve nem Carlos Henrique Casemiro, hanem Carlos Henry-Carter lenne :)

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:59

Halfkey írta:
gutihaz14 írta:

akkor nem kell eladni

nem kell nekunk lemenni csicskaba csak mert 80at ajanlanak. nagyobb rigokert tobbet fizettek mar ki
80 millióval pont bekerül valaki a top 20 legdrágább igazolásba, all time.

Nemtudom értelmezni hogy ezt hogy tudjátok így aposztrofálni hogy "lementünk csicskába". Ezek az összegek nem 30 évesekért, és nem vkpkért szoktak repkedni, soha nem adnátok ti sem ennyit ha most az átigazolások topikban beszélgetnénk arról hogy venni akarunk egy ilyen profilú játékost. Különítsük már el az érzelmeket a realitástól.

Én nem fogalmaztam ilyen erősen, de a jelenlegi piacon a 80misi érte nem a teteje. szerintem. de visszakanyarodva a korábbi állításomhoz : nem váltaná meg a világot angliában. :)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:57

Dupla D írta: Ezt úgy is nézheted, hogy az érte kapott 80 pluszért majdnem kapunk egy Bellinghamet.
Mondjuk igen, ez jogos. Csak úgy értettem, hogy nem kéne még egy hiányposztot csinálni jövőre, mert ha elmegy erre a pénz, akkor megint nem fognak jönni a fontos erősítések. Pedig a köv szezonban már kötelező lenne. Azt viszont nem tudom elképzelni, hogy eltapsoljunk egy nyár alatt ilyen 300 milliókat. Úgyhogy én szemét leszek és a klub érdekeit nézve, nem engedném el. :kalapos:

B opció: Beszéljék rá Modricot vagy Kroost még egy utsó évre :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:51

Én továbbra se értem miről beszéltek. CKM megint megnyert kb. mindent. Egy sikertelen év nem ilyen.

Elfér a több rotálás? Biztos. Be kell építeni lassan a fiatalokat? Gondolom. Fog is ezen változtatni Carlo? Gyanús.

De tavaly még mindig a CKM volt az alap, még mindig velük nyertük.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:32

M1Ö írta: Igazából azért nem kéne elengedni, mert akkor sanszosan jövőre marad 4 kkp, akikből az egyik a full átlag Ceballos. Akkor oda is igazolni kell. De akkor megint elmarad a csatár, jobb szélső, jobb hátvéd igazolás? Mert egy Bellingham nem lesz kevesebb, mint 100. Előre is klasszosok kellenének, az se kis pénz, meg a James minőségű jobbhátvédek se. Úgyhogy ne menjen sehova, jövőrr még nagyon kéne.
Igen, én is pont így gondolom.. Annyi, hogy IDÉN is borul a mutatvány, ha megy. Marad a CMK+Tchouaméni és Ceba, aki... khmm... Vagy ha berakjuk Fede-t kkp-ba, akkor jsz és jh is kell és AZONNAL.. Így jó a keret, a védelem+kp brutál, a kezdő hármas elöl is okés, Rodry pedig egy tökéletes joker Fede/Vini mögé, csak Benzinek nincs továbbra sem cseréje..

Szóval Case eladása csak bajt és fejvakarást okozna..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:19

M1Ö írta: Igazából azért nem kéne elengedni, mert akkor sanszosan jövőre marad 4 kkp, akikből az egyik a full átlag Ceballos. Akkor oda is igazolni kell. De akkor megint elmarad a csatár, jobb szélső, jobb hátvéd igazolás? Mert egy Bellingham nem lesz kevesebb, mint 100. Előre is klasszosok kellenének, az se kis pénz, meg a James minőségű jobbhátvédek se. Úgyhogy ne menjen sehova, jövőrr még nagyon kéne.
Ezt úgy is nézheted, hogy az érte kapott 80 pluszért majdnem kapunk egy Bellinghamet. Amúgy jövőre visszahoznám Blancot. Bellingham is jöhet és megvagyunk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:18

gutihaz14 írta:
cart írta: 30 éves VKP-ert senki nem fog 80-100 milliót kifizetni, akkor se ha o a top játékos jelenleg azon a poszton.
akkor nem kell eladni

nem kell nekunk lemenni csicskaba csak mert 80at ajanlanak. nagyobb rigokert tobbet fizettek mar ki
80 millióval pont bekerül valaki a top 20 legdrágább igazolásba, all time.

Nemtudom értelmezni hogy ezt hogy tudjátok így aposztrofálni hogy "lementünk csicskába". Ezek az összegek nem 30 évesekért, és nem vkpkért szoktak repkedni, soha nem adnátok ti sem ennyit ha most az átigazolások topikban beszélgetnénk arról hogy venni akarunk egy ilyen profilú játékost. Különítsük már el az érzelmeket a realitástól.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:16

Igazából azért nem kéne elengedni, mert akkor sanszosan jövőre marad 4 kkp, akikből az egyik a full átlag Ceballos. Akkor oda is igazolni kell. De akkor megint elmarad a csatár, jobb szélső, jobb hátvéd igazolás? Mert egy Bellingham nem lesz kevesebb, mint 100. Előre is klasszosok kellenének, az se kis pénz, meg a James minőségű jobbhátvédek se. Úgyhogy ne menjen sehova, jövőrr még nagyon kéne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:12

Sierra írta:
Süti írta: Nehogy "orrvérzésig menjen" az elmúlt 30 év legjobb középpályás trioja ami tavaly IS hozott egy BL-t a bajnoki cím mellé...
Hát azért ha emlékszel, sajnos a legtöbb meccsen a CKM-mel kerültünk hátrányba, és a CKM megbontásával valamint a fiatalok felküldésével (köztük Camavingával) fordítottuk meg a párharcokat. Szóval szép volt jó volt, a legjobb volt ever, de a CKM ideje lejárt, akárhonnan nézzük.
Süti írta: Én meg inkább áldom a meccseket ahol ezt a három arcot együtt látom, mert ki tudja hogy mikor lesz ilyen legközelebb.
ez már nagyon szentimentális hozzáállás. És sokat bukhatunk emiatt idén is, ha így lenne.
En ugy emlekszem, hogy az osszel vagy a telen volt egy olyan idoszak, ahol a CKM nagyon berobbant. Az ideny elejen nem az volt az alapkezdo, illetve az ideny vege fele is mutattak a fiatalok, hogy boven be tudnak szallni a buliba barmikor.

Itt nem azzal van a baj, hogy a CKM van vagy volt a palyan, hanem az, hogy tul sokszor voltak fent. Tudni kell oket hasznalni, nem lehet orrverzesig oket nyomatni, mert utana mar inkabb hatrany a jelenletuk, mintsem elony.

Casemiro ha meg tenyleg gondolkozik ezen a lepesen.... Nem tudnek ra a budos eletben haragudni, de ezzel rendesen meglepne. El nem tudom kepzelni, hogy mi lehet szamara abban a projektben a vonzo. Vagyis de, a penz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:11

cart írta: 30 éves VKP-ert senki nem fog 80-100 milliót kifizetni, akkor se ha o a top játékos jelenleg azon a poszton.
viccelsz? TOP korban van, ha odafigyel magára 5-6 év simán benne lehet. Hozzáállás kérdése.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:01

cart írta: 30 éves VKP-ert senki nem fog 80-100 milliót kifizetni, akkor se ha o a top játékos jelenleg azon a poszton.
akkor nem kell eladni

nem kell nekunk lemenni csicskaba csak mert 80at ajanlanak. nagyobb rigokert tobbet fizettek mar ki
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:00

Süti írta: Nehogy "orrvérzésig menjen" az elmúlt 30 év legjobb középpályás trioja ami tavaly IS hozott egy BL-t a bajnoki cím mellé...
Hát azért ha emlékszel, sajnos a legtöbb meccsen a CKM-mel kerültünk hátrányba, és a CKM megbontásával valamint a fiatalok felküldésével (köztük Camavingával) fordítottuk meg a párharcokat. Szóval szép volt jó volt, a legjobb volt ever, de a CKM ideje lejárt, akárhonnan nézzük.
Süti írta: Én meg inkább áldom a meccseket ahol ezt a három arcot együtt látom, mert ki tudja hogy mikor lesz ilyen legközelebb.
ez már nagyon szentimentális hozzáállás. És sokat bukhatunk emiatt idén is, ha így lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:00

A hírek szerint a klub jól kezeli a dolgot és csak akkor tárgyalnak, ha a játékos kéri. Tiszteletben tartják a döntését, mert annyi mindent tett a klubbert.

Az ára 60-80 között várható. Számomra csalódás lesz, ha ezt a legalja ManUt választja, függetlenül a majdnem kétszer annyi pénztol. Pénzt Realtol is kaphatna, ennyit biztos nem, de emelest igen.

Európa Liga.
Dilettansok gyülekezete.
Esely a folyamat változó tulajdonosi körre.
Top4ert való küzdés...hacsak nem a kiesés ellen.
Anglia.
Manchester.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. augusztus 18., csütörtök 8:57

Semmi baj ezzel. Akkor arra van az ajtó a MU-nak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: cart » 2022. augusztus 18., csütörtök 8:55

30 éves VKP-ert senki nem fog 80-100 milliót kifizetni, akkor se ha o a top játékos jelenleg azon a poszton.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. augusztus 18., csütörtök 8:52

Realista24 írta: De közben segítek neked kicsit, Militaot új Danilonak tartottam, és még most sem győzött meg 100%ban.
Ziro szerint Alaba csak különc lesz, valaki szerint Valverde Castillaba se való, és még sorolhatnam.
Jelenkezek. Bár engem még továbbra sem győzött meg :mrgreen: , de azt irtam anno, hogy Benzema meg fug bukni itt, két évnél tovább nem marad. És lám majdnem be is jött :shutup:

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 18., csütörtök 8:50

Tegnap már akartam írni : Én eladnám egy jó ajánlatért. A 80 misi viszont nevetséges. 120m-től - ha valóban menni szeretne - akkor menjen. :sziv:

prediction: Nem fogja megoldani a United problémáját, főleg nem egymaga. Azért ott nem ugyanazok az arcok lennének mellette. Aztán a Premier League tempót is felkéne venni, nah most imádom-szeretem Caset de nem a gyorsaságáról híres :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég