Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. december 3., péntek 21:23

Jo, akkor jatsszon le elejetol a vegeig Casemiro evi 70 meccset, aztan ha a helyettesei osszeszednek a padon annyi rutint amennyi kell, akkor fasza lesz es pihenhet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 3., péntek 21:16

Realista24 írta: Ancelotti: "Casemiro is the balance of this team, he's very important, almost like scoring a goal or a save by Courtois. Blanco and Camavinga don't have Casemiro's experience."

Jim most fakad sírva.
Esküszöm semmi közöm Ancelottihoz, de akkor az öreggel hasonlóan látjuk.

Mielőtt megtámadnak, nincs kebabosom Madridban, nincs Ancelotti video felvételem amivel zsarolom, nem én találtam ki a Casemiro dolgot.

Gondoltam ezt letiztázom, mert Jimbo megharagszik rám. :kalapos: :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. december 3., péntek 15:18

Többet kéne pihentetni őt is az biztos, bőven vna olyan ellenfél ahol elég ha ott van Valverde és/vagy Camavinga, mert a fizikumot, sebességet megadják a kp-nak. Akkor viszont kell egy Kroos vagy Modric harmadiknak mint ész. Szerintem több potenciál van a kp-ban mnt amit kihoz egyelőre Carlo. A védelem jelenleg nem tud sokkal jobb lenni, a csatársor sem mert Vini meg Benzema maxon van, a harmadik tag meg nem fog hirtelen ehhez felnőni. De a kp-ban van még kakaó.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 3., péntek 14:46

Marky írta: Berakhatod a csikokat, csak ne csodalkozz, ha kikapunk. Hany meccs ment el azon, hogy Casemiro ido elott le lett hozva? Blanco es Camavinga is tehetseges, de az a rutin, ahogy Casemiro helyezkedik nincs meg bennuk es amig nem tudunk 4-5 gollal galazni, addig nem is lehet oket aktivan beepiteni.
Amugy szerintem tovabbra sem Casemiro utodai lesznek, hanem Modriceke. Casemiro helyere egy hasonlo profil kell, aki jol helyezkedik, jol fejel, eros es mindig megjatszhato.
Most néztem át (igaz csak a laliga) statokat az elmúlt 2 szezonból, de egy ilyet nem találtam, hogy a csapat kikapott és Case le lett cserélve.. :D

De ettől függetlenül van igazság abban amit írtál, bár azért nem arról beszélünk, hogy 16 éves ifiket küldenénk be, hanem profi, A keretes játékosokat --> tehát nem hiszem, hogy mint ilyen, akár Cama, akár Blanco az alvós maci után kelljen kapjon félelmében, ha Carlo beküldené 2-1-nél 20 percre kicsit aprítani..

De a szezon ebben a szakaszában ne is kísérletezgessen nagyon, sűrű a naptár, minden meccs kumma fontos. Majd lesz Karácsony, szuperkupa, meg spanyol kupa, majd kipihenik magukat. Ott nem bánom, ha egy Blanco-Cama-Ceba sor kezd majd esetleg.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. december 3., péntek 14:24

Berakhatod a csikokat, csak ne csodalkozz, ha kikapunk. Hany meccs ment el azon, hogy Casemiro ido elott le lett hozva? Blanco es Camavinga is tehetseges, de az a rutin, ahogy Casemiro helyezkedik nincs meg bennuk es amig nem tudunk 4-5 gollal galazni, addig nem is lehet oket aktivan beepiteni.
Amugy szerintem tovabbra sem Casemiro utodai lesznek, hanem Modriceke. Casemiro helyere egy hasonlo profil kell, aki jol helyezkedik, jol fejel, eros es mindig megjatszhato.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. december 3., péntek 14:16

Realista24 írta: Ancelotti: "Casemiro is the balance of this team, he's very important, almost like scoring a goal or a save by Courtois. Blanco and Camavinga don't have Casemiro's experience."

Jim most fakad sírva.
Nem :lol:

Igaz amit mondott a mester, de attól még miért kell minden meccsen végig játszania, főleg ha szar formában van :hmmm:

Amúgy ha nem játszanak sosem lesznek olyan tapasztaltak mint Casemiro :shutup:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. december 3., péntek 13:59

Ancelotti: "Casemiro is the balance of this team, he's very important, almost like scoring a goal or a save by Courtois. Blanco and Camavinga don't have Casemiro's experience."

Jim most fakad sírva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. december 3., péntek 13:54

Realista24 írta:
Steve írta: Amúgy teljesen jogos a követelés, hogy Blanco kezdjen és Casemiro valóban nincs formában.

Biztosan eljön majd az ideje mikor ő kezd. :agree:
@MrAncelotti
: "I don't care if Casemiro is on 4 yellow cards, he will play tomorrow. If he picks a yellow - he'll miss the game against Atletico. So be it."
:)
Pedig egy madridi derbire csak összekapná magát
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. december 3., péntek 13:37

Steve írta: Amúgy teljesen jogos a követelés, hogy Blanco kezdjen és Casemiro valóban nincs formában.

Biztosan eljön majd az ideje mikor ő kezd. :agree:
@MrAncelotti
: "I don't care if Casemiro is on 4 yellow cards, he will play tomorrow. If he picks a yellow - he'll miss the game against Atletico. So be it."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 2., csütörtök 21:51

Biztos van helye a kritikának, de én ezeket a védelmi "megingásokat" inkább írom a Carlo féle: jobb láb a gázon, bal a jobbon taktika számlájára.. (Jó is az analógia, mert tényleg olyan az egész, mint a ralli: kívülről kurva látványos, de ha nincs szerencséd, nagyot borulsz..) De ennek köszönhetően meg Vinyó hasznos tagja a csapatnak..

Én bizonyos arcok kifingásától tartok inkább. Carva a vasárnapi meccs után nem csoda, hogy bemelegíteni se lett elküldve. De egy év holiday után nem is várom el, h 15 meccseket húzzon le zsinórba, de Alaba is szintén zenész..
Steve írta: Blanconal is és Camavinganal is azt láttam, hogy védekezésben, amikor igazán rombolni kell, akkor nem képesek még olyan erővel kibitelezni, mint Casemiro.*
Igen.. bár Cama pont emiatt:
Steve írta: Camavinga dinamikája konkrétan az egyik legjobb a csapatban
nem is biztos, hogy Case helyetteseként kéne, hogy kezelve legyen..

Nekem az egyetlen kritikám Carlo felé, hogy amikor szerintem már a seggén veszi 1-2 arc a levegőt, se hozza le, már egy szénné nyert meccsen sem.. Ettől félek, h visszanyal majd később.. De majd kiderül.. Azt tudtuk, hogy nem fog meccsenként full kicserélt csapatokat felküldeni :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 2., csütörtök 21:17

Jim írta:
nem is Blanco a lényeg, mert - ha objektív vagyok - az elég lenne talán vele kapcsolatban , ha bejönne 30 percekre amikor meccs állása engedi
ilyen lehetőség lett volna több a korábbi meccseken Carlo valamiért nem preferálta :hmmm:

pl a nála tehetségesebb Camavinga is keveset játszik szerintem :hmmm:

a fő baj, hogy a CKM majd minden meccset végigjátszik, ha egészséges, amit tavaszra nem fognak bírni, lásd tavalyi szezon...

Blanconal is és Camavinganal is azt láttam, hogy védekezésben, amikor igazán rombolni kell, akkor nem képesek még olyan erővel kibitelezni, mint Casemiro.

Casemiro hiába nem élete szezonját futja, de nem nyomod el. Lök, üt, szerel, oda lép keményen hogy ne essen jól az ellenfélnek. Ezek a kis pusztítások magyon sokat jelentenek.

Camavinga dinamikája konkrétan az egyik legjobb a csapatban, Blanco nagyon stabilan és okosan játszott. De szerintem egy Atleti, Sevilla, vagy más harcosabb csapat megennék őket.

Övék a jövő. Ésszel játszatni kell őket és egyetértek Jim kaphatnának kicsivel több percet, de megy a lázadás a kezdő hírdetésnél mindig, azt viszont nem mindig értem.

Casemiro nagyon-nagyon sokat ad, még így is. Nem magyon fér bele kipróbálni, hogy milyen lenne, ha lezúznák a fiataljainkat. Most minden pont számít. Ez a szezon legrohadtabb időszaka szerintem mindig.

Boztos vissza fog ez ütni bizony játékosoknál, szóval legkésőbb az Újév után remélem elindul a rotàlás, addig meg behúzzuk a csoportelsőséget és a vezető pozíciót a bajnokságban.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. december 2., csütörtök 20:48

Steve írta: Amúgy teljesen jogos a követelés, hogy Blanco kezdjen és Casemiro valóban nincs formában.
Biztosan eljön majd az ideje mikor ő kezd. :agree:
nem is Blanco a lényeg, mert - ha objektív vagyok - az elég lenne talán vele kapcsolatban , ha bejönne 30 percekre amikor meccs állása engedi
ilyen lehetőség lett volna több a korábbi meccseken Carlo valamiért nem preferálta :hmmm:

pl a nála tehetségesebb Camavinga is keveset játszik szerintem :hmmm:

a fő baj, hogy a CKM majd minden meccset végigjátszik, ha egészséges, amit tavaszra nem fognak bírni, lásd tavalyi szezon...

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. december 2., csütörtök 20:45

Az nem Casemiro sara, hogy labdavesztes utan a ket visszavonulas kozeli zsenink nem tud gyorsan visszatamadni. Van egy kis faradtsag benne, a meccsek vegere foleg, de ez termeszetes. Nincs vele gond, csak nincs csereje.
Az egesz keretben nincs hasonlo profilu jatekos, aki utkozik, megtartja ezt az anchor szerepkort es a labdakihozataloknal passzopciot nyujt a kreativ embereknek.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. december 2., csütörtök 20:31

Dehogy csinalja basszus, ugy rohannak at a kozeppalyankon egyfolytaban, ahogy nem szegyellnek. Nyilvan ez csapatszintu problema, de ott szopatjak, ahol tudjak, mindig le van maradva, bizonytalan es pontatlan.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 2., csütörtök 20:30

??? De miert nincs formában? Amire "tartjuk" csinálja. Nem szór el 20 labdát meccsenként, nem futja le öreganyám, tud 5m-nél is tovább passzolni..


Bajom nekem sincs Blancoval, tetszett, de nekem az a bajom Case áll. játszatásával, h semmit nem pihen. Ha meg lesérül bele, a futógép Fede megy a helyére, s akkor tovább heréljük Kroos+Modricot. Ez baj, igen. De sztem rosszul nem játszik, pedig kritizálni tudok :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 2., csütörtök 20:16

Amúgy teljesen jogos a követelés, hogy Blanco kezdjen és Casemiro valóban nincs formában.

Biztosan eljön majd az ideje mikor ő kezd. :agree:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 2., csütörtök 20:03

„Még nem tudom, ki lesz a szövetségi kapitány, de máris féltem. Attól a több millió szövetségi kapitánytól, aki Magyarországon él.“ - Puskás Ferenc

Ez igaz a Real Madridra is!


Uez ment ZZ-vel. Ő sem értette meg a spanyol zseniket. Ancelotti sem.

Pedig hány és hány spanyol fantasztikus tehetség váltotta meg a világot máshol azóta is, akik nem kerültek be a Real kezdőjébe. :roll:

Casemiro nagyon nincs formában, lehetne felőlem Blancot is próbálgatni, bár ne a legfontosabb meccseken. Semmi bajom Blancoval, de sikerül elvenni az ember kedvét tőle ezekkel a folyamatos cinikus megjegyzésekkel.

Vajon miért? :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. december 2., csütörtök 19:21

Kercsó írta: pedig Case nagyon nincs formában.
ezt mostanra már kb mindenki látja, csak az edzői stáb nem :D
vajon miért? :hmmm:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. december 2., csütörtök 18:12

pedig Case nagyon nincs formában. a támadásoknál ad valami pluszt, előre jó meglátásai vannak... de ami a konkrét szerepköre, azzal nagy gondok vannak. és az a nagyon buta arc, amit bevág egy egy falt után, az már bosszantó.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. december 1., szerda 23:48

halamadrid írta: Hurrá. Kéne egy spanyol mag, legalább a padra.
nekem nem kell mondani, én örülnék neki a legjobban :mrgreen:

de ha nem játszatja Carlo, ne a padon rohadjon meg... :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég