Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2021. december 20., hétfő 8:14

R. Carlos írta: Jól sejtem, hogy a Bilbao elleni meccset a sárga lapjai miatt kihagyja? :'(
tegnapi után nem is baj.... irdatlan mennyiségű labdát adott el, nem bírom, amikor irányítói szerepkört oszt magára.. ráadásul a sárgája necces volt, abból könnyen piros lehetett volna

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. december 20., hétfő 7:22

Jól sejtem, hogy a Bilbao elleni meccset a sárga lapjai miatt kihagyja? :'(
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 12., vasárnap 22:59

Na jól van, ő is megérkezett a szezonra úgy néz ki.

Ez ma a régi Casemiro volt.

Kemény volt, harcos volt, pontos volt, hasznos volt. :agree: :salute:


Simán a világ legjobbja a posztján, amilor a tudását hozza. Rohadt nagy érték.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: flori » 2021. december 7., kedd 22:53

Feltűnt valakinek az, hogy utóbbi cirka 10 meccsen szinte mindig van egy hajmeresztő labdaeladása? Építkeznek a hátvédek, visszalép, és konkrétan odapasszolja az ellenfélnek. Szerencsére nem 2010-ben vagyunk, mert Messi az ilyenekből százat rúgott volna.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. december 4., szombat 16:51

Tjacks írta:
Berti írta: Picit túl van tolva ez a Case formán kívül dolog. Idén nincs nagy formában, de a Sheriff vagy a Granada ellen nem lehetett sok panasz rá. A Bilbao ellen sem éreztem, hogy lefele lógna. Szürke volt.
Arról meg ne is beszéljünk, hogyha szar formában is van, akkor is sokkal többet ad a csapatnak, mint egy Blanco. (leírni is vicces, hogy van aki alternatívaként kezeli..)
Cama meg szerintem sosem fog azon a poszton játszani, nálunk teljesen átalakult a játéka és egy sorral feljebb játszik be nagyobb területet.
Maradjon csak Case, amíg bírja, aztán majd a királykupában hegyezhetitek blancitora. :D

Nyáron pedig Tchouamenit be kell rántani. :agree:
Valamit félreértettél. A kutya nem mondta hogy casenak nem kell kezdenie- legalább is én biztos nem- , most alapvetően arról volt szó hogy akkor sem hozzuk le 20 perccel a vége elött ha már látszik rajta hogy fék, meg akkor sem ha 2-3 góllal vezetünk.

Le se szarom hogy Blanco jön helyette, felőlem a nyugger M.Diarrat is visszahozhatjuk.

Case általában beton, ez nem kérdés.
Nem rád reagáltam, együttesen arra, hogy Caset néhány meccsre ki lehetne venni. Nincs alternatívája, így nyáron kell valakit hozni aki tehermentesíti és átveszi a helyét.

A másikra nem reagálok, az előttem szóló elmondta. Én sosem láttam semmit a spanyolban és a jelek szerint a klubnál más sem lát.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2021. december 4., szombat 15:59

Jim írta:
Berti írta: Arról meg ne is beszéljünk, hogyha szar formában is van, akkor is sokkal többet ad a csapatnak, mint egy Blanco. (leírni is vicces, hogy van aki alternatívaként kezeli..)
Nem figyelsz
Kijött a szezon előtt több nyilatkozat, hogy ő lesz Case cseréje, Carlo is dícsérte az előszezonban
Ehhez képest szinte nem játszik…

Miért kéne oda igazolni, ha még ki sem próbáltuk őt? :hmmm:
Hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy mi heti 1-2 meccsen, míg az edzői stáb plusz heti 6-8 edzésen látják a játékosokat. Gondolom azért nem próbáljuk ki, mert edzésen sem szint.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. december 4., szombat 15:08

Berti írta: Arról meg ne is beszéljünk, hogyha szar formában is van, akkor is sokkal többet ad a csapatnak, mint egy Blanco. (leírni is vicces, hogy van aki alternatívaként kezeli..)
Nem figyelsz
Kijött a szezon előtt több nyilatkozat, hogy ő lesz Case cseréje, Carlo is dícsérte az előszezonban
Ehhez képest szinte nem játszik…

Miért kéne oda igazolni, ha még ki sem próbáltuk őt? :hmmm:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. december 4., szombat 13:41

Berti írta: Picit túl van tolva ez a Case formán kívül dolog. Idén nincs nagy formában, de a Sheriff vagy a Granada ellen nem lehetett sok panasz rá. A Bilbao ellen sem éreztem, hogy lefele lógna. Szürke volt.
Arról meg ne is beszéljünk, hogyha szar formában is van, akkor is sokkal többet ad a csapatnak, mint egy Blanco. (leírni is vicces, hogy van aki alternatívaként kezeli..)
Cama meg szerintem sosem fog azon a poszton játszani, nálunk teljesen átalakult a játéka és egy sorral feljebb játszik be nagyobb területet.
Maradjon csak Case, amíg bírja, aztán majd a királykupában hegyezhetitek blancitora. :D

Nyáron pedig Tchouamenit be kell rántani. :agree:
Valamit félreértettél. A kutya nem mondta hogy casenak nem kell kezdenie- legalább is én biztos nem- , most alapvetően arról volt szó hogy akkor sem hozzuk le 20 perccel a vége elött ha már látszik rajta hogy fék, meg akkor sem ha 2-3 góllal vezetünk.

Le se szarom hogy Blanco jön helyette, felőlem a nyugger M.Diarrat is visszahozhatjuk.

Case általában beton, ez nem kérdés.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. december 4., szombat 13:01

Picit túl van tolva ez a Case formán kívül dolog. Idén nincs nagy formában, de a Sheriff vagy a Granada ellen nem lehetett sok panasz rá. A Bilbao ellen sem éreztem, hogy lefele lógna. Szürke volt.
Arról meg ne is beszéljünk, hogyha szar formában is van, akkor is sokkal többet ad a csapatnak, mint egy Blanco. (leírni is vicces, hogy van aki alternatívaként kezeli..)
Cama meg szerintem sosem fog azon a poszton játszani, nálunk teljesen átalakult a játéka és egy sorral feljebb játszik be nagyobb területet.
Maradjon csak Case, amíg bírja, aztán majd a királykupában hegyezhetitek blancitora. :D

Nyáron pedig Tchouamenit be kell rántani. :agree:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 4., szombat 12:39

Nyilván pihentetni kell kazmert, de hogy a kisgyerek blanco jatsszon, az vicc.
Csak azert mert spanyol kb...
Valverde es camavinga is elorebb van a sorban, max csak utanuk jonnek a tobbiek.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. december 4., szombat 10:43

hehetheoriginal írta: Hagyjátok már ezt a huszkilos blancot, amikor gyozni kell, akkor pont rá lesz bízva a kp közepe...

Egy barcas kisgyerek klón aztán semmi több
Mert aztán ez a nagyon remeklő formában lévő, ólom lábakon mozgó Casemiro életbiztosítás volt az elmúlt meccseken, meg amúgy sem volt átjáró ház a középpályánk, meg nem is védekeztünk úgy, hogy törte a hátunkat hazai pályán a saját kapunk. Szép, amit leírsz, de lehet egy lelkes Blancoval is többre mentünk volna, de ennél sokkal szarabb nem nagyon lehet, mint amit az elmúlt két meccsen láthattunk.

Anno Llorrente is így "robbant" be, én is lenéztem, mások is, aztán egy teljesen korrekt és használható játékos lett.

Szóval Carlo észrevehetné néha, hogy a nagy klasszisok csillaga is csak pislákol és növeszthetne tököt, hogy változtat valamit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. december 4., szombat 8:03

Ha majd ott tartunk, hogy Casemiro lesérül/elfárad, akkor sem Blanco/Camavinga fog játszani a helyén. Valverde lesz az első számú opció oda. Carlo amúgy Kroos játszatásával nem hibázik nagyot, mivel kb. 3 hónapot sérült volt a német, nem játszik a válogatottban sem már, jó teljesítményt nyújt itt, miben fáradt volna el?

Modric már más tészta. Helyette lehetne most Camavingát bedobni néha napján. De ezt sem a Sociedad-Inter-Atletico elleni meccseken kezdeném el. Legyen meg az első hely a BL-ben és a két rangadóból is hozzunk ki legalább 4 pontot. Utána lehet gondolkodni egy esetleges rotáláson, talán az újévben(előtte a Cadíz elleni meccsen).

Casemirohoz visszakanyarodva, az edzőt igazolja minden eredmény és minden játékos játszatása jelenleg. Nyerünk még ha kínkeservesen is, de meg vannak a 3 pontok/győzelmek. Tavaly ilyenkor rengeteg sérülésünk volt - sőt egész szezonban - most úgy látszik fizikálisan sincs ezzel gond, mivel az utolsó 2 sérültünk (Bale és Ceballos) is hamarosan játékra alkalmas. A keret elég mély tavalyhoz képest, mivel rengeteg kölcsön játékos visszajött és az utánpótlásból is nevezve vannak játékosok. Ha esetlegesen beütne a "krakk" még akkor is lehetne építkezni a padon lévő emberekből.

Nem értek egyet én se a játékosok "halálra játszatásával", de az edzők vannak közel a játékosokhoz, ők látják őket napról-napra és lehet, hogy a gyenge teljesítményt nyújtó Casemiroban, Modricban, Benzemában még így is több van mint Blancoban, Camavingában.

Egyébként a jobb szélünknél lehet látni, hogy megfelelően rotál szerintem az öreg. Carvajal-Lucas-Nacho és Asensio-Rodrygo felváltva játszanak. Mivel ez a gyenge pontunk érezhetően, Carlo kihozza ebből is a maximumot, úgy ahogy tudja.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. december 4., szombat 7:38

hehetheoriginal írta: Hagyjátok már ezt a huszkilos blancot, amikor gyozni kell, akkor pont rá lesz bízva a kp közepe...

Egy barcas kisgyerek klón aztán semmi több
De nem a szoros meccsekrol van szo, amiken 1 gollal megyunk es gyozni kell, hanem ott van a moldav csapat elleni, fel ora utan 3-0, de a CKM meg vegig jatsza a meccset. (talan az egyik 5 perccel a vege elott le lett cserelve, az aztan nagy pihentetes)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 4., szombat 6:59

Hagyjátok már ezt a huszkilos blancot, amikor gyozni kell, akkor pont rá lesz bízva a kp közepe...

Egy barcas kisgyerek klón aztán semmi több
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. december 4., szombat 6:26

Kerlon írta: Fájdalmas, hogy egy ekkora tapasztalattal rendelkező edző nem képes belátni a hibáit. Aztán majd szépen lefő a kávé megint tavaszra, mert csapágyra hajtja a kezdőt ősszel.
Egyetértek. Mondjuk sok meccsünket képtelenek vagyunk lezárni - értsd 2-3 gólos előny mondjuk a 60 percnél. De ha mégis akkor sem jönnek a cserék általában a 75-80 percnél. Ha meg igen akkor sem azokat hozza le akikre rohadtul odakéne figyelni.
Realista24 írta: Ancelotti: "Casemiro is the balance of this team, he's very important, almost like scoring a goal or a save by Courtois. Blanco and Camavinga don't have Casemiro's experience."

Jim most fakad sírva.
Ez mekkora bullshit már, persze hogy nincs akkora tapasztalatuk. Nem is lesz ha így marad. Pihentetni bőven lehetne Blancoval is.

Azért Casemiro baromi szeszélyes, sokszor van baromi jó meccse, de néha előjön belőle az 1 bites változat, azt sem tudja milyen rendezvényen van.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 3., péntek 23:37

Kerlon írta: Fájdalmas, hogy egy ekkora tapasztalattal rendelkező edző nem képes belátni a hibáit. Aztán majd szépen lefő a kávé megint tavaszra, mert csapágyra hajtja a kezdőt ősszel.
Én csak azt remélem, hogy nem kattantok át arra az oldalra, hogy fuera meg fax a fülébe.

Látom én is mi a gond, de őszintén ezzel a tecsógazdaságosreallal rohadtul örülni kell, hogy nagyjából foci is van és eredmény is. Tartjuk a lépést nagyjából Európa elitjével..talán.
Spanyol honban vezetünk.

Most komolyan az öregek járni tudnak, Viniből focistára hasonlító embert csinálnak, az összes többi fiatal, Rodrygo pl is dolgozik..Oké Asensiso Asensio.. de tényleg jelenleg nem tudok mást mondani, hogy ki van maxolva a dolog, még egy b-reallal is. Reméljük nem lesz kicsinálva a keret. De rohadtul nem hiányzik a Lopi-Benitez-féle zseniedző, vagy a murinnyó-féle hecc…

Zz olyan vol amilyen, de munka volt, nyugalom volt, eredmény is. Kb uez Ancelottival, csak most kicsivel jobb foci is van.

Elzavarhatjuk, miközben hozza az eredményeket, mert nem cserél, de félek lenne magyobb bajunk is, ha mégfogalmatlanabbak ülnének a padon.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. december 3., péntek 23:35

Steve írta: Blancot fiatalnak, de minőségnek tartom. Camavinga szerintem megütheti a zseni szintet, ha jól lenne terelgetve.
Viszont egyiknél sem láttam azt a stabilitást és melót, amit Casemiro lerak.
ezzel szerintem majd mindenki egyetért :salute:

a fene sem akarja alap kezdőnek még Blancot és Camavingát, csak annyi hogy ennél többet játsszanak, mivel a padon nem lehet rutint szerezni
mondjuk Blancot kölcsön lehetne adni egy első osztályú csapatnak, amiről volt is hír nemrég :hmmm:

Casemiro fáradtnak tűnik ebben a szezonban, lehet nem fizikálisan, inkább fejben :hmmm:
valamit ki kéne találni a stábnak, hogy kibillenjen ebből a gyengébb formából :hmmm:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 3., péntek 22:46

Letisztázom.. akartam írni..meg a többi 1millió kihagyott és félrenyomott betű miatt is sorry. :kalapos:

Jimbot meg én úgy szeretem, ahogy van. Az örök morgó Kerlont is. :mrgreen: :-*


Viszont komolyra fordítva. Én remélem, hogy így lesz és nem kattan el az öreg..de én remélem, hogy itt maxon csapatjuk januárig.

Akkor vezetjük a ligát, csoportelsőség BL-ben és a tavaszi hajráig beindul a rotálás..én így értelmesnek látnám.

Blancot fiatalnak, de minőségnek tartom. Camavinga szerintem megütheti a zseni szintet, ha jól lenne terelgetve.
Viszont egyiknél sem láttam azt a stabilitást és melót, amit Casemiro lerak.

Benzemának én nem látok alternatívát. Ez van. Ha nagyon fáradt, akkor a takarítónőt be lehet rakni játszani.

De visszakanyarodva Casehez. Azt a melót, azt az ütközést egyik sem hozza le mint ő. Viszont igen, pihentetni kell vagy 2-0-nál, vagy kiscsapatok ellen.

De mint alap kezdő nálam is fő prioritás a brazil, még gyengébb formában is. Olyan melót rak le, amit mások soha nem fognak.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. december 3., péntek 21:47

Steve írta: Esküszöm semmi közöm Ancelottihoz, de akkor az öreggel hasonlóan látjuk.

Gondoltam ezt letiztázom, mert Jimbo megharagszik rám. :kalapos: :sziv:
dehogy, még arra sem haragszom, aki bunkó stílusban reagál nekem néha :kalapos:
Faust írta: Jo, akkor jatsszon le elejetol a vegeig Casemiro evi 70 meccset, aztan ha a helyettesei osszeszednek a padon annyi rutint amennyi kell, akkor fasza lesz es pihenhet.
ez jön le Carlo nyilatkozataiból...

Zizut azért küldtük volna el sokan, mert nem akart változtatni, új csapat építését elkezdeni
sokszor a haverokat preferálta stb
most Carlo is ez irányba tart :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. december 3., péntek 21:38

Fájdalmas, hogy egy ekkora tapasztalattal rendelkező edző nem képes belátni a hibáit. Aztán majd szépen lefő a kávé megint tavaszra, mert csapágyra hajtja a kezdőt ősszel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég