Casemiro - 14

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
CRonika
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 13:58

RealRaúl77 írta: Az utóbbi hozzászólásod egy teljesen jogos megállapítás, míg az elsőben gyakorlatilag kijelented, hogy 'Khedira játszik'='kupa nélkül maradunk'

Lehet h érthetetlenül írtam le,vagy te értelmezted félre,mind1 is,ezen nem fogunk összeveszni.
De! Én reagáltam wZolee kommentjére,amiben inkább a felvetését kritizáltam,(nyílván ezzel Sami-t is savaztam).

Szerintem ha minden így marad (Khedira kezdő) akkor tényleg kupa nélkül maradunk,és nem azt mondtam h Casemiroval biztos a siker,de sokkal szívesebben nézném őt,mint német kollégáját,és ha mégse jön össze a dolog,akkor (Casemiro valamivel jobb képességeit ismerve) nem azon fogom felszabni magam h van olyan játékosunk aki 10 méteresnél nagyobb passzt nem képes adni... sokkal jobban kiakadok ha nem Real Madrid szintű teljesítményt látok valamelyik játékosunktól,mint ha "csak" pechesek voltunk és úgy kapunk ki.....mert előbbi ellen lehet tenni.
Remélem így érthetőbben fogalmaztam,bocsi nem szoktam fórumozni. :roll:

RealRaúl77 írta:Amúgy Cronika... Olvasd el a Carlo interjú ezen részét, meg fogod érteni te is Casemiro helyzetét, és az olasz gondolkodását, elképzeléseit ez ügyben.

Már olvastam,de nekem elég semmitmondó,tele közhelyekkel. Ne pakoljunk rá terhet? Malaga-Granada csapatok ellen aztán nagy teher van rajta...plusz ha mégis összeroskadna a tehertől,attól még 20 percet letolhatna igazán,hiszen ott a legképlékenyebb a dolog azon a poszton, szélső-csatár poszton azért már viszonylag tiszta a kép.

RealRaúl77
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 30., szerda 13:42

CRonika írta:Nem tudom mire gondolsz,h miért nem mondtam ugyan azt,de lényegtelen is.

Ezért:

CRonika írta:Ha a vezetőségnek megér pár milliót az h a csapat megint (Istenem nee!) trófea nélkül maradjon,akkor ledobom a hajam...

CRonika írta: Van Khedira szintje...ha ettől valaki 1%-al is jobban teljesít,akkor őt kell játszatni...ennyi.

Az utóbbi hozzászólásod egy teljesen jogos megállapítás, míg az elsőben gyakorlatilag kijelented, hogy 'Khedira játszik'='kupa nélkül maradunk'

mocsok írta:
CRonika írta:Akinek tetszik a német játéka az nézheti

nem hiszem hogy bárkinek is tetszene a játéka.

CRonika írta:szerintem Carlo inkább fél az új dolgoktól,pedig valamit muszáj lesz változtatnia!

mióta itt van folyamatosan kisérletezik.
egy el clásicon is teljesen új felállásban küldte pályára a csapatot.
szóval nem hiszem, hogy nagyon félne az új dolgoktól.

Adom.

Amúgy Cronika... Olvasd el a Carlo interjú ezen részét, meg fogod érteni te is Casemiro helyzetét, és az olasz gondolkodását, elképzeléseit ez ügyben.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 30., szerda 13:22

CRonika írta:Akinek tetszik a német játéka az nézheti

nem hiszem hogy bárkinek is tetszene a játéka.

CRonika írta:szerintem Carlo inkább fél az új dolgoktól,pedig valamit muszáj lesz változtatnia!

mióta itt van folyamatosan kisérletezik.
egy el clásicon is teljesen új felállásban küldte pályára a csapatot.
szóval nem hiszem, hogy nagyon félne az új dolgoktól.
Kép

“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

CRonika

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 13:11

RealRaúl77 írta:De te azért először nem teljesen ezt írtad. Ég és föld a két hozzászólásod, teljesen mást jelent.

Nem tudom mire gondolsz,h miért nem mondtam ugyan azt,de lényegtelen is.
Akinek tetszik a német játéka az nézheti,mert megkapja a lehetőséget,míg a brazil hetek óta nem játszott.... szerintem Carlo inkább fél az új dolgoktól,pedig valamit muszáj lesz változtatnia!

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 30., szerda 13:03

carlo nyilatkozata alapján sztem előbb rendbe akarja rakni a kp-t, ki akarja alakítani a megfelelő rendszert, szisztémát
majd ha ez megvan, akkor lesz beépítve casemiro, mert azért valljuk be, khedirának nagyobb tapasztalata van, ő könnyebben alkalmazkodik az új taktikai elemekhez
és szerintem ha xabi nem lett volna sérült, akkor ez lenne a helyzet illarrával is, mármint, hogy kevesebbet játszana, mint most
"Playing 30 minutes at Real Madrid are better than 90 minutes in any other team."

RealRaúl77

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 30., szerda 13:03

CRonika írta:
mocsok írta: láttam, sőt még szemem is van.
tényleg ügyes volt az előszezonban, de továbbra is hatalmas túlzás az előbbi hozzászólásod.

Akkor finomítok a dolgon, h értsd mit akarok mondani. Van Khedira szintje...ha ettől valaki 1%-al is jobban teljesít,akkor őt kell játszatni...ennyi. Nem ő a megoldás oda,ez tény. Szívesebben néznék oda egy Pogba-t vagy Vidal-t (még ha utóbbi játéka nem is tetszett ellenünk) , de abból kell gazdálkodni amink van.

De te azért először nem teljesen ezt írtad. Ég és föld a két hozzászólásod, teljesen mást jelent.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

R.I.P. Godfather

CRonika

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 12:54

mocsok írta: láttam, sőt még szemem is van.
tényleg ügyes volt az előszezonban, de továbbra is hatalmas túlzás az előbbi hozzászólásod.

Akkor finomítok a dolgon, h értsd mit akarok mondani. Van Khedira szintje...ha ettől valaki 1%-al is jobban teljesít,akkor őt kell játszatni...ennyi. Nem ő a megoldás oda,ez tény. Szívesebben néznék oda egy Pogba-t vagy Vidal-t (még ha utóbbi játéka nem is tetszett ellenünk) , de abból kell gazdálkodni amink van.

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 30., szerda 12:39

CRonika írta:Aki látta a nyáron az tudja mire gondolok. Én nem vagyok 100%-ig Khedira ellenes,semmi bajom vele,csak ne a kedvenc csapatomban csinálja azt amit csinál ... ennyi...
Akinek van szeme a focihoz az érzékeli a 2 játékos között a különbséget,és sokszor nüanszok döntenek. 1 ütem,egy pontosabb lövés,pár km/h-val nagyobb gyorsaság stb.

láttam, sőt még szemem is van.
Kép

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

RealRaúl77

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 30., szerda 12:33

mocsok írta:
CRonika írta:Ha a vezetőségnek megér pár milliót az h a csapat megint (Istenem nee!) trófea nélkül maradjon,akkor ledobom a hajam...

úgy írod, mintha casemiroval a kezdőben sokkal nagyobb esélyeink lennének címet nyerni.
annyira még nem ismerjük őt, hogy ennyire istenként várjuk.

Nekem az jutott eszembe, hogy úgy írja, mintha Khedira játszatásából egyenesen következne (magyarul szükséges, és elégséges feltétele lenne) az, hogy trófea nélkül maradunk.. :roll:
Khedira egy balfasz, ez ok, de ha trófeáktól esünk el, akkor az nem miatta lesz, hanem mindenki felelőssége lesz, edzőké, vezetőségé, játékosoké, nem az övé egyedül...

Egyébkén Casemirot én is hiányolom, és többet játszatnám, még ha nem is ő oldja meg a kp gondjait, de Carlo nyilatkozata letisztult, és logikus, és jó magyarázattal szolgált, és meg is lehet érteni őt.

R.I.P. Godfather

CRonika

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 12:30

mocsok írta: úgy írod, mintha casemiroval a kezdőben sokkal nagyobb esélyeink lennének címet nyerni.

Aki látta a nyáron az tudja mire gondolok. Én nem vagyok 100%-ig Khedira ellenes,semmi bajom vele,csak ne a kedvenc csapatomban csinálja azt amit csinál ... ennyi...
Akinek van szeme a focihoz az érzékeli a 2 játékos között a különbséget,és sokszor nüanszok döntenek. 1 ütem,egy pontosabb lövés,pár km/h-val nagyobb gyorsaság stb.

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 30., szerda 12:25

wZoLee7 írta:van abban logika hogy ha Khedirát el akarják adni jó pénzért akkor játékban kell tartani, de legalább nyilatkoznának valamit hogy Case miért nem játszik

nyilatkoztak.
olvasd el a legújabb ancelotti interjút.

úgy írod, mintha casemiroval a kezdőben sokkal nagyobb esélyeink lennének címet nyerni.
Kép

CRonika

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 12:17

wZoLee7 írta:van abban logika hogy ha Khedirát el akarják adni jó pénzért akkor játékban kell tartani, de legalább nyilatkoznának valamit hogy Case miért nem játszik

Ha a vezetőségnek megér pár milliót az h a csapat megint (Istenem nee!) trófea nélkül maradjon,akkor ledobom a hajam...

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 30., szerda 12:13

van abban logika hogy ha Khedirát el akarják adni jó pénzért akkor játékban kell tartani, de legalább nyilatkoznának valamit hogy Case miért nem játszik

MorataMartin
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. október 30., szerda 12:02

Jogos kérdés, hogy miért lett elfelejtve Casemiro. Pedig amikor bizonyítási lehetőséget kapott élt is vele. Nálam Inkább Ő játszana, mint Khedira:S

Cobra11
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. október 28., hétfő 19:59

Mi az Isten van Casemiroval??? Nekem nagyon bejött a gyerek, (jók voltak a hosszú labdái (olyan Xabi Alonso)).

realfan91
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 5., szombat 22:57

Kölcsön akarjuk adni ezt az embert a Sociedadnak? De miért? Miért nem játszik? :/

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 27., péntek 21:44

Ennyi a lényeg. Aki nézte a meccseket, az ezt látta. Akik Casemirot éltetik, azok csak Khedirát akrják a kezdőből kint látni.

Nézd Matt...én lehet hogy többet látok bele Casemiroba,mint amennyi van benne,ahogy te is Khediraba...ennyi.
Amúgy meg,mindenki a kezdőn kívül szeretné látni a herceget,akár élteti Kázmért,akár nem.... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Matt009
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 27., péntek 21:20

morientes írta:
Hát, én azért nem sok Gattuso futballmomentumra emlékszem..

Oke Isti akkor korrigálok,Gattuso futballozni is valamivel jobban tudott... :)
Egyébként nemtom,nekem ez a gyerek egy csiszolatlan gyémánt,igen szkeptikus voltam mikor hozták,de amit láttam eddig tőle,azt kell mondjam,nagyon nagy lehetőségek rejlenek benne...

Azért Gattuso annyival nem futballozott jobban, hogy az számottevően meglátsszon a csapata játékában. Ő volt az, aki verekedett a sztárok helyett, ez volt a lényeges szerepe. A támadójátékot rábízta a csapattársaira.

Ez a csiszolatlan gyémánt meg honnan jön? Semmit nem mutatott, csak jobban hasonlít a játéka egy futballistára, mint Khediráé, és már csiszolatlan gyémánt? Hűha, akkor Khedira a top vkp. :mrgreen:

Kázmér azért nem játszik, mert még nem elég jó, és ezt lehetett latni azokon a meccseken is, amikor szóhoz jutott.

Ennyi a lényeg. Aki nézte a meccseket, az ezt látta. Akik Casemirot éltetik, azok csak Khedirát akrják a kezdőből kint látni.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 27., péntek 20:02

Hát, én azért nem sok Gattuso futballmomentumra emlékszem..

Oke Isti akkor korrigálok,Gattuso futballozni is valamivel jobban tudott... :)
Egyébként nemtom,nekem ez a gyerek egy csiszolatlan gyémánt,igen szkeptikus voltam mikor hozták,de amit láttam eddig tőle,azt kell mondjam,nagyon nagy lehetőségek rejlenek benne...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

gkovi
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. szeptember 27., péntek 19:09

istimester írta:Hát, én azért nem sok Gattuso futballmomentumra emlékszem....

Nekem Gattusoról az maradt meg nagyon, amikor 2006/07-es szezonban a BL-ben leszedte Ronaldót a pályáról. Ha csak nem csal az emlékezetem. :mrgreen:

Vissza: “Játékosok”