Isco - 22

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
AdamTaylor
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2019. január 15., kedd 9:38

Nem teljesen értem ezt a hozzáállást. Amikor játszik Isco akkor az a baj, hogy lelketlen és beleszarik, nem tesz hozzá a játékhoz. Ha ezek után full jogosan kihagyja az edző akkor meg az a baj.
-1 ember a pályán. Padon kevesebb kárt okoz jelen helyzetben. Se bizonyítani nem akar, se semmit. Sajnáltatni akarja magát, semmi tartás nincs benne. Az a Marca-s cikk volt eddig a legpontosabb ami leírta, hogy azzal jár a legjobban ha minél előbb elmegy. Ráadásul ez nem csak az ő érdeke lenne, hanem a csapaté is. Nem véletlen, hogy senki se állt még ki mellette. Hány edzőnél kell még megbuknia?

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Guti, Zidane, Varane, Kroos

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. január 15., kedd 8:48

azért vasárnap 0 percet adni neki szerintem hiba volt...Benzema helyére őt kellett volna behozni.

Én bepróbálkoznék a Citynél egy 40 milla+Isco - de Bruyne cserével. :Đ
#oneandahalfleg

Zidane’98

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 14., hétfő 21:41

Nagyon úgy néz ki Game Over van Neki Madridban :/
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. január 14., hétfő 15:15

Sok esze van ennek a firkásznak is. Isco borzalmasan formán kívül van a vakbél műtétje óta, a csapat jelenlegi állapotában pedig nem lehet berakni csak azért, hogy ő belelendüljön egyszer csak. Kapott perceket csereként, nagyon gyenge volt. Nem hibáztatom Solari-t miatta, kicsit a konzekvencia hiányáért igen, hogy Marcelo ugyanolyan ramaty mégis kezdett idáig, el is ment rajta jópár pont. Reméljük most már azok fognak játszani, akik megfelelő formában vannak. Ugyanígy Casemiro is menjen a padra ha felépül Llorente, és ez Bale-re is legyen érvényes. Most télen úgyis max 1% esély van Isco távozására, addig meg tegye oda magát, egy ilyen 0 Iscoért nem lennének tömött sorok nyáron se, pedig egy 80 mill €-t kikéne sajtolni belőle.

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. január 14., hétfő 14:59

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 14., hétfő 10:11

Realista24 írta:Elég jó bőr :mrgreen:

A fia? :mrgreen:

Stathoz meg kellene nézni, hogy milyen meccsek voltak, azért ezt nem sóznám Isco nyakába, pláne a tegnapi focinkkal.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 14., hétfő 9:43

pheco írta:Solarinak van lanya? Lehet Isco elkapta, vagy a fiat :mrgreen:

Elég jó bőr :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. január 14., hétfő 9:31

Solarinak van lanya? Lehet Isco elkapta, vagy a fiat :mrgreen:

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 14., hétfő 8:53

100% - Real Madrid under Santiago Solari have won 100% of their games without Isco Alarcon in all competitions (6/6), compared to 63.6% with him (7/11). Debate.
"Playing 30 minutes at Real Madrid are better than 90 minutes in any other team."

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 9., szerda 21:03

Remy írta:Bármennyire is szeretem, neki is lefőtt a kávé. Nem tudott szintet lépni, hiába kapta meg többször is a lehetőséget.

Ha megy, márpedig szerintem nyáron legkésőbb mindenképpen menni fog, akkor vagy Hazard vagy az Erikszen üzletbe bele kéne valahogy rakni, hátha jó áron megússzuk a transzfereket. Vagy mehet a PSG-be, ha akar, if you know... :mrgreen: (nem, nem Neymarért)

Ha már cserélgetünk én a citybe küldeném de bruyne-ért cserébe :D Pep úgyis az ilyen játékosokra matyizik mint isco a belga meg szerintem egy kicsit túlfújt de azért van benne kakaó.
"Every year there is a desire to win the Champions League. It is unique, special, the most beautiful competition I have played. It is a totally different competition that we all want to win." - Lionel Messi :coffee:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 9., szerda 20:59

Bármennyire is szeretem, neki is lefőtt a kávé. Nem tudott szintet lépni, hiába kapta meg többször is a lehetőséget.

Ha megy, márpedig szerintem nyáron legkésőbb mindenképpen menni fog, akkor vagy Hazard vagy az Erikszen üzletbe bele kéne valahogy rakni, hátha jó áron megússzuk a transzfereket. Vagy mehet a PSG-be, ha akar, if you know... :mrgreen: (nem, nem Neymarért)
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 9., szerda 20:37

sebydani írta:Ma se kezd. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa ha nyáron kapunk egy új edzőt. Solarinak nem kell ez már látszik.

Remélhetőleg másnak se fog.
Túl sok "na majd most bizonyít" típusú játékos van a keretbe.
Ki kell őket szórni
Neymar & Mariano

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, James, Hazard, Pastore
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. január 9., szerda 20:27

Ma se kezd. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa ha nyáron kapunk egy új edzőt. Solarinak nem kell ez már látszik.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. január 8., kedd 21:34

KAG írta:BTW, picit beleástam magam ebbe az eriksen gyerekbe.
Félek, hogy nem lenne posztja nálunk, de maga a stílusa nekem adja. Picit olyan, mintha Özilből meg Iscóból kiszednéd a jót és beleraknád egy fasziba.
Plusz James lövőke :Đ Aldasom adom ra. De valoban kicsit poszton kivul lenne 433-ban, 442-ben Isco 2017 tavaszi helyen adna.

KAG

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 8., kedd 20:51

BL-ben én utoljára a Malagaban emlékszem tőle olyanra, hogy tényleg le a kalappal.
Inkább a bajnokságban voltak neki jó meccsei.

Az a baj, hogy lényegében 21-2 (talán ennyi idősen vettük meg) éves kora óta semmit nem fejlődött taktikailag.

BTW, picit beleástam magam ebbe az eriksen gyerekbe.
Félek, hogy nem lenne posztja nálunk, de maga a stílusa nekem adja. Picit olyan, mintha Özilből meg Iscóból kiszednéd a jót és beleraknád egy fasziba.
Neymar & Mariano

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 8., kedd 20:48

konkrétan az atletico elleni tap-injén kívül nem nagyon emlékszem hatalmas teljesítményre tőle. voltak jó meccsei, de attól amit vártunk messze elmarad. és ki kell jelenteni - részemről legalábbis biztosan -, hogy nincs benne annyi, mint amennyit szerettünk volna.
Pérez nagy nyara:
#ZZ
#CR7
#PuraVida

#fuckthehaters

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 8., kedd 20:42

RealG írta:Megkövetem magam mert a csapat nyer nem egy játékos. De az összes nagy meccsen a Bl kieséses szakaszában, ha jól emlékszem 3 döntőből 2-őn kezdett. A csatárok mögött bejátszotta a két szél közötti területet. Visszazárt védekezésnél a 4 es középályára. A három legtöbbet futó játékos között volt. Ne vegyük el a királytól amit megérdemel....

Kijevben hótszar volt.De voltak jó meccsei ezt nem vitatja senki.
"Every year there is a desire to win the Champions League. It is unique, special, the most beautiful competition I have played. It is a totally different competition that we all want to win." - Lionel Messi :coffee:

Zidane’98

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 7., hétfő 15:19

Én nem tudok rá haragudni :shutup:
Ha :hmmm: Isco-ért ad egy százast a city, Bale-ért meg a United :Đ , akkor jöhet MBappé ( ha aranybogyót akar :shifty: )

Perez se hülye, ha ennek az évnek az esetleges szar eredményeibe nem bukik bele, akkor a következő évibe Ő is tudja nagyon jól, hogy IGEN! Nyáron kelleni fog neki a nagy dobás!

Ha most jan-ban nem jön Hazard az nekem csak egyet jelent, hogy Flo papa virítja a lóvét nyáron MBappé-nak :cheers: :happy:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

RealG
Kedvenc játékosaid: Isco
Kedvenc csapatod: RealMadridcf

HozzászólásSzerző: RealG » 2019. január 7., hétfő 15:16

Megkövetem magam mert a csapat nyer nem egy játékos. De az összes nagy meccsen a Bl kieséses szakaszában, ha jól emlékszem 3 döntőből 2-őn kezdett. A csatárok mögött bejátszotta a két szél közötti területet. Visszazárt védekezésnél a 4 es középályára. A három legtöbbet futó játékos között volt. Ne vegyük el a királytól amit megérdemel....

KAG

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 7., hétfő 15:07

Volt egy-egy jó villanása/meccse, ami közrejátszott a 4 bl győzelemben.
Szvsz, Karim többet rakott hozzá.
Neymar & Mariano

Vissza: “Játékosok”