Isco - 22

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
petiamadridista
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. március 17., vasárnap 12:49

De nem is kell h felmerüljön.
A realitások meg majd nyáron fognak kiderülni.
Várjuk meg a nyarat persze, én csak leírtam h mit tennék, illetve h sztem mi lenne a legjobb.Hogy Hazard mellé ki legyen a másik sztár azt nem tudom.
Majd kiderül, nyilván Mbappé lenne a legjobb, de azért nézelődjünk még, hátha beesik vki más is a kalapba.

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 17., vasárnap 12:42

Balet inkább. Zizounak pár nagy név kell a támadósorba, esetleg még 1 kps h mélyítse a keretet.
ezek még mindig kitalációk, spekulációk, az újságok szurkolók hajtják ezt, én megvárom az augusztust. Nagy név, nagy nevek, hazardon kívűl nincsen senki reális konkrétum szóval ezért is isco eladása fel se fog merülni

petiamadridista
Kedvenc játékosaid: Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. március 17., vasárnap 12:28

Annyira nem jó h vigye a csapatot a hátán.
De azért 12. embernek, olyannak aki időszakosan tudja vinni a csapatot, arra tökéletes.
Én nem engedném el.

Balet inkább. Zizounak pár nagy név kell a támadósorba, esetleg még 1 kps h mélyítse a keretet.
Militaon kívül még vennék max 1 kpst meg 2 klasszis támadót. Balet eladnám. A loan listás arcokat jó pénzért eladnám. Jamest és Kovát. Így lenne közel 150- 200 m bevétel, elköltünk még vagy 3-400at és 200 körüli minusz már nem vészes.
Aztán faszántosan meg is vagyunk. Lesz mélysége a keretnek, és minősége, jövőre meg kiszedálódik aki már ekkora mélység mellett tényleg nem kell. Legyen az Isco vagy Benz.
Ennyi. Én így csinálnám ha Zidane lennék. Ha nem Zidane lennék akkor is hasonlóan. Max eladnám Iscot is, de Jamest visszahoznám kölcsönből. Marcelo menne, jönne Hakimi, de mivel ZZ ezzel a 2 játékossal kíválóan tud együtt dolgozni, így ha ZZ vagyok megtartom őket.
Ennyi.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 17., vasárnap 10:02

Kerlon írta: Szerintem Zidane semmit se fog változtatni és ugyanezzel a kerettel fog még játszani 5 évet. :) :) :)
És nyerünk 4bl-t :D
"Every year there is a desire to win the Champions League. It is unique, special, the most beautiful competition I have played. It is a totally different competition that we all want to win." - Lionel Messi :coffee:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 17., vasárnap 9:51

Szerintem Zidane semmit se fog változtatni és ugyanezzel a kerettel fog még játszani 5 évet. :) :) :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 17., vasárnap 9:48

Tuti maradni fog, engem nem is zavarna ha bírja a padot, bale az más kérdés, de mivel bappé nem jön vinivel meg szerintem nem fog kezdőként számolni zidane akkor nem tudom ki lesz még ott ha megy bale..

R. Carlos
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. március 17., vasárnap 9:41

Mehet felőlem. Bale-el kézen fogva, a helyükre meg jöhet Hazard és Mbappé. Szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi.

A probléma csak annyi, hogy amíg Zidane itt van nem fog menni. Pedig neki is van még értéke.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 16., szombat 14:51

Mondjuk Jézus Gábriel eléggé leült annak ellenére, ahogy elkezdte anno. A leggyengébb támadója a futball megsemmisítőjének.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 16., szombat 14:13

Jesus helyett ezerszer inkább Sterling. az elmúlt 18 hónapban nagyon szintet lépett jobbon,balon,középen mindenhol jó, gyors. idén 39 meccsen 19 gól 16 assist és még mindig csak 24 éves. az is kellemesen klappolna hogy igazi megoldás lenne a jobb szélre.

ha meg marad Isco akkor se történik katasztrófa. én olyan 60-40 arányban vagyok az eladása mellett mert azért nem egy kutyaütő de nem is török össze ha nincs itt.
a jövő:

-------------------Courtois
Odriozola---Varane---De Ligt---Reguilon
---------------Neves/Tielemans
------------Havertz--------Pogba
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

SzB
Kedvenc játékosaid: Isco, Asensio

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. március 16., szombat 13:55

Szerintem óriási lesz a nyáron a jövés-menés az összes top-csapatnál, és akár mit is mond most Zidane Marceloról és Isco-ról, nem őrajta múlik majd, hogy marad-e. A City valóban szóba jöhet Isco-nál, hiszen David Silva helyére játékost keresnek, és bár én Isco-párti vagyok, a Real úgy leamortizálta, hogy én a helyében biztos elmennék. És akkor Gabriel Jesus-sal el is cserélhetnénk egy-az-egyben, mert nekik kell egy hátravont támadó, nekünk meg egy gólerős előretolt támadó, mert nekünk meg az nincs.

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 16., szombat 13:18

Valamiert szeretunk 100+1. Eselyt is adni, 100x lefott jatekosoknak.

En is adnam... bar nem csak ot, hanem a tobbi, tobbszor bukott jatekosunkat is akár.
ZIDANE

RealMadridFanatic
Kedvenc játékosaid: Benzema, Ramos, Marcelo, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Fútbol

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 16., szombat 12:36

Nálad az az egy a baj, hogy a mániákus spanyolimádatod miatt néhol az az ember érzése, hogy a klub érdekei elé helyezed a tucatjátékosok sorsát kizárólag a nemzetiségük miatt.

Ezt általánosságban írom, nem feltétlen Isco miatt. Akit egyébként eladnék. 10000. esélynél nem hiszek a csodákban.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 16., szombat 12:30

a mindig is kevés volt nem igaz :roll:

hiába adnátok el, ha marad Zizu miatt :lol:

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 16., szombat 12:22

eladnam. a citynek. win win.
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR supporter

18/19:Perez nagy éve

Götze Hamsik Bale Rashford KdB Hazard Sterling Lukaku Balotelli Pogba Sané James G.Jesús

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 16., szombat 12:12

Ide adná magát nagyon egy megtartanád-eladnád szavazás.

Továbbra is előbbi.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 16., szombat 11:48

Én már leírtam korábban is, hogy szerintem is mennie kell. Csak azért ne kössünk már bele, mert olyat nyilatkozik, hogy neki kell változtatnia, ha akar valamit.

James meg kb. sírt, mert nem játszott, aztán mezőnyben általában egy kalapszart nem ért, a kapu előtt meg nem volt annyival eredményesebb, hogy kiérdemelje a 10es szerepet. A meze is Lukán van, neki itt lefőtt szerencsére.

Érdekes, hogy mindkettő a Carlo féle 442-ben játszott a legjobban, abban a félévben, amikor aláztunk mindenkit. Aztán leeresztett mindenki vagyis Isconak akkor még volt 2-3 jó hónapja, amikor Lukitát helyettesítette. Csak erről elszoktunk feledkezni. Meg arról is, hogy Bale visszatért és akkor is Iscot kúrták ki egyből indokolatlanul a kezdőből.

Hülye politikánk volt azért bőven, mert egy-egy játékosnak stabilabb szerepkörrel azért több hasznát is vehettük volna, ahelyett, hogy ide-oda rakosgattuk őket. Ennek mind James, de leginkább Isco volt az áldozata.
K

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 16., szombat 11:31

Kerlon írta:
Süti írta: Unalmas, hogy meg akar tenni mindent? A palinak soha egy rossz nyilatkozata nem volt se a csapat se az edző irányába, nehogy már ilyenért is elővegyétek. :lol:
Jaja, kicsit olyan az érzés, mint ha Bale lenne, pedig rohadtul nem. Nem tudom mit kéne nyilatkoznia, bár pheco biztos annak örülne, hogy" de szarok bele, átadom a helyem Jamesnak". :mrgreen:
Tobbre mennenk, ha James lenne a padon, ezt meg mindig tartom :D
Az a baj, hogy Instan megy a fogadkozas igazabol feleslegesen. Aztan a palyan meg sokszor jon a gyenge produkcio. Illetve ez mar a hatodik szezonja es Carlonal volt egy jo feleve meg ZZ-vel 2017 tavasza. Ezen a ketton kivul huzamosabb ideig soha nem nyujtotta azt ami kellene a kezdohoz.

Felolem padon maradhat, de o az egyik jatekos, akiert ertelmes osszeget lehetne kerni. Szerintem mindket fel jobban jarna, ha menne a nyaron.

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 16., szombat 11:02

Amúgy tény és való, hogy Solari szarul kezelte a helyzetet, de arra nem gondoltatok, hogy ennek azért biztos volt valami oka? Solari sem tűnik annak az agresszív kis geci típusnak, úgyhogy nem hinném, hogy véletlenül bánt úgy Iscoval, ahogy.

Én amúgy azok táborát erősítem, akik megválnának a spanyoltól, mindig is kevés volt ide, max ha van kedve a padról néha beszállni, akkor tartanám meg. Egyébként kezdőként hasznavehetetlen, bár én mondjuk anno Jamest is szívesebben tartottam volna meg, mint őt.
Courtois. Navas. LucaZidane.
Carvajal. Odriozola. Ramos. Nacho. Varane. Militao. Reguilón. Hakimi.
Llorrente. Casemiro. Kovacic. Ceballos. Kroos. Modric. Ödegaard.
Hazard. Vinicius. Benzema. MBappé. Lucas. Raúl de Tomas.

ZZ

SzB
Kedvenc játékosaid: Isco, Asensio

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. március 15., péntek 21:07

Isco egy magasan képzett, kiváló futballista. Fontos, hogy egy edző mit tud kihozni belőle. A spanyol válogatott selejtezőin korszakosan focizott. Nem rajta múlt, hogy Lopetegui-t a többiek megbuktatták, amikor idejött hozzánk. Lehet róla rossz véleményetek, de Lucas Vazquez (szépen írom a nevét, nehogy sárga lapot kapjak megint) a cipőjét nem viheti, s a fél keret csak álmodik arról, hogy olyan képességei legyenek, mint ami neki van. Kicsi a valószínűsége, hogy fel lesz képes állni - Solari nem csak tőle lopott el a mellőzésével 30 milliót, hanem a klubtól is - a legmagasabban jegyzett spanyol volt a Transfermarkt-on, s most az vezeti a listát, aki őt tartotta a példaképének... Ilyen a foci...

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 15., péntek 20:35

Miért távozna Mariano a jelenlegi helyzetben? Új edzőnk van. Zidane előszeretettel nyúlt Moratahoz is, amíg volt neki, Mariano is hasonló kaliber, annyi különbséggel, hogy ő nem hiszi azt, hogy kezdő szintű játékos. Ha a maradék 11 meccsen használja Zidane, akkor maradni fog szerintem. Meg amúgy is, egy szem Benzemaval nem mehetünk neki a szezonnak, így kéne igazolni a padra. Nem hiszem, hogy mozdítani tudjuk Mbappet, inkább a szélső felhozatalból tudunk idén csemegézni, azt pedig tudjuk már milyen jó ha van a keretben egy olyan játékos aki agresszívan támadja a kaput.
Mariano vagy De Tomás a jelöltem erre a pozícióra ebben a sorrendben.

Az idei szezonja eddig kuka, Lopetegui nem használta egyáltalán, Solari kinevezésekor sérült volt, felépült megint rásérült, mire január végén teljesen rendben lett a legnehezebb időszakban voltunk, 3 fronton küzdöttünk valós esélyekkel, egyáltalán nem volt meccsben. Neki vízválasztó lehet a szezon vége, Benzema ugyis ki van facsarva, remélem párszor pihenteti Zidane, mert jövőre is kelleni fog ő.
Úgy bizony, dá!

Vissza: “Játékosok”