Isco - 22

Archívum
Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. október 29., vasárnap 18:18

Csabi írta:Egyértelmű lehet most már szerintem mindenkinek, hogy a jövő Madridját (de legjobb lenne már a következő meccstől) köré kell építeni. A többi játékosnak azon lenni, hogy neki legyen területe, hogy ő tudjon varázsolni, hogy ne félpályáról kelljen indulnia. A bbc-nek vége, mindhárom mehet el vagy a padra.

:agree: Elképesztő módon egyetértek.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. október 29., vasárnap 18:13

Egyértelmű lehet most már szerintem mindenkinek, hogy a jövő Madridját (de legjobb lenne már a következő meccstől) köré kell építeni. A többi játékosnak azon lenni, hogy neki legyen területe, hogy ő tudjon varázsolni, hogy ne félpályáról kelljen indulnia. A bbc-nek vége, mindhárom mehet el vagy a padra.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. október 29., vasárnap 18:12

igazi one-man army. egyedül nehéz.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. október 29., vasárnap 18:10

őt akarom csk-nak. alázatosan viszi a hátán a csapatot mindegy ki ellen játszanak. kincs a primadonnák között.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 29., vasárnap 18:09

csak belőled lenne 10... vagy 11, még úgy is jobb lenne. :roll:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. október 29., vasárnap 18:05

Az egyetlen emberünk aki miatt megéri meccset nézni.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 20:00

wxyz írta:Thiago pont, hogy húzóember a Bayernben. Ancelotti neki köszönheti, hogy nem rúgták ki hamarabb.
kelemen.istvan írta:Iscoval nyilván működne a középpálya, általában a Realnal is működik.
Modric-Kroos párossal működik.
Kell ahhoz Isco is, mert amúgy könnyen statikussá válna a kapcsolat a középpálya és a támadók között.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. október 25., szerda 19:28

Thiago pont, hogy húzóember a Bayernben. Ancelotti neki köszönheti, hogy nem rúgták ki hamarabb.
kelemen.istvan írta:Iscoval nyilván működne a középpálya, általában a Realnal is működik.
Modric-Kroos párossal működik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 24., kedd 11:44

kelemen.istvan írta:
Kerlon írta: Igaz csak statisztika, de:
Hazard 43 m 17 g 7 gólpassz
Alcantara 41-9-9.

Sűrűn egyiket se láttam, de az mondjuk igaz, hogy poszthűen nem odavaló Hazard. A másik meg nekem, azért egy Bayern-PSG játékostól az nem elég, hogy megnyerték a bajnokságukat. Virítsanak a BL-ben is. Mondjuk Verratinak ez sem jött össze. :mrgreen: Szerencsétlen Monacoból meg még jelölt sem volt...
Diego Costa 35m 20g 8 gólpassz. :ike:

On: Elviekben ahhoz, hogy a fifa best 11 működőképes csapat lehessen Alcantara sokkal jobban kell, mint Hazard. Iscoval nyilván működne a középpálya, általában a Realnal is működik.
Értem én, hogy Costa többet lőtt, mint Hazard, de ő már végképp nem középpályás, ami még az előbb téged nagyon aggasztott Hazarddal kapcsolatban is. :ike: Amúgy utóbbi időben Hazard teljesen szabadon játszhatott.

Mondjuk nálam továbbra se lenne keresnivalója ott Thiagonak. Verrattit meg azért nem, mert a Barca-PSG után egy PSG-s sem érdemelné meg a helyét a legjobb 11-ben. Jelölhették volna Pjanicot, Koket, Saúlt.. Legalább elődöntőig eljutottak. Isco vagy Casemiro megérdemelte volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. október 24., kedd 11:42

Es megis latod mi lett az eredmeny :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 24., kedd 11:36

wZoLee7 írta:Szerintem ot is pont annyira erdekli az egesz mint engem, par vakeger elmegy szavazni es az eredmeny nem er semmit sem.
Uton van a 22-es mez, nalam egyertelmuen ő es Asensio a jovo, na meg egy jo kis 4321 egy kimeletlen befejezo csatarral.
24000 profi focista szavazott, nem pár vakegér újságíró.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. október 24., kedd 11:34

Szerintem ot is pont annyira erdekli az egesz mint engem, par vakeger elmegy szavazni es az eredmeny nem er semmit sem.
Uton van a 22-es mez, nalam egyertelmuen ő es Asensio a jovo, na meg egy jo kis 4321 egy kimeletlen befejezo csatarral.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. október 24., kedd 11:29

Kerlon írta:
kelemen.istvan írta:Nálam Hazard másik poszt, akkor inkább Neymar helyére tehették volna be, oda meg nem fér. Alcantara is "bajnok csapat húzóembere". Verratti, Kante és Matic is, ők inkább ez a poszt, ha már 3 középpályás alakzatba pakolták őket.
Igaz csak statisztika, de:
Hazard 43 m 17 g 7 gólpassz
Alcantara 41-9-9.

Sűrűn egyiket se láttam, de az mondjuk igaz, hogy poszthűen nem odavaló Hazard. A másik meg nekem, azért egy Bayern-PSG játékostól az nem elég, hogy megnyerték a bajnokságukat. Virítsanak a BL-ben is. Mondjuk Verratinak ez sem jött össze. :mrgreen: Szerencsétlen Monacoból meg még jelölt sem volt...
Diego Costa 35m 20g 8 gólpassz. :ike:

On: Elviekben ahhoz, hogy a fifa best 11 működőképes csapat lehessen Alcantara sokkal jobban kell, mint Hazard. Iscoval nyilván működne a középpálya, általában a Realnal is működik.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 24., kedd 9:37

kelemen.istvan írta:Nálam Hazard másik poszt, akkor inkább Neymar helyére tehették volna be, oda meg nem fér. Alcantara is "bajnok csapat húzóembere". Verratti, Kante és Matic is, ők inkább ez a poszt, ha már 3 középpályás alakzatba pakolták őket.
Igaz csak statisztika, de:
Hazard 43 m 17 g 7 gólpassz
Alcantara 41-9-9.

Sűrűn egyiket se láttam, de az mondjuk igaz, hogy poszthűen nem odavaló Hazard. A másik meg nekem, azért egy Bayern-PSG játékostól az nem elég, hogy megnyerték a bajnokságukat. Virítsanak a BL-ben is. Mondjuk Verratinak ez sem jött össze. :mrgreen: Szerencsétlen Monacoból meg még jelölt sem volt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. október 24., kedd 9:30

Nálam Hazard másik poszt, akkor inkább Neymar helyére tehették volna be, oda meg nem fér. Alcantara is "bajnok csapat húzóembere". Verratti, Kante és Matic is, ők inkább ez a poszt, ha már 3 középpályás alakzatba pakolták őket.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 24., kedd 9:15

kelemen.istvan írta:
Modricot és Kroost természetesen senki nem “merte” kihagyni a csapatból, a maradék egy helyre pedig olyan játékosok pályáztak, mint Thiago Alcantara, Sergio Busquets, Casemiro, Eden Hazard, Andres Iniesta, N’Golo Kante, Toni Kroos, Nemanja Matic, Luka Modric, Mesut Ozil, Paul Pogba, Marco Verratti és Arturo Vida
A felsorolásban miért szerepel újra Modric és Kroos?

Leszámítva a Hazard-Özil párost, Iniesta helyett nagyjából bármelyikük jobban megérdemelte volna, hogy ott legyen. :roll:
Hazard miért ne lehetne ott? Bajnok csapat húzóembere volt. Meg mondjuk Busquets és Alcantara is miért érdemelte volna meg jobban, mint Iniesta? Isco-Kanté kettős érdemelte volna meg a legjobban szerintem a 3. helyet a kp-n.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 24., kedd 9:11

kelemen.istvan írta:
Modricot és Kroost természetesen senki nem “merte” kihagyni a csapatból, a maradék egy helyre pedig olyan játékosok pályáztak, mint Thiago Alcantara, Sergio Busquets, Casemiro, Eden Hazard, Andres Iniesta, N’Golo Kante, Toni Kroos, Nemanja Matic, Luka Modric, Mesut Ozil, Paul Pogba, Marco Verratti és Arturo Vida
A felsorolásban miért szerepel újra Modric és Kroos?

Leszámítva a Hazard-Özil párost, Iniesta helyett nagyjából bármelyikük jobban megérdemelte volna, hogy ott legyen. :roll:
Mert elcsesztem? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. október 24., kedd 9:06

Modricot és Kroost természetesen senki nem “merte” kihagyni a csapatból, a maradék egy helyre pedig olyan játékosok pályáztak, mint Thiago Alcantara, Sergio Busquets, Casemiro, Eden Hazard, Andres Iniesta, N’Golo Kante, Toni Kroos, Nemanja Matic, Luka Modric, Mesut Ozil, Paul Pogba, Marco Verratti és Arturo Vida
A felsorolásban miért szerepel újra Modric és Kroos?

Leszámítva a Hazard-Özil párost, Iniesta helyett nagyjából bármelyikük jobban megérdemelte volna, hogy ott legyen. :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 24., kedd 8:36

Tényleg nincs helye Iscónak a legjobbak között? http://madridom.hu/?p=110629
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Buitre » 2017. október 10., kedd 13:33

Valaki le akarta szúrni?.... :ozil:

https://as.com/futbol/2017/10/10/selecc ... 75297.html


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég