Isco - 22

Archívum
Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. december 14., péntek 10:50

Anthony írta:Lényegében az utóbbi években a sikerek ellenére sem volt a keret a csapat taktikai felállásához igazítva, Isconak sosem volt meg a posztja. Más kérdés, hogy a mai fociban nemis nagyon lesz meg.

Nem tudom, meddig akarják Solarit megtartani, de a nyári átigazolási szezon előtt tudni kellene, hogy ki lesz jövőre az edző. Márpedig olyan edző kellene, akinek értelmes elképzelései vannak, és az alapján posztra igazoljunk játékosokat. Tudom, ez csak egy utópia..
Reszben ez is jatszik de meg is lehet forditani a kerdest. Mi lenne az a felallas/pozicio amiben o aztan vilagklasszis szintet tudna hozni tartosan? Nem tamadolag mondom de szerintem ilyen nincsen. Szelsonek lassu, iranyitonak korulmenyes, arnyekeknek nem eleg goleros, kkpnak meg fizikailag keves es lassu... Vagy maskepp nem akkora jatekos hogy raszabjuk a jovo csapatat. Amugy meg Lopi alatt tobb alkalommal kotetlenul mozoghatott es akkor sem valtotta meg a vilagot.

A nyaron? Majd jon a fikamester :)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 14., péntek 10:40

Anthony írta:Lényegében az utóbbi években a sikerek ellenére sem volt a keret a csapat taktikai felállásához igazítva, Isconak sosem volt meg a posztja. Más kérdés, hogy a mai fociban nemis nagyon lesz meg.

Nem tudom, meddig akarják Solarit megtartani, de a nyári átigazolási szezon előtt tudni kellene, hogy ki lesz jövőre az edző. Márpedig olyan edző kellene, akinek értelmes elképzelései vannak, és az alapján posztra igazoljunk játékosokat. Tudom, ez csak egy utópia..
Én úgy tudom, hogy 3 éves szerződést írtak alá 2 hét után. Szóval ő fogja megmondani hogy mi legyen. Vagy Perez-ék. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 14., péntek 10:25

Lényegében az utóbbi években a sikerek ellenére sem volt a keret a csapat taktikai felállásához igazítva, Isconak sosem volt meg a posztja. Más kérdés, hogy a mai fociban nemis nagyon lesz meg.

Nem tudom, meddig akarják Solarit megtartani, de a nyári átigazolási szezon előtt tudni kellene, hogy ki lesz jövőre az edző. Márpedig olyan edző kellene, akinek értelmes elképzelései vannak, és az alapján posztra igazoljunk játékosokat. Tudom, ez csak egy utópia..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 14., péntek 10:12

Ja hát részemről pakolhat,sose kedveltem.Igazából mindig is irritált :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. december 14., péntek 10:07

dzsi91 írta:Carvajalnak akarta adni,mert egyszerre jöttek majdnem és a kupameccsen már volt csk.
Sajtot olvasva nekem nem ez jott le hanem hogy miutan Isconac nem kellett adta Daninak. Mondjuk az esetet pont nem lattam... de legyen ugy ahogy te mondod azert a beszolas az megvolt es az is dunsztig eleg.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 14., péntek 9:53

Carvajalnak akarta adni,mert egyszerre jöttek majdnem és a kupameccsen már volt csk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. december 14., péntek 9:50

Oszinten szolva nem tudom valojaban "mennyi van benne" ez csak akkor fog kiderulni ha mashol is lehetoseget kap. Neki itt szerintem meszeltek. Lenyegeben jelen allas szerint mindket fel azzal jar a legjobban ha jo penzert elengedjuk. A klubb nem tudja megadni neki azt a sztar statuszt amit elvar es kezdotagsagot (a teljesitmenye alapjan egyebkent jogosan) masreszt o sem hozza azt a pluszt amire papiron kepes. Elvegre o mar stabil, lassan veteran kerettag es az elkepzeles szerint o kellett volna atvegye a stafetat Modrictol es kesobb Kroostol. Ehhez keves. Fokepp hogy hullamzo nagyon es a jateka lenyegeben nem tisztult/javult le/fel...es mar annyj idos hogy szerintem nem is fog. Raadasul arcoskodik. Az mi hogy Marcitol nem fogadta el a kapitanyi karszalagot? Hat ki o baszki? Megviselte hogy nemikepp jogosan futyultek? Kapott itt futtyut nala sokkal komolyabb playa is joggal/jogtalanul akik nala n szer tobbet adtak es jelentettek a klubbnal: CR, Raul, meg Benz is :D
Hogy ez korrekt? Nem ez a jo kerdes. Ez itt a Bernabeu itt ez a modi, finnyasak vagy igenyesek a nezok (nezopont kerdese). Mondjuk ha en fizetnek tobb tiz eurot egy jegyert es ezt a flegma semmi hatekonysagu jatekot es hozzaallast latnam en is futyolnek valoszinuleg.

Kar erte mert nagy remenysegnek indult. Sokaig szurkoltam neki de na mindennek van hatara. Itt olyan jatekosokra van szukseg akik hatekony es latvanyos focit tolnak. Ha ez nem megy (vilagszinten csak nehany embernek) akkor marad az hogy inkabb hatekony legyen. Zavar hogy lassu mint a csiga, rendre nem adja le jo utemben es ujjabban ha elveszik tole a bogyot akkor csak setal 0 torekves hogy visszaszerezze. Na ez is egy kulonbseg a 2017es Iscohoz kepest. Ott tartok hogy inkabb Ceba vagy Fede jatsszon mert beloluk meg lehet hasznos focista es legalabb akarnak. O meg egy-egy villanas gyenge elenfelek ellen aztan csokolom. Lehet palyat tevesztett a futsal vagy strandfoci jobban illene hozza. Majd Pep felepiti (szerintem nem).
Marco talan meg mentheto. Vagyis az a duh amit a kihagyott ajto-ablak helyzet utan mutatott na az jo dolog. Csak helyre kell pofozni es Solari eleg jo uton van. Egy szezont meg adnek neki es ha az utan is Isco szindromas akkor mehet o is amerre akar.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. december 14., péntek 9:02

Itt pontosan annyi a baj vele, hogy sokkal több van benne, és rohadtul keveset mutat abból amit tud. Hozzáállásbeli probléma és a lázadozás megy az edzővel szemben. Utána meg meglepődve instagramozik, mint egy 18 éves önbizalom hiányos kislány, hogy ő nincs elhízva. Asensioval kezet foghatnak és mehetnek a levesbe, mert ennyi idő alatt már meg ki kellett volna forrnia mind a kettő játékának, de csak lazáznak meg arcolnak a pályán és azon kívül is.

Szerencsétlen Lucasban fele ennyi tudás nincs mint bennük, de mivel az egyik leglelkesebb játékos és vele a csapatvédekezésünk is felfejlődik, inkább nézem őt kezdőként mint a két lélektelen, magát mutató sztárocskánkat.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 14., péntek 8:30

Évek óta lóg a csapat nyakán, teljesítménye semmi, néha voltak felvillanásai, semmi több. Persze, hogy elégedetlenek a szurkolók. Nem értem mitől lenne valakinek azért mentális problémája, mert fütyüléssel jelzi a jogos elégedetlenségét.
Vissza a tetejére
Ennyi a lényeg, más főként mellébeszélés.
És ezzel nem csak Isconál van a probléma, több támadónk is hasonló cipőben jár.

Brutál nagy vérfrissítést kell levezényelnie Pereznek a következő 2 évben.
ZIDANE

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 14., péntek 4:43

Bl győzelmekhez tényleg nem tett szinte hozzá semmit. Az Atletico elleni visszavágót leszámítva 2017 tavaszán is kezdőként rendre a leghalványabbak között volt. A bajnokságban voltak jó meccsei a kisebb csapatok ellen.
Ha ehhez hozzáteszem, hogy a 2016os BL döntőt majdnem miatta buktuk el, lehet többet ártott a BL-ben, mint használt.

2017 tavasza meg eleve egy nagyon rossz megítélésű időszak volt. Akkor gáláztunk tartalékos felállással gyenge kiscsapatok ellen. Akkor kezdődött Asensio és Morata indokolatlan sztárolása is. Mit kaptam akkoribban is, mert lemertem írni, hogy a helyén kellene kezelni Asensio teljesítményét :lol:

Az "örök vesztes" Kanet persze, hogy tisztelik a szurkolói. Teljesít, rugdossa a gólokat, csapata legjobbja. Isco sehol nincs hozzá képest, más szint a két jatékos. De tudom, buta angol és intelligens, bugizós, csibészes spanyol varázsló.
Higuaint pedig nem tudom milyen szurkolók tekintik istennek.

Évek óta lóg a csapat nyakán, teljesítménye semmi, néha voltak felvillanásai, semmi több. Persze, hogy elégedetlenek a szurkolók. Nem értem mitől lenne valakinek azért mentális problémája, mert fütyüléssel jelzi a jogos elégedetlenségét.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 13., csütörtök 23:37

realistahuni írta:
Grande Iscotol ez a szam 0.
Ez így komolytalan.
Nem csodálkozom, hogy a Real drukkereket megbélyegzik, pár embernél aki nincs CR szinten annak már takarodnia kellene. :lol:
Máshol meg egy örökvesztes Kane-t vagy Higuaint istenként tisztelnek.
Na-na! Pár embernél CR-nek is takarodnia kellett volna már sokkal korábban :lol: a CR szint nem garancia :lol: :mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 13., csütörtök 22:22

KAG írta:Jottment Danilotol konkretan emlekszem olyan megmozdulasra, amin az egyik BL gyozelem nagyban mult.

Grande Iscotol ez a szam 0.
Itt van mar 6(?)eve, semmit nem fejlodott, inkonzisztens de magyaraz.

Koszi, nekem ez nem kell.

2017 tavasza.

A duplazas nagyban köszönhető annak hogy Bale leserult igy zizounak nem kellett eroltetnie. Mert sokan elfelejtik hogy Balet akkorsem lehetett csak ugy padoztatni.

Utana jott hogy isco jatszott a ket center mogott vedekezesben meg atvaltottunk 442re.

Nyugodtan vissza lehet olvasni a forumon arra az idoszakra vagy esetleg fent vannak a meccsek is.

Az a forma lenne a cel szerintem neki. Mert az nem volt gyenge.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. december 13., csütörtök 22:14

Grande Iscotol ez a szam 0.
Ez így komolytalan.
Nem csodálkozom, hogy a Real drukkereket megbélyegzik, pár embernél aki nincs CR szinten annak már takarodnia kellene. :lol:
Máshol meg egy örökvesztes Kane-t vagy Higuaint istenként tisztelnek.
Love football, hate antifa.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 13., csütörtök 21:47

Jottment Danilotol konkretan emlekszem olyan megmozdulasra, amin az egyik BL gyozelem nagyban mult.

Grande Iscotol ez a szam 0.
Itt van mar 6(?)eve, semmit nem fejlodott, inkonzisztens de magyaraz.

Koszi, nekem ez nem kell.
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. december 13., csütörtök 21:41

Gondolom te könnyebben viselnéd, ha négyszeres BL győztesként kifütyülne a saját közönséged.
Értem én, hogy nincs formában de ami történik most a csapattal az nem csak rajta múlik. Azt meg csak zárójelbe jegyezzük meg, hogy előző hazai meccsen kapitányként rúgott két gólt.
Az ilyen jöttment Danilokat nem sajnáltam, hogy kifütyülik(bár szerencsétlenje ő sem tehet róla, hogy semmi esze nincs a fodbalhoz és csak futni tud), de azért aki letett valamit az asztalra illene minimálisan tisztelni.
Ezeknek az embereknek komoly mentális problémáik lehetnek.
Love football, hate antifa.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 13., csütörtök 20:21

https://en.as.com/en/2018/12/13/footbal ... 93590.html

Menj mar innen te... :lol:
ZIDANE

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. december 5., szerda 21:11

Berti írta:Itt ahogy láttam sokan már elengedtétek, viszont itt az van, ami minden évben. Ősszel valakit/ket totálisan megkell utálni, mert épp szar a formájuk. Teljesen más mikor ott van olyan, aki már huzamosabb ideje egy kalap szar (Bale, LV, Asensio) és most is minden változatlan.
Asensionak a harmadik szezonja es most eloszor volt hosszabb ideig kezdo. Isconak ez a hatodik szezonja es ket idoszakot leszamitva nem volt kontans jo teljesitmenye. Felolem padon maradhat itt jovore, viszont belole lehet jo penzt csinalni es ha menni akar, akkor felesleges itt tartani.
Bale mas teszta, o mindegy mit csinal kezdo, kiveve elozo szezon tavaszan, sirt is egybol nyilatkozatban miatta. LV meg abszolut csere, ot nem mernem a tobbiekhez.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 5., szerda 21:04

Berti írta:már huzamosabb ideje egy kalap szar (Bale, LV, Asensio) és most is minden változatlan.
Bale és Asensio esetében nincs vita
Lucas azért hajt rendesen, gólt is lőtt
őt nem mondanám konstans gyengének
neki a képességei a fő korlátai, azok alapján nincs itt helye
mivel Real nevelés, és nagyon küzdő alkat, itt tartják

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. december 5., szerda 18:19

Ha tényleg kezdő lesz a következőn, akkor számomra ez a mérföldkő. Itt ha megint szarokbele stilusban fogja nyomni semmi eredménnyel, akkor kb egyértelmű lesz mindenkinek, hogy ennek itt lassan vége lesz. Viszont ha extremet hoz le és látszik benne az akarat, akkor az van amit az öltöző lát, hogy tudja hogyan kell visszaküzdje magát és azon is van.


Itt ahogy láttam sokan már elengedtétek, viszont itt az van, ami minden évben. Ősszel valakit/ket totálisan megkell utálni, mert épp szar a formájuk. Teljesen más mikor ott van olyan, aki már huzamosabb ideje egy kalap szar (Bale, LV, Asensio) és most is minden változatlan.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 5., szerda 17:38

KAG írta: Iscoról már lejöttél, szezon végére belátod, hogy Asensio is milyen szint. :mrgreen:
minden spanyolt nem küldhetünk el :mrgreen:

valakinek észhez kell téríteni Asensiót
legrosszabb esetben egy jó cserét kell belőle faragni
ennél sokkal több benne, a potenciál, mint amit most játszik :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég