Isco - 22

Archívum
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 28., kedd 8:44

___Samy___ írta:Igen, ahogy lathato az esetek 90%-ban isco a padon talalta magat, ha a harom emberbol mindenki a rendelkezesre allt.

De igazabol tovabbra is az a lenyeg sztem, hogy isco eddigi karrierje soran most van leginkabb leterhelve a mezonymunkaval. Kroosnak is volt februar korul egy melypont, isconal ez most jott elo. Nincs ezzel semmi problema.
Igen, ez is benne van.

De mielőbbi feljavulást várok, mert szükségünk lesz egy igazán jó formában lévő Iscora. Már az olaszok ellen is, de a döntőben meg főleg (bár ha mindenki egészséges lesz, könnyen lehet, hogy Bale fog kezdeni az ő kárára, pedig nem így kellene, hogy legyen)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 28., kedd 8:15

Igen, ahogy lathato az esetek 90%-ban isco a padon talalta magat, ha a harom emberbol mindenki a rendelkezesre allt.

De igazabol tovabbra is az a lenyeg sztem, hogy isco eddigi karrierje soran most van leginkabb leterhelve a mezonymunkaval. Kroosnak is volt februar korul egy melypont, isconal ez most jott elo. Nincs ezzel semmi problema.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 28., kedd 6:47

___Samy___ írta:Na utánanéztem. Az első 4 meccsen ott volt mindenki az isco, james, modric, bale négyesből, ekkor isco egyszer sem kezdett. Utána 1 meccsen hiányzott cr, ott kezdett. 7 meccs, amin voltak mindannyian, ekkor 1szer kezdett, majd bale 5 meccsre kidőlt, közben volt 1 meccs modricnak is, isco végig kezdett. 2 meccsre mindenki, isco egyszer kezd. 23 meccsre kidől modric, ebből beleesik jamesnak 9, balenak 1 meg cr-nek is 1, itt isco 2 meccsen nem kezd. Utána még jamesnak mindig van 3 meccs, isco itt is kezd. 2 meccsre mindenki, isco nem kezd. Bale, James 1 meccsre nincs, isco kezd. A következőre mindannyian, isco pad. És most ugye az utolsó három meccsen nincs modric és bale, isco kezd.

Itt elvileg 52 meccs van, a hivatalos oldal szerint 47 meccsen lépett pályára, ebből 37-szer kezdő és 3457 percet töltött a pályán. Tőle többet iker, kroos, marcelo és a bbc töltött többet a pályán.

Na :mrgreen:
Szerintem nem is az a fő, hogy milyen sokat játszott... Legalábbis nekem az szúrt szemet, amit ha jól emlékszem Kerlon is mondott. Bármikor a szezon során, és ez nagyon kitűnik innen is, amikor mindenki egészséges, ki találja magát a padon? Hát aki nem 80-90 millába került. Szerintem nincs ember, akit ez ne őrölne fel lelkileg. Ez nagyon demoralizáló, meg is tudom őt érteni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 28., kedd 0:06

Na utánanéztem. Az első 4 meccsen ott volt mindenki az isco, james, modric, bale négyesből, ekkor isco egyszer sem kezdett. Utána 1 meccsen hiányzott cr, ott kezdett. 7 meccs, amin voltak mindannyian, ekkor 1szer kezdett, majd bale 5 meccsre kidőlt, közben volt 1 meccs modricnak is, isco végig kezdett. 2 meccsre mindenki, isco egyszer kezd. 23 meccsre kidől modric, ebből beleesik jamesnak 9, balenak 1 meg cr-nek is 1, itt isco 2 meccsen nem kezd. Utána még jamesnak mindig van 3 meccs, isco itt is kezd. 2 meccsre mindenki, isco nem kezd. Bale, James 1 meccsre nincs, isco kezd. A következőre mindannyian, isco pad. És most ugye az utolsó három meccsen nincs modric és bale, isco kezd.

Itt elvileg 52 meccs van, a hivatalos oldal szerint 47 meccsen lépett pályára, ebből 37-szer kezdő és 3457 percet töltött a pályán. Tőle többet iker, kroos, marcelo és a bbc töltött többet a pályán.

Na :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 27., hétfő 22:55

Bale 4 meccset hagyott ki,csak mindenki úgy könyvelte el hogy több hónapot voltunk mi 4-4-2-be.
Nem,4db meccs volt.
lehet amúgy, csak mégis olyan soknak tűnt

holnap utána nézek pontosabban ennek az iscos dolognak, aztán megírom, már most nincs kedvem hozzá
de az tuti, hogy az idén ár többet játszott, mint az egész tavalyi évben, pedig 6 meccsel kevesebbet lépett pályára
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 27., hétfő 22:30

___Samy___ írta:
Előtte gyakorlatilag 10 perceket játszott.
mikor?
kezdtük ugye a bbc-vel, de bale kidőlt
ráálltunk a 4-4-2-re, akkor végig kezdő volt, ez volt vagy 2-3 hónapig
visszajött a walesi, kidőlt modric, megint mehetett a kezdőbe, utána meg james is kidőlt

most, hogy visszajöttek mindhárman, akkor ült egy pár meccsen a padra
Bale 4 meccset hagyott ki,csak mindenki úgy könyvelte el hogy több hónapot voltunk mi 4-4-2-be.
Nem,4db meccs volt.



Luka megmondom őszintén nem emlékszem hogy mikor dőlt ki.. :hmmm:
Azután kezdett el csak Isco játszani.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 27., hétfő 22:24

Előtte gyakorlatilag 10 perceket játszott.
mikor?
kezdtük ugye a bbc-vel, de bale kidőlt
ráálltunk a 4-4-2-re, akkor végig kezdő volt, ez volt vagy 2-3 hónapig
visszajött a walesi, kidőlt modric, megint mehetett a kezdőbe, utána meg james is kidőlt

most, hogy visszajöttek mindhárman, akkor ült egy pár meccsen a padra
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 27., hétfő 22:17

Realista24 írta:Ez neked szól miro :mrgreen: (remélem)
Amibe benne van a Bale szó általában 50%-ban már nekem szól.. :roll: :mrgreen:


tucsoki írta: Már most meg a futómennyiség számít?
Ember, az egész annyira egyszerű, hogy Isco a nulla mezőnymunkáról és védekezésről, más posztról felépítette magát egy nagyon korrekt szintre,majd miután mondhatni egy huzamban játszott sokat az elmúlt időszakban, nem csoda ha kissé fásult, bárkivel megesik. Majd ha Bale-i magasságokban lesz az emberünk akkor elemezhetjük felőlem a négyzetmétereket is, de most miről beszélünk?
Én ezt értem,persze más poszt stb.
Csak gyerekkora óta edz.Profi xy éve,neki a szervezete ezt már rég fölvette amiről te beszélsz.
Nekem csak az problémám,hogy mindenki sírt Iscoért(jogosan) most itt van,de nem igazán úgy megy neki ahogy kéne.
A legrosszabb hogy sokszor úgy tűnik mintha nem is akarna tenni érte.
Rengeteget volt csere,kidőlt James,bejött a képbe,visszajött Modric le lett jegelve,aztán most megint kezdő,de nem megy neki.
Ne hogy már ezért fásult lett..Az utóbbi pár hónapban játszik rendszeresen.
Előtte gyakorlatilag 10 perceket játszott.
Majd most jön a legkönnyebb,valamire ráfogni,ez divat.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 27., hétfő 22:06

Ez neked szól miro :mrgreen: (remélem)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 27., hétfő 22:05

Realista24 írta:
Aha,Xabi 12+km-es volt majdnem minden meccsen,de 10+tuti.
Csak ennyi a gebasz,32 évesen.
Én elfogadom ezeket az érveket egyébként, én meg lettem győzve.
Már most meg a futómennyiség számít?
Ember, az egész annyira egyszerű, hogy Isco a nulla mezőnymunkáról és védekezésről, más posztról felépítette magát egy nagyon korrekt szintre,majd miután mondhatni egy huzamban játszott sokat az elmúlt időszakban, nem csoda ha kissé fásult, bárkivel megesik. Majd ha Bale-i magasságokban lesz az emberünk akkor elemezhetjük felőlem a négyzetmétereket is, de most miről beszélünk?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 27., hétfő 22:03

Toni Kroos.

Ő akkor hogy bírja?
Tavaly Xabi ledöngetett 30+osan 2x ennyi játék percet.
Ez most akkor hogy lehet?
nem mindegy, hogy a 10 km-ert folyamatosan a védő nyakában loholva sprinteled vissza, vagy kilépkedsz oldalra visszazárni például
de ez is egy puszta feltételezés volt a részedről szerintem, hogy xabi 12 kilométereket futott átlagban

akivel mérvadó lenne az összehasonlítás az james, de ugye ő meg sérült volt

de egyáltalán hogy jön ide kroos? leírtam lejjebb, hogy szerintem mi a probléma iscoval, és hogy mit kéne figyelembe venni
kroosra ez már nem lenne igaz
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. április 27., hétfő 22:02

Miért nem lepődöm meg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 27., hétfő 21:53

talán lemaradt pár gondolat jel :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. április 27., hétfő 21:50

mikor egy töketlen balfasz, akinek még egy jó megmozdulása nem volt idén ott rohangál a jobb oldalon. Ennél demoralizálóbb dolog a világon nincs.
Őőő mivan? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 27., hétfő 21:48

Aha,Xabi 12+km-es volt majdnem minden meccsen,de 10+tuti.
Csak ennyi a gebasz,32 évesen.
Nem mindegy az iram.

Én elfogadom ezeket az érveket egyébként, én meg lettem győzve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 27., hétfő 21:46

tucsoki írta:
miro írta:Toni Kroos.

Ő akkor hogy bírja?
Tavaly Xabi ledöngetett 30+osan 2x ennyi játék percet.
Ez most akkor hogy lehet?
Alonso játékstílusa merőben más mint Isco-é (az öreg a félpályát szökőévente lépte át), a hullámzó, olykor pocsék teljesítményéről nem beszélve. Kroos már München-ben is játszott ezen a poszton, nem lett rákényszerítve semmi újra. Nem mellesleg neki is vannak/voltak/lesznek hullámvölgyei, persze, ő már egy kiforrott világklasszis, de ilyen dolgokat nem illik figyelembe venni. És ha most megkérdezed, hogy a mikulás tényleg létezik-e....
Aha,Xabi 12+km-es volt majdnem minden meccsen,de 10+tuti.
Csak ennyi a gebasz,32 évesen.

Kerlon írta:Szerintem Isco fejben esett szét, mikor James visszatért és egyből ott találta magát, mint a remeklése előtt. Engem is felcseszne, bántana, hogy remekül játszok 3-4 hónapig és esélyem sincs a kezdőben maradni, mikor egy töketlen balfasz, akinek még egy jó megmozdulása nem volt idén ott rohangál a jobb oldalon. Ennél demoralizálóbb dolog a világon nincs.
Persze,mutogatni másra mindig is a legkönnyebb.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 27., hétfő 21:41

miro írta:Toni Kroos.

Ő akkor hogy bírja?
Tavaly Xabi ledöngetett 30+osan 2x ennyi játék percet.
Ez most akkor hogy lehet?
Alonso játékstílusa merőben más mint Isco-é (az öreg a félpályát szökőévente lépte át), a hullámzó, olykor pocsék teljesítményéről nem beszélve. Kroos már München-ben is játszott ezen a poszton, nem lett rákényszerítve semmi újra. Nem mellesleg neki is vannak/voltak/lesznek hullámvölgyei, persze, ő már egy kiforrott világklasszis, de ilyen dolgokat nem illik figyelembe venni. És ha most megkérdezed, hogy a mikulás tényleg létezik-e....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 27., hétfő 21:39

Szerintem Isco fejben esett szét, mikor James visszatért és egyből ott találta magát, mint a remeklése előtt. Engem is felcseszne, bántana, hogy remekül játszok 3-4 hónapig és esélyem sincs a kezdőben maradni, mikor egy töketlen balfasz, akinek még egy jó megmozdulása nem volt idén ott rohangál a jobb oldalon. Ennél demoralizálóbb dolog a világon nincs.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 27., hétfő 21:35

Toni Kroos.

Ő akkor hogy bírja?
Tavaly Xabi ledöngetett 30+osan 2x ennyi játék percet.
Ez most akkor hogy lehet?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 27., hétfő 21:34

___Samy___ írta:Talan, mert meg fizikailag sose volt ennyire igenybe veve, es ennek koze nincs ahhoz, hogy hany eves. Eezek elott is sok meccset jatszott, de a malagaban kozel sem kellett ekkora mezonymunkat lehoznia, vedekezesben olyan volt, mint itt Cr. Tavaly meg sose volt allando kezdo helye az elso honapot leszamitva. Tehat ha azt nezzuk iden van az eloszor vele, hogy rendszeresen kezdo es iszonyat nagy mezonymunkaval kell lehozni a meccset. En nem csodalkozok rajta, hogy az ideny vegere kezd kipukkadni.
Erről beszéltem én is, lehet nem volt ennyire direkt, mint ahogy most te fogalmaztál.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég