Isco - 22

Archívum
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 11., vasárnap 13:07

Azt ne mondjátok, hogy Iscoban nincs ott a gamechanger faktor, mert falnak megyek. DM-nál látványosabban talán, de nem hinném, hogy hasznosabb amit ő művel, ha a pozitívumokat belevesszük sem.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 11., vasárnap 13:00

Enrique írta:Különböző típusú játékosok, Isco egy konstans, megbízható jó játékot hoz, DM pedig bár csapongó, ott van benne az xfaktor, a game changer képesség, aminek köszönhetően néha olyat tud húzni, amit senki más.
Mindkét típus hasznos, és szükséges egy jó csapatba, de hogy melyik a jobb, az szerintem is ízlés kérdése.
gyönyörű és okos megfogalmazás. így van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 11., vasárnap 11:08

Mike írta: Iscora nem lehet panasz, rengeteget melózik ő is, csak okosabban, ugyanez igaz Jamesre is. Igaz nem olyan látványos, mert nem "le-fel cirkálnak" mint az elődjük.
Bár ez az okosabban kifejezés ez inkább csak az utóbbi időszakra vonatkozik, mert eddig Isco is addig ment, amíg el nem vesztette. De egyre ügyesebb és egyre kevesebbszer vállalja túl magát. Az utóbbi pár meccsen talán nem is volt ilyen, hanem 1-2 csel után jött a passz. Eddig ez hiányzott. Nekem is jobban bejön ez a féle játék, mint amit DM csinált.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 11., vasárnap 10:56

Különböző típusú játékosok, Isco egy konstans, megbízható jó játékot hoz, DM pedig bár csapongó, ott van benne az xfaktor, a game changer képesség, aminek köszönhetően néha olyat tud húzni, amit senki más.
Mindkét típus hasznos, és szükséges egy jó csapatba, de hogy melyik a jobb, az szerintem is ízlés kérdése.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 11., vasárnap 10:13

R.M.C.F írta:Jobb? Attól függ mire gondolunk.......Van amiben jobb,vagy tetszetősebb,de amit Dm letolt,mennyiségben,dinamikában,veszett egér módban,90/90 ben azzal az intenzítással, nagy területen,le-fel cirkálóban nekimenve az egy vs egynek , azt 2 isco sem pótolja.
adom.
Azt a futómennyiséget amit feleslegesen letolt, azt senki se pótolja. Egy vs egyben is nekiment bárkinek, sőt, még 3-4 embernek is, lehajtott fejjel, aztán utána már ő kergethette az ellenfelet.

Keresd ki DM legjobb itteni meccsét, biztos vagyok benne hogy azon is volt jópár olyan megoldása amin a fejét fogja mindenki. Igen, voltak fontos góljai, gólpasszai, de rengeteg hibával játszott, rengeteggel...


Iscora nem lehet panasz, rengeteget melózik ő is, csak okosabban, ugyanez igaz Jamesre is. Igaz nem olyan látványos, mert nem "le-fel cirkálnak" mint az elődjük.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 11., vasárnap 10:03

R.M.C.F írta:Jobb? Attól függ mire gondolunk.......Van amiben jobb,vagy tetszetősebb,de amit Dm letolt,mennyiségben,dinamikában,veszett egér módban,90/90 ben azzal az intenzítással, nagy területen,le-fel cirkálóban nekimenve az egy vs egynek , azt 2 isco sem pótolja.
Még jó hogy nem mérgezett egér verseny a foci vagy fogócskázás, mert labdával, kis területes fociban Isco jobb. Már közel sem az a triblis, öncélúan húzogató kisgyerek aki idejött 2013 nyarán :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 11., vasárnap 8:43

Jobb? Attól függ mire gondolunk.......Van amiben jobb,vagy tetszetősebb,de amit Dm letolt,mennyiségben,dinamikában,veszett egér módban,90/90 ben azzal az intenzítással, nagy területen,le-fel cirkálóban nekimenve az egy vs egynek , azt 2 isco sem pótolja.
Majd kiderül nekünk mi a jobb. Én még mindig ott tartok,ha Iscoban látta valaki seedorfot,akkor isconak iszonyat sokat kell még fejlődnie,mert a tribli magában sok szart nem ér,max pár cirkuszból idetévedt alaknak,nekünk magasabb koncentráció kell, nagyobb terület bejátszása és védekezési mozgások......isco jó vétel volt,de még van hely a szatyorban más pékárúnak is ha annyira elakarunk ájulni tőle.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 11., vasárnap 4:44

Galacticos írta:
de isco isten, amit idén művel az káprázatos. tavaly is néha néha megmutatta -ezerszer hoztam fel példának a barca elleni kupadöntőt- hogy kurvára tud ő melózni ha akar. le a kalappal előtte, ő nem elmenekült, pedig megtehette volna mert lenne kérője bőven abba biztos vagyok. itt maradt és megmutatta hogy mit tud, jelenleg nem kérdés hogy akárki egészséges neki kezdőnek kell lennie.
és ezzel nem azt mondom hogy modricnak kell majd padoznia, de úgyis idő lesz míg felépül, aztán meg míg formába jön.. aztán bale off. aztán nyáron végleg off.
..es mennyivel jobb mint Di Maria, asszem azt is mondtak sokan(vagy paran), h nem lesz kepes potolni az argentint.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. január 10., szombat 23:04

Realista24 írta:
aztán bale off. aztán nyáron végleg off.
Aztán felébredsz. :Đ
én már tudom ezt. :mrgreen:

balenek kéne már felébredni mert kibaszott szánalmas amit leművel.
és nem érdekel a mai szabadrúgása.
olyan kiszámítható a korlátai miatt hogy az már fáj..
nagyon elhitte az emberünk..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62790
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 23:01

aztán bale off. aztán nyáron végleg off.
Aztán felébredsz. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. január 10., szombat 22:57

ziro4vr írta:Hogy Bale lesz a szezon legjobbja, és egy márványba öntött futballisten?
hogy isco jobb mint a kebabos.

az avádból erre következtetek. :lol:


na de mostmár az a fogadás szerintem lejárt, szóval ezt az avát offolom is.

de isco isten, amit idén művel az káprázatos. tavaly is néha néha megmutatta -ezerszer hoztam fel példának a barca elleni kupadöntőt- hogy kurvára tud ő melózni ha akar. le a kalappal előtte, ő nem elmenekült, pedig megtehette volna mert lenne kérője bőven abba biztos vagyok. itt maradt és megmutatta hogy mit tud, jelenleg nem kérdés hogy akárki egészséges neki kezdőnek kell lennie.
és ezzel nem azt mondom hogy modricnak kell majd padoznia, de úgyis idő lesz míg felépül, aztán meg míg formába jön.. aztán bale off. aztán nyáron végleg off.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 22:53

Galacticos írta:Én megmondtam.
Hogy Bale lesz a szezon legjobbja, és egy márványba öntött futballisten?

Az avádból erre következtetek :hmmm: :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. január 10., szombat 22:51

Én megmondtam.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 10., szombat 21:54

Norbii írta:áh, inkább hozzuk vissza a kedvenceinket. KÖD volt a legjobb. :mrgreen:
Egy H betű kimaradt. :D

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 10., szombat 21:51

áh, inkább hozzuk vissza a kedvenceinket. KÖD volt a legjobb. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 21:16

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Ja már akartam írni a multikomédiásoknak, hogy varázsoljanak egy jó nő helyére
Őőőő oké, nem írok erre semmit. :mrgreen:

Amúgy ha mindenki egészséges, akkor is full alapnak kell lennie, KIM, előtte meg a BBC vagy James/Jesé ha Bale nagyon tré.
C
CVRM
MKI
BBC :mrgreen:


ui.: nem tudom, hogy miért van ilyen szar ízlésed :hmmm: :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 21:00

Kerlon írta: Ja már akartam írni a multikomédiásoknak, hogy varázsoljanak egy jó nő helyére
Őőőő oké, nem írok erre semmit. :mrgreen:

Amúgy ha mindenki egészséges, akkor is full alapnak kell lennie, KIM, előtte meg a BBC vagy James/Jesé ha Bale nagyon tré.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 20:51

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Amúgy nálam már abszolút best lesz a keretből, csóri Benzema mit vesztett :mrgreen: amúgy mindegyiket a könnyed játéka miatt csípem, viszont Isco ahogy színezi és, ahogy melózik mostanában... :salute:
Akkor egy iscos ava? :hmmm: :hmmm: :mrgreen:

Amúgy meglepett, mennyire felelősségteljessé tette ez a kényszerhelyzet. Ha Modric visszatér, kicsit feljebb is varázsolhat, Karim-Marcelo-Isco, az már party lesz. :lol:
Ja már akartam írni a multikomédiásoknak, hogy varázsoljanak egy jó nő helyére egy szőrös faszit, de még nem buzultam meg :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 20:39

Kerlon írta: Amúgy nálam már abszolút best lesz a keretből, csóri Benzema mit vesztett :mrgreen: amúgy mindegyiket a könnyed játéka miatt csípem, viszont Isco ahogy színezi és, ahogy melózik mostanában... :salute:
Akkor egy iscos ava? :hmmm: :hmmm: :mrgreen:

Amúgy meglepett, mennyire felelősségteljessé tette ez a kényszerhelyzet. Ha Modric visszatér, kicsit feljebb is varázsolhat, Karim-Marcelo-Isco, az már party lesz. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 20:17

fiore írta:olyan furi volt a meccsen először.. mióta van tetkója? :D :hmmm:
pár hetes lehet, nem rég láttam, hogy bekötözött kézzel edzett


Amúgy nálam már abszolút best lesz a keretből, csóri Benzema mit vesztett :mrgreen: amúgy mindegyiket a könnyed játéka miatt csípem, viszont Isco ahogy színezi és, ahogy melózik mostanában... :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég