Isco - 22

Archívum
palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 29., kedd 20:43

Itt egy hosszabb vidi is róla.

16 környéki passzokat nagyon érzi már most is, az ebből is látszik. Lehetne vagy 5-el több gólpassza, ha CR csúcsformában játszana idén.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 28., hétfő 23:53

M1Ö írta:Látványra meg a repertoárra. Iniesta-t sem nagyon tudták megállítani, de nálam inkább az ütempasszairól, elmozgásairól, szervezéséről emlékezetes.
Nem nézted akkor eleget régebben.. :D Ellenetek is játszott még úgy Rijkaard alatt, hogy azon csesztem fel magam, hogy mennyit cipelte. Maradjunk annyiban, hogy top3 tulajdonsága a cselezés. Lehet, hogy nem olyan látványos, de csúcsformában mindegy volt neki ki jött szembe, azon átment - már ha ez volt a legjobb megoldás.
M1Ö írta: Ezért is írtam, hogy ebben nem lesz Isco akkora sztár. Nagyon hasonló a 2 játékos, de azért nem teljesen egy stílusúak. Persze javulni fog Isco is ebben, mert például az ütempasszain látszik, hogy abban is átlag feletti tehetsége van. Úgyhogy ja, lehet lesz akkora kaliber, csak nem egy tökéletes Iniesta klón lesz. :mrgreen:
Nyilván nem echte ugyanaz a két ember - Isco pl kaput inkább támadja/támadta -, de alapvetően eléggé hasonlóak szerintem. Cselezésről még annyit, hogy pl 10/11-ben Ini volt is a második legtöbb sikeres cselt bemutató játékos Messi után a ligában. Attól még, hogy nem bonyolódik bele úgy mint Isco idén, eszméletlenül jó benne, csak ő már tudja, hogy mikor kell cselezni, és mikor nem. És ezt tudta a Pep éra alatt is, max azért tűnhet úgy, hogy ő ebben nem vitézkedik annyira.

Persze ez csak személyes vélemény, de szerintem Isco egyelőre semmiben nem szárnyalja túl a csúcs Andrést. Tehetsége van ahhoz, hogy felérjen a szintjére majd egy napon, de ahhoz nagyon csikó még. Csak villantott egyelőre abból, hogy mit tud, de ha csúcsformában egymás mellé állítanánk őket, csak a showelemekben lenne előrébb Isco, amúgy a játék többi területén egyelőre fejlődnie kell hozzá. Mondjuk gólveszélyességben lehet lenyomná, bár egy nagyon jó szezonja volt ebben is Ininek - 10/11-es asszem -, de a Málagás Isco ebben verte tényleg. De mondom, én is látom benne a tehetséget, van amiben már méltó riválisa lenne összehasonlításkor, de Andrés már tökélyre feljesztette a képességeit, Iscotól meg egyelőre csak néhány jobb meccses időszakában lehetett látni, hogy mire lehetne képes, ha még fejlődne valamennyit. Az meg Ini szintje körül mozog szerintem is, csak rajta áll a dolog..
Mike írta:Csak Iniesta tudja mikor kell szabadulni a labdától
Pontosan.
Mike írta:és teheted akárhova a pályán, az alap dolgok akkor sem okoznak nehézséget neki

Iscoval kapcsolatban meg folyton azt hallani h így nem a posztján játszik, meg úgy nem a posztján játszik... Emberek, a passzokat nem tudja megoldani. Nehogy már ezen múljon.
Ez amúgy részben igaz, emlékszem még volt talán a 06/07-es szezonban balhátvéd is Ini, és azt is jól megoldotta. Szóval most Isconak nem CSAK az a baja, hogy rossz helyen játszik. Tud a jobboson is jól teljesíteni amúgy, volt olyan meccse - Celta ellen talán - amikor csereként bejött kb szétszedte az ellent, pedig javarészt a jobbosról indult.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 28., hétfő 19:56

Csak Iniesta tudja mikor kell szabadulni a labdától, tud huzamosabb ideig húzóember lenni, és teheted akárhova a pályán, az alap dolgok akkor sem okoznak nehézséget neki

Iscoval kapcsolatban meg folyton azt hallani h így nem a posztján játszik, meg úgy nem a posztján játszik... Emberek, a passzokat nem tudja megoldani. Nehogy már ezen múljon.

Rettentő tehetséges a gyerek, technikailag kifogástalan, de valahogy nincs meg benne a plusz.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 28., hétfő 19:32

palesz77 írta:Ha látványra, akkor igaz
Látványra meg a repertoárra. Iniesta-t sem nagyon tudták megállítani, de nálam inkább az ütempasszairól, elmozgásairól, szervezéséről emlékezetes. Ezért is írtam, hogy ebben nem lesz Isco akkora sztár. Nagyon hasonló a 2 játékos, de azért nem teljesen egy stílusúak. Persze javulni fog Isco is ebben, mert például az ütempasszain látszik, hogy abban is átlag feletti tehetsége van. Úgyhogy ja, lehet lesz akkora kaliber, csak nem egy tökéletes Iniesta klón lesz. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 28., hétfő 16:45

M1Ö írta:Sokkal többet profitálna, ha olyan játékosok lennének elől, akik kérik a labdát.
Ezzel egyetértek, a mostani játékotok sem segíti elő az ő fejlődését.. Bár igazából senkiét se, szóval ez nem csak rá igaz.
M1Ö írta:Igazi utód sosme lesz, mert azért nem 1az1be ugyanaz a 2 játékos. Isco sokkal jobban cselez a csúcs Iniestanál is (szerintem) viszont Isco ha újra születik sem fog úgy irányítani egy csapatot, nem lesz olyan szeme a focihoz, nem fog olyan passzokat nyomni, mint Iniesta.
Ezekkel viszont nem értek egyet. A cselezős résszel sem, bár attól függ, hogy hogy érted. Ha látványra, akkor igaz, mert Ini sosem volt annyira látványos - bár ez relatív -, viszont hatékonyságban emlékeim szerint volt, hogy Iniesta Messit is verte. 2-3 ember közé ha bevitte azon csodálkoztam, ha elhagyta, eszméletlen milyen szinten művelte ezt is, lehetetlen volt szinte elvenni tőle a labdát. Nála jobban kevesen cseleztek akkoriban, Isco még nem az a szint, átfűzi magát ő is sok emberen ha olyan napja van, de a hasznosság nála kisebb, az ő cseleivel nem jut annyit előrébb, sokszor még kicselezi inkább magát a helyzetből, minthogy előre haladna.

És ehhez kapcsolódik a hsz-ed írt második része is, mert természetes szerintem, hogy ezekben még nem érte el a csúcs Ini szintjét, lévén 23 éves. Ini is 26 után kezdett nagyon nagyot alkotni, és még a Pep csapat első éveiben sem volt akkora passzkirály, mint mostanság. Ő is rengeteget fejlődött az évek alatt, erre szerintem Isco is képes lehet, mert az alapjai megvannak hozzá. Kérdés már csak az, hogy milyen irányba megy el a játéka majd, szerintem simán lehet belőle is olyan szemmel rendelkező játékos, mint Ini. Csak ahhoz keményen edzeni kell, és sokat fejlődni, de láthatóan akar is, ha végigedzette a szünetet.. Úgyhogy én mégg nem "mondanék le" ebben sem, van ideje bőven arra, hogy a cselezés mellé felhozzon más tulajdonságait is ilyen magas szintre.
M1Ö írta:... Iniesta. Akárhogy Barcas, az az ember amit lenyomott 2006-tól olyan 2011-ig! :salute:
Hál istennek idén is már-már régi fényében tündököl, jórészben neki köszönhető, hogy ennyire megy a szekér. Ellenetek is olyan meccset lehozott, amit tavaly nem hittem volna, hogy fogok még tőle látni.. Azon a meccsen amúgy Isco is tetszett egészen a rúgásig, addig nagyon oktatott.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 28., hétfő 12:46

Kell a kukinak Neymar, jó helyen van ő ott. Bármennyire is nagyon jó futballista, nekem már nem kellene. Isco a barcában jobban élne a képességeit nézve, de ha kitennénk a támadó harmadban a bal oldalra, vagy két csatáros játéknál a csatárok mögé, akkor itt is ász lehetne. A lényeg az, hogy a támadó harmadban legyen.

De az példaértékű tőle, hogy továbbra is küzd és harcol a helyért a kezdőben, pedig aztán őt tényleg minden körülmény visszahúzza.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 28., hétfő 11:02

palesz77 írta: Már "csak" annyi lenne a dolga, hogy ebből a csapat is annyit profitáljon, mint amennyire látványosak ezek.
Sokkal többet profitálna, ha olyan játékosok lennének elől, akik kérik a labdát. Meg labda felé mozognak és nem csak el. Már ha épp olyan kedvük van, hogy éppen mozogjanak. Így nem egyszerű, hogy cdsak Benzemaban van meg a játék és hát neki sem volt könnyű ez az ősz. Sokat van kritizálva Isco, hogy túlvállalja magát. Ami félig igaz is, csak ott a ásik oldala, hogy sokszor azért, mert nem nagyon van más választása. Mikor tiszta a passzsáv és van mellette akivel nyomhatja a bugit, akkor nincs vele "ennyi" gond. Tökéletes példa a válogatott, meg a tavalyi középső 4es.

Úgyhogy már csak Isco miatt is megérné elhozni Neymar-t, mert 4-3-3-ban egy Marcelo-Isco- Neymar a baloson az akkorát butítana, hogy... :salute:
palesz77 írta: és Ininek is méltó utódja lehet a válogatottban
Igazi utód sosme lesz, mert azért nem 1az1be ugyanaz a 2 játékos. Isco sokkal jobban cselez a csúcs Iniestanál is (szerintem) viszont Isco ha újra születik sem fog úgy irányítani egy csapatot, nem lesz olyan szeme a focihoz, nem fog olyan passzokat nyomni, mint Iniesta.
Látványra jobb Isco, meg per pill elég rendesen kiemelkedik Modric-csal a kedvenceim közül, de szerintem sem lesz olyan jó, mint a csúcs Iniesta. Akárhogy Barcas, az az ember amit lenyomott 2006-tól olyan 2011-ig! :salute:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 28., hétfő 2:10

Hungarokatalán írta:Viccet félretéve én is örülnék, ha Isco magára találna (persze nem ellenünk), mert kedvelem a játékát. De úgy érzem ez csak akkor lehetséges, ha csapatot vált. Benítez rendszerébe egyáltalán nem illik, (mondjuk abba ki illik). Ráadásul a percei is korlátozva vannak, ezáltal, még ha jönne egy új edző, aki megtalálná a helyét, akkor se tudna fejlődni annyit, mivel a nagyobb összegért vett játékosok mindig előtte lesznek.
Remélem, Carlo elviszi Münchenbe.
Meg a faszt, C koccol és mehet bal támadóba
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. december 28., hétfő 1:04

Viccet félretéve én is örülnék, ha Isco magára találna (persze nem ellenünk), mert kedvelem a játékát. De úgy érzem ez csak akkor lehetséges, ha csapatot vált. Benítez rendszerébe egyáltalán nem illik, (mondjuk abba ki illik). Ráadásul a percei is korlátozva vannak, ezáltal, még ha jönne egy új edző, aki megtalálná a helyét, akkor se tudna fejlődni annyit, mivel a nagyobb összegért vett játékosok mindig előtte lesznek.
Remélem, Carlo elviszi Münchenbe.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 28., hétfő 0:42

Hungarokatalán írta:
hehe írta:mit szólnátok egy isco-bale-jesé pakkhoz neymarért cserébe? :D
Ha hozzácsapjátok még Danilot, akkor deal.
deal.
hol kell aláírni?
Kép
Kép
Kép

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. december 28., hétfő 0:38

hehe írta:mit szólnátok egy isco-bale-jesé pakkhoz neymarért cserébe? :D
Ha hozzácsapjátok még Danilot, akkor deal.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 28., hétfő 0:13

Én drukkolok neki, kellenek az ilyen stílusú játékosok a fociba nagyon - bár jobb lenne, ha nálunk váltaná meg a világot..
mit szólnátok egy isco-bale-jesé pakkhoz neymarért cserébe? :D
Kép
Kép
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 28., hétfő 0:07

Toti írta:finoman megkomponált video :mrgreen:

full futsal mozdulatok.
Mondjuk hogy ez miért lett 4 perces videó a 2,5 perces tartalommal, azt nem értem.. :lol:

Amúgy nagyon szép dolgokra képes, ezt tudta mindenki eddig is, itt is látszik, egy rossz szezonban ilyeneket hoz össze.. :agree: Már "csak" annyi lenne a dolga, hogy ebből a csapat is annyit profitáljon, mint amennyire látványosak ezek. Kíváncsi leszek ez összejön-e neki, ha igen, akkor az egyik legjobb lehet a stílusában, és Ininek is méltó utódja lehet a válogatottban - bár olyan jó szerintem sose lesz, de ezt lehet az elfogultság mondatja belőlem. Addig viszont még sokat kell fejlődnie, ideje még van hozzá - bár nem biztos, hogy ezt ti ki is várjátok -, és amit R24 írt lejjebb, az bíztató is. Én drukkolok neki, kellenek az ilyen stílusú játékosok a fociba nagyon - bár jobb lenne, ha nálunk váltaná meg a világot.. :D

Ez a hsz amúgy Coutinhora is igaz, jelenleg kettejükben látom azt, hogy ebben az Ini féle stílusban nagyot alkothatnak - meg remélhetőleg Halilovic is. De az ismereteim elég szűkösek, szóval biztos van még pár ügyes gyerek rajtuk kívül is.. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. december 27., vasárnap 22:13

finoman megkomponált video :mrgreen:

full futsal mozdulatok.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 27., vasárnap 21:55

A hírek szerint egy nap pihenőt sem tartott, mindig edzett, hogy helyet szerezzen a kezdőben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. december 15., kedd 14:30

füst írta:Cselesek a srácok, úgy akarnak edzőt buktatni hogy azért még legyen esély a bajnokságra ha leváltják a krumplit. :D
Vagy csak én reménykedek ebben a verzióban?
Ja. Nincs ezekben ennyi fifika. Azért az edzőért sem tudtak küzdeni, akit elvileg imádtak. Szét van rothadva az egész rendszer. Kívül csillog, belül meg...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: füst » 2015. december 15., kedd 13:43

Cselesek a srácok, úgy akarnak edzőt buktatni hogy azért még legyen esély a bajnokságra ha leváltják a krumplit. :D
Vagy csak én reménykedek ebben a verzióban?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. december 15., kedd 12:59

Nem biztos, hogy Beníteznek szólt ez. Simán lehet, hogy csak egy ártalmatlan poén, mivel tényleg nem sűrűn látni a padon Kroost mióta itt van. De lehet én vagyok túl naív. Mindenesetre jót röhögtem a videón :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. december 15., kedd 12:23

realistahuni írta:Úgyis kell azt, szerepelni meg burkoltan beszólogatni. :taps:
Ideje lenne a focival foglalkozni lassan.
az első 2hónapban nagyon haragudtam rá mert alul teljesített.
de mostmár hogy az egész csapat alulteljesít, kroostól kezdve ronaldon át, most mondanám hogy baleig de abban nem lenne meglepő. szóval kompletten a csapat szar, és a játékosok is külön külön borzasztó gyenge formában vannak.
na ott már nem ők a hibásak.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 15., kedd 12:18

Úgyis kell azt, szerepelni meg burkoltan beszólogatni. :taps:
Ideje lenne a focival foglalkozni lassan.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég