Isco - 22

Archívum
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 8., csütörtök 18:36

én tegnap nem láttam olyan tragikusnak.
voltak nála rosszabbak is és ő is volt már ennél rosszabb.
bár én most benzemát se basztatnám, mert ez a morata ez szégyen.
hiába passzoltak hozzá vagy felé vagy nem tudta átvenni vagy ha kivételesen sikerült neki akkor leszegett fejjel beletolta a védőfalba vagy becsukta a szemét és rárúgta.
tegnap ha cr van morata helyén nyerünk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 8., csütörtök 17:49

csabi87 írta:Teljesen egyetértek.
Sok pontatlanság,belevezeti az ellenfélbe állandóan a labdát stb.
igen. sokszor hibázott. túl sokat. most nem ment neki.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 8., csütörtök 17:43

Szerintem nem volt olyan vészes tegnap, persze nem is emelkedett ki. Szerintem továbbra is az a legnagyobb probléma, hogy nincs helye ebben a csapatban. Neki ott kéne játszani, ahol CR-nek, közel a kapuhoz. Most próbálunk farigcsálni belőle egy középpályást, aztán majd kiderül, hogy összejön-e.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 8., csütörtök 16:53

Nem lesz vele baj. Ahhoz képest, hogy idén már csak kapus nem volt, egész jó volt ez első szezonnak. Sok poszton nyomta, ez a feladat meg nem épp hálás.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 8., csütörtök 16:46

Teljesen egyetértek.
Sok pontatlanság,belevezeti az ellenfélbe állandóan a labdát stb.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 8., csütörtök 16:44

Ide nem írt semmi, pedig ő is aztán kurva nulla volt tegnap. Egyelőre a kezdőbe nagyon kevés. Hiába próbálják mondnai, hogy bele kell tanítani a Modric posztba, ő ahhoz nem elég precíz. Tegnap is, ahelyett hogy előre ment volna forgott-pörgött. Mindig kell még egyet meg még egyet beletolni a labdába, aztán meg hopp, már nincs nálunk. Rettentő sok labdát elveszített és a támadásokat se tudta úgy segíteni, ahogy egy ilyen képességű játékostól elvárná az ember.

Summa summarum egyelőre padon a helye. Cserének tökéletes és minőségi. Ha ezt megérti akkor maradjon, fejlődjön, tanuljon a többiektől, és próbálja magát beverekedni. Én nem bánnám...de még kevés.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 20., vasárnap 0:07

attareal írta:Milyen lenne egy ilyen:
Iker
Carvajal-Pepe-Ramos-Coentrao
Isco-Modric-DM
Bale-Benzema-CR7

Cris már egészséges lesz sztem.
Hulyeseg teljesen uj taktikat kiprobalni egy ilyen meccsen. Az oszi Clasicot is ezert buktuk.
Jojjon csak a szokasos Xabi, Modric, DM - Bale, Benz, Isco/CR. Ha CR 60-70 percet bir, akkor kezdhet, ha csak fel orat, akkor johet cserekent. Ha Ancelotti elkezd taktikazni a Xabi - Illarra parossal vagy akar az altalad is felvazold felallassal, akkor bukta lesz.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. április 19., szombat 21:05

ziro4vr írta:
attareal írta:Milyen lenne egy ilyen:
Iker
Carvajal-Pepe-Ramos-Coentrao
Isco-Modric-DM
Bale-Benzema-CR7

Cris már egészséges lesz sztem.
merész..nincs ez a felállás tesztelve, túl támadó, ha gond van nincs normális csere előre.
én se gondoltam komolyan. :D
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 20:47

attareal írta:Milyen lenne egy ilyen:
Iker
Carvajal-Pepe-Ramos-Coentrao
Isco-Modric-DM
Bale-Benzema-CR7

Cris már egészséges lesz sztem.
merész..nincs ez a felállás tesztelve, túl támadó, ha gond van nincs normális csere előre.
Nem illik.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. április 19., szombat 20:40

Milyen lenne egy ilyen:
Iker
Carvajal-Pepe-Ramos-Coentrao
Isco-Modric-DM
Bale-Benzema-CR7

Cris már egészséges lesz sztem.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 20:22

___Samy___ írta:cr-el én az első 60 percben nem számolok
addig remélhetőleg összeszedünk legalább egy egygólos vezetést, és utána rájuk eresztjük a portugált, hogy megadja a kegyelemdöfést
legyen így

vagy ha kapunk egy tizit had cseréljük be csak arra :lol:
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. április 19., szombat 19:39

cr-el én az első 60 percben nem számolok
addig remélhetőleg összeszedünk legalább egy egygólos vezetést, és utána rájuk eresztjük a portugált, hogy megadja a kegyelemdöfést
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 19., szombat 18:12

realistahuni írta: Hát csak reménykedni tudok, hogy Cé nem fogja erőltetni szerdán, egyrészt kockáztatná a sérülést, másrészt nem lenne a csapat hasznára ha nem teljesen egészséges, lásd tavalyi visszavágó a Dortmund ellen. Isco meg remélhetőleg ráérzett a rangadók stílusára és hasznunkra lesz a bayern ellen is. Nem bánnám ha lenne elől egy kreatív, labdatartó emberünk, mert otthon neki kell menni a bayernnek, lesz ami lesz, aztán ráérünk bekkelni az Allianzban, ott amúgy sem szokott menni nekünk, addigra felépül Cé és kontrából elfuttatjuk majd. Kapott gól nélkül kizárt, hogy megússzuk bármelyik meccset, ezért egy 3-1-nek én is örülnék a Bernabeuban, de hát ez nagyon merész álom a címvédő ellen. :kivagyhe:
Karim Benzema?

Isco kezdjen csak, hacsak nem altattunk CR kapcsán, de nem hiszem, szóval ott lesz a spanyol a portugál helyén. máskülönben viszont, nehéz már helyet találni neki erre a pár kulcsmeccsre (ha DM, Bale, Benzema, CR egészséges)
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 19., szombat 18:09

Az a baj, hogy szerintem 100%, hogy ő kerül ki a kezdőből, ha Cé bevethető lesz.
Hát csak reménykedni tudok, hogy Cé nem fogja erőltetni szerdán, egyrészt kockáztatná a sérülést, másrészt nem lenne a csapat hasznára ha nem teljesen egészséges, lásd tavalyi visszavágó a Dortmund ellen. Isco meg remélhetőleg ráérzett a rangadók stílusára és hasznunkra lesz a bayern ellen is. Nem bánnám ha lenne elől egy kreatív, labdatartó emberünk, mert otthon neki kell menni a bayernnek, lesz ami lesz, aztán ráérünk bekkelni az Allianzban, ott amúgy sem szokott menni nekünk, addigra felépül Cé és kontrából elfuttatjuk majd. Kapott gól nélkül kizárt, hogy megússzuk bármelyik meccset, ezért egy 3-1-nek én is örülnék a Bernabeuban, de hát ez nagyon merész álom a címvédő ellen. :kivagyhe:
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 19., szombat 17:41

___Samy___ írta:nagyon nagy szükség lesz erre az iscora a bayern ellen, mert úgy néz ki, hogy az ilyen meccseken, mikor nem mi dominálunk, nagyon fontos az ő intelligenciája
Az a baj, hogy szerintem 100%, hogy ő kerül ki a kezdőből, ha Cé bevethető lesz.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. április 19., szombat 17:13

a döntő legjobbja volt, ez kétségtelen
igazából engem is meglepett a játékával, mert ennyire összeszedetten, akaratosan és higgadtan nem láttam még játszani nem hogy a középpályán, de mióta itt van azóta sem

nagyon nagy szükség lesz erre az iscora a bayern ellen, mert úgy néz ki, hogy az ilyen meccseken, mikor nem mi dominálunk, nagyon fontos az ő intelligenciája
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. április 17., csütörtök 22:38

csak őt ne basszuk el, könyörgöm. azon kevés játékosok egyike, aki miatt érdemes leülni meccset nézni.
egyébként nem számítottam rá, hogy ennyire jól fog teljesíteni mezőnyben ebben a pozícióban. eddig jellemző volt rá, hogy túl sokat cipelte a labdát, feleslegesen cselezgetett, stb., de tegnap valami hihetetlen intelligensen játszott. őszintén szólva nem nagyon néztem volna ki belőle, hogy védekezésben ilyen teljesítményre képes, ráadásul vigyáznia kellett, mert hamar besárgult.
sok labdát szerzett, és azokat rendre ügyesen tartotta meg, továbbá jól is játszotta meg a labdákat. nálam motm. ilyen érett játékot még nem láttam tőle. :salute:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 17., csütörtök 22:25

és talán még posztra is hasonló. Iniesta is megállja a helyét a kp-n is 433-ban is illetve ahogy láttam azt a pár meccset tőle, a támadóharmadban is eljátszik. Ahogy Isco is. Nem voltam eddig mellette, de ezzel a tegnapi meccsel bizonyított a számomra is. DM és Isco is remélem fontos láncszemek lesznek jövőre is.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. április 17., csütörtök 22:23

Mocskosul idegesítő ellenfél lehet ez az Isco. Megnézve Réj videóját, nem egyszer figyeltem meg, hogy olyan, mint Modric. Elfér egy gyufásdobozban, de fellökni nem bírják, mert annyira lent van a súlypontja. Az meg ahogy fedezi a labdát, meg húzogat, egy az egyben Iniesta... :salute:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 17., csütörtök 21:21

Isco vs Barca
Mezőnyben talán most játszott a legjobban!
Nagyot melózott, nagy grat neki! :salute:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég