Isco - 22

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 20., szombat 20:21

Idén sokat fog játszani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 20., szombat 19:43

dannen írta:isco vs depor full hd best quality ever :mrgreen:

nagyon fogom sajnálni jövő nyáron
én követni fogom a pl-be is.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 20., szombat 19:41

dannen írta:nagyon fogom sajnálni jövő nyáron
.. hogy miatta el kell adni balet :(
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 13., szombat 23:19

inkább az a baj, hogy ő se igazából középpályás.

ez a bibi 4-3-3-at akarunk játszani úgy, hogy a keretben 4 középpályás van, akikből 1 sérült, 1-et akkor se küldene pályára ha 10en lennénk emiatt. tehát kettő. három posztra kettő. jóbőakeret.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 13., szombat 23:01

megfogja kapni a lehetőséget, elvégre a középpályán hiába van ott modric kroos és james, 4.ként mindenképp ő jön a sorban, mert illarra van csak rajta kívül. nála meg szerintem khedira sérülten is előrébb van a sorban.

szóval, idén el fog dőlni, mi lesz a sorsa, én is bízok benne, mert tényleg nagyon tehetséges, és van pár kiemelkedő képessége, de mint már mondtam, nekem egy kis átütő erő hiányzik a játékából.

posztja meg továbbra sincs igazán, ez is probléma...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 13., szombat 22:54

ateeemadrid írta:csak azt nem értem, hogyha valaki az überszarnál 1 kicsit jobb, és csak szimplán szar, akkor miért úgy írunk róla, hogy a 2. legjobb volt? írjuk úgy, hogy az egyik legkevésbé szar ő volt, és akkor nem fogják félreérteni.

:salute: :salute: :salute: :salute:

köszönöm szépen,pontosan erre gondoltam.
(és a továbbit is adom amit írtál.)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 13., szombat 22:50

csak azt nem értem, hogyha valaki az überszarnál 1 kicsit jobb, és csak szimplán szar, akkor miért úgy írunk róla, hogy a 2. legjobb volt? írjuk úgy, hogy az egyik legkevésbé szar ő volt, és akkor nem fogják félreérteni.

nekem belőle is cask az maradt meg, hogy észnélkül belevezette a hozzá legközelebb álló emberbe, vagy éppen valami erőtlen szar átlövéssel próbálkozott, ami vagy nem ment el a kapusig, vagy kiment a stadionból is majdnem...

én szeretem a játékát, de továbbra is hiányzik belőle valami plusz, amit továbbra is csak 1x láttam tőle, a spanyol kupadöntőn. csakhogy arra az 1 meccsre alapozni felesleges.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 13., szombat 22:47

:)

hagyjuk ezt,ma ne akarjunk senkit kiemelni,de tényleg..

az egész második félidő maga volt a katasztrófa,akkor ne hogy már egy cserét aki akkor jött be fölfelé lehessen szopni.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 13., szombat 22:14

jézusom.
dannen írta:ezen van a lényeg. küzdött, hajtott, ha nála volt már abban a pillanatban megindult, nem szarozott, passz után futott egyből, hogy kapja vissza stb.. meg lehet nézni. bale meg james is tanulhatna.
na akkor valaki csak érti.

vegyük a vetélytársakat:
gareth bale. meccs alatt azon gondolkoztam hogy letöltöm a meccset majd, és a szuperkupa meccseket és kivágom egy videóba azt hogy hányszor vezette bele ötlet nélkül csukott szemmel a védőbe a labdát. mert más lehetősége nincs, ennyi van benne.
most kellett volna kötényeket osztogatni. úgy vártuk hogy idén ő lesz a legjobb igazolásunk mert, vb nélküli meg mert a csapattal volt az előszezonba. ehhez képest nem hogy cr helyét vagy bármilyen szerepét nem tudta átvenni, gyakorlatilag meccsről meccsre a csapat leggyengébb tagja és egy fék. nem több mint egy fék. 91 millió + opciók. :lol:
james. őt nem basztatom, van benne tehetség, meg szenvedély is, de még kevés főleg a kp-ra. de mivel új ezért még nem basztatnám, de azért nem kéne bérelt helyének lenni mert ő 80 millió volt.
és iscoval a legnagyobb baj ami miatt nem kezdő hogy csak 30 millió volt. ha ő is 80 ért jött volna, akkor ő is kezdő lenne. az mindegy hogy kinek a helyén, meg akkor hogy állnánk ki, akit ennyi pénzért veszel nyomatni kell ha jó ha szar... és ezért perez a hibás, hogy egy stílusban totál eltérő balet idehozott ennyiért mert hozott egy kiváló szezont a teljesen más stílusú pl-be.
isco meg igen már annyival kitűnik hogy aktív, kéri a labdát, teszi, veszi, visszaadja, megint elkéri. jár a labda, az nagyon nem mindegy. és mondom ha coentrao át tudja venni a labdát, az nagy helyzet lehetett volna.
ja és igen, védekezésbe se teljesen nulla. már csak az miatt is hogy küzd és odateszi magát, és nem pedig a szögletzászlót támasztja.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. szeptember 13., szombat 22:04

Galacticos írta:cr után a legjobb volt.
Mégis miben, még a megy a meccs topicba akartam írni, Iscobol is annyi haszon van, mint a hűtőnek az Antarktiszon. Jó-jó aktív szaladgál, vezetgeti többnyire az előtte álló emberbe, de semmi haszon nincs a játékában, persze pár perc alatt nem lehet megváltani a világot. Megérdemelne több játékpercet, de ennél több kell.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 13., szombat 22:04

Pont olyan szar volt mint a többi. Pár alap meg közepes nehézségű passz volt, de a 16-oson belül kétszer is rossz döntést hozott mikor jó passzt kapott. Kapásból soha nem lövi el csak toszogatja mindig, aztán legtöbbször belevezeti.
Mindig várjuk mint a messiást, hogy beáll most jó lesz, hurrá, a BL döntő óta semmit nem dob a játékunkon, se egy gól se egy gólpassz. Persze kéri meg adja, de hát ez asszem alapelvárás ha csereként állsz be.
Meg lehet nézni az atma cseréit, Arda és Griezmann után egyből egész más szinten tolták.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2014. szeptember 13., szombat 22:05-kor.
Love football, hate antifa.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 13., szombat 22:02

miro írta:
Galacticos írta:cr után a legjobb volt.
ronaldo a mus aranylabdás évét idézte.
de isco is nagy lendülettel szállt be, volt egy kurva nagy labdája coentraonak is.. jó volt.
kaphatna 20 percnél többet is...

ne haragudj,de 0 volt.

semmi extrát nem tudott behozni,kapura teljesen veszélytelen volt,támadásban semmi váratlant nem dobott be,ezért ne legyen kezdő amit ma csinált...
te nem tudom melyik meccset nézted.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 13., szombat 22:01

miro írta:semmi extrát nem tudott behozni,kapura teljesen veszélytelen volt,támadásban semmi váratlant nem dobott be,ezért ne legyen kezdő amit ma csinált...
akkor a mai alapján kell még 22 ember cr mellé.

amúgy meg de. lendületes volt, hozta a váratlant is amikor coentrao elé tette, csak nem tudta átvenni a portugál.
ment, kérte, csinálta. nem bujkált a szögletzászlónál mint a 90 millás "vetélytársa".

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 13., szombat 22:00

Galacticos írta:cr után a legjobb volt.
ronaldo a mus aranylabdás évét idézte.
de isco is nagy lendülettel szállt be, volt egy kurva nagy labdája coentraonak is.. jó volt.
kaphatna 20 percnél többet is...

ne haragudj,de 0 volt.

semmi extrát nem tudott behozni,kapura teljesen veszélytelen volt,támadásban semmi váratlant nem dobott be,ezért ne legyen kezdő amit ma csinált...
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 13., szombat 21:57

cr után a legjobb volt.
ronaldo a mus aranylabdás évét idézte.
de isco is nagy lendülettel szállt be, volt egy kurva nagy labdája coentraonak is.. jó volt.
kaphatna 20 percnél többet is...

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 4., csütörtök 1:37

wxyz írta:Érdekes egy játékos ő a számomra. Nem tudom hová tenni.
Mi olyat tett ő amiért annyire dicsérve van és miért nincs ő soha kritizálva, szidva egyik fórumon se ha gyengén játszik?
Ma kb annyival volt jobb, mint az agyonszidott James, hogy bátrabb volt és így jött tőle pár látványos megmozdulás, de sokat nem ért velük, mert rendre jött a hiba, a rossz döntés

Nem vagyok ellene, sőt én drukkolok neki, de az ami őt körülveszi a fociszeretők körében nagyon túlzó számomra
Benne több a lendület, spiritusz, nem alibizik. Ezeken áll vagy bukik egy játékos egy szurkoló szemében. Azt meg, hogy amikor idejött szórta a gólokat az első meccsétől, és mindenki megszerette már akkor, csak zárójelben teszem hozzá.

Majd ha James 3-szor olyan jól kezd (mivel ugye majd 3* annyiba került), a szurkolók is ugyanúgy fogják védeni. (igen, a vételi ár igenis növeli az elvárásokat a szurkolók szemében...)
R.M.C.F írta:Nem kapta úgy,de nem vitázom,mindig is bírtam a gyereket,de amit mutat,az messze nem az amire bárki is gondolt amikor megvették. Rengeteg meccs,amin az ég világon semmit sem csinált, a tudás és a tehetsége pedig sokkal többre predesztinálta.
Kár volt szólnom.
Ennyi volt.
Gondolom azért alakult ki itt ez a fajta megítélés, mert sok admin szerette/szereti Benzemát. És aki nem szereti az se mer beszólni. Ezáltal kialakult egy hamis kép. Bár én már többször pokolba kivántam a franciát a tűzzel játszva, már megszoktam a botladozásait így hiába idegesítem magam rajta. :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 3., szerda 23:47

Nem kapta úgy,de nem vitázom,mindig is bírtam a gyereket,de amit mutat,az messze nem az amire bárki is gondolt amikor megvették. Rengeteg meccs,amin az ég világon semmit sem csinált, a tudás és a tehetsége pedig sokkal többre predesztinálta.
Kár volt szólnom.
Ennyi volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 3., szerda 22:20

R.M.C.F írta:
Melyik melyik??
Benztől elfért 5 év......Bale-től már 2 hét után vergődtek mert mennek a szerecsenfaxúak után akik köpködik...... A divat szerepe. Egyik divat a másik nem. A divat mehet,ha jó ha nem,több elfér a puttonyban,ha nem vagy divat,akkor elég egy meccs és addddjjuuuuk eeeeel.

A divat jelentése itt nem a selyemzoknit,élrevasalt sárkányossal és nyakgarbóval értendő.


Melyik? Melyik?
benzema divat? gyakorlatilag azóta kapja az ívet, mióta itt van. éppúgy megosztó mint bale.

benztől elfért 5 év? a klubnál, meg azoknál, akik szeretik, mások meg a pokolba kívánják. bale esetében ugyanez lesz.

de hogy ne offoljak, iscóban van fantázia, de passzolhatna többet is. ez az év vízválasztó lesz neki.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 3., szerda 22:06

én továbbra is tartom, hogy jól játszott a sociedad ellen.

persze védekezésből jobban kivehette volna a részét. azok a labdalevételek, meg ahogy tapad hozzá a labda, öröm nézni.
3:45től meg...durva...

sokat kell még fejlődnie, tény, és sokszor haszontalanul játszik, de én bízok benne, hogy sikerül neki a szintlépés.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 3., szerda 21:50

Melyik melyik??
Benztől elfért 5 év......Bale-től már 2 hét után vergődtek mert mennek a szerecsenfaxúak után akik köpködik...... A divat szerepe. Egyik divat a másik nem. A divat mehet,ha jó ha nem,több elfér a puttonyban,ha nem vagy divat,akkor elég egy meccs és addddjjuuuuk eeeeel.

A divat jelentése itt nem a selyemzoknit,élrevasalt sárkányossal és nyakgarbóval értendő.


Melyik? Melyik?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég