Isco - 22

Archívum
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 27., hétfő 21:31

Talan, mert meg fizikailag sose volt ennyire igenybe veve, es ennek koze nincs ahhoz, hogy hany eves. Eezek elott is sok meccset jatszott, de a malagaban kozel sem kellett ekkora mezonymunkat lehoznia, vedekezesben olyan volt, mint itt Cr. Tavaly meg sose volt allando kezdo helye az elso honapot leszamitva. Tehat ha azt nezzuk iden van az eloszor vele, hogy rendszeresen kezdo es iszonyat nagy mezonymunkaval kell lehozni a meccset. En nem csodalkozok rajta, hogy az ideny vegere kezd kipukkadni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 27., hétfő 21:26

wZoLee7 írta:Azt azért remélem sikerül mindenkinek feldolgozni, hogy ők ebből élnek. Heti kétszer 90 perc nem okozhat gondot. Napi több edzés, jó formán arra is ügyelnek mikor menny wc-re, ne hülyéskedjünk már :D Ha valaki tényleg úgy megy a pályán mint egy állat vagy mint DM, akkor annak elnézem ha heti két meccstől már elfárad. Nekem heti másfél óra foci kispályán nem okoz gondot, kispályán meg nem lehet sétálgatni...na az én kondim hozzájuk képest nem nulla, mínusz 50 legalább.
Éveken keresztül hétfőtől-péntekig minden reggel iskola előtt és délután is edzésünk volt, majd hétvégén meccset játszottunk. Ennek ellenére valószínűleg egy ATMA elleni párharcban már a félidőben levonszolnának a pályáról, vagy max. annyit futnék mint Messi egy rosszabb napján, azt sem világklasszis teljesítménnyel fűszerezve. Persze, gondolom nem ül a példa, elvégre aki a saját kispályás fociját hasonlítja össze a labdarúgás csúcsával...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 27., hétfő 21:24

Azért más szint, amikor haverokkal lötyögsz kispályán vagy amikor nyomás alatt kell teljesíteni. Sokszor szerintem inkább fejben, mentálisan esnek szét a játékosok és nem fizikai fáradtságról van szó. Főleg egy fiatal játékosnál áll fent ez. Azért nézzük meg, hogy mennyivel szétszórtabb játékos volt Isco is tavaly. Ahhoz képest idén sokkal fegyelmezettebb lett és sokkal többet dolgozik, főleg védekezésben. Más sem tud mindig 100%-on teljesíteni a munkában. Ha meg egy ilyen szezon nem elég Carlonak és Péreznek, hogy itt tartsák a legnagyobb spanyol ígéretet, akkor meg jobban is jár Isco, ha lelép nyáron valahova, ahol jobban megbecsülik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 27., hétfő 21:17

Azt azért remélem sikerül mindenkinek feldolgozni, hogy ők ebből élnek. Heti kétszer 90 perc nem okozhat gondot. Napi több edzés, jó formán arra is ügyelnek mikor menny wc-re, ne hülyéskedjünk már :D Ha valaki tényleg úgy megy a pályán mint egy állat vagy mint DM, akkor annak elnézem ha heti két meccstől már elfárad. Nekem heti másfél óra foci kispályán nem okoz gondot, kispályán meg nem lehet sétálgatni...na az én kondim hozzájuk képest nem nulla, mínusz 50 legalább.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 27., hétfő 21:02

dannen írta:isco hulla fáradt, ő maga is nyilatkozta. a játéka nem fog javulni csak romlani innentől, és rotálni sem tudunk ha ennyi a sérült. ez van.
Miben faradt el? Tucsoki kommentjét sem ertem. Huszonéves gyerek baszki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 27., hétfő 20:35

miro írta:
ToniKroos írta:Eddig az volt a baj, h James visszatérésével a padon van, most meg az, h játszik? Volt mostanában eltiltott, ült padon is nem 1x, uh semmi oka fáradtnak lenni.
Ez a másik,nem értem miért kéne neki annyira fáradtnak lennie.
Én azt nem értem, ti mit nem értetek. Október óta, majd James kiesésével rengeteg játékperc van a lábában, valószínűleg valahol annak is ki kell jönnie, hogy alapjáraton nem sok köze volt a védekezéshez, rá lett kényszerítve a kemény munkára (na persze nem úgy, mint egyesek...). Kroos-nak is volt egy rövidebb időszaka ahol szigorúan önmagához képest visszaesett a teljesítménye, Carlo jutalmazta is egy kis pihivel...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. április 27., hétfő 19:17

vagy csak nem képes folyamatosan jól teljesíteni, és csak fellángolásai vannak. Első évében is ez volt, az elején oktatott, aztán utána semmi... De nagyon remélem h nem így van, mert mikor formában van akkor kb tarthatatlan, jó lenne ha tudná állandósítani.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 27., hétfő 19:15

ToniKroos írta:Eddig az volt a baj, h James visszatérésével a padon van, most meg az, h játszik? Volt mostanában eltiltott, ült padon is nem 1x, uh semmi oka fáradtnak lenni.
Ez a másik,nem értem miért kéne neki annyira fáradtnak lennie.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. április 27., hétfő 19:11

Eddig az volt a baj, h James visszatérésével a padon van, most meg az, h játszik? Volt mostanában eltiltott, ült padon is nem 1x, uh semmi oka fáradtnak lenni.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 27., hétfő 19:07

Még jó hogy James pörög.Isc óriási mélységekben van..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 27., hétfő 18:38

biztos feltűnt neki, hogy béla ezzel a módszerrel milyen megingathatatlan helyet szerzett a kezdőben
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 27., hétfő 18:28

Konkrétan sétált a védekező 20méterünkön,közben a helyére bemozgó emberét illarra védekezte le a másik oldalról átszaladva,és még úgy is előbb odaért mint isco,aki igazából oda se szaladt csak arrafelé sétált.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 27., hétfő 15:57

Szerintem arra gondol amikor a tizenhatosunk sarkánál rátekeredett a labdára. :D

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2015. április 27., hétfő 15:38

R.M.C.F írta:Érdekes ez a hír, hogy Iscop megfelelő ajánlat esetén mehet. :hmmm: :hmmm:

Tegnap egy szituációnál pont arra gondoltam,hogy ezt aki megcsinálja az sok edzőnél nem lesz mostanában kezdő.
Ezek szerint Carlo kiszúrta.
nem láttam a meccset, mit csinált?
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 27., hétfő 15:36

Érdekes ez a hír, hogy Iscop megfelelő ajánlat esetén mehet. :hmmm: :hmmm:

Tegnap egy szituációnál pont arra gondoltam,hogy ezt aki megcsinálja az sok edzőnél nem lesz mostanában kezdő.
Ezek szerint Carlo kiszúrta.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 26., vasárnap 20:11

mintha pachecot is láttam volna egy képen
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 25., szombat 22:09

azt lehet tudni, hogy a csapatból kik voltak ott a szülinapi bulin?
nacho és illarra ugye tuti
Kép

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 21., kedd 22:10

Alig van egy 20x20-as aranytálcán. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tarodid » 2015. április 21., kedd 21:53

Elég szegényes az a torta. :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 21., kedd 19:52

biztos olvasod koma. boldog szülinapot, este buli.
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég