Isco - 22

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 8., péntek 20:17

Realista24 írta:
Nem vagyok benne biztos.

Továbbra sem a számaival van gondom Iscónak, hanem azzal, amiket beszél. Egyszerűen nincs alapja a szövegelésének. Ugyanúgy megkapja a lehetőséget, mint bárki más, de az, hogy néha egy-egy meccsen "varázsolt" az nem menti fel a sorozatos rossz teljesítmény alól.
Van alapja a szövegelésnek. Miért ne lenne? Annyiban adok igazat, hogy tényleg nem a sajtó felé kel nyitni, de míg összehasonlítottad a másik két konkurenssel, addig megkérdezném, hogy melyiket rakták le a padra az első adódó alkalommal? Egyiket sem. Isco ilyen téren nincs értékelve, pedig nem volt nyomos indok Bale-t szerepeltetni helyette, de sokszor Jamest sem. Mindig az van a fejedben, hogy tök mindegy milyen jó vagy, ha úgy is te szorulsz a háttérbe. Ennek a tetejébe jön, hogy a walesinek tavasszal még jó meccse sem volt és már a média is keményen odapirít neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 8., péntek 20:00

mikor nincs miert es nincs mire.
De van mire. Itt nem az a lényeg, hogy most 1-2 meccsen kimaradt. Hanem a tendencia. Jövőre ugyanez lesz. Ő jó, Bale szar, Bale fog játszani. Ha véletlenül meg leesik egy Pogba, nos akkor át is igazolhatjuk a Castillába, mert 5 meccsenként fog kapni 10 percet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 8., péntek 19:28

Senki nem mondta hogy nem tehetséges. Az egesz nalam abból indult ki, hogy van 40 meccs a lábában iden, de nekiáll pampogni... :roll: mikor nincs miert es nincs mire. Nem alkotott annyira egyedulallot es maradandót, hogy feltétel nelkul be kelljen rakni. Tudom es most jon hogy Bale sem....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 8., péntek 17:38

Matt009 írta:


Számokban jobb James, de Isconak nagyobb meccsei voltak. Amikor Isco jól játszik, akkor olyan szinten futballozik, amit James nem igazán üt meg. James a gólerősebb, de 1v1-ben Isco sokkal jobb. Személy szerint CR és Benzema mellett Isco képességeit többre értékelem, mint James gólerősségeit. De nem egymással kellene idén versengeniük, megférnek ők egymás mellett a csapatban, Bale helyett mindketten jobban teljesítenek.
+1

Nem tudom, h masnak is feltunt mar, de amikor Modric nincs, akkor Kroos Iscot keresi legtobbszor. Ha mellette van akkor altalaban Isconak leadja, viszont Jamesnel mar nem teszi ezt olyan gyakorian. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 8., péntek 17:14

Jamesnak mondjuk pont a kapu elé érkezés és a befejezés talán a legnagyobb erőssége (khmm a Juve ellen), ezért ebből a szempontból mindig Isco előtt lesz, akinek amúgy volt nem egy szép és fontos gólja is idén. Vagy gólpassza. Az már más kérdés, hogy szerintem továbbra is sokkal kötöttebben kell a legtöbb esetben játszania, mint Jamesnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 8., péntek 17:11

dannen írta:
Realista24 írta:Majd mindjárt megsajnálom Iscot...James is elég keményen védekezésre van kényszerítve, a mutatói mégis köröket vernek rá.
ez sajnos igaz, ezt írtam a múltkor is, hogy ha tetszik sokaknak, ha nem, james jobb idén. mondjuk szívesen megnéztem volna egy olyan forgatókönyvet, hogy isco a barcába igazol helyettünk. oda sokkal jobban illett volna szerintem.
Számokban jobb James, de Isconak nagyobb meccsei voltak. Amikor Isco jól játszik, akkor olyan szinten futballozik, amit James nem igazán üt meg. James a gólerősebb, de 1v1-ben Isco sokkal jobb. Személy szerint CR és Benzema mellett Isco képességeit többre értékelem, mint James gólerősségeit. De nem egymással kellene idén versengeniük, megférnek ők egymás mellett a csapatban, Bale helyett mindketten jobban teljesítenek.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 8., péntek 16:57

Realista24 írta:
Azért az is kemény, hogy Isconak a BLben egy gólpassza sincs, nemhogy gólja, 10 meccs alatt.
az assist két embertől függ. Most perpillanat csak két meccsre emlékszem, az utolsó kettőre. Atl madrid ellen csicsaritónak lepasszolt labdája aki kihagyta a ziccert, aztán meg itt van Jamesnek beadott labdája ami hát..tudjuk mi lett belőle. :'(


Samy: mondjuk ezek csak számok, de a meccshez egyértelműen a spanyol tesz többet hozzá
Realista24 írta:
Nem vagyok benne biztos.
Dont get it. Isco mindenképp többet tesz hozzá a játékhoz. Kombinatív játékokban ha pont formában van akkor kiveszi a részét elég ügyesen, múltkor belinkeltem egy "statot" ami alapján a blben ő a 4. legjobb sikeres cseleket elért játékos, ez azért annyira nem is rossz. főleg azt tekintetbe véve hogy a top 4ből 2 messi és neymar. Ha elveszti a labdáját, ha nem is mindig de legtöbbször visszaszalad és megakasztja a támadást, vagy elveszi a labdát. Szerintem ezek a szembetünő dolgok már többet tesznek a hozzá a real focijához mint béla fiú játéka.

Természetesen a nyilatkozata nem volt szép, ezt elismerem. :shifty:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 8., péntek 16:48

Hat lehet, h ha nincs ez a sok serules egesz evben, akkor annyit jatszott volna mint Illara.
De abban is egyetertek azokkal akik szerint, nem median keresztul kellene uzengetnie.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 8., péntek 16:48

Galacticos írta:
h3x0r írta:Utobbi evekbol kiindulva, mindig lesznek serultjeink.
most nem akarom azt a lekezelő mondatot mondani amit itt általában szoktak, úgyhogy ne fellengzősen olvasd mert nem úgy írom:
ez nem a fifa.
hogy minden játékosra van egy minőségi csere a padon, mert mi van ha lesérül.
ez szerintem(!) nem így működik.
En se ugy gondoltam, hogy minden posztra legyen egy minosegi csere a padon, csak mar evek ota azt latom, hogy minden nyaron felunk, hogy akkor ki fog kimaradni a kozeppalyarol, de valahogy szezon vegere mindig elfogyunk.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 8., péntek 16:43

h3x0r írta:Most komolyan az a baja, hogy parszor Carlo pihentette, a Juve ellen meg lecserelte?
Nem hiszem. Csak tudja, ha mindenki egészséges akkor ő csak a fix csere nem több. Engem is felbaxna, az más kérdés, hogy erről a sajtónak nem kéne beszélnie.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 8., péntek 16:38

Realista24 írta:Nem irtam hogy gyenge vagy jo volt, csak azt hogy nincs joga beszolni a főnökének. Mert nincs mire.
Erről most az jutott eszembe, mikor Jesé taknyos 18 évesként szólt oda Mou-nak. Akkor, és az újból felmerülő utólagos viták során se érkezett ilyen komment senkitől. Ilyen ez az elfogultság (nem neked szól konkrétan). :lol:

Ha Isco ilyeneket beszél akkor 2 oka lehet: nem felhőtlen a kapcsolata Carlo-val (erre fogadnék...), vagy teljesen hülye

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 8., péntek 16:32

h3x0r írta:Utobbi evekbol kiindulva, mindig lesznek serultjeink.
most nem akarom azt a lekezelő mondatot mondani amit itt általában szoktak, úgyhogy ne fellengzősen olvasd mert nem úgy írom:
ez nem a fifa.
hogy minden játékosra van egy minőségi csere a padon, mert mi van ha lesérül.
ez szerintem(!) nem így működik.
h3x0r írta:Csak en nem ertem, hogy mi a problemaja? Honapokon keresztul folyamatosan jatszott, az egyik legjobbunk volt, majd az utobbi par hetben visszaesett. Most komolyan az a baja, hogy parszor Carlo pihentette, a Juve ellen meg lecserelte? Mert ha annyit jatszana, mint Jese vagy Illarra, talan meg is ertenem hogy panaszkodik. De igy.. Bajnoksagban a 7. legtobb idot o toltotte a palyan, BL-ben a 11 meccsbol 9x kezdo volt, kihagyta az elso csoportmeccset meg az Atleti elleni odavagon cserekent jatszott. Kupaban is vegig jatszott, Klub VB-n is. Nem ertem, hogy mi a baja..
amit mondtam az előbb, engem is hihetetlenül felbosszantana ha posztomon kívül játszanék, ígyis egyik legjobb lennék aztán mikor a sztárok vagyis inkiább maradjunk balenél mert james megérdemli hogy játsszon, visszakerül egyből a kezdőbe pedig sérülése előtt is szar volt, és amint látjuk utána is az. és mégis kezdő.
engem is bosszantana, bár ettől függetlenül még kussolnia kellett volna inkább.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 8., péntek 16:30

palesz77 írta:
Realista24 írta:...
Én most már komolyan elvesztettem a fonalat, akkor most Isco egész évben gyenge volt? :hmmm: Nem csak az utóbbi pár hétben esett vissza, és addig a csapat egyik legjobbja volt? Pár héttel ezelőttig folyton ilyen hsz-eket olvastam..
Nem irtam hogy gyenge vagy jo volt, csak azt hogy nincs joga beszolni a főnökének. Mert nincs mire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 8., péntek 16:25

Galacticos írta:szerintem jobban tenné ha saját karrierét nézi hogyha lelépne nyáron. jön valaki úgyis a kpra- még ennyi szerepe se lesz ha mindenki egészséges. régebben meg volt akik írták hogy majd ha cr kiöregedik, sztem akkor se mert ha cr elmegy akkor a minimum hogy azon a nyáron perez nyélbe üt egy rekord közeli átigazolást, tök mindegy kit, valakit úgyis hozni fog.
Utobbi evekbol kiindulva, mindig lesznek serultjeink.
Realista24 írta:Isco kezd el Jesésedni...(feltéve, ha igaz, hogy ezeket mondta)
"After so many months of playing everything and then out of the blue not even getting a game... How do I feel? I wouldn't say hurt, I'd say very unhappy. I thought I was doing a good job", Isco said after the game.
Csak en nem ertem, hogy mi a problemaja? Honapokon keresztul folyamatosan jatszott, az egyik legjobbunk volt, majd az utobbi par hetben visszaesett. Most komolyan az a baja, hogy parszor Carlo pihentette, a Juve ellen meg lecserelte? Mert ha annyit jatszana, mint Jese vagy Illarra, talan meg is ertenem hogy panaszkodik. De igy.. Bajnoksagban a 7. legtobb idot o toltotte a palyan, BL-ben a 11 meccsbol 9x kezdo volt, kihagyta az elso csoportmeccset meg az Atleti elleni odavagon cserekent jatszott. Kupaban is vegig jatszott, Klub VB-n is. Nem ertem, hogy mi a baja..

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 8., péntek 16:08

Realista24 írta:Gondolom egész évben Marcelo helyett játszott.
most nagyon nem értek veled egyet.
van egy játékos akinek a korosztályos válogatottba nem kellett szinte semmit védekezni, a malagaba meg szó szerint semennyit mert ő volt a kiskirály.
ide hoztuk, egy év kellett mire "betörték" és mára az egyik legtöbbet küzdő játékosunk, ezzel egyrészt elvesszük az energiáját és sokkal kevesebbet tud a támadásokhoz hozzá tenni.
ez az egyik, a másik hogy mostanra szerintem már szemmel látható hogy támadásban annyi a szerepe hogy menjen ki balszélre, mert marcelo úgysem ér vissza és biztosítson helyette.
na isco azért ennél sokkal többre hivatott. balelel összehasonlítani a statját meg kb annyi értelme van mint ramos gólmutatóit mondjuk messiével vagy neymáréval.
az az egyik hogy tök másik poszt, és bale mivel csak sétálgat általában ott van a leshatáron, mondanám hogy indulásra készen de hát ez esetében már nem igaz mert kalap szar az emberük. és mondhatod hogy így hogy kalap szar is jobb a statja, de könyörgöm egy kkp-sal aki lassan támadásban tényleg annyi szerepet kap mint a két kh ne hasonlítsunk már össze egy 100milliós támadóval.

szerintem jobban tenné ha saját karrierét nézi hogyha lelépne nyáron. jön valaki úgyis a kpra- még ennyi szerepe se lesz ha mindenki egészséges. régebben meg volt akik írták hogy majd ha cr kiöregedik, sztem akkor se mert ha cr elmegy akkor a minimum hogy azon a nyáron perez nyélbe üt egy rekord közeli átigazolást, tök mindegy kit, valakit úgyis hozni fog.
és egyébként igaz, hogy hónapok óta szar, vagyis hát támadásban, védekezésben eléggé sokat küzd szerintem.
és james tatjához is annyit hogy azért ő is jóval közelebb játszik a kapuhoz mint isco. de nem kérdés h james jobb szezont fut eddig. azért mondom h eddig mert iscoba is bőven benne van a váratlan mint pl a tavalyi bl döntőben az a labdaátvétel, a godin akkor nem hero mod-ba tolja akkor lehet már ott kiegyenlítünk. és ez iscoban SZERINTEM bármikor benne van.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 8., péntek 16:02

Realista24 írta:...
Én most már komolyan elvesztettem a fonalat, akkor most Isco egész évben gyenge volt? :hmmm: Nem csak az utóbbi pár hétben esett vissza, és addig a csapat egyik legjobbja volt? Pár héttel ezelőttig folyton ilyen hsz-eket olvastam..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 8., péntek 15:46

pff, gondolom nem lenne több lehetősége, ha nem Marcelo helyett kéne lefednie a bal oldalt stb stb stb inkább megyek enni, mert éhes vagyok és, mert ugyanolyan ördögi kör, mint ez
Gondolom egész évben Marcelo helyett játszott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 8., péntek 15:40

Szénné szopattak volna minket Neymar fiúval kézen fogva.
:lol: :lol: :lol: neymar eddig is szénné szopatott minket.

ja nem.

isco meg a barcásokat szopatta szénné.

ja nem.

Egyik sem szopatott szénné senkit se még. együtt meg annyira szopatná szénné az ellenfelet mint nálunk a marcelo ronaldo szárnyal....semennyire sem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 8., péntek 15:38

Realista24 írta:
Kerlon írta: Teljesen más a szerepük a pályán. Isco Marcelo biztosítéka már egy jó ideje.
Kifogás.
Egész szezonra vetítve majdnem annyit játszott mint Bale és sokkal többet, mint James.
pff, gondolom nem lenne több lehetősége, ha nem Marcelo helyett kéne lefednie a bal oldalt stb stb stb inkább megyek enni, mert éhes vagyok és, mert ugyanolyan ördögi kör, mint ez
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 8., péntek 15:35

___Samy___ írta:
Bajnokság: Bale 2395, 13 gól, 6 gólpassz.
Isco, 2172 perc, 3 gól, 6 gólpassz.
mondjuk ezek csak számok, de a meccshez egyértelműen a spanyol tesz többet hozzá
Nem vagyok benne biztos.

Továbbra sem a számaival van gondom Iscónak, hanem azzal, amiket beszél. Egyszerűen nincs alapja a szövegelésének. Ugyanúgy megkapja a lehetőséget, mint bárki más, de az, hogy néha egy-egy meccsen "varázsolt" az nem menti fel a sorozatos rossz teljesítmény alól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég