Isco - 22

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 30., szombat 22:19

Gala:

Úgy kezdem,mert úgy érzem ez egy fontos bevezetés hogy hiteles legyek(nem is értem azt akinek nem vagyok az), hogy isco párti vagyok.
Csakhogy....már malagán is volt szerencsém látni,és ott sem az volt rá a jellemző, hogy megizzad a meccs végére......ez ott még a képességei tudatában elegendőek voltak.
itt nem.
Ha beáll....akkor sem tud semmi áttörés,eddig ha csere volt,alig lehetett érezni ha jött,hogy "kaptunk vele valamit", jelzem,ha jesé beállt,mindig ez volt az érzésem.....
Szóval,az hogy hozzáillő posztja most éppen nincsen,egy dolog.....tegyen érte,legyen másban is top....bizonyitson....nem tette meg. Nem láttuk azt hogy változást hozott volna ha szerepel.....kétségtelenül ügyes,képzett.....de vannak korlátai..és ez a realmadrid,ahol ezt át kell szakitania.
Gólok.Gólpasszok.Kulcspasszok.Gyors és hasznos játék.Akarat.
Ezek azok amik kiemelik az átlagból.....ma,bár ezt sokan vitatják(majd idővel belátják) a képzettség,a tribli nem sokat ér).....

Én drukkolok neki.....de itt,szerintem igenis NEKI IS KELLENE villantania.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 20., szerda 11:09

ha mellőzve lesz akkor szerintem jövőre lelép.
de ha jön pogba idén akkor én már a helyébe ezen a nyáron tipliznék.
bosszantó hogy csak azért nem játszik és csak azért nem kezdő mert ő csak 30 millió volt és nem 80-90.
tavaly bizonyította nem egyszer meg nem kétszer hogy helyt tud állni középpályásként is, ennek ellenére nem játszik. tegnap is aranyat érhetett volna ha xabi alonso helyett ő kezd. oké alonso stabilitást ad, de ez az atletico csak akkor volt veszélyes ha pepe meg ramos balfaszkodott, meg a beíveléseknél, amúgy kidolgozott akcióból akkor se rúgtak volna gólt ha jövő nyárig tart a meccs. kroos kicsit hátrébb mint a sevilla ellen, modric a helyén és mellettük isco, és szerintem nyertünk is volna. alonso a betömörülő csapatok ellen csak -1 embert jelent elöl, mert isco előrébb játszana, és kroos is ha ő venné át xabi "helyét".
ha elmegy remélem nem a barcába köt ki, amit amúgy "kinézek" belőle ő nem az a nagy madridista, és a barcába vagy a mostani pep féle bm-be nagyon passzolna. de annak örülnék ha az arsenalba kötne ki, wilshere, alexis, ramsey, oxlade, legalább lennének játszótársai. mert nálunk csak akkor kezd amikor a nímandok vannak fent mint pl tavaly morata, hát vele aztán nagyot lehet játszani...

u.i. ha marad dm, akkor is vége isco itteni érdemleges pályafutásának.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 8., péntek 19:52

Na, mivel a Kroos topicban nem akartam róla írni, de írták ott 2-en is, hogy kicsit Dinho jut róla az eszükbe. Érdekes, mert nekem Zidane ugrik be néha egy-egy megmozdulásáról.. Pl ennél a passznál, itt is, ahogy a gól előtt elfekteti a védőt, ennél a labdaátvételnél. Nem mondom, hogy a játékstílusa annyira hasonlítana az öregére, mert egyiküket sem láttam olyan sokszor játszani, hogy ezt meg tudjam mondani, de néhány megmozdulása nekem az öreget idézi - gondolom a technika és az elegancia egyvelege miatt..

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. július 27., vasárnap 2:13

jövő nyáron úgy is Özil story lesz a gyerek.
[FIFA WORLD]

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. július 23., szerda 14:06

realmadridfan írta:Volt már? Carmelo és Isco :lol: :lol:
azok a fejek a háttérben. :lol:

megmondóemberek kíméljenek a "csak szemébe sütött a nap" dumával.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. július 23., szerda 14:02

Volt már? Carmelo és Isco :lol: :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 22., kedd 23:19

Hát nyomon fogom követni a pályafutását és tényleg a legjobbat szeretném neki, mert nagyon szimpatikus a srác, tetszik a játéka és ha ne adj isten jövőre nem sikerül neki megmutatni mit is tud valójában, akkor engem az se érdekel, ha a Barcába vagy Arsenalba megy,csak mutassa mindenkinek, hogy mekkora játékos.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 23:13

Azért had játszon már le idén még pár meccset, hogy ezt megtudjuk. Ha idén nem lesz posztja ùgy is el lesz adva jövőre. Hozzá teszem, hogy szerintem idén jó lesz és marad a seggén :)

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 22., kedd 22:51

Az a baj Isco-val, hogy egyáltalán nem illik bele a Madrid stílusába, ő neki egy sok passzos játéku csapat sokkal jobban feküdne, mint például az Arsenal, Barca,Bayern ott Isten lehetne a srác. Sajnálom nagyon pedig van benne potenciál rendesen. :/
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. július 22., kedd 18:22

Remélem azért megmutatja a srác, hogy tud küzdeni, és mekkora tehetsége van.
Az a baj, hogy a jelenlegi szerkezetben már az elmúlt szezonban sem volt helye.. érdekes lesz, hogy Carlo mit talál ki.
Mert azért ott van Xabi, Illarra, James, Kroos, Modric, Isco, és még Khedira, meg DM is, de az utolsó kettő valószínűleg távozik... :roll:
Lehet, hogy Carlo is úgy gondolja, hogy szerkezetet kell váltania, de a 4-3-3 tökéletesen bejött, érdekes lesz ez a szezon nagyon, és kíváncsi vagyok, hogy a játékosaink, hogy birkóznak meg a mellőzöttséggel, hogy harcolnak a helyekért.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 22., kedd 17:47

Egyébként ez isco hivatalos FB probilja?
A Real Madrid hivatalos oldalán FB-n, Isco neve mellett nem szerepel FB profil viszont a Pipa meg ott van ,h ellenőrzött felhasználó.
De ha mégis ez a hivatalos akkor ő is köszöntötte James-t:
''Hey James Rodriguez Oficial Bienvenido a Real Madrid

#Hala_Madrid #Isco_Alarcon''

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 16., szerda 23:31

Isconak nem fekszik ez a gyors lefolyású foci amit toltunk,rövid kis pötsköszörű lábai vannak,kicsiben nem lassú,de nem tud jól kifutni nagyobb sebességet 20-30 méteren,igy meg lesznek nálunk problémái,de mint mondtam volt,szerintem itt lesz ősztől meglepi....mármint a szerkezetben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 16., szerda 23:01

Csabi írta:vagy szólj iscónak, hogy legyen jobb mint cronaldo.

ja tudom már most is jobb. :salute: :lol:
Errol eszembe jutott, amikor tavasszal elojott a CR nelkul jobb a csapat tema. Par meccsel kesobb CR nem jatszott es mindenki Moratatol varta a golt. Azonnal jottek is kommentelni az emberek, hogy bezzeg CR cak belott volna legalabb egyet.

Lehet hogy Isconak szebb a jateka, mint a jelenlegi Ronaldonak (azert fiatal koraban o is oktatott rendesen), de mig Ronaldo garancia az eredmenyessegre/sikerre, addig Isco meg mindig csak egy kis ugyes jatekos.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. július 16., szerda 19:40

Isco varázsolt volna,mi meg a két támadómenyét nélkül nem nyertünk volna bl-t az biztos.
Jó, de most már megvan a BL, innentől lehetne a varázslatra koncentrálni. :D
Bár Pato nélkül sehogy sem lesz az igazi a bugi, ő még baromira hiányzik a gépezetből. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 15., kedd 21:16

Nekem pl jobb, én simán lebasznám C.R-t vagy Bélt a padra azért, hogy Isco hadd varázsoljon. :mrgreen:
Kilehet röhögni, meg hiába hasznosabb, vagy sokkal eredményesebb a két futógép, én azt a játékot imádom, amit Isco művel.
De ugye 90 millás játékosokat nem rakunk a padra, szal szar az egész úgy ahogy van. :(
Hála isten nem Te vagy az edző. :D Isco varázsolt volna,mi meg a két támadómenyét nélkül nem nyertünk volna bl-t az biztos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 15., kedd 20:42

nem, mivel 2009 óta létezik foci :mrgreen:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 15., kedd 20:36

realistahuni írta:
Kilehet röhögni, meg hiába hasznosabb, vagy sokkal eredményesebb a két futógép, én azt a játékot imádom, amit Isco művel.
Nincs ezzel semmi baj, csak akkor ne csodálkozzunk ha 10 év alatt annyi kupát nyerünk mint az Arsenal 2004 óta. :)
Ez persze nem azt jelenti, hogy Isco nem lehet majd hasznos a jövőben, csak ahhoz sokat kell dolgozni meg szintet kell lépni.
Mert előttük nem létezett a Real Madrid es nem is nyertünk semmit. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 15., kedd 17:39

Kilehet röhögni, meg hiába hasznosabb, vagy sokkal eredményesebb a két futógép, én azt a játékot imádom, amit Isco művel.
Nincs ezzel semmi baj, csak akkor ne csodálkozzunk ha 10 év alatt annyi kupát nyerünk mint az Arsenal 2004 óta. :)
Ez persze nem azt jelenti, hogy Isco nem lehet majd hasznos a jövőben, csak ahhoz sokat kell dolgozni meg szintet kell lépni.
Love football, hate antifa.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. július 15., kedd 16:03

ja tudom már most is jobb
Nekem pl jobb, én simán lebasznám C.R-t vagy Bélt a padra azért, hogy Isco hadd varázsoljon. :mrgreen:
Kilehet röhögni, meg hiába hasznosabb, vagy sokkal eredményesebb a két futógép, én azt a játékot imádom, amit Isco művel.
De ugye 90 millás játékosokat nem rakunk a padra, szal szar az egész úgy ahogy van. :(
Isco helyébe megvárnám mit hoz ez az év, ha be tudja verekedni magát, maradjon, ha végig padozza az évet akkor keressen új csapatot, max lesz egy másik kedvenc csapatom. Mint annakidején a Bergkamp féle Arsenal. :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 15., kedd 15:46

vagy szólj iscónak, hogy legyen jobb mint cronaldo.

ja tudom már most is jobb. :salute: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég