Isco - 22

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 8., péntek 21:10

ramires már jóideje támadóbb szellemű, mint például illara.
A brazil nem volt az a poszt ami illarra,a két alak stilsa eléggé más. Én eltudnám képzelni ramirest khedira helyén,azért az jó kis erősités lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 8., péntek 17:23

ramires már jóideje támadóbb szellemű, mint például illara. 
Benitez rakta feljebb,olykor szélsőnek is,de Mounál megint a helyén nyomja,kb mint nálunk Khedira.
Persze,föl lehet állni 43 védekező középpályással,de ahogy a juvenal is látszódik,nem biztos hogy egy bika kp garantálja a sikert.Ahogy mondtam,lehet hogy viszonylag többet lenne nálunk a labda.Támadófoci...ha mond mégg valamit ez a Real szurkereknek... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Press » 2013. november 8., péntek 17:08

Ennek az elb*tt 4-3-3-nak Khedirával és Xabival tényleg Isco issza meg a levét. Álomtrió ide vagy oda, nálam Benzema nem kezdő, mert semmit nem tesz a játékhoz. Semmit. Helyette kell Isco, mert a Juventus ellen is az első gólnál szerencsénk volt, a másodiknál meg Xabi állított meg egy labdát amit küldött is tovább egyből, ergo az is kontra volt és nem szép támadó játék eredménye. (ami nem is volt egy percig sem.) Kell egy tkp oda szerintem.

nálam így néznek ki a csapat:

-------------------kapus------------------
-------------Varane---Ramos------------
--Carvajal--------------------Marcelo--
-----------------Casemiro---------------
----------Di María-----Modric-----------
--------------------Isco-------------------
------------Bale---------Ronaldo---------

kapustéma most nem téma, Varane helyett jelenleg inkább Pepét tenném oda de remélem ez változik majd ezért is nem vele írtam, Casemiro még úgy is jobb khediránál, hogy két hónapja nem játszott, DM azért rendesen vissza szokott jönni védekezni de ha nem akkor majd Alonso, Modric / Illarra meg mikor hogy. (Jövőre meg szépen be lehet tenni oda Gündogant DM helyére, ő meg előrébb jön Bale cseréjének. Más kérdés, hogy sztm nyáron eladjuk. Alonso meg úgyis megy...) Isco meg aránylag sok gólt lőtt eddig is, ha ilyen visszavont '9'-es lenne mint a válogatottban eddig Fábregas akkor ha épp nem gólpasszt ad akkor be is tudja fejezni. Ráadásul őt pont nem fognák annyira a védők mert ők is Bale-Ronaldo duótól paráznának. Mindegy, a lényeg, hogy szerintem kell ebbe a csapatba Isco.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 8., péntek 16:38

morientes írta:vagy épp Ramires is a helyére...
ramires már jóideje támadóbb szellemű, mint például illara.
egyébként eddig is simán átszaladtak a középpályánkon mikor támadtunk, még ilyen sevilla szintű csapatok is.
hát még ha így állnánk fel..

ez a lőjünk mindig egyel több gólt nem mindig fog összejönni. cé se fog mindig gólt lőni.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 8., péntek 16:25

Ugyanezt mondtam a nyáron mikor érkezett. Tényleg fasza kis player meg minden de nem illik a mi rendszerünkbe 
Illene az,ha tényleg támadófocit szeretnénk játszani...
---------Illarramendi---------------
------------------Modric-----------
---------Isco-------------
--Bale---Benzema------C.Ronaldo---
Most lehet azt azt mondani hogy ezt a kpt szétszaggatnák de....nálunk lenne a labda.És ha Illarra nem lenne elég védekező szellemű,akkor jöhetne akár Pogba,Vidal,vagy épp Ramires is a helyére...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 8., péntek 14:19

Nem volt elég meggyőző a BM, MU, BVB kaland meg a Barca meccsek?
direkt írtam is, hogy ebben a rendszerben
engem már nem érdekel a mourinho féle kontrajátékunk, ahol gyakorlatilag középpályánk sem volt
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 8., péntek 2:03

Én a Juve kp-t nem tartom erősebbnek. Pirlo kb. Xabi kategória, míg a Pogba-Vidal páros védekezésben jó, támadásban azért nem vagyok tőlük elájulva. A mi kp-nk támadásban, kulcspasszosztásban erősebb.
marchisiot ne felejtsd el, ő eredetileg középső középpályás, még akkor is, ha az évek során multifunkciós lett.

on : CS0ki-val egyetértek, nekem is úgy tűnik, hogy a bale-ronaldo szélső duó miatt kell a stabilabb, védekezésben valamivel erősebb középpálya, ahova nehezebb betuszkolni iscot.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 8., péntek 0:37

Én a Juve kp-t nem tartom erősebbnek. Pirlo kb. Xabi kategória, míg a Pogba-Vidal páros védekezésben jó, támadásban azért nem vagyok tőlük elájulva. A mi kp-nk támadásban, kulcspasszosztásban erősebb.
A Barca és BM kp erősebb ez tiszta sor.
Az MU jóval gyengébb, de mégis ők kapcsoltak ki minket. A Chelseat nem nagyon tudom belőni erőre, de max velünk egyforma erősek.
Egy embert barmikor ki lehet kapcsolni, de nem pont ekkor kellett volna a Xabi mellett levo jatekos alkosson valamit??
Xabi mellt még volt Özil, Benzema, CR, DM... volt még Khedirán kívül más is, akinek alkotnia kellett volna nem sikerült. Azért az beszédes, hogy ennyi ember mellett még 5.ként sikerült Xabit is kivenni.

De azért érdekes dolog, hogy egy Schweinsteigert vagy egy 2-3 évvel ezelőtti Xavit, esetleg Iniestát nem lehet(ett) teljesen kivenni a játékból, a mi Xabinkat meg sikerült. Azon, hogy ez csak Xabi hibája-e, azon lehet vitatkozni. A lényeg viszont az, hogy kivehető, ergo a kp nem jó, és változásra van szükség.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 8., péntek 0:00

Matt009 írta:Nem volt elég meggyőző a BM, MU, BVB kaland meg a Barca meccsek? Mindegyiken Xabi ki lett kapcsolva a játékból, és meg lett ölve a mi játékunk is. Xabira már nem lehet építeni.
Es ez Xabi hibaja vagy a tobbieke? Egy embert barmikor ki lehet kapcsolni, de nem pont ekkor kellett volna a Xabi mellett levo jatekos alkosson valamit?? Ja, hogy o nem kepes erre.. a BM, MU, BVB, Barca meccseken is ugyan az volt a helyzet. Xabit kikapcsoltak, Ozilt kikapcsoltak es maris nem jutott el a labda a tamadokhoz. Ozil es Xabi kozott volt egy jatekos, akit az egvilagon senki nem fogott, egesz meccsen azt csinalt amit akart. Neki kellett volna a labdat elore juttassa. Ja, hogy erre keptelen? Kivel is van a gond?
El Unico írta:Se a Manchesternek,se a Barcának,se a Bayernnek,se a Chelseanek,se a Juventusnak nincs jobb,vagy annyival jobb középpályája,mint nekünk...
A Manchestert es Chelseat adom, viszont a Barca, Bayern es Juve kozeppalyaja baromi eros.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. november 7., csütörtök 23:54

Se a Manchesternek,se a Barcának,se a Bayernnek,se a Chelseanek,se a Juventusnak nincs jobb,vagy annyival jobb középpályája,mint nekünk...

Hozzáállás és a csapatszintű védekezés kérdése az egész. Ja,és évek óta visszatérő probléma,a gyenge helyzetkihasználás,ezeken kell javítanunk.
:goat:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 7., csütörtök 23:32

___Samy___ írta:mondjuk xabi ebben az idényben játszott 2 meccset ebben a rendszerben
én még őt sem írnám le
Nem volt elég meggyőző a BM, MU, BVB kaland meg a Barca meccsek? Mindegyiken Xabi ki lett kapcsolva a játékból, és meg lett ölve a mi játékunk is. Xabira már nem lehet építeni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 7., csütörtök 19:14

mondjuk xabi ebben az idényben játszott 2 meccset ebben a rendszerben
én még őt sem írnám le
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 7., csütörtök 19:12

___Samy___ írta:
ehhez ugyanis mind fizikálisan, mind pedig csapatmozgás/védekezés és fegyelmezettség terén ott, illetve toppon kellene lenni; na de ez az, amitől mi még baromi messze vagyunk jelenleg! :coffee:
szerintem pont ezért van még jelenleg a legtöbbet a pályán az illarra-khedira-modric hármas, ami ugye xabi felépülésével erre változna: xabi-khedira-modric
próbálja a középpálya játékának egyensúlyát megtalálni a jelenlegi legjobb játékosokkal, és majd ha kész lesz a rendszer, akkor könnyebb lesz ebbe belerakni iscot és casemirot is, mint az állandó próbálgatások, forgatások és fegyelmezetlenségek közepette bepakolni őket
a kérdés az, hogy ez a stabilitás mikor fog kialakulni
Azért az ironikus, hogy az a legerősebb kp sorunk, amelyik már évek óta rendelkezésre áll (kivéve Modric), és mégis gyenge a kp-nk. Mert szomorú kimondani, de Khedira alap, mint ahogy Modric is. A kérdés Illara vagy Xabi, nekem Xabi kevés, nagyok ellen rendre betli, míg Illara meg nem elég agresszív. Ez egy vicc. Ez a kp sosem lesz életképes, legalább is támadó futballra semmiképp. Xabi és Khedira nagyon kevés, top 5-ös csapat ellen mindkettő nagyon fail, Modric elég lenne, de mellé kell 2 olyan kp-s, akik melóznak, és támadás építésben legalább annyit rájuk lehet bízni, hogy átfolyjon rajtuk a labda. Én jelenleg ott tartok, hogy egy Juve féle kp, csak Pirlo helyén Modric, és mellette egy Pogba-Vidal pároshoz hasonló társak.
Iscot én nem írnám le, vagy Benzema helyére beépíteni, vagy első számú cserévé tenni, és Ronaldo kiöregedésével a bal szélre beépíteni. De a 3 kp-s helyre nem őt kell pályáztatni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 7., csütörtök 18:59

na igen, az már más kérdés
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 7., csütörtök 17:47

___Samy___ írta:
ehhez ugyanis mind fizikálisan, mind pedig csapatmozgás/védekezés és fegyelmezettség terén ott, illetve toppon kellene lenni; na de ez az, amitől mi még baromi messze vagyunk jelenleg! :coffee:
szerintem pont ezért van még jelenleg a legtöbbet a pályán az illarra-khedira-modric hármas, ami ugye xabi felépülésével erre változna: xabi-khedira-modric
próbálja a középpálya játékának egyensúlyát megtalálni a jelenlegi legjobb játékosokkal, és majd ha kész lesz a rendszer, akkor könnyebb lesz ebbe belerakni iscot és casemirot is, mint az állandó próbálgatások, forgatások és fegyelmezetlenségek közepette bepakolni őket
a kérdés az, hogy ez a stabilitás mikor fog kialakulni
Ha egyáltalán ettől a középpályától lesz meg a kellő stabilitás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 7., csütörtök 17:01

ehhez ugyanis mind fizikálisan, mind pedig csapatmozgás/védekezés és fegyelmezettség terén ott, illetve toppon kellene lenni; na de ez az, amitől mi még baromi messze vagyunk jelenleg! :coffee:
szerintem pont ezért van még jelenleg a legtöbbet a pályán az illarra-khedira-modric hármas, ami ugye xabi felépülésével erre változna: xabi-khedira-modric
próbálja a középpálya játékának egyensúlyát megtalálni a jelenlegi legjobb játékosokkal, és majd ha kész lesz a rendszer, akkor könnyebb lesz ebbe belerakni iscot és casemirot is, mint az állandó próbálgatások, forgatások és fegyelmezetlenségek közepette bepakolni őket
a kérdés az, hogy ez a stabilitás mikor fog kialakulni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. november 7., csütörtök 16:05

Kb. két hete fejtegettem a taktikai háboru c. topicban pontosan ezt a helyzetet, hogy a 4 3 3-as rendszer aldozata Isco lehet.
DE! Szerintem a vezetoseg nem veletlenul akarta ot majd vette ot meg 30 millioert. Nem azért vettuk meg, hogy jovore túladjunk rajta. Isco nem a 4 3 3-as rendszer áldozata. Isco annak az áldozata, hogy csak 21 éves, és tudjuk jol, Carlo hogyan kezeli ezeket a fiatalakoat. Amíg az edzo keresi a megfelelo formaciokat, foleg a kozeppalya es azon bizonyos egyensuly kialakitasanak erdekében, addig a fiatalok csak itt ott fognak szerephez jutni.

Isco-t a jovo Real Madridjába vette meg a vezetoseg. Szerintem a 433-as rendszerben Isco a kozepso 3as egyik tagja lesz majd, idovel. O lesz az, aki a Barcelonában volt Iniesta. Nagyon fontos, hogy spanyol, a jovo spanyol valogatott meghatarozo tagja lehet, ezert is akartuk annyira (meg lehet azert is, hogy a Barca ne happolja el elolunk, mondjuk pont Iniesta utodjanak :D ). Mellé viszont ket BTB kellene. A Gundogan / Pogba / Vidal vonal lenne az ideális. De ha már Illarrat vette meg a vezetoseg, akkor tuti hogy a jovoben az egyik KP o lesz, a masik meg mellette Isco. Így már csak 1 kiadó hely van. Azt pedig Vidal / Pogba kitolthetné. Egy Vidal-Illarra-Isco, vagy ha már a jovorol beszelunk, akkor legyen Pogba-Illarra-Isco kozeppálya :shifty: szerintem nagyon is ideális lenne.

FM MODE OFF :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 7., csütörtök 15:57

Bale játszatásával inkább a 4-3-3 felé mozdultunk el, mivel Bale DM-mel ellentétben kevés lenne mezőnymunkában, illetve sokkal inlább befelé húz, mint az argentin. DM nem játszik, mert Bale van helyette, viszont Bale miatt meg nem lehet Isco-t betenni, mert kevés lenne védekezésben úgy, hogy Bale és CR is igazából csak szimulálják a védőjátékot. És ezért lett volna kevés Özil is középre.
Lett két könyörtelen harci gépünk, viszont a kiszolgálásukhoz fkvázi el van áldozva a csatár és a támadó középpályás is. Ezért magyaráz sokat Ancelotti arról, hogy nem számít annyira, hogy Benzema gólokat lő-e, mert nem csak annyi a dolga. A középpályánknak pedig többett kell melóznia a két kivételezett játékos miatt is. És kellően törékeny a védekezésünk így is, nem hinném, hogy ebben még inkább a lazítás felé indulnánk el...
Nem tudni pontosan, hogy mi is történt valójában, de minden bizonnyal összetett ez a dolog; egyrészt Isco formája, teljesítménye is jelentősen visszaesett, a túlterhelés jeleit mutatta és a hírek szerint fizikálisan sincs toppon; másrészt ahogy CS0ki is írja a szerkezeti stabilitás problematikája is partvonalon kívülre kényszeríti, teszi az ifjú spanyolt! Ugye a szezon kezdetén (előszezonban is) 1) a Modric-Khedira-Isco hármas volt nyomatva, ahol Luka "quasi" Xabi szerepkörben mélységi irányítóként tolta; ez módosult Illarra fel(be)épülésével, illetve visszatérésével 2) Illarra-Khedira-Modric/Isco/DM 3-asra, míg Xabi Alonso megjelenésével és Carlo keddi elégedettségét hallva a következő trió tűnik befutónak az olasz mesternél 3) Xabi/Illarra-Khedira-Modric/Isco/DM!

Amit ugye nem láttunk eddig még: Xabi/Illarra-Modric-Isco , ill. a Xabi-Illarra-Modric/Isco
Előbbi hármast (és a Khedira nélküli életet :-* ) a jelek és vélhetően Carlo szerint is "egyelőre" (Cristiano-Bale duóval együtt a pályán könnyen előfordulhat, hogy később se nagyon --> túlságosan támadó, átjárhátó) még nem bírja el ez az épülő csapat nemhogy nemzetközi szinten, illetve magasabban jegyzett klubok ellen, hanem a spanyol bajnokságban egy Rayo szintű kis csapat ellen idegenben sem (max. otthon a Bernabeuban, talán-talán) --> ehhez ugyanis mind fizikálisan, mind pedig csapatmozgás/védekezés és fegyelmezettség terén ott, illetve toppon kellene lenni; na de ez az, amitől mi még baromi messze vagyunk jelenleg! :coffee:
Utóbbira pedig Carlo nyilatkozatai miatt látok vajmi kevés esélyt, ugyanis az olasz egyértelműen egymás alternatívájaként tekint Xabira és Illarramendire!
Csalodni fogok Ancelottiban, ha nem haszaljuk ki Isco kepessegeit. Iden szokjon ossze Modriccal jovore meg hozzunk mogejuk egy feka vkp-t
Illarra megszerzésével szerintem nem egészen ebbe az irányba mutatnak a dolgok ... :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 7., csütörtök 15:51

Szerintem év elején se játszott jól, de eredményesen és rendkívül fontos gólokat szerzett akkor. Most meg CR átvette a staféta botot, na meg Bale is... Isco meg Modric alternatívája lesz. Az az igazság, hogy nagyobb szabadságban teljesít ő is jól, mint ahol általában játszik. Igazság szerint még Özil itt létekor se volt logikus, hogy minek kell, de annak a tudatában, hogy 433-at akar Ancelotti még úgy se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. november 7., csütörtök 15:20

Bale-nek semmi köze ahhoz hogy Isco mellőzve lett. Az ő "áldozata" DM, nem pedig a spanyol.
Szerintem Bale áldozata mindkettő...sőt, igazából Özil is. B-) Tehát mindhárom.

Bale játszatásával inkább a 4-3-3 felé mozdultunk el, mivel Bale DM-mel ellentétben kevés lenne mezőnymunkában, illetve sokkal inlább befelé húz, mint az argentin. DM nem játszik, mert Bale van helyette, viszont Bale miatt meg nem lehet Isco-t betenni, mert kevés lenne védekezésben úgy, hogy Bale és CR is igazából csak szimulálják a védőjátékot. És ezért lett volna kevés Özil is középre.
Lett két könyörtelen harci gépünk, viszont a kiszolgálásukhoz fkvázi el van áldozva a csatár és a támadó középpályás is. Ezért magyaráz sokat Ancelotti arról, hogy nem számít annyira, hogy Benzema gólokat lő-e, mert nem csak annyi a dolga. A középpályánknak pedig többett kell melóznia a két kivételezett játékos miatt is. És kellően törékeny a védekezésünk így is, nem hinném, hogy ebben még inkább a lazítás felé indulnánk el...
Csak akkor adódik a kérdés, hogy a klubelnök az idióta vagy a vezetőedző vagy mindkettejük?Egyik sem túl bíztató jövőkép a csapatnak, márha marad minden a régiben és minden átigazolási szezonban eljátszunk egy 30-40 milliós igazolást, akiről kiderül, hogy mégse illik bele a miliőbe, de van olyan poszt a kezdőben (!) ahol meg minőségbeli hiány van. Persze ez az elmúlt 10 év Real Madridjának már az ismertetőjegyévé vált, de akkor mégse kéne megsértődni ha kívülről egy kis fikát borítanak a klubra. Okot önként szokott szolgáltatni.
Mindkettő...vagy egyik sem...Ha júniusban megvan Bale, Ancelotti elkezdhette volna a tesztelgetést, akkor nem hozzuk Iscot nyár végén. Isco 30ért nem volt végül is akkora kockázat, jó neve van, nyáron nagyjából el is adhatjuk annyiért, ha éppen úgy alakul. De ha Bel mégse jött volna össze, akkor Isco jó eséllyel többet játszott volna


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég