Isco - 22

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 25., szombat 16:51

Ma bekerül a kedvenceim közé a felsorolásba, ha.... :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 23., csütörtök 22:47

Ki az a Di Maria? B-)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 23., csütörtök 14:56

szilamer írta:Pool ellen is oktatott simán :salute:

Kétszer vesztett labdát, mind a kétszer visszaszerezte, hajt keményen a csávó.

https://www.youtube.com/watch?v=6aUWvotfNqE
Egyre jobban megtalálja a helyét a csapatba, és látszik rajta a belefektetett munka. Már nem mozog idegenül a pályán, megérti a társakat, megfontoltabb, van önbizalma, és még mindig piszok fiatal. Az aktuális formáját látva, ő a legideálisabb a két földönkívülink mellé a 3. kp posztra. Nagyon kíváncsi vagyok a szombati meccsre, szerintem ez egy igazi értékfelmérő lesz a számára.

Talán pár év múlva kap válogatott meghívót is.. :shifty:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. október 23., csütörtök 14:39

Pool ellen is oktatott simán :salute:

Kétszer vesztett labdát, mind a kétszer visszaszerezte, hajt keményen a csávó.

https://www.youtube.com/watch?v=6aUWvotfNqE
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 21., kedd 22:04

reeed_ati írta:Mivel számomra megunhatatlan a drác, itt egy újabb vidi, aztán remélem a pool és a barca meccs meccs után mehetnek majd ezek a kukába és lehet újakat készíteni :mrgreen: :

Isco Alarcon - Most Insane Skills Ever ► Teo CRi™
Hűű, de jó vidi basszus!! :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. október 21., kedd 21:50

Mivel számomra megunhatatlan a drác, itt egy újabb vidi, aztán remélem a pool és a barca meccs meccs után mehetnek majd ezek a kukába és lehet újakat készíteni :mrgreen: :

Isco Alarcon - Most Insane Skills Ever ► Teo CRi™

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 21., kedd 11:58

Tudtam, hogy zárójelben meg kéne jegyeznem, hogy ezek közül csak hármat lehet lecserélni, de bíztam benne, hogy ilyen szart nem csap le senki :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 21., kedd 11:56

pheco írta:Pool ellen egy félidőt kéne nyomatni azt a csapatot és felállást, amit Barca ellen is szeretne majd Carlo. Másik félidőben meg pihentetés céljából lejöhet Isco, James, Modric, Kroos, de akár Cé is.
még nem vezették be, hogy 5 lehessen cserélni :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 21., kedd 11:34

Pool ellen egy félidőt kéne nyomatni azt a csapatot és felállást, amit Barca ellen is szeretne majd Carlo. Másik félidőben meg pihentetés céljából lejöhet Isco, James, Modric, Kroos, de akár Cé is.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. október 21., kedd 11:24

Ki írta,hogy nyomja végig a 90 percet?
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 21., kedd 11:21

dannen írta:
csabi87 írta:Szerintem meg mind a két meccsen játszon csak nyugodtan.
Az már gáz lenne ha nem bírna ki ennyit.
mennyit? hétvégén végig játszott, most szerdán valószínűleg egy elég nagy iramú, gürizős meccsen is dobjuk be végig aztán meg elvárjuk, hogy nyújtson 120%-ot a barca ellen 3 nap múlva? nem hiszem, hogy ez így megy.
Foleg hogy elotte meg rendre 10-20 perceket jatszott. Legyen csak padon a Pool ellen es jojjon be a 60. perc kornyeken.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. október 21., kedd 11:08

Szerintem meg mind a két meccsen játszon csak nyugodtan.
Az már gáz lenne ha nem bírna ki ennyit. :roll:

Holnap simán elég a döntetlen azzal gyakorlatilag megvan az első hely.
Hétvégén meg mindent beleadni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 20., hétfő 21:54

numberone1 írta:Azon gondolkodtam-reszben amit Galacticos is irt-ha Igazolnank egy Sterlinget tuti elotte lenne a sorban(pedig nem jobb), viszont az erdekes benne, ha Pool igazolna Iscot akkor tuti Sterling elott lenne a sorban. Erdekes dolgok ezek. :hmmm:
Egy biztos most kell utni a vasat amig merleg.
Egyszerű,ha valaki a Real Madridban játszott,és onnan megy valahova,az egyértelmű hogy sztár,és fölnéznek rá ott ahova ment.
Tőle várják a pluszt.Nagyon nagy ajánlólevél az ha a Realba játszottal,akár csak 10 percet is..

Viszont,ha a Realba mész,akkor ha nem tudsz egyből dobbantani és óriásit villanni,berobbanni,akkor beskatulyáznak,mint pl Iscot hogy ő még csak tehetség,és innen nagyon nehéz kiszabadulni.
Jesének sikerült valamilyen szinten,vagy sikerült volna,csak a fránya sérülés..De ő nagyon jó úton haladt.
Nyilván akkor más ha nagy pénzért jössz,akkor játszanod kell.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. október 20., hétfő 21:41

ha egyszer egy ekkroa név/márka/ilyen drága játékos kikerül a csapatból vagy elkerül a csapattól ahelyett majd hozunk egy másik hozzá hasonló márkát.
Ha Isco kijátssza valamelyik 90 millióst, azt csak úgy tudja, ha kibaszottul jól fog teljesíteni folyamatosan és akkora kontraszt lesz közöttük, hogy egyszerűen e-miatt nem lehet majd kihagyni. Ha meg ez megtörténik, akkor ő lesz maga a márka, hatalmas presztízst tudna magának ezzel szerezni, egyenes következménye lenne, hogy a válogatottba is kezdő lenne majd.
Előbb utóbb ez be is fog következni, képesnek érzem rá és nagyon szorítok neki, el fog jönni az ő ideje. B-)
A szurkolók is imádják már most, baszki barca drukkerek jönnek meccset nézni miatta :D , a vezetők nem lehetnek annyira hülyék, hogy ezeket ne vegyék észre.
Ha beverekszi magát a spanyol válogatottba, ami kezdésnek talán könnyebb is lesz, mint a Madrid, akkor szerintem még jobban fogják majd tisztelni a klubon belül is. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 20., hétfő 21:21

Realista24 írta:Diegoba túl sokat látnak bele az emberek, és Iker miatt. Annyira szabadulni akar tőle mindenki, hogy egy közepesnél jobb kapust is top5-nek állít be mindenki.
Sem Iker, sem López nem lett volna megoldás. Jól tette, hogy lelépett, Casillas meg év végén búcsúzik.
Na de off vége.
csak aztán nehogy az legyen, hogy az eb-ig és azzal együtt a vdb korszak végéig Madridban is kitartson
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 20., hétfő 21:19

Galacticos írta:
numberone1 írta:Azon gondolkodtam-reszben amit Galacticos is irt-ha Igazolnank egy Sterlinget tuti elotte lenne a sorban(pedig nem jobb), viszont az erdekes benne, ha Pool igazolna Iscot akkor tuti Sterling elott lenne a sorban. Erdekes dolgok ezek. :hmmm:
Egy biztos most kell utni a vasat amig merleg.
én csak azt mondom hogy van két játékos akit jelenleg kijátszhat a csapatból:
bale és james. mármint szerintem, a többiek vagy a poszt miatt(pl karim vagy kroos) vagy a teljesítmény miatt (cr) felejtősek.
kijátssza hosszú távon a 91 milliós balet a csapatból, nyilván nem marad nálunk padozni lelép. és mondjuk kapunk érte 60 milliót, senki ne legyen olyan naív hogy azt hiszi hogy akkor perez nem venne bale helyére egy újabb nagy nevet aki betonkezdő lenne.
és ugyanez igaz jamesnél is.
ha egyszer egy ekkroa név/márka/ilyen drága játékos kikerül a csapatból vagy elkerül a csapattól ahelyett majd hozunk egy másik hozzá hasonló márkát.
és isco sehogy sem jön a képbe, a legnagyobb "baj" az hogy 30 millió volt a kivásárlási ára nem pedig 70.
ertem mit mondasz, csak szeritem barhova igazolna ott biztos o turna ki par jatekos.
Remelem valtozni fog a helyzete.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 20., hétfő 21:17

Diegoba túl sokat látnak bele az emberek, és Iker miatt. Annyira szabadulni akar tőle mindenki, hogy egy közepesnél jobb kapust is top5-nek állít be mindenki.
Sem Iker, sem López nem lett volna megoldás. Jól tette, hogy lelépett, Casillas meg év végén búcsúzik.
Na de off vége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 20., hétfő 21:13

Kerlon írta:Azért van egy nagyon fontos tényező Isco mellett: spanyol. Ha nem veri ő az asztalt, hogy mindenképpen menne, akkor nem hiszem, hogy elküldjük a legtehetségesebb spanyol játékost a csapatból. Max., ha lesz nála jobb.

Igen spanyol......de Dl is spanyol volt,és még saját nevelés is és még kitűnő kapus is.....majd szó szerint kidobták ingyen és hoztak egy noneust 10ért. Miért?

Nos?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 20., hétfő 21:09

Azért van egy nagyon fontos tényező Isco mellett: spanyol. Ha nem veri ő az asztalt, hogy mindenképpen menne, akkor nem hiszem, hogy elküldjük a legtehetségesebb spanyol játékost a csapatból. Max., ha lesz nála jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. október 20., hétfő 20:51

numberone1 írta:Azon gondolkodtam-reszben amit Galacticos is irt-ha Igazolnank egy Sterlinget tuti elotte lenne a sorban(pedig nem jobb), viszont az erdekes benne, ha Pool igazolna Iscot akkor tuti Sterling elott lenne a sorban. Erdekes dolgok ezek. :hmmm:
Egy biztos most kell utni a vasat amig merleg.
én csak azt mondom hogy van két játékos akit jelenleg kijátszhat a csapatból:
bale és james. mármint szerintem, a többiek vagy a poszt miatt(pl karim vagy kroos) vagy a teljesítmény miatt (cr) felejtősek.
kijátssza hosszú távon a 91 milliós balet a csapatból, nyilván nem marad nálunk padozni lelép. és mondjuk kapunk érte 60 milliót, senki ne legyen olyan naív hogy azt hiszi hogy akkor perez nem venne bale helyére egy újabb nagy nevet aki betonkezdő lenne.
és ugyanez igaz jamesnél is.
ha egyszer egy ekkroa név/márka/ilyen drága játékos kikerül a csapatból vagy elkerül a csapattól ahelyett majd hozunk egy másik hozzá hasonló márkát.
és isco sehogy sem jön a képbe, a legnagyobb "baj" az hogy 30 millió volt a kivásárlási ára nem pedig 70.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég