Isco - 22

Archívum
Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 24., hétfő 13:02

madridronie írta:Ezzel abszolút egyetértek, erre próbáltam célozni én is. :)
Akkor bocs! Egyetemen vagyok. Ilyenkor nehezebb a felfogásom. :D
Remélem lesz türelme kivárni, és átvenni a stafétabotot Modrictól.
Én még mondjuk meg merném próbálni párszor CR helyén is. Erősen Benzemára kihegyezve a támadásokat (mert Isco nem hiszem, hogy tud úgy érkezni mint Ronaldo).

Kíváncsi vagyok, hogy kit sikerül a nyáron (ha egyáltalán sikerül) szerezni Khedira helyére. :hmmm:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 24., hétfő 10:40

Isco Modric cseréje jelenleg. Vagyis lenne, ha lenne Khedira vagy Vidal, akik azért jobbak védekezésben mint Di María. Valamint nem tudni, hogy Isco hogyan boldogulna a jobb oldalon a középpályán. A Fals 9-es szerintem azért jött elő Ancelottinál, mert Ő is be akarja valahogy tenni a csapatba, hogy legyenek játékpercei, de a középpálya stabilitását nem akarja feladni, illetve Benzema az, akinek nincs most megfelelő alternatívája.
Ezzel abszolút egyetértek, erre próbáltam célozni én is. :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 24., hétfő 10:01

madridronie írta:Carlo és a klub is ragaszkodik hozzá (ráadásul közönség is nagyon imádja), ez szerintem nem kérdés; próbálkozik is az olasz mester, hogy ezt a játékosban is tudatosítsa --> úgy tűnik az öreg jelenleg és egyelőre a megoldást a hamis 9-es posztban látja és erre igyekszik "átnevelni" a srácot is.
Ancelotti írta:Isco középpályásként: “Játszhat hamis kilencesként vagy támadó középpályásként. A héten az edzések során ezen a poszton gyakorolt és jól szerepelt. Ma kiváló volt.”
Forrás: Madridom.hu
Szerintem (és Hajdú Attila szerint is :mrgreen: ) Isco Modric cseréje jelenleg. Vagyis lenne, ha lenne Khedira vagy Vidal, akik azért jobbak védekezésben mint Di María. Valamint nem tudni, hogy Isco hogyan boldogulna a jobb oldalon a középpályán. A Fals 9-es szerintem azért jött elő Ancelottinál, mert Ő is be akarja valahogy tenni a csapatba, hogy legyenek játékpercei, de a középpálya stabilitását nem akarja feladni, illetve Benzema az, akinek nincs most megfelelő alternatívája. (Khedirán kívül persze.)
És Modric is idén már a 29-et tölti szeptemberben. Szóval lassan itt az ideje az öröklésnek. Ami nekem tetszik az az, hogy itt van Alonso (32) és utána Illarramendi (24), van Modricunk (28) és utána Isco (22), itt van Pepe (31) és utána -remélhetőleg- Varane (21), végül Ronaldo (29) és mögötte -most már talán írhatjuk, hogy- Jesé (21). Azaz minden "kiöregedő" játékosunk mögé már most van egy -most úgy fest- megfelelő utód. Ami azért nem semmi, és még fontos fegyvertény lehet. Egyedül Casillasnak nincs utódja, de az még nem tűnik olyan sürgősnek. (Majd egy Zidane. :mrgreen: )

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 24., hétfő 1:37

nagyon kényes ügy, én sajnos el tudnom képzelni, hogy nyáron menni akarok majd, ha ez nem változik.
Én meg biztos vagyok benne, hogy nem engedjük el, ha pedig esetleg trófeá(k)val zárunk idén, akkor maga a játékos sem fog még most azonnal kapkodni a City után. Ha jövőre sem változik a helyzet az már más tészta, de a maga 21-22 évével nincs miért aggódni, pláne, hogy a Madridnál magasabb szint nem igen létezik a futballban.
Én nem tudom hogyan, meg miként, de ezt az embert valahogyan be kell préselni a kezdőbe
Idővel erre is sor kerülhet, jelen pillanatban azonban a biztos 12.-13. játékos poszt kell, hogy a szeme előtt lebegjen cél gyanánt.
vmit ki KELL találni
Carlo és a klub is ragaszkodik hozzá (ráadásul közönség is nagyon imádja), ez szerintem nem kérdés; próbálkozik is az olasz mester, hogy ezt a játékosban is tudatosítsa --> úgy tűnik az öreg jelenleg és egyelőre a megoldást a hamis 9-es posztban látja és erre igyekszik "átnevelni" a srácot is.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. február 23., vasárnap 16:01

DavieS írta:azzal kezdeném, hogy xabi helyett hoznék egy védekezésben, melózásban jobban teljesítő embert, akinek a fizikuma és a képességei is megvannak a munkához, és akkor ugye modric alap, és mellettük elférne isco, viszont neki is kéne alkalmazkodnia

vmit ki KELL találni
Mondanám, hogy a Chelseaből Maticot elhozhatnánk, de úgyse adnák ide :D

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 23., vasárnap 15:25

azzal kezdeném, hogy xabi helyett hoznék egy védekezésben, melózásban jobban teljesítő embert, akinek a fizikuma és a képességei is megvannak a munkához, és akkor ugye modric alap, és mellettük elférne isco, viszont neki is kéne alkalmazkodnia

vmit ki KELL találni
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 23., vasárnap 15:10

Én nem tudom hogyan, meg miként, de ezt az embert valahogyan be kell préselni a kezdőbe, mert valami hihetlen élmény nézni a srácot, a régi idők fociját idézi...

és mi lenne akkor, ha még formában is lenne? :roll: :'(
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. február 23., vasárnap 14:50

Ez a gyerek egy kurva jó focista, nem tudom Carlo miért nem játszatja... Tegnap is ahogy beállt, egyből ment a zsugázás, öröm volt nézni... :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 23., vasárnap 13:49

Szeptemberben érkezik az Isco-baby :) Anyuka
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 13:11

R.M.C.F írta:Kedvezhetne.....ha hajtana. védekezés. ..támadás. ..presszing......non stop 90 percen át.
Egyértelmű...de ebben a felállásban ha megrohad se tudja kiszorítani Modricot.4231-ben meg tudnának egymás mellett játszani.Csakhogy arra meg nem igazán van egy jó szűrő hátrébb....ezért aztán Isconak meszeltek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 15., szombat 13:02

morientes írta:
Iscoval kapcsolatban meg egyetértek. Az alázat hiányzik, nem a foci, hanem a csapat iránt. Egyelőre egyedül szeretne kitűnni, ami elég nagy baj..
Ha,hogy RMCF-et idézzem,elkezd melózni,de ennek ellenére nen veszti el a kreativitását,(magyarán nem szürkül bele a sablonba,értem ez alatt hogy a "beállok a sorba",dolog nem megy az alkotás rovására,akkor nagy játékos lehet...
A 433 viszont kicsit sem neki kedvez...

nem fog beállni a sorba, nem az a játékos. Itt beállt az elején, mert ki kellett harcolni a helyet a kezdőben. De miután ez megtörtént és Özil eltűnt, látványosan visszaesett. Nem csak az a baj, hogy a 4-3-3 nem fekszik neki, hanem az, hogy nem elég érett labdarúgó. Az, amit láttunk tőle, az bőven erőn felüli játék volt, arra hosszútávon nem képes. Ráadásul akkor is voltak hibák dögivel, csak volt mellettük temérdek jó megmozdulás, gólok. De amikor most beszáll a játékba, nincsenek meg ezek az elemek. Részben a játékhiány miatt, de azt se felejtsük el, hogy előbb esett vissza a teljesítménye, és utána került ki a csapatból. Én úgy érzem, hogy kicsit elfogyott a szerencse, elfogyott a lendület, és ez lett belőle. A mostani Isco az igazi Isco, de ha kicsit érik, akkor olyan lehet, amilyen volt a szezon elején. Az az Isco elit futballista lenne.Eladni nem szabad, max 70-80 milla föléért, amit értelmes ember úgysem adna meg. Max kölcsönadni, vagy átalakítani a taktikát. De én inkább kölcsönbe adnám, mert itt játszania Bale, CR és Jesé mellett nagyon nehéz lesz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 15., szombat 12:57

Kedvezhetne.....ha hajtana. védekezés. ..támadás. ..presszing......non stop 90 percen át.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 12:39

Iscoval kapcsolatban meg egyetértek. Az alázat hiányzik, nem a foci, hanem a csapat iránt. Egyelőre egyedül szeretne kitűnni, ami elég nagy baj..
Ha,hogy RMCF-et idézzem,elkezd melózni,de ennek ellenére nen veszti el a kreativitását,(magyarán nem szürkül bele a sablonba,értem ez alatt hogy a "beállok a sorba",dolog nem megy az alkotás rovására,akkor nagy játékos lehet...
A 433 viszont kicsit sem neki kedvez...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 14., péntek 20:53

R.M.C.F írta:Idézni tudom ibrát: Pep azt mondta nekem, tegyem oda magam,ahogy csak tudom.....amire azt gondoltam,miért ne tenném oda magam? Ezért fizetnek.
Ibra egy hatalmas karakter úgy ahogy van, aki nem a sablont hajtja.. Bírom a faszit :D

Iscoval kapcsolatban meg egyetértek. Az alázat hiányzik, nem a foci, hanem a csapat iránt. Egyelőre egyedül szeretne kitűnni, ami elég nagy baj..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 14., péntek 20:42

VanillaSky írta:
Sajnálom,hogy hozzátok igazolt a srác.Tartom azt,hogy nálunk Iniesta helyén klasszis teljesítményt tudna lehozni.
Egyetértek. Remélem szerencsétlen gyerek nyáron meg tud pattanni innét!

Én meg azt remélem hogy nem fog megpattanni,hanem akarni fog,melózni és hajtani......mindössze ennyi,mert ez az ami kevésbé megy neki.

Idézni tudom ibrát: Pep azt mondta nekem, tegyem oda magam,ahogy csak tudom.....amire azt gondoltam,miért ne tenném oda magam? Ezért fizetnek.

:D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. február 14., péntek 13:17

Sajnálom,hogy hozzátok igazolt a srác.Tartom azt,hogy nálunk Iniesta helyén klasszis teljesítményt tudna lehozni.
Egyetértek. Remélem szerencsétlen gyerek nyáron meg tud pattanni innét!

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. február 9., vasárnap 13:29

Sajnálom,hogy hozzátok igazolt a srác.Tartom azt,hogy nálunk Iniesta helyén klasszis teljesítményt tudna lehozni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 9., vasárnap 13:10

én is erre céloztam, fejben kell eldönteni, akar ebben a rendszerben játszani, vagy sem mert a képességei megvannak, nyílt titok, valaki jönni fog kp-ra, és akkor kicsit változhatnak a dolgok

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 9., vasárnap 12:51

szerintem jesé után zidane vele is foglalkozni fog
igazság szerint nekem a fegyelem hiányzik belőle, pont emiatt cselez annyit, meg emiatt nem megfelelő a mezőnybeli munkája

a képességei meg pont alkalmasak lennének arra a focira, amit játszani szeretnénk
szóval csak fejben kellene rendbe rakni a srácot, és jó lesz
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 9., vasárnap 12:48

Meg is szűnt az a poszt. Amúgy a probléma ott van, hogy igazi vkp-nk nincs, ráadásul Khedira is kidőlt. Ha lenne egy jó vkp-nk, akkor simán mehetne egy Modric-vkp-Isco középpálya is. Szerencsétlen ezért szív szerintem. Most van 3 db védekezni is tudó emberünk a kp-n, de egyik se erős ebben a kategóriában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég