Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 18:19

Az "agyonsztárolt" Suarez többet van félpályán, mint Benzema és sokszor hátrébb is van vonva.. Csak éppen ő képes 25ről is bebaszni.. látom mennyien látták itt Suárezt játszani... a levegőbe beszélés az megy, de amikor a Realról mond valaki légbőlkapott dolgokat, akkor nyílik a bicska. Jogosan, de akkor mi se csináljuk ugyanazt..

Mindenre hárítjátok Benzema rossz teljesítményét, itt rohadtul mindenki hibás, csak ő nem.. érdekes dolgok ezek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2014. február 7., péntek 18:23-kor.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 7., péntek 16:35

poronty írta:Valaki el mondaná, hogy az miért van mindig kiemelve Benzema-nál, hogy ő más helyett védekezik meg hasonlók?
Ronaldonál folyton az volt az érv, hogy Neki nem kell védekeznie, mert az a támadástól veszi el az energiáját. Neki csak a támadásra kell koncentrálnia. Egy dolog, hogy ez nem igaz, a másik az, hogy Ő ezt gyakran így gondolja.
Ronaldonál nem ritka, hogy elől marad, és nem zár vissza az oldalán (nem arról van szó, hogy nem érne vissza, hanem hogy nem is akar!), ilyenkor Benzemának van kiosztva, hogy Neki KELL visszazárnia. Csak persze ilyenkor a középen vagy fenn maradt Ronaldo nem hajlandó még csak zavaró repülést sem végezni középen. Ilyenkor látni azt, hogy a francia szaladgál a védők és a labda után mint macska a lézerpötty után. Ebből persze nem ritkán van labdaszerzésünk (van, hogy maga Benzema szerel), de ez nagyon lefárasztja a franciát. Fáradtan meg nem tud úgy koncentrálni, mintha Neki is csak a támadásra kéne koncentrálnia. Arról nem is beszélve, hogy nem ritkán 4-4-2-ben védekezünk, ahol meg ilyenkor teljesen egyedül marad elől.
Nem tudom, hogy a sokak szerint oly nagyra tartott "hiper-szuper-giga-mega-aztakurva-tiptop-topX" csatároknak mennyit kell futnia egy meccsen, és abból mennyi a védekezés, de kíváncsi lennék rá. Arra is, ahogy az agyon sztárolt Suárez / Agüero, hogy viselné azt, hogy Ronaldo helyett kell futnia a pályán, hogy Ronaldo passzol (elég gyakran szarul), és mutatja Neki, hogy "hát ott labda, szerezd már meg", vagy amikor portugál csillagunk csapkod és mutogat Neki, hogy "nekem passzolj már, csak ketten vannak rajtam".

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2014. február 7., péntek 16:30

poronty írta:Valaki el mondaná, hogy az miért van mindig kiemelve Benzema-nál, hogy ő más helyett védekezik meg hasonlók?
Azt nemtudom más miért emeli ki, én azért mert bár Benzema csatár, de CR helyett muszáj visszazárnia valamelyest.És nem, nem azt mondom hogy a saját térfél feléig visszafut, de lássuk be nem az a tipikus "elölállokésváromazsugát/kiugratást" játékos. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy értelmetlen összehasonlítani mondjuk Suarez pajtival, mert a Liverpoolban rávan kihegyezve a játék, nálunk CR ez az ember. Nem mindegy hogy egy csatárnak mennyi védekező feladata van. Akkor lesz ez érdekes hogyha Bale is elkezdi okádni a gólokat, és majd ő is cseszik letámadni/visszazárni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 16:29

mocsok írta:
poronty írta:Valaki el mondaná, hogy az miért van mindig kiemelve Benzema-nál, hogy ő más helyett védekezik meg hasonlók?
http://www.whoscored.com/Matches/801771 ... ico-Madrid

itt menj a player positions fülre és láthatod hogy benzema hol játszott.
öten játszottak előtte.
teljesen más a szerepe, mint egy átlagos csatárnak.
Attól meg rughatott volna négy gólt!!!!!!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. február 7., péntek 16:28

poronty írta:Valaki el mondaná, hogy az miért van mindig kiemelve Benzema-nál, hogy ő más helyett védekezik meg hasonlók?
http://www.whoscored.com/Matches/801771 ... ico-Madrid

itt menj a player positions fülre és láthatod hogy benzema hol játszott.
öten játszottak előtte.
teljesen más a szerepe, mint egy átlagos csatárnak.

és akkor azért van lebaszva, mert nem ő, hanem jesé érkezik a kapu elé. :D
meg hogy nem változott a szerepe...

de majd idejön falcao vagy aguero és ő védekező középpályásként is lövi a triplákat.
mert benzema a top50-be sincs. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mocsok 2014. február 7., péntek 16:31-kor.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. február 7., péntek 16:11

Valaki el mondaná, hogy az miért van mindig kiemelve Benzema-nál, hogy ő más helyett védekezik meg hasonlók?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 7., péntek 15:44

sander írta:Felejtsük el szerintem azokat akik a La Liga-ban jó teljesítményt nyújtottak
szerintem meg ne, mert Agüero is innen indult, de a régi Torres is (aki a poolban még egy állat volt), vagy Falcao is tavaly még itt játszott, de Negredo (akit mi mondjuk 2x adtunk el) is jobb teljesítményt hoz le manapság, mint Benz , mondjuk ettől függetlenül ő kevés az tény, de azért aki már itt beilleszkedett, amíg nem bukkan fel valami nagy ász aki hozható is addig jobb pótlék lehet jelenleg
mert Agüero aztán totál hozhatatlan kategória sajnos (reménykedjünk a csodákban), de valószínűleg Suarez is, Falcao meg 28 éves lesz 3 nap múlva, rá azért csak nem kéne kidobni 60-70 milliót + a csillagászati fizetését
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2014. február 7., péntek 15:43

sander írta:
heccsat írta:Egyetlen egy mentsége lehet Benzemának a jövőre tekintve, hogy tényleg csak olyat szabad igazolni, akire nagyon sok esély van, hogy beválik (eszméletlen jó csatár :Agüero, Suarez, RVP, Costa aztán még kinek ki) vagy a la ligaban jó teljesítményt lehozó támadó/csatár (Uche, Rakitic esetleg). És pont ez lehet Benzema esélye, hogy mindenkire lehet mondani valamit, ami miatt nem hozható vagy nem éri meg hozni. Nyáron meglátjuk.
Felejtsük el szerintem azokat akik a La Liga-ban jó teljesítményt nyújtottak. Ez a Real Madrid és itt a megszerezhető legjobbaknak kell játszaniuk. Benzemát is el lehet felejteni mert ezalatt az öt év alatt bebizonyosodott hogy nem fog ő itt maradandót alkotni. Nem rossz játékos és nagyon tisztelem csak sajnos nem ide való. Nálam két játékos merülne fel. Az egyik Aguero a másik pedig Falcao.
Benzema soha nem lesz itt húzóember, de nem is kell neki annak lennie az a "poszt" másé. Viszont hogy nem alkotott maradandót szerintem túlzás.Mourinho gépezetébe tökéletesen beleillett.
Azt hogy kit hoznék helyette? Senkit. Mellé? Aguero,Falcao jó kis csatárok, de jelenleg egy valakit hoznék: Suarez. Kombinatív, gólérzékeny( ha itt nem is termelne annyit), és ami a LEGFONTOSABB: sikeréhes.
Viszont annyit még hozzá tennék Benzema védelmében, hogy neki kurva sokat kell ám mások helyett védekezni, nem tudom Suarez mennyire bírná jobban ezt a szerepkört. Liverpoolban ő az Isten, itt csak egy lenne a sok közül.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sander » 2014. február 7., péntek 15:31

heccsat írta:Egyetlen egy mentsége lehet Benzemának a jövőre tekintve, hogy tényleg csak olyat szabad igazolni, akire nagyon sok esély van, hogy beválik (eszméletlen jó csatár :Agüero, Suarez, RVP, Costa aztán még kinek ki) vagy a la ligaban jó teljesítményt lehozó támadó/csatár (Uche, Rakitic esetleg). És pont ez lehet Benzema esélye, hogy mindenkire lehet mondani valamit, ami miatt nem hozható vagy nem éri meg hozni. Nyáron meglátjuk.
Felejtsük el szerintem azokat akik a La Liga-ban jó teljesítményt nyújtottak. Ez a Real Madrid és itt a megszerezhető legjobbaknak kell játszaniuk. Benzemát is el lehet felejteni mert ezalatt az öt év alatt bebizonyosodott hogy nem fog ő itt maradandót alkotni. Nem rossz játékos és nagyon tisztelem csak sajnos nem ide való. Nálam két játékos merülne fel. Az egyik Aguero a másik pedig Falcao.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 7., péntek 14:41

füst írta:Nyáron azért voltak fogadkozások a részéről is, hogy kiemelkedő éve lesz, a fórum részéről is hogy utolsó esély aztán kalap. Eddig beváltotta bárkinek is a reményét?
Pont ez a lenyeg.
Eddig bevaltotta a remenyeinket? Egyertelmu a valasz, hogy nem.
A tovabbiakban bevalthatja? En keves eselyt latok ra, de remelem hogy igen.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 7., péntek 14:34

Realista24 írta:De ha már sarkítások, akkor honnan tudod, hogy ez a több ezer focista a Real Madridban, adott körülmények között jobban teljesítene? Mi a bizonyíték rá? Semmi.
Ez igaz, valószínűleg nem válna be mind, mint ahogy Benzema sem vált be.

Egyébként én ugyanilyen véleménnyel vagyok Di Mariaról, Khediráról, Morataról, Coentraoról is általánosságban, de közülük most szerencsére csak Di Mariat kell nézni, aki most utóbbi meccsen kiemelkedő volt és megnyerte nekünk a meccset kvázi és posztjához képest is és összességében is többször nyerő ember, mint Benzema.
Nekem idén jött el ez a hangulatom vele kapcsolatban, ha visszanézel madridistára, igaz nem voltam túl aktív, (csak readonly és 1-2 száz komment) akkor nagyon sokat védtem Benzit Higuainnal szemben, hogy márpedig Benzemát kéne nyomatni, top 3 kedvencem között volt kb. Elhittem sajnos, hogy csak az állandó játéklehetőség kell neki és ha eladjuk Higuaint majd tudja hozni azt, amit láttam tőle még Lyonban, de sajnos ez sem jelentett megoldást, más játékosoknak nem volt ennyi ideje bizonyítani, neki ~5 éve volt rá.
Egyetlen egy mentsége lehet Benzemának a jövőre tekintve, hogy tényleg csak olyat szabad igazolni, akire nagyon sok esély van, hogy beválik (eszméletlen jó csatár :Agüero, Suarez, RVP, Costa aztán még kinek ki) vagy a la ligaban jó teljesítményt lehozó támadó/csatár (Uche, Rakitic esetleg). És pont ez lehet Benzema esélye, hogy mindenkire lehet mondani valamit, ami miatt nem hozható vagy nem éri meg hozni. Nyáron meglátjuk.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2014. február 7., péntek 14:25

Egy kis véleményt irnék, ha szabad;
Nekem csak az az egy bajom van vele, hogy ha le kéne irnom hogy miben jobb egy átlagos csatárnál, akkor nem tudnék mit irni csak mellébeszélni. Nyáron azért voltak fogadkozások a részéről is, hogy kiemelkedő éve lesz, a fórum részéről is hogy utolsó esély aztán kalap. Eddig beváltotta bárkinek is a reményét? Nincs különösebb problémám vele, de látványosan nincs a csapat hasznára, és hiába nem fekszik neki ez a rendszer, ő sajnos pont nem az a kategória aki miatt változtatni kell ha egyébként a csapat jól végzi a dolgát...
Fix 3 tagú középpálya mellett 3 támadó számára van hely. Itt van még nekünk CR, Jesé, Isco, Bale. Egy gép és 3 friss igazolás. Én egyiküket sem padoztatnám azzal az indokkal, hogy Benzemának játszania kell. Ha nyáron jön még egy támadó, márpedig Perez az Perez, akkor azt hiszem egyértelmű lesz ki fog távozni a már igy is zsúfolt támadórészlegből.
És akkor még Di Maria és Morata szóba se került.
Őszintén szólva én már rég túl vagyok azon, hogy egy kicsit is sajnáljam őt. Úgy emlékszem a Lyonnál még amúgyis bal oldali támadó volt. Hát nálunk sose lesz az, páran vannak előtte a sorban. A pálya többi részén nem vagyok már rá kiváncsi, centerként még Higut sem birta egyértelműen kiszoritani, a nemcsatár feladatokra meg úgy hiszem lehetne alkalmazni nemcsatár játékost is. Van egy pár a kispadunkon.

Moratánál jobb, ez igaz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 14:18

akkor ti nagyon élvezhetitek a focit, mert kimentek az utcára és top 10 es focistákat láttok grundon focizni.
Szeretem az ilyen felülről jövő, lekezelő hozzászólásokat. :)
De ha már sarkítások, akkor honnan tudod, hogy ez a több ezer focista a Real Madridban, adott körülmények között jobban teljesítene? Mi a bizonyíték rá? Semmi.
Ennek a felvetésnek pont annyi értelme van, mint a hozzászólásod ezen részének.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2014. február 7., péntek 14:07

heccsat írta:Hát az általad felsoroltakat, pedig még Benzema fanok is elismerik. Tökéletlen, lassú ahogy mondod, de ne felejtsük már el, hogy ő lenne a csatár. Passza meg relatíve nagyon kevés van, mert elveszíti a labdákat vagy ha véletlen nála marad akkor alibi oldalra vagy egy támadást megakasztva bevárja az érkezőket és visszapassz. Egyébként egy jó kis 3/10 es értékelési átlagot lehoz utóbbi meccsek alapján, más emberek/oldalak értékelése alapján. Ennél kevesebbet nem nagyon szoktak adni, max ha pirosat kap valaki és elmegy rajta a meccs vagy ha öngólt lő.
Ezert irtam,h nem vagyok szakerto,de nalam akkor is tulzas kategoria Karim megitelese,akarmit is mondasz :|

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 7., péntek 14:04

Realista24 írta:Elfogult vagyok?
Az amikor szó itt arra utal, hogy olyan esetekben, mert sok dolgot már Te is elismersz, de sokat még nem.
Realista24 írta:1000 ember, persze.
Hát amit most csinál (semmit) azt legalább ennyi ember lehozza hidd el, az, hogy megkapja és semmit jót nem tud vele csinálni, az úgy mégis mivel jobb bárki teljesítményénél? Szóval így nem fordulhat elő, hogy létezik 1000 ember a világon szerinted, aki néha legalább meg tud nyerni egy 1v1-et úgy 1 % ban vagy meg tud tartani egy labdát egy védővel szemben alkalomadtán?... mert az már jobb.
Realista24 írta:Nem, kicsit sem.
A pályán lévő 10 mezőny játékos közül szerintem az ő szerepe változott a legkevesebbet 4231-ről 433-ra való váltásnál (talán 2 belső védő). De egyébként nem mintha, bármennyire is teljesítene akármilyen szerepet, nem mozog a labda felé, nem mozog üresbe vagy ha igen 4 méterrel lehagyja az utolsó védőt és csodálkozik, hogy lesen van. De ha valaki szerint top 5 Benzema, akkor ti nagyon élvezhetitek a focit, mert kimentek az utcára és top 10 es focistákat láttok grundon focizni. És most itt jelenlegi teljesítményére mondom, h amit mostanában produkál az annyira semmi, hogy tényleg van legalább 1000 focista (még ha nagyon soknak is hangzik) aki ezt (mit?) képes túlteljesíteni.
stormcorner írta:Nem vagyok szakerto,de az ilyeneket nem ertem,vagy csak en nem latom,h Benzema lenne a fek?.h toketlen,lassu,rosszak a passzai stb...
Hát az általad felsoroltakat, pedig még Benzema fanok is elismerik. Tökéletlen, lassú ahogy mondod, de ne felejtsük már el, hogy ő lenne a csatár. Passza meg relatíve nagyon kevés van, mert elveszíti a labdákat vagy ha véletlen nála marad akkor alibi oldalra vagy egy támadást megakasztva bevárja az érkezőket és visszapassz. Egyébként egy jó kis 3/10 es értékelési átlagot lehoz utóbbi meccsek alapján, más emberek/oldalak értékelése alapján. Ennél kevesebbet nem nagyon szoktak adni, max ha pirosat kap valaki és elmegy rajta a meccs vagy ha öngólt lő.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2014. február 7., péntek 13:58

heccsat írta:Jelenleg ő a legnagyobb fék a csapatban így ezt sajnos ki lehet jelenteni. És ezzel nem azt mondom, hogy Moratat kéne játszatni, Isten ments, még padon is zavar a srác, egyszerűen nem tudom elviselni az ennyire tehetetlen focistákat a kedvenc csapatomban.
Nem vagyok szakerto,de az ilyeneket nem ertem,vagy csak en nem latom,h Benzema lenne a fek?.h toketlen,lassu,rosszak a passzai stb... :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 13:55

stormcorner írta:
Realista24 írta:Ismétlem magam. Amíg itt van CR, addig legyen akárki a csatár, nem a góllövés lesz az elsődleges.
Szerintem is jo Benzema,erdekes,h milyen sokan latjak rossznak,sztem fogunk tole latni fontos dolgokat meg,hulyeseg lenne eladni :ike:
Ezt nem láttam. Szóval én egy szóval nem írtam, hogy jó...sőt, egyenesen gyenge.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 13:46

amikor elfogultak vagytok vele szemben.
Elfogult vagyok? Olvasd és értelmezd már a hozzászólásaimat vele kapcsolatban.
top 50 jó esetben
Imádom, ahogy feldobjátok ezt a ködös, szomorkás napot :lol: :lol: 1000 ember, persze.
Benzemának relatíve nem változott a feladata,
Nem, kicsit sem. :agree:
: töketlen, lassú, nincs vállalkozókedv, nincs csel, iramváltás, a passzai csínybe mennek, könnyen elválasztják a labdától...
Ez pedig mind igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 13:45

majd mi is kiszámoljuk hogy kinek a legjobb a fontos meccseken lőtt gólok/perc - 11-esek mutatója?
De hisz pont te hoztad fel a ststisztikát Higuval kapcsolatban...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 7., péntek 13:42

Realista24 írta:Amíg itt van CR, addig legyen akárki a csatár, nem a góllövés lesz az elsődleges.
Ez oké, de neki nemhogy a góllövés nem megy, sem a másodlagos, sem a harmadlagos ... sem a "századlagos" dolog sem.
zalkrisszel értek egyet, ő itt már nem fog tudni semmit sem alkotni, nála több tutujgatást még senki nem kapott, de egyébként ha nektek zalkrisz véleménye nem mérvadó, mert írt egy olyat, hogy sosem fogja szeretni, annyi ennyi erővel a tied sem az Kerlon, R24, legalábbis amikor elfogultak vagytok vele szemben.
A top 5 meg egyenesen felháborító, ha ő top 5 ... top 50 jó esetben, de amiket mostanában csinál, azt legalább 1000 ember lehozza és nem, hogy nem túloztam még keveset mondtam ezzel.
Jelenleg ő a legnagyobb fék a csapatban így ezt sajnos ki lehet jelenteni. És ezzel nem azt mondom, hogy Moratat kéne játszatni, Isten ments, még padon is zavar a srác, egyszerűen nem tudom elviselni az ennyire tehetetlen focistákat a kedvenc csapatomban.

Abban igazad van, hogy nem csak ő szar, Isco és Ronaldo is kalap f*s; Ronaldonak nincs mentsége (maximum az, hogy neki nagyon sokat köszönhetünk, de még ezt sem mondanám, mert ne a real legyen az, ahol a múltból meg lehet élni) , Isconak azért van, még első éve és neki teljesen szar rendszerben toljuk. Benzemának relatíve nem változott a feladata, neki nem mondanám a rendszerbeli változás. Én felhozom a góllövést is, el sem jut kapura lövésig sem, mert oda sem akar érni. Nem is akar gólt lőni jelenleg, szóval ez alól ne legyen már felmentve, hogy de ő szerez elég gólt. A góljai minőségét és fontosságát most nem is hozom fel, pedig annak is lehetne szentelni pár sort.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég