Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 28., szombat 15:38

KAG írta:Én azt látom, hogy nem képes átállni fejben más játékra.
Annyi, hogy mégjobban takarékra tette az 1v1-eket meg a kirobbanásokat, de mint maga a stílusa szerintem alig-alig változott.
Így pedig maradt az a játékos, aki volt csak egy gyengébb kiadásban, akinél már lehet találnánk megfelelőbbet is pótlásként.
Reménykedtem benne nagyon, hogy átalakul a játéka és okosan belemegy a több passzba, jobb helyezkedésbe, de nekem nagyon úgy néz ki, hogy erre nem képes a faszi fejben.


Aztán cáfoljon rám a szezon végéig és mindenki üssön-vágjon a faszságom miatt, Én lennék a legboldogabb...
En maskepp latom. Mostanaban egyre tobbet van jatekban, persze nem Modric styleban, nem szervez, meg ilyenek, meg sok az alibi passz, de pl multkor is, lovohelyzetben le akarta passzolni Benzemanak, aztan utana levo meccsen szinten ot kereste, csak elakadt a vedoben, CR-nek mar az is lovohelyzet volt, nala az, megis lepasszolta. Visszalep labdakert, probalkozik ő, de baromi nehez lehet, hogy mar nem tudja megcsinalni azokat a cseleket, megindulasokat, mint regen. Ez nagy teher lehet, de hat, hogy is lehet elvarni azt, hogy megertsek ezt itt, konnyebb kritizalni, szidni es eladni meg padra tenni, mint idot adni neki, megspekelve nemi tisztelettel :) ezt most nem rad ertem, vagy nem csak rad, hanem mindenkire, kivetelek vannak azert, halaistennek.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 28., szombat 15:28

Én azt látom, hogy nem képes átállni fejben más játékra.
Annyi, hogy mégjobban takarékra tette az 1v1-eket meg a kirobbanásokat, de mint maga a stílusa szerintem alig-alig változott.
Így pedig maradt az a játékos, aki volt csak egy gyengébb kiadásban, akinél már lehet találnánk megfelelőbbet is pótlásként.
Reménykedtem benne nagyon, hogy átalakul a játéka és okosan belemegy a több passzba, jobb helyezkedésbe, de nekem nagyon úgy néz ki, hogy erre nem képes a faszi fejben.


Aztán cáfoljon rám a szezon végéig és mindenki üssön-vágjon a faszságom miatt, Én lennék a legboldogabb...
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 28., szombat 15:26

Kerlon írta:Szerintem CRt kéne padoztatni. 442 Benzrmaval, Marianoval. Csak ez nem fog bekovetkezni, de remélem Zidane nem akarja a CR +csatár felállást 433ban erőltetni.
Pedig ez lesz :) legalabbis remelem. Nagyon erik mar hogy CR elkapja a fonalat, ido kerdese. Mindenesetre nyugodtabb lennek, ha a tobbiek is elkezdenenek futballozni, mert oke hogy CR gyenge, na es a tobbiek? Nem sok jatekosunk van olyan formaban, amire azt mondhatnank, hogy hozza azt, ami elvarhato lenne.
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 28., szombat 15:22

KAG írta:Én is hamarabb vágnám a padra C-t.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ronaldonak ennyi volt, nem lesz ennél sokkal jobb tehát én nem is nagyon próbálkoznék vele bármennyire is durván hangzik ez


Viszont Benzema nagyjából a 100. alkalommal is szerintem csak gödörben van, amiből ki lehetne rángatni.


Pont emiatt hagynám inkább Én is Őt, s nem C-t a kezdőben.
Na, kezdodik. Komolyan ugy gondolod hogy CR-nek ennyi volt? En biztos vagyok benne, hogy egyszeruen csak szar idoszaka van, lehet hogy mar sosem lesz a regi, es mar nem lesz 50 golos szezonja, de hogy mar le is mondjunk rola, az azert durva. :)
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 28., szombat 15:20

Én is hamarabb vágnám a padra C-t.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ronaldonak ennyi volt, nem lesz ennél sokkal jobb tehát én nem is nagyon próbálkoznék vele bármennyire is durván hangzik ez


Viszont Benzema nagyjából a 100. alkalommal is szerintem csak gödörben van, amiből ki lehetne rángatni.


Pont emiatt hagynám inkább Én is Őt, s nem C-t a kezdőben.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 28., szombat 15:18

Szerintem CRt kéne padoztatni. 442 Benzrmaval, Marianoval. Csak ez nem fog bekovetkezni, de remélem Zidane nem akarja a CR +csatár felállást 433ban erőltetni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 28., szombat 15:06

Pad. Ahogy már meccsek óta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. január 28., szombat 14:54

Realista24 írta:Zidane: "I won't talk about the campaigns against Benzema. Normal that people criticize you but he has to be strong through this."
Erre csak ennyit. :coffee:
Amúgy te padra tennéd vagy kezdetnéd holnap?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 28., szombat 14:45

Zidane: "I won't talk about the campaigns against Benzema. Normal that people criticize you but he has to be strong through this."
Erre csak ennyit. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 28., szombat 14:32

AS szavazók 88%a padra tenné a soci ellen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 28., szombat 10:26

Veidt írta:Aubameyang csupán másfél évvel fiatalabb Karimnál, ráadásul nagyrészt a sebességéből él, ami már nem fog sokáig megmaradni ilyen szinten. Én Marianóban látom a jövőt, mellé vagy akár helyette nem lenne rossz Dybala sem, de erre vajmi kevés az esély. Egyébként ezt a kombinatív támadó (adott esetben hamis kilences) szerepet akár egy feltolt középpályás is el tudja látni néhány mérkőzésen. Két top középcsatárt nem lehet megtartani hosszútávon. Vagy meg kell maradni a nagy titán+fiatal tehetség felállásnál, vagy univerzális játékosokra van szükség. Rémes ez a mostani helyzet.

Egyébként Lukaku nem rossz spíler egyáltalán, gólerős és nagyon sokat melózik egy meccsen. Persze ide nem hoznám.
Rengeteg középpályás bukott meg a hamis 9-es poszton az elmúlt években. Oda egy gólérzékeny, gyors játékos kell, jó helyezkedéssel. Legutoljára szerintem Totti volt az, aki egy sorral feljebb nagyot tudott alkotni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. január 28., szombat 9:47

Karim játékát nagyban befolyásolta/befolyásolja Cé játéka. Ez így alakult ki az évek során. Most, hogy nem megy egyikőjüknek nem megy úgy a másikuknak sem. Azt mindenki döntse el, hogy melyikük van a másikra nagyobb hatással.

Dybalával nekem csak egy bajom van: nem igazi gólvágó. Mellé kell olyan is. Látjuk mi van most, hogy Cének nem megy. Szerencsétlenkedés majd Ramos megy az egyenlítésért.

Amúgy megvan a megoldás házon belül. Vissza kel hívni Vallejo-t meg Llorrenté,. Ramos meg megy fel csatárba. Állítom, hogy 20 gól felett simán termelne egy éven. :D :mrgreen:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 27., péntek 18:44

Aubameyang csupán másfél évvel fiatalabb Karimnál, ráadásul nagyrészt a sebességéből él, ami már nem fog sokáig megmaradni ilyen szinten. Én Marianóban látom a jövőt, mellé vagy akár helyette nem lenne rossz Dybala sem, de erre vajmi kevés az esély. Egyébként ezt a kombinatív támadó (adott esetben hamis kilences) szerepet akár egy feltolt középpályás is el tudja látni néhány mérkőzésen. Két top középcsatárt nem lehet megtartani hosszútávon. Vagy meg kell maradni a nagy titán+fiatal tehetség felállásnál, vagy univerzális játékosokra van szükség. Rémes ez a mostani helyzet.

Egyébként Lukaku nem rossz spíler egyáltalán, gólerős és nagyon sokat melózik egy meccsen. Persze ide nem hoznám.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 27., péntek 18:37

Beférne, mert a mostani támadóinknál jobb/jobbformában van.
Viszont a játéka semennyire sem illene ide...
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 27., péntek 18:22

Azert Auba boven beferne hozzank. Ezt nem elismerni bűn. Dybala is tokeletes lenne.
Lewa meg sosem lesz mar Real jatekos. Amikor a Dortmundban volt, onnan meg el lehetett volna hozni, igy mar nem.

Amugy ideje lenne most mar onnan is szemezgetni, mert sok a skilles jatekos. B-)

Portugaliat meg felejtsuk el, plane az ilyen Danilo ugyleteket... :fpalm:
:goat:

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 17:37

ziro4vr írta:Ebben a félévben Ronaldo is nulla.
Azhát.

Hagyjuk már az ilyen lakazettákat meg lukakukat, nem szint egyik se.

Kort, potenciált, stílust tekintve azt mondom, egy Dybala lehet komoly tényező például.
Ez így +1.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 27., péntek 17:35

Ebben a félévben Ronaldo is nulla.

Hagyjuk már az ilyen lakazettákat meg lukakukat, nem szint egyik se.

Kort, potenciált, stílust tekintve azt mondom, egy Dybala lehet komoly tényező például.
Nem illik.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 17:32

Realista24 írta:
Koax. Ne csináld mar ezt. Morata legszebb napjai egyenlőek Karim legrosszabb napjaival. Ezt igy tudnám összefoglalni.
Morata se jó,sőt.
Nekem az a véleményem,hogy egyszerűen nulla mindkettő,ezért is írtam azt hogy kb egy szinten vannak.
Én a franciát szeretem,amikor jobb napjai voltak akkor extra volt,de ebben a félévben Morata is nulla mezőnyben,Benzema is. Morata se kapja el a gólokat huzamosabb ideig,Benzema sem.
Nekem tök értékelhetetlen mindkettő.Teljesen mindegy hogy melyik volt a pályán.
De én ezt csak erre a félévre értem,azt leszögezem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 17:26

El Unico írta:Ismerjuk Benzemat, mindene a Real. De ha megvaltozik a helyzete, akkor opcio lehet neki egy angol klub. Pl a MU is elvinne szerintem szivesen, Mourinhoval jo kapcsolatot apol. Az Arsenal Wenger miatt is lehetne jo neki, nem mellesleg huzoember valhatna belole.

Nem tudom. Az biztos, hogy amig CR nalunk van, addig Benzema kirobbanthatatlan lesz.
Mounak nem kell, nem is illik oda. Wenger minden órás. Marad Kína. :lol:

Koax. Ne csináld mar ezt. Morata legszebb napjai egyenlőek Karim legrosszabb napjaival. Ezt igy tudnám összefoglalni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 17:21

Berti írta:Rajta kívül ESETLEG Kane, Lukaku, Lacazette vagy Icardi.
Icardira én is kiváncsi lennék hogy mit tudna alkotni egy nagyobb csapatban,és erősebb bajnokságban,tényleg tehetséges,de passzolom,annyi inter meccset azért nem nézek.
Viszont akár őt kivéve ez egy elég "kemény" névsor.. :|
azért ne kezeljük már Benzemat egy Morata szinten. :|
Pedig szerintem kb azon a szinten van egy jó féléve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég