Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: matador » 2017. október 19., csütörtök 11:07

Kövezzetek meg, de a Llorisba fejelt ziccernél nem nagyon hibázott. Kapus mozgásával ellentétesen, ilyen közelről feleslegesen nem kockáztatva a nehéz szögben visszafejelhető nagyon sarkot, de mégis szélre tette a zsugát. Ilyen, hogy beleakad a kapus lába, mindig lesz, és ez nem minősítheti a döntést és a kivitelezést.
Az üres kapus zinyót el kellett volna pakolnia a második percben, vagy mikor. Ott minden más csak :ike:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: géza » 2017. október 19., csütörtök 10:50

Pipita írta: mert sajnos tavaly is végigjátszotta a szezont a nullánál is kevesebb teljesítményével
https://www.youtube.com/watch?v=K0vkZhVzo2U
Ezt azért ne vegyük el tőle, de valóban édeskevés ha szezononként egyszer produkál ilyet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 19., csütörtök 10:48

Pipita írta:Én nem Higuaínt hoztam fel, hanem az őt érő szidalmazásokat és szenttehénként való védelmezéseket; nem is értem hogy jön ide Higuaín kapufája. Ha Benzemán múlt volna, ha Benzema lett volna a csatárunk és gólfelelősünk az elmúlt szezonban a Bajnokok Ligájában, akkor most (merem remélni, hogy) nem lenne képed ilyeneket írni. Szerencséjére Ronaldo megmentette a seggét, mert sajnos tavaly is végigjátszotta a szezont a nullánál is kevesebb teljesítményével. Miközben itt volt mögötte egy használható játékos végig jegelve... és idén is ez vár ránk, csak már szopópadra száműzött alternatívája sincs. Csodálhatjuk ezt szezon végéig. Remek.
Hogy jön ide a kapufája? Mint az összes többi témában Karim úgy ahova behányjátok...
Ha nem lenne képem? Jól van, már veled sem lehet értelmesen, normális stílusban írni úgy látom. Azt hiszem itt a vége akkor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. október 19., csütörtök 10:46

Én nem Higuaínt hoztam fel, hanem az őt érő szidalmazásokat és szenttehénként való védelmezéseket; nem is értem hogy jön ide Higuaín kapufája. Ha Benzemán múlt volna, ha Benzema lett volna a csatárunk és gólfelelősünk az elmúlt szezonban a Bajnokok Ligájában, akkor most (merem remélni, hogy) nem lenne képed ilyeneket írni. Szerencséjére Ronaldo megmentette a seggét, mert sajnos tavaly is végigjátszotta a szezont a nullánál is kevesebb teljesítményével. Miközben itt volt mögötte egy használható játékos végig jegelve... és idén is ez vár ránk, csak már szopópadra száműzött alternatívája sincs. Csodálhatjuk ezt szezon végéig. Remek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 19., csütörtök 10:38

rashidm írta:
És ha majd mondjuk Benzema "fantasztikus" helyzetkihasználása miatt esünk ki a Bl-ből?
Majd akkor tedd fel a kérdést, ha ez megtörtént, addig ez olyan, mint, ha arról beszélnénk, hogy ha Higu berúgta volna azt a kapufát...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 19., csütörtök 10:36

Tény, de kiesni kihagyott ziccerekkel is lehet.
Na mindegy, én kiszálltam, legközelebb ebbe a topikba akkor írok, ha dícsérni kell. Remélem lesz rá alkalmam. :|
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 19., csütörtök 10:36

Realista24 írta:
Higu meg lehet miszter kapufa, de a mi franciánk meg jelenleg miszter 100%-os ziccert kihagyom. A kapufának legalább lehet érkezni a kipattanójára.
Meg ki lehet esni a bl-ből. :)
És ha majd mondjuk Benzema "fantasztikus" helyzetkihasználása miatt esünk ki a Bl-ből?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 19., csütörtök 10:31

Higu meg lehet miszter kapufa, de a mi franciánk meg jelenleg miszter 100%-os ziccert kihagyom. A kapufának legalább lehet érkezni a kipattanójára.
Meg ki lehet esni a bl-ből. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 19., csütörtök 10:19

"offers more than just a typical No.9"
Hogy mi? :lol: Ha csak annyit nyújtana mint egy átlagos 9-es, már több pontunk lenne.

Én azt nem értem, hogy hogyan lehet leírni, hogy minden ok, mint eddig, mikor nyilvánvalóan nem.
Higu meg lehet miszter kapufa, de a mi franciánk meg jelenleg miszter 100%-os ziccert kihagyom. A kapufának legalább lehet érkezni a kipattanójára.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 19., csütörtök 10:09

Gyenge.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: géza » 2017. október 19., csütörtök 10:05

Realista24 írta:http://www.marca.com/en/football/real-m ... b4633.html
http://mek.oszk.hu/00700/00719/00719.htm#13

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 19., csütörtök 9:36

Én még megvárom a nyarat vele kapcsolatban. Ha addigra nem kapja össze magát, akkor sztem kezdhet csomagolni, én elengedem teljesen. Ezt a nulla teljesítményt A KAPU ELŐTT bárki lehozza. Még ziro is. Csak nem akarja beégetni Benzema-t, ezért inkább nem teszi. :mrgreen:

Az összjátékban viszont még mindig jó. Ha már ennyire nem megy neki a góllövés, akkor én kipróbálnám ilyen támadóközéppályás szerepkörben (egy vagy két csatár mögött). Aztán Cr-nek adogathatná a labdát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 19., csütörtök 9:31

Az a nem szint, ami itt megy sok helyen :lol: Na, de popcorn elő.

Higu meg...hagyjuk..miszter kapufa :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. október 19., csütörtök 9:23

Akik anno ilyen kommenteket írtak a Higuaín topicba (mert ugyanilyen szerecsenmosdatások mentek ott is egy időben), azokat tucatjával küldték el a picsába az itteni fórumozók.

Teljesen jogosan.

Nem szint az ember. Váltani kell végre.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 19., csütörtök 9:02


ez meg a másik: He has two goals in four games this season

ez itt milyen számolás alapján jött ki nekik?

laliga 4 meccs 1 gól
spanyol szuperkupa 2 meccs 1 gól
európai szuperkupa 1 meccs 0 gól
bl 1 meccs 0 gól

bár biztos kimagyarázható hogy ha egy meccsen nincs 45 percet a pályán akkor már nem is lépett pályára... kivéve ha gólt szerez mert akkor duplán számít
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. október 19., csütörtök 8:58

nagyon szép írás.
jól megmagyarázza, hogy miért hagyja ki az összes ziccerét.



ja várj :lol: :lol: :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 19., csütörtök 8:44

rashidm írta:
Realista24 írta:Van egy nagyon jó cikk Marcán róla, de ha hoznám, akkor itt elszabadulna a pokol :lol: , pedig sokak számára talán egy kis fényt gyújtana a sötétben.
Küldheted, én kíváncsi vagyok rá, ők hogyan látják.
http://www.marca.com/en/football/real-m ... b4633.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 19., csütörtök 8:42

Realista24 írta:Van egy nagyon jó cikk Marcán róla, de ha hoznám, akkor itt elszabadulna a pokol :lol: , pedig sokak számára talán egy kis fényt gyújtana a sötétben.
Küldheted, én kíváncsi vagyok rá, ők hogyan látják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 19., csütörtök 8:33

Van egy nagyon jó cikk Marcán róla, de ha hoznám, akkor itt elszabadulna a pokol :lol: , pedig sokak számára talán egy kis fényt gyújtana a sötétben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. október 18., szerda 10:03

Mr.BL...
Lomha, körülményes, puhány, láthatatlan, súlytalan, lassú, kevés...ilyen jelzők jutottak eszembe a támadásaink során. Sehol nincs. Az, hogy a válogatott balhé óta fgy, mentálisan szétesett és hogy 10 év alatt beleunt az egy dolog. Emiatt ekézzük és ezért is kell távoznia...(#2021)

De az igazán nagy probléma vele Ronaldo új posztja. Amihez legkevésbé sem tud alkalmazkodni (mert amúgy egy hibás döntés is). Láthattuk ismét, hogy Ronaldo az ilyen védelmek ellen (benzema mellett) semmit nem ér. Felállt védelem, terület nincs, ő meg felőrlődik a védők között. Tegnap is (és az egész tavaszi szezonban) akkor voltak helyzetei, góljai, jó megmozdulásai a királynak, amikor volt terület, lendület, esetleg kontratámadás. Amikor tegnap kimozgott Ronaldo a szélre, rendre helyzete, vagy legalább helyzetet elősegítő passza, megmozdulása volt. Tehát ez ZZ hibája. A real madridnak pedig csak egyet kéne tennie. Megóvni Ronaldot a nagy mezőnymunkától (védekezésben legelső ember marad), de támadásban kihúzni a 16os közepéről és a játékba bevonni, vagy legalább megjátszható területre tenni. Mert ne a keret legidősebb játékosától és egyetlen gólfosójától várjuk a lendületet megint. Csak tudni kéne használni. De mi ezt nem tesszük, csak hagyjuk középen hadd várja a beadásokat. (Aztán még Benzt is levesszük a cseréknél, hogy ne 2, hanem 3-4 védő is jusson rá)
Na de hogy ha már így van...mit tud hozzátenni Benzema? Semmit!!! Ronaldo jelenlegi csatár játékát semmiben nem tudja segíteni. Ami gólok terén el lett neki nézve a múltban, a mezőnymunkája, területnyitásai és Ronaldo és Bale játékának segítése miatt, az most a visszájára fordult, amivel nem tud mit kezdeni. Mert a képességei ezt már nem engedik...lassú lett, körülményes, puhány és fejben beleunt.
Ha Benzema helyett egy mozgékony, gyors, agilis csatár (Gabriel Jesus, Mbappé, Mariano, Sanchez stb. stb.) lenne, nem Ronaldonak kellene visszalépni, hogy saját magát megjátsza. Lekötne védőket, a mozgásával megzavarná őket, megjátszható helyen lenne a középpályások számára és lenne egy ember aki igazán segítené Ronaldo statikusabb center játékát.
De ha megfordítjuk és éppen ez lenne Ronaldo, akkor pedig szintén nem Benzema a center, az előretolt csatár, akire csak rá kell játszani a bogyót, aki beveri a 16oson belülről bárhonnan...mert erre képtelen. Erre Lewandowski, Kane akárki alkalmasabb lenne.
Döntsük el, hogy Ronaldoval mit akarunk kezdeni és aszerint válasszuk ki Benzema pótlását. De őt felejtsük el. Mert ha Ronaldo párjaként ha egyénibe nézem, rohadt gyenge.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég