Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 8:12

Mondjuk a hoterkep azt mutatja hogy hol ért labdába. Ez us csak azt támasztja alá hogy a kapu elott nem kapott semmit.
Amúgy meg nem néztetek a meccset? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 7:51

poronty írta:Már lövésem nincs ki mondta meg melyik topikban, hogy Benzema azért is játszott szarul tegnap, mert nagyon feltolták, de ez a cikk mondjuk pont mást mutat: http://en.as.com/en/2017/01/26/football ... 85480.html

Én nem tudom mi van az emberünkkel, de jó lenne Marianot vagy, akár Moratat próbálgatni, mert ennél gyalázatosabb teljesítményt valószínűleg nehezen hozna bármelyikük. Remélem a Napoli meccsig valahogy rendbe hozza magát mentálisan és fizikálisan.
Mondjuk ez igen erdekes..Igy megint kicsit mas a leanyzofekvese.
Egyszeruen szart nem er..
Benzemara meg csapatot epiteni szerintem biztos h nem fogunk.
A tippem,Mariano kolcsonbe,Karim arsenal vagy Psg.
Mondjuk kezdek mar remenykedni is benne,mert ez nem csatar,de nem is arnyekek,egyszeruen semmilyen teljesitmeny.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 27., péntek 3:26

Ladislao írta: Nem tett annyit és nincs is már annyi benne, hogy egy egész csapatot az ő kénye kedvére építsen fel a klub.
Joggal.
Nem az o kenye kedvere, de a csapatbol hianyoznak az ilyen tipusu jatekosok akik a szelen nagy esellyel barkit megvernek 1 vs 1-ben. Es vki a csatarunk mogott aki szervezni is tud es kapura is veszelyes. Ilyen tipusu jatekosokbol inkabb van valasztek, mint olyanbol aki Benzema situsara hasonlit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. január 26., csütörtök 23:57

Már lövésem nincs ki mondta meg melyik topikban, hogy Benzema azért is játszott szarul tegnap, mert nagyon feltolták, de ez a cikk mondjuk pont mást mutat: http://en.as.com/en/2017/01/26/football ... 85480.html

Én nem tudom mi van az emberünkkel, de jó lenne Marianot vagy, akár Moratat próbálgatni, mert ennél gyalázatosabb teljesítményt valószínűleg nehezen hozna bármelyikük. Remélem a Napoli meccsig valahogy rendbe hozza magát mentálisan és fizikálisan.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. január 26., csütörtök 23:31

Realista24 írta:
Remy írta:Szerintem Morata és Benzema is lelép. Aztán meglátjuk.

Gondolom tele lesz a nyár Dybalás hírekkel...
Ha hosszabbit előtte akkor nem hinnem. Es erre van a legnagyobb sansz. Aztán meszeltek is neki.
Még nem hosszabbított Dybala?! Azt hittem igen. :mrgreen:
Mindenesetre szerintem semmi esélye senkinek Dybalánál. Talán akkor dobbantana ha nálunk elsőszámú gólgyáros lehetne. De erre még szerintem 2-3 évig semmi esély. Amúgy csípem a srácot, elég ügyes, de nem érzem hogy nekünk olyan karakterre lenne szükségünk mint amilyen ő.

Meg van nekünk nagyobb gondunk is, nem kéne még egy 24121. számú csatár ide. Így se játszik szinte Morata ése Mariano se......bármennyire is szarul játszik CR vagy Benzema.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 26., csütörtök 22:52

Remy írta:Szerintem Morata és Benzema is lelép. Aztán meglátjuk.

Gondolom tele lesz a nyár Dybalás hírekkel...
Ha hosszabbit előtte akkor nem hinnem. Es erre van a legnagyobb sansz. Aztán meszeltek is neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 26., csütörtök 21:42

Morata lassan sírni fog, hozzáteszem jogosan, mert játszatni kellett volna mostanában.

A szezon elején is leírtam/tuk, egy sikeres szezonhoz bizony kell az, hogy egy motivált Morata beálljon 20 percekre és a fáradt védelmeket legyalulja. Mostanában ő is leépült, fásultan, bénán beáll, nem nyerünk vele semmit.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 26., csütörtök 21:07

Szerintem Morata és Benzema is lelép. Aztán meglátjuk.

Gondolom tele lesz a nyár Dybalás hírekkel...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. január 26., csütörtök 21:04

ziro4vr írta:Én kétlem hogy elmenne. Szerintem Morata fog meg Mariano
Szerintem Isak elvesztése azt jelenti, hogy maximum Mariano fog távozni nyáron.

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2017. január 26., csütörtök 21:03

numberone1 írta:
Remy írta:Van egy érzésem, hogy az utolsó madridi szezonja a mostani. Függetlenül ez a mostani formájától. Frissíteni fogják a támadószekciót, és nem hiszem, hogy a CR-Bale kettősből fog kikerülni a "vesztes".
Ez konnyen megtortenhet. Csak ezzel a lepessel, nem lesz szebb a focink....sot. En Benzemat egy uj csapatban ugy neznem meg, ha a ket oldalan van 1-1 gyors sokat mozgo kreativ szelso, mint Dembele es Coman, mogotte egy Isco, aki tamadja is a kaput. Ha akkor is flopp lenne, akkor en is azt mondom, h adja le a szerelest.
Navas- Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kroos/Kova, Modric/Kova/Kroos,Isco/Assensio-Dembele/Assensio,Benzema,Coman/LV
Nem tett annyit és nincs is már annyi benne, hogy egy egész csapatot az ő kénye kedvére építsen fel a klub.
Joggal.

Bale helye beton még ha a lába nem is az.
CR meg Benzema közül ha frissítés lesz a kezdőcsapat támadó szekciójában az egyelőre biztos nem CR távozását fogja jelenteni.

De ha tippelni kellene akkor jövőre is a BBC nyomja majd. Én mondjuk ezért már nem tudok lelkesedni túlságosan.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 26., csütörtök 20:54

Én kétlem hogy elmenne. Szerintem Morata fog meg Mariano (remélem kölcsönbe, bár már meg kellett volna történnie), és hoznak valakit, de inkább a szélre, és Cé lesz feltolva.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 26., csütörtök 20:46

Remy írta:Van egy érzésem, hogy az utolsó madridi szezonja a mostani. Függetlenül ez a mostani formájától. Frissíteni fogják a támadószekciót, és nem hiszem, hogy a CR-Bale kettősből fog kikerülni a "vesztes".
Ez konnyen megtortenhet. Csak ezzel a lepessel, nem lesz szebb a focink....sot. En Benzemat egy uj csapatban ugy neznem meg, ha a ket oldalan van 1-1 gyors sokat mozgo kreativ szelso, mint Dembele es Coman, mogotte egy Isco, aki tamadja is a kaput. Ha akkor is flopp lenne, akkor en is azt mondom, h adja le a szerelest.
Navas- Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kroos/Kova, Modric/Kova/Kroos,Isco/Assensio-Dembele/Assensio,Benzema,Coman/LV
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. január 26., csütörtök 15:28

pheco írta:A legtobb edzo ezt csinalja. MSN sem pihen tul.sokat, hiaba volt pl Neymar full vakon meccseken keresztul. Bayernnel sem hiszem, hogy Lewa es mondjuk Muller sokat pihenne, amikor egeszsegesek.
Foleg amikor meg kell nyerni a meccset, akkor nincs az az edzo, aki padon kezdetne a legjobbjait. LE is kapta az ivet, amikor tavaly a Soci ellen padon kezdette Messit es kikaptak. ZZ is kapna a szart a nyakaba, ha Cevel a padon esunk ki.
Szoval en Ce es Benz kezdetese miatt nem hibaztatom ZZ-t, a hatso alakzat mar mas kerdes.
Tavaly ha jól emlékszem mikor Lewa rossz formában volt akkor Pep padoztatta még fontos meccsen a blben is. Muller esetében a sok sérülés miatt ez ritkán jöhetett szóba.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 26., csütörtök 15:25

pheco írta:A legtobb edzo ezt csinalja. MSN sem pihen tul.sokat, hiaba volt pl Neymar full vakon meccseken keresztul. Bayernnel sem hiszem, hogy Lewa es mondjuk Muller sokat pihenne, amikor egeszsegesek.
Foleg amikor meg kell nyerni a meccset, akkor nincs az az edzo, aki padon kezdetne a legjobbjait. LE is kapta az ivet, amikor tavaly a Soci ellen padon kezdette Messit es kikaptak. ZZ is kapna a szart a nyakaba, ha Cevel a padon esunk ki.
Szoval en Ce es Benz kezdetese miatt nem hibaztatom ZZ-t, a hatso alakzat mar mas kerdes.
De náluk nincs ilyen minőségi pótlása nekik, szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. január 26., csütörtök 15:13

A legtobb edzo ezt csinalja. MSN sem pihen tul.sokat, hiaba volt pl Neymar full vakon meccseken keresztul. Bayernnel sem hiszem, hogy Lewa es mondjuk Muller sokat pihenne, amikor egeszsegesek.
Foleg amikor meg kell nyerni a meccset, akkor nincs az az edzo, aki padon kezdetne a legjobbjait. LE is kapta az ivet, amikor tavaly a Soci ellen padon kezdette Messit es kikaptak. ZZ is kapna a szart a nyakaba, ha Cevel a padon esunk ki.
Szoval en Ce es Benz kezdetese miatt nem hibaztatom ZZ-t, a hatso alakzat mar mas kerdes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 26., csütörtök 15:01

Ezzel egyetértek, annyival viszont nem, hogy azért szerintem a sérülések durván közrejátszanak. Azért ebben a szezonban brutális sérüléshullám van, és ami legszomorúbb hogy alapemberek esnek ki hónapokra, akik elég súlyosan meghatározzák a játékunkat.
Szerintem nem lehet kifogás, mert minőségi a keretünk, csak bután van használva. A legjobb példa erre Kovacic, Nacho, Mariano.
Nem, nyomassuk a megye kettő szintű Danilót, a csapágyasra hajtott, amúgy sem penge Casemirót, meg az idióta 4-3-3-as felállást, csak azért, hogy Cé és Karim is biztos pályán lehessen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. január 26., csütörtök 14:57

Realista24 írta:
ehet, hogy ilyen teljesítményt minden évben lehozott, de amikr nem megy mellette a többieknek akkor nem fér bele, hogy kb a 70. percig labdához sem ér. Tegnap öt hoztam volna le elsönek.
Ahogy mondtam már, fel sem kellett volna tenni. Ha Zidane feltette, akkor egye meg, amit főzött.
Ugyanez igaz Cére, Danilóra, stb.
Nem tudom a játékosokat hibáztatni, még a szerencsétlen Danilót sem. Egyedül Zidane-t. Ilyet nem sűrűn írok, de a lejtmenet egyedül az edző hibája jelenleg. Sérülések ide vagy oda.
Ezzel egyetértek, annyival viszont nem, hogy azért szerintem a sérülések durván közrejátszanak. Azért ebben a szezonban brutális sérüléshullám van, és ami legszomorúbb hogy alapemberek esnek ki hónapokra, akik elég súlyosan meghatározzák a játékunkat.

Szerintem a legnagyobb baj azzal van, hogy néha nem érzi, hogy milyen taktikához melyik emberek illenének inkább. Bár ez így a székből ugatva durván hangzik, mintha kioktatnám ZZ-t. De tegnap Benzema és CR helyett Morata és Mariano biztos hogy hasznosabb lett volna. Mind a kettő lézengett mint gólyafos a levegőben, teljesen súlytalanok voltak.

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy bármelyikük is pihenni fog-e ha továbbra is ilyen szarok. Nah ez viszont tényleg abszolút ZZ hibája lesz, ha mindenáron játszanak.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. január 26., csütörtök 14:52

Sajna Zizuban is benne van ez az általános edzői hiba vagy nem tudom minek nevezzem hogy vakon bízik a kedvenceiben ha megy, ha nem. Mikor kinevezték edzőnek Karimtól vártam a legnagyobb változást. Pár éve emlegette mennyire hiányzik neki a bizalom az edző részéről, hát most nem panaszkodhat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 26., csütörtök 11:24

ehet, hogy ilyen teljesítményt minden évben lehozott, de amikr nem megy mellette a többieknek akkor nem fér bele, hogy kb a 70. percig labdához sem ér. Tegnap öt hoztam volna le elsönek.
Ahogy mondtam már, fel sem kellett volna tenni. Ha Zidane feltette, akkor egye meg, amit főzött.
Ugyanez igaz Cére, Danilóra, stb.
Nem tudom a játékosokat hibáztatni, még a szerencsétlen Danilót sem. Egyedül Zidane-t. Ilyet nem sűrűn írok, de a lejtmenet egyedül az edző hibája jelenleg. Sérülések ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. január 26., csütörtök 11:22

Realista24 írta:Nem értelek titeket. Ilyen teljesítményt lehozott minden évben. Ez nem kiégés.
Ez a stílusából és felfogásából adódik. Csak másokkal ellentétben, nem csapkod a földön ülve, nem fut random fölöslegesen a védők között 3-4 sprintet, teljesen céltalanul, csak hogy elmondhassa pár fanboy, hogy hú de aztán látszik rajta az akarás.

Lehet, hogy jobb lenne pedig. Én is sportoltam (nyilván nem ilyen szinten), bennem is mindig ott volt a tüz, mentem elöre keményen, de külsöre abszolút nyugodt voltam, nem üvötöztem, hisztiztem stb. - mások sokkal kevesebb eröbedobással de több "körettel töbre vitték".

Lehet, hogy ilyen teljesítményt minden évben lehozott, de amikr nem megy mellette a többieknek akkor nem fér bele, hogy kb a 70. percig labdához sem ér. Tegnap öt hoztam volna le elsönek.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég