Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 18., szerda 10:01

1. Mariano már nem a mi játékosunk. Elméletileg van rá opció és az értékesítési jogainak 40%-t megtartottuk, de ez sehol sem lett megerősítve. Főleg az opció.
2. Benzemát el kell felejteni (inkább játszanék Ronaldoval és egy árnyékkilencessel 442-ben). Lloris nagyot védett, de azt rosszabbul nem nagyon lehetett fejelni. A Ronaldo kapufája után a kipattanó sem volt egyszerű helyzet, de illett volna azt is megoldani. Az meg hogy tavasz óta valami 4-5 gólt szerzett csak, kifejezetten szégyen.
3. Zidanék brutálisan eltaktikázták magukat a nyáron. Már tavaly ilyenkor is nyilvánvaló volt, mikor Ramos és a KP szálította a pontokat, hogy a támadósrt durván frissíteni kell minőséggel. Szerencsére Ronaldo tavaszra megemberelte magát, hozott is két kupát. Ehelyett durván gyengítettük. Érthetetlen.
4. Ha pedig elboltolták Moratat és Marianot, mert azt hitték Mbappé már zsebben van, akkor már azon is érdemes elgondolkodni, hogy micsoda amatőrök ülnek ott fent.
5. A legnagyobb baj az, hogy jelenleg MBappén kívül nem tudok senkit mondani, aki igazán kéne oda előre. Csak hát róla lemaradtunk (csatlakoznék hehéhez, hogy nála kellett volna picit kockáztatni, picit az arabokkal tartani a lépést, mert ha az UEFA továbbra is töketlen lesz, előbb-utóbb meg kell ezt lépni, és inkább egy duplakupás szezon, mint kényszerből egy sikertelen után). Szerintem már soha nem fog itt játszani, ha az arab marad Párizsban. Wernert felejtsük el, semmi extrát nem látok benne. Ha van területe, tud futni, egyelőre a helyzeteit is jó arányban értékesíti, de tömörülő védelem ellen totál homály lenne ő is.
Merci Zizou!

Avatar
géza
Hozzászólások: 1121
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: géza » 2017. október 18., szerda 9:36

Hihetetlen, hogy mennyire nem érzi a kaput ez az ember. Ha tíz méternél távolabb van, akkor tök mindegy ,hogy senki sem zavarja, egyszerűen képtelen még csak eltalálni a kaput is. Annak azért örülök, hogy két méterről zavartatlanul sikerült belefejelnie LLorisba, ha így halad, akkor a BL-ben is fog majd egy gólt lőni, úgy április környékén.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 18., szerda 9:30

H.E.H.E. írta:nyilván ez volt a legnagyobb indok.

de látni kell, hogy van generációnként 1-2 játékos, aki mindenki közül kiemelkedik.
nyilván ez azzal járt volna, hogy a csapatban a többiek fizuját is meg kell emelni (nyilván penzema és carvajal lófaszt nem kap, ha rajtam múlik), de nem lehet a múltból megélni, tartani kell a lépést az arabokkal valamilyen szinten. nyilván nem lehet elszállni és eladósitani a csapatot, de sztem meg lehetett volna oldani.
legalábbis én igy látom.
Az a baj, hogy annyi fizetési keret meg nem szabadult fel, hogy mindenkinek, aki megérdemli M'bappé szintű fizut adjunk.
Ramos aki tavaly bajnokságot nyert nekünk kb., Ronaldo aki meg a BL-t szállította, Marcelo, aki évek óta TOP, Kroos-Modric detto. Ők mit szóltak volna hozzá, ha jön a közepes francia ligából egy tinisztár, és egyből 2x annyit keres, mint ők? + akkor őt megint játszatni kellett volna ha jó, ha rossz. (Nyilván jó lett volna, sose kérdőjeleztem meg, hogy óriási tehetség - még a generációból kiemelkedést is adom) De ennyi kockázatot teljesen reális hogy nem ért meg (főleg a csapategyensúlyra gondolok). Ha meg kiemelkedően teljesít egyből, egyrészt senki nem szól, ha nagyobb fizut akar, másrészt a csapat többi tagja se érezné ennyire indokolatlannak. A nagyobb baj, hogy úgy adtuk el az összes csatárunk, hogy nem jött új.
Szerintem Mariano visszavásárlása lenne a legjobb üzlet, de azzal beismernénk hogy "ezt elkúrtuk". És azért ez nem jellemző. :|
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. október 18., szerda 9:29

Marianot vissza lehet hozni a Lyonbol. A mi jatekosunk, csak fizetni kell. O szinte minden helyzetet es percet megragadott, amikor palyan volt.
:goat:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. október 18., szerda 8:55

Kimondtad a varázsszót, itt VOLT. A vezetőség hozott egy hibás döntést (az edző is, mert olyan helyzetet teremtett, hogy a játékosnak távoznia kellett, teljesen megértem). Angliában eddig 6 gól, 2 gólpassz. A mi csodacsatáraink hogy állnak ezzel a kérdéskörrel ? Ez viszont már kiment a csövön, Moratát már el kell felejteni és előre kell nézni, valamit kitalálni. Ezért írtam amit írtam, hátha valahol van egy olyan ember, aki olyan helzetben van, mint tavaly nálunk Morata, és pl. kölcsönben hozható amíg nem találjuk meg a véglegeset. Ehhez viszont az kell, hogy végre ZZ meg Perez kibújjon az elefántcsonttoronyból,tegyék el a füves cigiket és meghozzák a szükséges döntéseket. Nehéz lesz, mert pont mostanában kötötték röghöz azt a két szent tehenet, akiket nyáron páros lábbal kellett volna kirúgni. Az eredmények (vagy annak hiánya) előbb utóbb úgyis észhez téríti a vezetőséget, mert minden meccset nem fognak tudni megnyeni Iscok, Ceballosok, Asensiok, ahogy eddig párszor megtörtént. Észre kell venni, hogy vannak olyan támadóink, akik max. a spanyol bajnokság átlagának megfelelő szinhez elegendőek, ez meg a Realban kevés. Télen legalább kölcsönben hozni kell valakit, időt nyerünk. Vagy Mayoralt bedobni a mély vízbe, egyszer bejött, máskor nem kapott alkalmat. Iszonyatosan kevés a srác, de aki jelenleg játszik, az is az. Moratát meg tényleg el kell felejteni végre. Ez már a múlt.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. október 18., szerda 8:31

Torquemada írta:Ki kéne fogni valami olyan már kivénhedt, hozható emberkét, akinek a füléről is bepattan a labda. .
Mire? Itt volt Morata. Nyilván nekem is fájt nem egy alkalommal nézni a játékát, de gólt azt tudott rúgni.
Nem hiszem el, hogy nem maradt volna, ha szignifikánsan több játékpercet kap az edzőtől.

Vagy itt van ez a Hakimi gyerek. Mivel roszabb játékos, mint Danilo? Hogy nem került 30 millába?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. október 18., szerda 6:16

Biztos Lyon vissza adna Marianot meg most a telen. Rashfordra v Martialra meg annyi eselyunk sincs, mint Marianora. Mou nem fogja elengedni egyiket sem most telen, esetleg a nyaron lehetne vele boltolni, de most biztos nem.
Az a helyzet, h Mayoralnal jobb csatart nem tudnek mondani akit meg iden telen elhozhatnank...tobbinek meg nincs ertelme. Ez igy lesz igy visszuk vegig.
En optimista vagyok, ez nem lehet veletlen, h ennyi jatekos forman kivul van...tuti, h itt az eronleten dolgoznak a hatterben, hasonloan a tavalyi szezonhoz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 18., szerda 1:51

vissza kell hozni marianot a telen. ot kell csak nyomatni.

vagy nyarig bojtolunk es rashford/martialbol az egyiket.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. október 17., kedd 23:43

Én is így látom Hehe.

Viszont nehezen tudom azt elképzelni, hogy nem akartuk volna igazán.

Morata a Real befutott gyereke volt, nem adták volna el indok nélkül.

Gondolom Bappe volt a terv, csak éppen a PSG megjelent kielégítette az ígényeiket, a srác meg fosott bevállalni egy távoli spanyol karriert még. Ezért beintettek nekünk.

Perezék meg kiszálltak a buliból egy idő után. Nehezen hiszem, hogy ez a bolt csak Perezék döntésén/csak a pénzen múlott.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. október 17., kedd 23:39

az kell bazmeg még egy angolszász balfasz.

sose tanuljuk meg. nem hiába még egy féldefektes barcát sem tudunk kivéreztetni, hányszor lett volna már lehetőségünk rá.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 17., kedd 23:37

Rég nem igazoltunk és szerintem James&Morata távozásával felszabadult egy nagyobb fizetési keret szintén.
Dehát, ez már igazából tökm1.

Nyáron jön Kane 140-ért, 18-as fizuval egy jobb VB után... :ike:
ZIDANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. október 17., kedd 23:33

nyilván ez volt a legnagyobb indok.

de látni kell, hogy van generációnként 1-2 játékos, aki mindenki közül kiemelkedik.
nyilván ez azzal járt volna, hogy a csapatban a többiek fizuját is meg kell emelni (nyilván penzema és carvajal lófaszt nem kap, ha rajtam múlik), de nem lehet a múltból megélni, tartani kell a lépést az arabokkal valamilyen szinten. nyilván nem lehet elszállni és eladósitani a csapatot, de sztem meg lehetett volna oldani.
legalábbis én igy látom.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. október 17., kedd 23:32

Vicc, hogy itt mindig azért kellene csatárt hozni, hogy a nagy Benzema motiválva legyen, mert amúgy nem focizik ám. Akkor meg azt kell játszatni, akit esetleg hozunk. Akinek már nem jelent önmagában az motivációt, hogy a Realban focizhat, az tényleg csomagoljon, aztán menjen valami olaj vagy maffiacsapatba pénzt keresni.
Ki kéne fogni valami olyan már kivénhedt, hozható emberkét, akinek a füléről is bepattan a labda. Nistelrooy jut eszembe ilyen meccsek után mindig, a MU már szabadult tőle, idejött, aztán vert egy csomó gólt. Sokat már nem bírt futni, de valahogy a vérében volt az egész, és mindig ott volt, ahol kellett, és kíméletlenül bevarrta. Valami ilyet kellen találni rövid távra télen, fogalmam nincs, kit. A középpálya megvan mögé, azzal nincs baj. Nyáron meg hozni valami normálisat. Csak mindenki 150-200M lesz, mert látják, hogy pénz van dögivel, viszont lépéskényszerben vagyunk. Itt Benzemára alapozni még középhosszú távon bármit is rendkívül komolytalan lenne.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 17., kedd 23:30

Szóval egy jó félszezon után tegyünk mindent egy 18 éves tini p*csája alá, borítva az öltöző hangulatát, a fizetési struktúrát, és minden egyebet, mert ő úgy gondolja, hogy igenis ilyen fizetést érdemel. Nincs olyan játékos, aki fontosabb a csapatnál. M'bappé se, akármennyire is hoztam volna én is.
Hogy ne legyen off, Karim nálam végleg leírta magát ezzel a szezonkezdettel, télen visszaboltolnám Marianot, ha kell Benz meg mehet vissza Lyonba. :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 17., kedd 23:30

H.E.H.E. írta:nyilván nem számit, de én télleg letettem volna a 300at is akár a monakó asztalára, a kisgyerek szerződésébe meg bele, hogy ha egészséges, akkor alapkezdő...

Mondjuk szerintem ez alibi volt, hogy a percek miatt nem jön ide.
Fixen az volt,hogy mi nem akartuk neki megadni a 18(?) millát, amit a PSG benyomott neki.
Ami utólag lehet, hogy tényleg hiba volt.
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. október 17., kedd 23:25

H.E.H.E. írta:nyilván nem számit, de én télleg letettem volna a 300at is akár a monakó asztalára, a kisgyerek szerződésébe meg bele, hogy ha egészséges, akkor alapkezdő...
Nem vagy vele egyedül... pont ő lett volna a hiányzó láncszem, de nem... nem kell eléggé. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. október 17., kedd 23:23

nyilván nem számit, de én télleg letettem volna a 300at is akár a monakó asztalára, a kisgyerek szerződésébe meg bele, hogy ha egészséges, akkor alapkezdő...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. október 17., kedd 23:21

Aki a Real 9es mezét viseli, ezt egészen egyszerűen nincs joga megengedni magának. Ha rendre nem tud tiszta ziccereket értékesíteni 2, 5, 10 stb. méterekről (lehet válogatni), akkor kívül tágasabb. Nyisson ki a srác valami évkönyvet, és nézze meg, hogy milyen emberek hordták eddig itt a kilencest, és gondolkozzon el rajta (volt egy-két kutyaütő is, úgy látom, az emberünk inkább ezek táborába szeretne tartozni)
Sajnos tényleg olyan helyzetbe hoztuk magunkat, hogy nincs alternatívánk, Mayoral nyilván nem az, bár ma szerintem ezekből legalább egyet elrakott volna, nem lett volna nagy szám.
Kane meg tényleg nem kell, max. diszkontáron. Nálam ő lenne az új Bale. (Attól sem szabadulunk meg sosem, innen fogják temetni.)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 17., kedd 23:14

Steve írta:
ziro4vr írta:Ugyan, nem lesznek elküldve, nincs kit megvenni. Ez a kane egy rossz vicc lenne csak.

Manchesterből lehetne szemezgetni támadót, de annyit nem fogunk kiadni.
..Sry a kettő egymás utáni komment miatt..

Persze, hogy nem lesznek.

Ha szerencsénk van jön egy fasza és tökösebb csatár akit megveszünk és a teljesítményével helyet mövetel majd magának. Ez talán Benzemát is motiválná.
Dehogy motiválná. Ő mára már csak ennyit tud. Fejben szétesett. Néha még megvillan klasszis szinten (lásd, Tico ellen), de ezen kívül semmi. Egy, max két éven belül könnyes búcsút intenék neki. A nagyobb baj az, hogy előbb fog CR és Benzema visszavonulni/elmenni mint Bale elmenjen. Márpedig őt sztem nem fogjuk eladni jövő nyáron sem. Ránk fog rohadni, mint Khedira.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. október 17., kedd 23:10

En Wernert elhoznam a Lipcsebol. Ha esik, jatszhat kezdokent, ha szaraz az ido es hangorkan van, akkor jatszik Benzema. Rotalas megoldva.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég