Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. november 8., kedd 22:59

R.M.C.F írta:Jót röhögtem. Főleg az összeesküvés elméleten....összekeversz valakivel vagy szimplán csak egy baszk@odó @@@ vagy aki hazudik csakhogy mondhasson valami nagyot.
Majd ha lesz egy cigi szüneted....nézz utána amikről írni szoktam....aztán meglepődsz évek múltán is.
De vagytok páran akiknek ha nem tetszik amit írok....személyeskedtek...sértegettek....ha meg visszaszólok nektek áll feljebb.
Hajrá.
a személyeskedést éppen te kezdted, és q..ra nem arra válaszolsz, amit írtam. de ez már óvodás.
így offolom a témát.

a lényeg az, hogy személyiségétől függetlenül a Jó Játékos Karim mielőbb térjen vissza, mert szükség van rá. pont.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. november 8., kedd 19:54

keci tenyleg mi az a vadli, hat mint nekem. fb-n edzeses videojaban is :lol:
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 8., kedd 6:34

Jót röhögtem. Főleg az összeesküvés elméleten....összekeversz valakivel vagy szimplán csak egy baszk@odó @@@ vagy aki hazudik csakhogy mondhasson valami nagyot.
Majd ha lesz egy cigi szüneted....nézz utána amikről írni szoktam....aztán meglepődsz évek múltán is.
De vagytok páran akiknek ha nem tetszik amit írok....személyeskedtek...sértegettek....ha meg visszaszólok nektek áll feljebb.
Hajrá.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. november 7., hétfő 22:20

R.M.C.F írta:
segíteni mi. mint a sportszeletes csávó.

a jó formában lévő focista Benzema hiányzik a kezdőből, nem vitás.

ez azonban az emberi gyarlóságtól nem mentesít. és nem ez volt az első ügye. a csilliárdos kocsitörések, a prostiügy.

amit meg Valbuenával csinált, a csapattársával, elvileg barátjával, világhírű, gazdag játékosként egy ilyen pitiség... Ennek semmi köze a sajtóhoz, hiába mantrázod ezt mindig velünk, a Real Madriddal kapcsolatban. ez nem a Realról szólt, hanem Benzemáról. ez van.

sosem nő fel sajnos, sosem fog a vére megváltozni.
Na, akkor mantrázok kicsit még neked.....hátha segítek egyszer, látom a korábbi írásaimmal nem tudtam emelni a szinteden. Majd még igyekszem....

Semmi köze a sajtóhoz?
Pont erről írtam, hogy a média valószínűleg tudja mi a pontos sztori, de direkt úgy fogalmaz, hogy a Te féléd elhiggyék benzema zsarolásban volt valbuenával szemben, holott egyáltalán nem.
A két fél közé azért ékelődött be, mert valbuena nem hitte el hogy van róla felvétel, azt hitte át akarják verni, a zsaroló, benzema gyerekkori barátja viszont hajthatatlan volt, így karim nem túl okos módon, de beleugrott a sztoriba a két fél közé, megnézte a felvételt, a látottakat közölte valbuenával, hogy igen létezik a felvétel, igen Te vagy rajta, igen felismerhető a tetoválásod stb.....tette ezeket azért, hogy ne legyen botrány, és javasolta valbuenának, hogy fizessen, és akkor nem kerül ki a netre, ami azért egész jó dolog a mai világban. Pénze van, ha fizet nem lesz másolat.....ez volt a legkézenfekvő javaslat egyébként.
De azért látom van aki elhiszi, hogy benzema és a bűnözővé lett gyerekkori haverja ketten alkotnak egy bűnözői csoportot.....:)))

A média úgy fogalmaz, hogy elhidd benzemának valbuena pénzére fájt a foga, és arra szüksége volt kiélhesse ezt az énjét.....holott pont nem erről szól az igazság, hoppáritikül itt a mantrád nesze egyed.

Azt még engedd meg hogy hozzátegyem, a csilliárdos kocsitöréseit is felhozod hogy emberileg lehúzd.....mert a Te eszed szerint ha benzema villanyszerelőként töri össze a peugeot 206 sw-jét akkor jó ember....így hogy nagyon sokat keres és drága autóval jár és nyilván mivel ezzel jár ezt fogja összetörni, akkor rossz ember....mert ezt mondod.
A prosti ügyet is ide kevered, én is kipróbáltam fiatal koromban, érdekelt, de ettől képzeld nem lettem szerintem rosszabb jellem...de lehet Te nem tetted és ez által jobb vagy, ezt nem tudom. Majd Te elmondod kinek a vére változik meg, kinek nem.....

Végezetül engedd meg, hogy a mantrámat úgy zárjam, ha tudatlan vagy, akkor beszélj, de lehetőleg ne köpködj másokra, mert eléggé ciki ha nem jön be.
aha, mantrakirály
mert ez amolyan jófejség. kacsintsunk össze. szedjünk virágot a réten, mindenki boldog.

még véletlenül sem az lett volna a normális reakció Karimtól, hogy elküldi a pitsába a haverját meg az öccsét, hogy ez nem lenne kóser dolog amit épp válogatottbeli csapattársával, haverjával tesznek. pár ezer jurót már maga Karim is mellényzsebből ki tudott volna vágni a havernak, ha annak annyira a lé kellett. de nem. Karim Valbuenát győzködi, hogy fizessen. korrekt. szerinted.

azért mantrázod, mert ez kell az állandó összeesküvés elméletedbe, hogy titkos társaságok fekete barlangok mélyén, egyetlen dolog tartja őket életben, titkos terveket szőni a Real Madrid ellen.

végtelen megszállott vagyok én is, elvakult Madridista, a katalánok tekintetében még hellyel közzel adom is az igazadat, de mindent erre kivetíteni, hát..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 7., hétfő 20:39

segíteni mi. mint a sportszeletes csávó.

a jó formában lévő focista Benzema hiányzik a kezdőből, nem vitás.

ez azonban az emberi gyarlóságtól nem mentesít. és nem ez volt az első ügye. a csilliárdos kocsitörések, a prostiügy.

amit meg Valbuenával csinált, a csapattársával, elvileg barátjával, világhírű, gazdag játékosként egy ilyen pitiség... Ennek semmi köze a sajtóhoz, hiába mantrázod ezt mindig velünk, a Real Madriddal kapcsolatban. ez nem a Realról szólt, hanem Benzemáról. ez van.

sosem nő fel sajnos, sosem fog a vére megváltozni.
Na, akkor mantrázok kicsit még neked.....hátha segítek egyszer, látom a korábbi írásaimmal nem tudtam emelni a szinteden. Majd még igyekszem....

Semmi köze a sajtóhoz?
Pont erről írtam, hogy a média valószínűleg tudja mi a pontos sztori, de direkt úgy fogalmaz, hogy a Te féléd elhiggyék benzema zsarolásban volt valbuenával szemben, holott egyáltalán nem.
A két fél közé azért ékelődött be, mert valbuena nem hitte el hogy van róla felvétel, azt hitte át akarják verni, a zsaroló, benzema gyerekkori barátja viszont hajthatatlan volt, így karim nem túl okos módon, de beleugrott a sztoriba a két fél közé, megnézte a felvételt, a látottakat közölte valbuenával, hogy igen létezik a felvétel, igen Te vagy rajta, igen felismerhető a tetoválásod stb.....tette ezeket azért, hogy ne legyen botrány, és javasolta valbuenának, hogy fizessen, és akkor nem kerül ki a netre, ami azért egész jó dolog a mai világban. Pénze van, ha fizet nem lesz másolat.....ez volt a legkézenfekvő javaslat egyébként.
De azért látom van aki elhiszi, hogy benzema és a bűnözővé lett gyerekkori haverja ketten alkotnak egy bűnözői csoportot.....:)))

A média úgy fogalmaz, hogy elhidd benzemának valbuena pénzére fájt a foga, és arra szüksége volt kiélhesse ezt az énjét.....holott pont nem erről szól az igazság, hoppáritikül itt a mantrád nesze egyed.

Azt még engedd meg hogy hozzátegyem, a csilliárdos kocsitöréseit is felhozod hogy emberileg lehúzd.....mert a Te eszed szerint ha benzema villanyszerelőként töri össze a peugeot 206 sw-jét akkor jó ember....így hogy nagyon sokat keres és drága autóval jár és nyilván mivel ezzel jár ezt fogja összetörni, akkor rossz ember....mert ezt mondod.
A prosti ügyet is ide kevered, én is kipróbáltam fiatal koromban, érdekelt, de ettől képzeld nem lettem szerintem rosszabb jellem...de lehet Te nem tetted és ez által jobb vagy, ezt nem tudom. Majd Te elmondod kinek a vére változik meg, kinek nem.....

Végezetül engedd meg, hogy a mantrámat úgy zárjam, ha tudatlan vagy, akkor beszélj, de lehetőleg ne köpködj másokra, mert eléggé ciki ha nem jön be.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 7., hétfő 19:43

___Samy___ írta:Kis fonnyadt vádli :mrgreen: :lol:
Áh. Csak rossz a szög :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 7., hétfő 19:16

Kis fonnyadt vádli :mrgreen: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 7., hétfő 8:18

én letojom az össze ügyét, kerüljön formába mert nincs ki osztogassa a zsugát CR-nek :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 7., hétfő 7:35

GV :lol: :lol: :lol:
Ennyi reagálást ér a kommented.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2016. november 7., hétfő 1:30

Ezt adom, szerintem sem baj, hogy nem lett egy igazi Idol, akit minden kirakatban mutogatnak. Megjegyzem, hogy akkor sem lenne ilyen, ha a botrányai nem lettek volna, mivel alapvetően nem ilyen személyiség. Amolyan csendes típus, nem érdekli a dolog ezen része. Ami viszont már baj, hogy nálam ő aranylabdakaliber lenne, de valószínűleg még TOP5ben sem lesz soha benne, mert nincs meg benne az a fajta vágy és szenvedély a pályán, ami egy szinttel előrevihetné. Ő már nem lesz ennél jobb.
But he is a good boy...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. november 6., vasárnap 23:54

sosem no fel... hagyjuk mar. tolem meg respektet is kap amiert lojalis maradt egesz karrierjeben a regi haverokhoz, onmagahoz es nem lett belole egy kamu ideal akit lehet mutogatni mint minden szulo vagyat, egy igazi goodboyt
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 6., vasárnap 22:52

segíteni mi. mint a sportszeletes csávó.

a jó formában lévő focista Benzema hiányzik a kezdőből, nem vitás.

ez azonban az emberi gyarlóságtól nem mentesít. és nem ez volt az első ügye. a csilliárdos kocsitörések, a prostiügy.

amit meg Valbuenával csinált, a csapattársával, elvileg barátjával, világhírű, gazdag játékosként egy ilyen pitiség... Ennek semmi köze a sajtóhoz, hiába mantrázod ezt mindig velünk, a Real Madriddal kapcsolatban. ez nem a Realról szólt, hanem Benzemáról. ez van.

sosem nő fel sajnos, sosem fog a vére megváltozni.
Szerintem nem vagy tisztában a sztorival.....ha úgy olvastad a blikkben vagy az nso-n akkor megértem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. november 6., vasárnap 22:33

R.M.C.F írta:Szeretem a fószert, mert alkalmazkodó és okos játékos. Szeretem mert egy gondolattal a védők előtt jár, viszont nem értem miért nem védi meg magát. Ezt nem értem. Itt van pl a zsarolási ügy, én biztos nem kussoltam volna a helyében, a média össze vissza mocskolta a világban, egy szemétnek állították be, olyan jelzőket használva, hogy a zsarolási ügyben közreműködött stb, ami igaz mint szó, mint jelző, de nem igaz az amilyen képet mutattak róla..... tudják jól, hogy ez így nem igaz, hiszen a "közreműködése" azért volt, mert nem akart botrányt, segíteni akart, hogy ne legyen nagyobb probléma.....mindkét fél felé érzelmileg kötött volt, közreműködött, de a jó szándék vezérelte, hogy ne legyen világgá kürtölve a jelenet, erről miért nem beszélnek? Azt miért nem mutatják be? Miért nem nyilatkozott ő maga? Miért nem szólalt fel amikor a szövetség eltiltotta? Miért ilyen mulya?
Oké...tegyük fel nem beszédes, akkor miért nincsen egy olyan vadparéj ügynöke mint raiola, aki szétszedte volna a sajtót....én biztos odabxtam volna olyat hogy leég a fejük.
segíteni mi. mint a sportszeletes csávó.

a jó formában lévő focista Benzema hiányzik a kezdőből, nem vitás.

ez azonban az emberi gyarlóságtól nem mentesít. és nem ez volt az első ügye. a csilliárdos kocsitörések, a prostiügy.

amit meg Valbuenával csinált, a csapattársával, elvileg barátjával, világhírű, gazdag játékosként egy ilyen pitiség... Ennek semmi köze a sajtóhoz, hiába mantrázod ezt mindig velünk, a Real Madriddal kapcsolatban. ez nem a Realról szólt, hanem Benzemáról. ez van.

sosem nő fel sajnos, sosem fog a vére megváltozni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 6., vasárnap 21:37

R.M.C.F írta:Szeretem a fószert, mert alkalmazkodó és okos játékos. Szeretem mert egy gondolattal a védők előtt jár, viszont nem értem miért nem védi meg magát. Ezt nem értem. Itt van pl a zsarolási ügy, én biztos nem kussoltam volna a helyében, a média össze vissza mocskolta a világban, egy szemétnek állították be, olyan jelzőket használva, hogy a zsarolási ügyben közreműködött stb, ami igaz mint szó, mint jelző, de nem igaz az amilyen képet mutattak róla..... tudják jól, hogy ez így nem igaz, hiszen a "közreműködése" azért volt, mert nem akart botrányt, segíteni akart, hogy ne legyen nagyobb probléma.....mindkét fél felé érzelmileg kötött volt, közreműködött, de a jó szándék vezérelte, hogy ne legyen világgá kürtölve a jelenet, erről miért nem beszélnek? Azt miért nem mutatják be? Miért nem nyilatkozott ő maga? Miért nem szólalt fel amikor a szövetség eltiltotta? Miért ilyen mulya?
Oké...tegyük fel nem beszédes, akkor miért nincsen egy olyan vadparéj ügynöke mint raiola, aki szétszedte volna a sajtót....én biztos odabxtam volna olyat hogy leég a fejük.

Játék intelligenciája hatalmas.
De ugy unblock nem hiszem hogy okosgyerek lenne. (De ez csak az én személyes véleményem.)

Mondjuk szerintem jobb hallgatni, mint folyamatosan pofázni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 6., vasárnap 20:32

Szeretem a fószert, mert alkalmazkodó és okos játékos. Szeretem mert egy gondolattal a védők előtt jár, viszont nem értem miért nem védi meg magát. Ezt nem értem. Itt van pl a zsarolási ügy, én biztos nem kussoltam volna a helyében, a média össze vissza mocskolta a világban, egy szemétnek állították be, olyan jelzőket használva, hogy a zsarolási ügyben közreműködött stb, ami igaz mint szó, mint jelző, de nem igaz az amilyen képet mutattak róla..... tudják jól, hogy ez így nem igaz, hiszen a "közreműködése" azért volt, mert nem akart botrányt, segíteni akart, hogy ne legyen nagyobb probléma.....mindkét fél felé érzelmileg kötött volt, közreműködött, de a jó szándék vezérelte, hogy ne legyen világgá kürtölve a jelenet, erről miért nem beszélnek? Azt miért nem mutatják be? Miért nem nyilatkozott ő maga? Miért nem szólalt fel amikor a szövetség eltiltotta? Miért ilyen mulya?
Oké...tegyük fel nem beszédes, akkor miért nincsen egy olyan vadparéj ügynöke mint raiola, aki szétszedte volna a sajtót....én biztos odabxtam volna olyat hogy leég a fejük.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: peadani » 2016. november 5., szombat 16:48

Süti írta:"Benzema holnap nem lesz bevethető. A Legia elleni meccset követően fájdalmat érzett a csípőjében. Nem tudjuk, hogy mi a probléma, de nem érzi jól magát, így nem kockáztatjuk meg a játékát."

Eddig parádés ez a szezon...Jót tett neki a végigpihent nyár. :roll:
Hát szerintem a "végigpihent" nyárnak ehhez semmi köze.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. november 5., szombat 16:37

"Benzema holnap nem lesz bevethető. A Legia elleni meccset követően fájdalmat érzett a csípőjében. Nem tudjuk, hogy mi a probléma, de nem érzi jól magát, így nem kockáztatjuk meg a játékát."

Eddig parádés ez a szezon...Jót tett neki a végigpihent nyár. :roll:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 13., csütörtök 8:34

El Unico írta:

CR-től egy ötöst vársz és berohansz a pályára. :D
Ha Benzema vág négyet, ki fog beszaladni? :hmmm: :mrgreen:
Realista :lol: :mrgreen:
Gyereket küldöm, őt csak nem bántják :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. október 13., csütörtök 8:32


CR-től egy ötöst vársz és berohansz a pályára. :D
Ha Benzema vág négyet, ki fog beszaladni? :hmmm: :mrgreen:
Realista :lol: :mrgreen:
:goat:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 13., csütörtök 5:10

El Unico írta:
Realista24 írta:A héten Pintus mester izzasztotta baráti közelségből Karimot, hogy elősegítse a mielőbbi 100%-os visszatérését.
Lehet hogy szombaton elhint egy negyest :shifty: jobbkor nem is tehetne!
CR-től egy ötöst vársz és berohansz a pályára. :D
Ha Benzema vág négyet, ki fog beszaladni? :hmmm: :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég