Karim Benzema - 9

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Matt009
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 26., csütörtök 14:06

Corleone írta:
Viccet félretéve ebben azért mírónak nagyon igaza van. Mindenki el volt ájulva a galata elleni meccstől, de azért azok a gólok is inkább a törököknek köszönhetőek, semmint Benzema zsenialitásának.

Ilyen alapon minden 2. rúgott gólba bele lehet kötni, vagy szóvá tenni, hogy ez nem a támadó miatt lett gólt, hanem mert ez és ez hibázott. Nem akarom kisebbíteni Cristiano érdemeit, de akkor az első gólja inkább az Elche sorfalának, semmint az ő zsenialitásának köszönhető és így tovább.. Aztán mégis mindenki el volt ájulva.

Én nem voltam elájulva, meg is jegyeztem az "értékeld..." topikban. Szóval amit felrovok egyik játékosnak, azt felrovom a másiknak is. Amúgy meg ezeket a dolgokat azért kell kiemelni, és megvitatni, mert jönnek az olyan meccsek, ahol az ellenfeleink egyre kevesebbet és kevesebbet hibáznak majd. Na ott kérdés, hogy mire lesz elég a csapatunk. Mert eddig nem vagyunk meggyőzőek.

Corleone
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. szeptember 26., csütörtök 13:31

Viccet félretéve ebben azért mírónak nagyon igaza van. Mindenki el volt ájulva a galata elleni meccstől, de azért azok a gólok is inkább a törököknek köszönhetőek, semmint Benzema zsenialitásának.

Ilyen alapon minden 2. rúgott gólba bele lehet kötni, vagy szóvá tenni, hogy ez nem a támadó miatt lett gólt, hanem mert ez és ez hibázott. Nem akarom kisebbíteni Cristiano érdemeit, de akkor az első gólja inkább az Elche sorfalának, semmint az ő zsenialitásának köszönhető és így tovább.. Aztán mégis mindenki el volt ájulva.
#happyshitting

primrose
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 26., csütörtök 1:28

Én nagyon kritikus vagyok Benzemával szemben, de szerintem ez pont nem az a meccs, ahol ki kell őt külön pécézni. Ziccert nem hibázott, helyzetbe sem nagyon került. Oké, ez már megint lehetne az ő hibája, de valahogy egyik poszton sem volt egységes a csapat, a kp-n néha jól tartottuk meg a labdát és volt 1-2 technikás passz, labdaátvétel, de amikor komolyan oda kellett kerülni az Elche kapuja elé, az már nem ment. És nem Benzema miatt, hanem egészen egyszerűen nem is jutott el hozzá a labda. Egy csomószor visszafutott, csakhogy érintkezzen is a lasztival és a kp-n többnyire jól tartotta meg a labdát és többször is jól játszotta meg a társakat. Nem azt mondom, hogy ez így ma elég volt tőle, de semmiképpen sem ő volt a legrosszabb. Persze lehetne ő is CR és lőhetne a semmiből két gólt, de sajnos nincs azon a szinten. Legalábbis mostanság... mert képessége megvan hozzá, de áhh.. nem megyek ebbe újból bele, mert csak magamat is idegesítem a dologgal. Mert SAJNOS JOGOS hogy oly sokan kételkednek benne, idén is nagyon szaggatottan megy a gépezet, a Galata óta megint nem hozott egy jó meccset sem. El lesz adva ha idén nem alkot.
But he is a good boy...

petiamadridista

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 26., csütörtök 1:13

Petiamadridista Benzema tudásának általad történő megítélése szerintem korrekt, ugyanakkor én nem látom ebben a problémát.

Nálunk játszik a világ 2 legdrágább játékosa, nehogymár mástól várjuk hogy megnyerje nekünk a BL-t.

Ez is igaz. Főleg ettől a két játékostól várom én is, hogy a nemzetközi porondon komoly eredményt érjen el a csapat.
És ha Bale megmutatja, miért volt ilyen drága, akkor a két szélső óriási terhet fog levenni Benzemáról, és még Benzemanak is jobban fog menni a játék. De hát nyilván nem ő lesz az első számú sztár. Ez már az évek során bizonyságot nyert. Persze, lehetne nála jobb opció, de jó csapattal így is lehetünk nagyon eredményesek a BLben, de azthiszem ezt már fentebb is pedzegettem.
Na mindegy szerintem már túl van ez tárgyalva :)

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:55

Petiamadridista Benzema tudásának általad történő megítélése szerintem korrekt, ugyanakkor én nem látom ebben a problémát.

Nálunk játszik a világ 2 legdrágább játékosa, nehogymár mástól várjuk hogy megnyerje nekünk a BL-t.

Sunsky
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:43

De viccet félretéve. Volt egy lecsúszott lövés, előfordul... (bár nála egyre gyakrabban, de hagyjuk ezt most), de a végén az mi volt mikor odaemeli a kapus kezébe? És ez sem az első alkalom, hogy ezt teszi. Ne finomkodjon már, bassza be a labdát abba a kapuba és kész. Lassú, töketlen továbbra is, lehet benne bízni, de nem fog változni. Én nem formáltam róla véleményt 2-3 évig, mert vártam, hogy csak lesz valami, csak lesz, de nem. Ahogy a többiek is írják, nem tud szintet lépni. És még itt sokan Ronaldohoz hasonlították, te jó ég, ha csak fele olyan robbanékony lenne, mint a brazil volt... :hmmm:

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:32

A CR helyzet nélkül rúgott kettőt. Ő világsztár, zseni.

igen, pontrúgásból, mivel ő az első számú ember erre a feladatra

azt meg már egy jó ideje lehet tudni, hogy benzema csapat ember, nem pedig olyan aki a semmiből húz egy győztes meccset
de kérdem én, hogy melyik csapatnál láttok ti olyat, ahol két olyan vadállat játszik együtt, mint cr vagy messi? akiknek akkor is megy a szekér ha körülüttök szar mindenki? vagy most az a legnagyobb probléma, hogy nálunk a csatár lett inkább a csapatember, és nem pedig a vadállat?

bebizonyítottátok a megy a meccs topikban, hogy tök mindegy mit csinál a fickó, nektek semmi sem fog tetszeni vele kapcsolatban, mert még mindig ott motoszkál, hogy mi volt eddig

továbbra sem mondom azt, hogy ez így megfelelő tőle, meg nem terelek más csapatokra/játékosokra, de azért az már rohadt nagy túlzás, hogy 5 meccs után temetve van
majd ha év végén is ez lesz a helyzet, akkor bizony lehet jönni az eladom szöveggel, de addig szerintem hagyjuk dolgozni
"Playing 30 minutes at Real Madrid are better than 90 minutes in any other team."

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:26

Nem nulla azért, az erős túlzás. Nagyon jó kis játékos Benzema, de ahogy a csapat többi tagja, ő sem találja még a helyét (jó, kivéve Lopez...) Kár kiszemelni őt és rámászni, majd ha már csak ő egyedül lóg ki a csapatból, akkor lehet vele baszakodni, addig felesleges.
AntiCRclub vezető

petiamadridista

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:22

Nem értek egyet. Itt nem az ő dolga ez. A Lyont vitte a hátán, képes volt rá. Egy ekkora csapatot nem tud a hátán vinni.

Hát de neki az lenne a dolga.. Valahol. Ő egy nagyon jó játékos. Ügyes. Sztárfocista, de ez nem a Lyon.. A Lyont persze, hogy tudta a hátán vinni, mert az egy alacsonyabb szint volt. de a Madridban szintet kell neki is lépnie. Vagy hát kellett volna.
Most.. ezért írtam azt, hogy ő nem fog BL-t nyerni az aktuális csapatának. Ettől persze lehet ő BL győztes, de az nagyrészt biztos, hogy nem rajta fog múlni.
Benzemaval az alapvető probléma az, hogyha a csapat nem játszik jól, akkor ő sem. Mint Özil,vagy Higuaín. Az argentin ezt még ellensúlyozni tudta a kicsik ellen a harcosságával, de a nyomást nem bírta már el a BL-ben.
Benzema is ilyen. Max csinál pár szép kényszerítőt, 1 -2 látványos cselt, és ez mindebben ilyenkor ki is merült...
Ő a csapat első számú csatára. Neki egy olyan meccsen is veszélyt kell(ene)!! jelenteni mint a mai volt. De egyszerűen nem veszélyes. Ilyenkor nem.
Persze, ha megy a szekér akkor ő is veri a gólokat, de ha nem megy akkor csőd.
A világklasszis, szupercsatár arról ismerszik meg, hogyha a többinek nem megy ő akkor is ver egy gólt... Helyzet nélkül. A CR helyzet nélkül rúgott kettőt. Ő világsztár, zseni. Benzema nem az.

Ez annak tükrében, hogy Falcao nem játszott itt soha, nem tudhatjuk biztosan. Írom ezt úgy, hogy üdvözöltem volna az érkeztét a kolumbiainak.

Hát biztosnak semmi nem biztos.. Ez igaz. De hát azért igencsak valószínűbb, hogy jobb lenne mint Benzema :)
Most ha pl CRonaldot berakom az Arsenalba, akkor az a csapat valószínűleg jobb lesz, bár mivel semmi nem biztos, így nem biztos. :D :lol:

Banán

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. szeptember 25., szerda 23:58

És végigjátszotta a meccset, nem tudom, hogy csinálja, de valamit nagyon tud. :lol:

miró
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: miró » 2013. szeptember 25., szerda 23:55

0,megint.szánom azt aki kitalálta hogy egy benzemával induljunk neki a szezonnak.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 25., szerda 23:53

BeriHampeR írta:Benzemához kerül a labda, megcélozza a kaput -> lőőőőőő -> bedobás :shutup:

Nem tud szintet lépni. Ugyan ott van ahol a Lyon nál volt... fejlődés? egy helyben toporog. még mindig fiatal de hát ... na mind1. El kell adni. :agree:
Gondolom neked életedben nem csúszott le egy lövés se... Onnélttól igazat adok, valamiért beragadt az ember.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BeriHampeR
Kedvenc játékosaid: Patrik017
Kedvenc csapatod: Patrik017 Club de Fútbol

HozzászólásSzerző: BeriHampeR » 2013. szeptember 25., szerda 23:28

Benzemához kerül a labda, megcélozza a kaput -> lőőőőőő -> bedobás :shutup:

Nem tud szintet lépni. Ugyan ott van ahol a Lyon nál volt... fejlődés? egy helyben toporog. még mindig fiatal de hát ... na mind1. El kell adni. :agree:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 25., szerda 23:18

Benzemát én klasszis játékosnak tartom. Sztárnak. Ügyes focista.

Egyetértek.
De annyira nem jó, hogy a csapatát egymaga a hátán vigye.

Nem értek egyet. Itt nem az ő dolga ez. A Lyont vitte a hátán, képes volt rá. Egy ekkora csapatot nem tud a hátán vinni.
Kb olyan jó játékos mint Özil.. mondjuk.Higuaínnál egy picivel jobb...

Nem értek egyet, de ez ízlés dolga. :)

én is kedvelem a játékát, de pl.. Falcaotól nagyon nagyon messze van tudásban, (hogy mutassak valaki mást kérdésre is válaszoljak) egyszerűen.. lehetne nála jobb is.

Ez annak tükrében, hogy Falcao nem játszott itt soha, nem tudhatjuk biztosan. Írom ezt úgy, hogy üdvözöltem volna az érkeztét a kolumbiainak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 25., szerda 23:15

Egyetértek petipesszimistával.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 25., szerda 23:13

na akkor most gyorsan lepörgetem
Realista 24:
Benzemát én klasszis játékosnak tartom. Sztárnak. Ügyes focista.
De annyira nem jó, hogy a csapatát egymaga a hátán vigye. Kb olyan jó játékos mint Özil.. mondjuk.Higuaínnál egy picivel jobb...
Aztán: Nem kell őt állandóan védeni, mert a kritizálóknak azért igen nagy részt SAJNOS igazuk van, én is kedvelem a játékát, de pl.. Falcaotól nagyon nagyon messze van tudásban, (hogy mutassak valaki mást kérdésre is válaszoljak) egyszerűen.. lehetne nála jobb is.
Ennyi.

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 25., szerda 0:46

Én attól vagyok pipa hogy ha egy normális csatárunk van a keretben - legyen az akárki - akkor a közönség hogy lehet olyan hülye hogy szarrá fütyüli az önbizalmát?

Abból a szempontból is hülyeség hogy ha sikerülne is összeszednie magát, nem hamar felejti sztem hogy ennyire "szeretik".

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 24., kedd 11:09

weeni írta:Inkább fel kellene fognia annak a csöppeszű közönségnek a stadionban, hogy (bár ilyen szinten olyan helyzetet amibe keveredett illik csukott szemmel is belőni) azért lehet rossz napja mindenkinek. Én sem repdestem az örömtől mikor kihagyta a helyzetet, de egy győztes meccsen ne fütyülgessünk már egy kihagyott helyzetért... inkább biztassuk hogy a következő meccsen is dögöljön meg a pályán, a szó jó értelmében.

Pontosan. Galata ellen MoM volt, pár nappal később pedig már fütyülik ki. Mondjuk meggyőződésem, hogy a többség tapsolt, mikor lejött a pályáról.
Aki pedig valaha aktívan focizott, tudja, hogy bár a helyzetek nagyok voltak, de egyik sem volt egyszerű. Kellett volna némi szerencse is, hogy bemenjenek.
De amit írtál, igaz. Győztes meccs után senki sem érdemel füttyszót, főleg nem a hazai, saját szurkolóitól.
Merci Zizou!

weeni

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. szeptember 24., kedd 10:50

stormcorner írta:Ugy tunik Karimot zavarja,h futyulik egyfolytaban,( nem is csodalom) epp ezert kellene Moratat betenni a kezdobe egy ket hazai meccsen,hadd lassak a ket jatekos kozotti kulonbseget ezek az idiotak... :|

na attól óvjon minket valaki... véletlenül rúgatnak fele 1-2 gólt aztán a sok idióta meg alapkezdőnek akarja meg hogy adjuk el egyből Benzemát... Inkább fel kellene fognia annak a csöppeszű közönségnek a stadionban, hogy (bár ilyen szinten olyan helyzetet amibe keveredett illik csukott szemmel is belőni) azért lehet rossz napja mindenkinek. Én sem repdestem az örömtől mikor kihagyta a helyzetet, de egy győztes meccsen ne fütyülgessünk már egy kihagyott helyzetért... inkább biztassuk hogy a következő meccsen is dögöljön meg a pályán, a szó jó értelmében.

stormcorner
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. szeptember 24., kedd 9:23

Ugy tunik Karimot zavarja,h futyulik egyfolytaban,( nem is csodalom) epp ezert kellene Moratat betenni a kezdobe egy ket hazai meccsen,hadd lassak a ket jatekos kozotti kulonbseget ezek az idiotak... :|

Vissza: “Játékosok”