Nacho - 6

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. február 23., csütörtök 13:55

h3x0r írta: Nacho Fernandez: 5 millió euró
Naching Franklin: 70 millió
Nachiis de flidjt: 85 millió
Nachi: 120 millió + golden boy award
Kiköptem az ebédet baszki. :lol: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 23., csütörtök 13:51

Jim írta: most már nem mennék el a helyében
33 éves múlt...

ha ilyen teljesítményt nyújt, gondolom +1 évet kaphat még jövő nyáron is :hmmm:
sokszor van rajta a karszalag is, ez azért nagy dicsőség, akárhogy is nézzük :salute:
Az 1 ev Real vagy 1 ev Roma (csak hogy olyan csapatot emlitsek, akik regebben vittek volna) kozul nyilvan elobbit valasztana.

De ha kapna mashonnan egy 3 eves ajanlatot, mikozben itt folyamatosan az a hir, hogy egy 100 millios vedot hoznank, mar boven elgondolkodtato.

Nyilvan mar benne van a korban, viszont soha nem volt csapagyasra jaratva a teste, siman kinezem belole, hogy mashol meg 3-4 evet jatszhatna kezdokent.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 23., csütörtök 10:54

h3x0r írta: Nachi: 120 millió + golden boy award
inkabb Navi :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 23., csütörtök 10:33

Nacho Fernandez: 5 millió euró
Naching Franklin: 70 millió
Nachiis de flidjt: 85 millió
Nachi: 120 millió + golden boy award

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 22., szerda 21:01

most már nem mennék el a helyében
33 éves múlt...

ha ilyen teljesítményt nyújt, gondolom +1 évet kaphat még jövő nyáron is :hmmm:
sokszor van rajta a karszalag is, ez azért nagy dicsőség, akárhogy is nézzük :salute:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. február 22., szerda 20:32

Kiváncsi lennèk mi az a personal meg family decision.

Azt eltudom kèpzelni hogy kiakarja magat próbálni külföldön.
Megèrtenèm. Elmenne angliába ès gyorsan worldcalss playernek lenne titulálva. Tudjuk milyen az angol mèdia.

Èn nagyon sajnálnám ha menne. Nagyon nagy kincs.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 22., szerda 20:22

Egy fasza szép angol városban el tudom képzelni

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 22., szerda 19:41

Nacho: “Even if I play every minute, it won't influence my decision. It’s a personal & family decision.” @marca

Al-Nassr? :D Azt csinál amit akar, rászolgált. Innen kéne visszavonulnia pedig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 22., szerda 18:58

Realista24 írta: A masik harom uriember nagyjabol 600 perccel jatszott tobbet nala. Az szerintem sok a statuszon felul, amit emlitesz, figyelembe veve a lerakott teljesitmenyt.

Egyedul Militao az, aki minden percre raszolgalt abbol a 2200+ percbol.
így van
küldjük el Carlonak :kalapos:

Militaot lehet Nacho elé sorolni ebben a szezonban, a többi hátvédet előzi
kérdés Carlonál miért nem? :hmmm:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 22., szerda 14:01

Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy amikor huzamosabban megkapta a kezdot, az emlitett 1-2 honapon kivul soha nem tudott konstans teljesitmenyt nyujtani, fura a faszi. Es most pl nem az ongoljara gondolok, vagy 1-2 ilyen hibara, az benne van, Maldininek vagy Ramosnak is voltak szar meccsei, hanem folyamatos, gyermetegnek tuno hibak sokasagara. Aztan becserelik es letol egy ilyen meccset mint tegnap, te jo eg. Nem ertem.

Epiteni nem lehet ra, de barmikor berakod, bizhatsz benne. Nagy kincs a csavo.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 22., szerda 13:58

Kell valamit kezdeni vele, mert jelenleg nagyon nem pad szint a srác. Militao mellett jelenleg a legjobb védőnk, ráadásul nem kicsit vezér alkat. Salah a haját nem tudta mellette megrazni. A bal szélső poszt idén már telitettnek tűnik, ha azt vesszük, hogy van ott egy Alaba (bár nagy meccseken nem jatszatnam ott) és egy Camavinga (őt sem). A jobb szél viszont katasztrófa, Carvajal tegnap is leverte a lécet, ahogy azt teszi következmények nélkül évek óta. Én akár Rudi helyett is jatszatnam, de eselytelen, hogy a középső tengely megbolygassák.
Alaba is gyenge volt a baloson, de azt tudtuk Nachossal feledtetni. Én jobb szélen játszatnám, balra meg találjunk valami megoldast a BLre, a bajnokság abszolút hidegen hagy már.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 22., szerda 13:57

Ezt értem státusz alatt, nem ő az első számú opció sehol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 13:55

Halfkey írta: 25 meccsen lepett palyara es majdnem 1600 perce van, nem annyira a percekkel van gond szerintem mint inkább a státusz - játszik, de csak mint rotáció, vagy sérülésekkor.
A masik harom uriember nagyjabol 600 perccel jatszott tobbet nala. Az szerintem sok a statuszon felul, amit emlitesz, figyelembe veve a lerakott teljesitmenyt.

Egyedul Militao az, aki minden percre raszolgalt abbol a 2200+ percbol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 22., szerda 13:52

25 meccsen lepett palyara es majdnem 1600 perce van, nem annyira a percekkel van gond szerintem mint inkább a státusz - játszik, de csak mint rotáció, vagy sérülésekkor.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 22., szerda 13:50

Emlekeim szerint az ZZ utolso par honapja volt, amikor atmentunk Juventusba, beton amit letolt ott a ket peremember.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. február 22., szerda 13:41

R. Carlos írta: Azt azért szerintem Nacho is tudja, hogy innen kell visszavonulnia majd. Amúgy nem értettem, hogy lehet padoztatni. Carvajal és Rüdiger is flop mostanság. Edzői hiba kihagyni a kezdőből a legjobb formában lévő védőnket, aki bárhol bevethető.
Amúgyis, fasz tudja már melyik szezon volt, egybefolynak :mrgreen: de volt egy iszonyat jó időszaka Militaoval amikor Ramos és Varane kidőltek, ha jól emlékszem. Ha teljesítményt nézünk, akkoris simán kezdőbe játszotta magát, szóval érthető, hogy nem elégedett.

Jelenleg jobb, mint Carvajal, jobb, mint a baloson bárki, és Rüdigernél is stabilabb, erre alig vannak percei. Jobban meg kellene becsülni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. február 22., szerda 11:15

Realista24 írta:
krisz24 írta: "Nacho: "Real told me that if I want, I can renew. I haven't decided what I'm going to do yet”. 🚨⚪️ #RealMadrid

“I felt very bad at the beginning of the season. I will make a personal decision on my future, it’s about my family too”, told Partidazo." by Fabrizio Romano

Remélem marad azert. Bár teljesen megérteném ha lépne és valahol fix kezdő lenne még 2 évig.
Megertettem volna, ha x eve eligazol, most mar nem. Itt a helye, innen kell visszavonulnia, fuggetlenul attol, hogy fix kedzo e vagy sem. Egy klub kezdoje sem erne annyit, mint az o palyafutasa, es annak tokeletes lezarasa a Real Madridban.
Szerintem.
Nekem ebbol a nyilatkozatbol az jon le, hogy nem azert menne el mashova mert jatszani akar hanem inkább pénzt keresne.

Itt szerintem maradna kevesebbert is mint amit mashol kapna, csak játéklehetőséget akar.

Rudiger helyett barmikor kezdetnem. Alaba helyett is a szélen. Carvajal helyett is nyugodt szívvel az esetek nagy részében.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. február 22., szerda 11:09

Realista24 írta:
krisz24 írta: "Nacho: "Real told me that if I want, I can renew. I haven't decided what I'm going to do yet”. 🚨⚪️ #RealMadrid

“I felt very bad at the beginning of the season. I will make a personal decision on my future, it’s about my family too”, told Partidazo." by Fabrizio Romano

Remélem marad azert. Bár teljesen megérteném ha lépne és valahol fix kezdő lenne még 2 évig.
Megertettem volna, ha x eve eligazol, most mar nem. Itt a helye, innen kell visszavonulnia, fuggetlenul attol, hogy fix kedzo e vagy sem. Egy klub kezdoje sem erne annyit, mint az o palyafutasa, es annak tokeletes lezarasa a Real Madridban.
Szerintem.
Ez igaz teljesen. Nagyon reménykedem és már írtam is korábban, hogy kivételt tennék vele és adnék neki olyan szerződést amiben ő dönt mikor akar visszavonulni és addig él a szerződése. Nem gondolnám, hogy kihasznalná a klubot, plusz utána simán kinézem belőle, hogy edző lesz úgyhogy win-win szitu.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. február 22., szerda 10:40

Mar szerintem se kellene eroltetni. Par eve mikor volt talan a Roma erdeklodese, akkor ertheto lett volna, most mar tenyleg kar lenne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 10:23

krisz24 írta: "Nacho: "Real told me that if I want, I can renew. I haven't decided what I'm going to do yet”. 🚨⚪️ #RealMadrid

“I felt very bad at the beginning of the season. I will make a personal decision on my future, it’s about my family too”, told Partidazo." by Fabrizio Romano

Remélem marad azert. Bár teljesen megérteném ha lépne és valahol fix kezdő lenne még 2 évig.
Megertettem volna, ha x eve eligazol, most mar nem. Itt a helye, innen kell visszavonulnia, fuggetlenul attol, hogy fix kedzo e vagy sem. Egy klub kezdoje sem erne annyit, mint az o palyafutasa, es annak tokeletes lezarasa a Real Madridban.
Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég