Nacho - 6

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 13:36

nem nezem sokba szemely szerint, aki profiként jobban szeret egy klubot, mint magát a futballt....
aztán ha még pluszba meccsek is mennek el rajta, az meg már tényleg kihuzza a gyufat.

meg szerencse, hogy "idoben" észbekapott tegnap carlito, és lekapta, mielőtt öngól/tizi/piroslap kombót tesz le nagy buzgó módra.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 22., hétfő 13:19

ne vicceljetek, évekig top szint volt Nacho
ez eddig nem volt kérdés itt :hmmm:

az megvan, mit játszott 2021 tavaszán Militaoval? top páros voltak akkor :salute:

vagy 2016-2017-ben a bajnokság és BL együttes megnyerésekor?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 22., hétfő 13:15

hehetheoriginal írta: nem tudom, én soha semmit nem láttam benne, az se véletlen, hogy nem igazolt el soha sehova, gyorsan kikerült volna a csapatból és eltűnik a süllyesztőben.
semmiben sem kiemelkedő, ugyanugy, mint vaszkez és kb minden spanyol castillas sajátnevelés társa. gyakorlatilag bármikor bárkivel helyettesíted egy elsőosztályú csapatból, ugyanezt az átlagot lehozza.
én nem tudom ezeket honnan a faszból kukázzuk évtizedek óta, vagy csak spanyolorszagban nincs egy épkézláb top szintű focista....
asensio is sikeres párizsban, meg mindenki aki lelépett saját nevelésként a klub anyaméhének melegéből.... :coffee:
Nem, szerintem annál jobb játékos, hogy ha innen elment volna a süllyesztőbe kerül. Hogy extra nincs benne, ez majdnem igaz, a sebessége pl. végig jobb volt, mint a sokéves átlag, de nem csak ennyit tud, mint pl. egy Bellerin, aki meg de..

Nem top, de nem is kuka nálam. Szerintem ő is pont úgy járni egy alacsonyabb szinten, mint Isco -> sok perc és jó teljesítmények.

A védése, pláne az idei forma védése szerintem sem helyénvaló, de kutyázni viszont meg nem kell.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2024. január 22., hétfő 13:14

Azért ha ugyan azt csinálod, ugyan ott akkor az évek alatt akaratlanul is romlik a motivációs képességed. Hát még a koncentráció, állóképesség, munkamemória.
Elég kevés játékos tudja azt hozni 33-37 évesen mint a legjobb időszakában. Azért ő akkor volt itt amikor Ramos, Pepe, Marcelo, Varane stb. Az idei év nem okés nála..Ami a megítélését most elég negatívan meghatározza.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 13:09

Jo nem is kell tobb, oke, csak akkor ne jojjon senki, hogy megöregedett.
Mégis miben? :lol:
Felszezonokat ult a padon evtizeden at.
Nem ugyanaz a km állás, mint egy szerdaszombatozo kulcsembernel.
Egyszerűen atlagos kepessegu, mint az osszes spanyol es/vagy castillas.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 22., hétfő 12:39

De ideális esetben nem is kell ennél több egy ilyen csere Nacho szerepre. Átlag liga szint, ami fontos lenne hogy tudjon megbízhatóan passzolni, aztán csak elvan ott hátul a sürüjében a legtöbb Laliga csapat ellen, Tchuameni is beugrott egy meccsre, észre sem vetted a különbséget.
Nyilván nagy meccseken és BL-ben azért nem mindegy, de egy Almeira ellen az Almeira védője is pont olyan jó kellene legyen egy Realnak, nem ott van a lényeg.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 11:58

nem tudom, én soha semmit nem láttam benne, az se véletlen, hogy nem igazolt el soha sehova, gyorsan kikerült volna a csapatból és eltűnik a süllyesztőben.
semmiben sem kiemelkedő, ugyanugy, mint vaszkez és kb minden spanyol castillas sajátnevelés társa. gyakorlatilag bármikor bárkivel helyettesíted egy elsőosztályú csapatból, ugyanezt az átlagot lehozza.
én nem tudom ezeket honnan a faszból kukázzuk évtizedek óta, vagy csak spanyolorszagban nincs egy épkézláb top szintű focista....
asensio is sikeres párizsban, meg mindenki aki lelépett saját nevelésként a klub anyaméhének melegéből.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 22., hétfő 11:44

Igazából ez a szezon csak azt mutatja, hogy miért nem volt soha alapkezdő. De hogy egy ilyen játékosnak helye van a keretben, meg hogy bőven RM szint, abban biztos vagyok.

Nem véletlen voltak olyan periódusai, amikor sokat játszott és nem volt rá panasz (16/17-es szezon, 2021 tavasza..) és az sem véletlen, hogy nem voltak olyanjai, amikor mindenki egészséges volt és akkor is ő játszott.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 21., vasárnap 22:57

Jó azért ő is megöregedett már, 34 éves.

Régebben nem lett volna ilyen gond.

Ilyen játékosokkal lehet bajnokságot meg BLt is nyerni, hogy tűrik a padot, de ha gáz van akkor se egy fogalmatlan nímand játszik.

Idén nagy gáz van.

Kétlem hogy sok csapatnál van jobb 4. számú középhátvéd, mint Nacho aki bónuszban szélső hátvéd poszton is ellébecol pár meccset ha kell.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 21., vasárnap 22:52

ELSiete írta: Nem azért gondolkodott a maradason, mert más klubban lehet több percet kapott volna? Nesze, itt vannak a percek. Nem a fizikumaval van baj, vagy hogy lefutjak, hanem egyszeruen sz.r donteseket hoz, fejben kevés az idei évre.
de valószínű
a fix kezdőhöz kevés, én is így látom
meglátjuk mi lesz a nyáron :hmmm:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 21., vasárnap 22:40

Jim írta: hozzátenném, mint az egyik legnagyobb Nacho fan
hogy többet játszik ebben a szezonban,mint bárki is gondolta az elején
ez már lehet sok neki, de a 4. kh posztra még mindig ő lenne a legjobb választás :hmmm:
Nem azért gondolkodott a maradason, mert más klubban lehet több percet kapott volna? Nesze, itt vannak a percek. Nem a fizikumaval van baj, vagy hogy lefutjak, hanem egyszeruen sz.r donteseket hoz, fejben kevés az idei évre.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2024. január 21., vasárnap 18:31

Idén nagyon nem megy neki. Pedig igazi Jolly Joker volt ezidáig.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 21., vasárnap 17:57

Nachonak az a baja kezdő, 1-2 meccsre mindig jó volt, lehet el is fáradt, nagyon egy kezdő van nyomtatva folyton a sérülések miatt

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2024. január 21., vasárnap 17:30

En nem tartom magam nagy szakertonek de nekem nacho jateka tobbe kevesbe tetszett. Mindig lehozott egy elfogadhato szintet, ezaltal voltal nagyon szar es nagyon jo meccsei is.
Lucas pedig szerintem a jobb szelso posztot sokszor hozta le stabilan. Ezert is hasznaljak ott gyakran.

Nacho 34 eves. Lehet ennyi volt benne.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 21., vasárnap 17:29

hozzátenném, mint az egyik legnagyobb Nacho fan
hogy többet játszik ebben a szezonban,mint bárki is gondolta az elején
ez már lehet sok neki, de a 4. kh posztra még mindig ő lenne a legjobb választás :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 21., vasárnap 17:25

hehe menj innen :vivo: :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 21., vasárnap 17:20

Kercsó írta: mi történt vele idén?
:lol: what?

Az embert bárkire kicsereled a mindenkori castilla sajatneveles kozepso vedoi kozul, eszre se veszed.
Lukacs vaszkez ugyanez, eletuk legnagyobb makja, hogy itt lehetnek, es nem valami spanyol masodosztalyban kell egesz eletukben, hetrol hetre a munkahelyukert kuzdeniuk....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. január 21., vasárnap 17:17

mi történt vele idén?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 14., vasárnap 23:40

Jaja, a tag a világ lagnagyobb klubjának a jelenlegi csapatkapitánya, nem szar na :mrgreen:

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Nacho - 6

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2024. január 14., vasárnap 23:21

Már akkor beleszerettem mikor mourinho elkezdte játszatni. Van ám munka bőven a karrierjében. Szerényen megdolgozott a helyéért. :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég