Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 9., szombat 15:49

Ez nem hozzáértés kérdése, látás kell hozzá, és hogy ne legyél elfogult. Nem lövésre kapta a labdát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 9., szombat 15:35

wxyz írta:
Realista24 írta:
https://www.youtube.com/watch?v=jWrrHh6vBpc
Mögé adta? Na ne már. Maximum nem elé. Szarul vette át, elpattan tőle másfél méterre a labda, ebből adódik a gond, nem a passzból.
Én aztán nem akarom védeni, nem is érdemli meg, a probléma vele kapcsolatban jóval nagyobb egy nem belőtt helyzetnél.
De ez a videó pont azt bizonyítja, hogy a kapott passz rossz volt. Nem ütemre jött a labda, maga alá kapta volna, vissza kellett lépnie lekezelni a labdát.
Veled nem foglalkozom, mert nem értesz hozzá.

@Berti, bocs, nem jött át :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. február 9., szombat 15:31

Realista24 írta:
Berti írta: Benzema Bale mögé adta és röviden. Majd ő próbálta a helyzetből kihozni a maximumot, de a védő tökéletesen lépett közbe. :)
https://www.youtube.com/watch?v=jWrrHh6vBpc
Mögé adta? Na ne már. Maximum nem elé. Szarul vette át, elpattan tőle másfél méterre a labda, ebből adódik a gond, nem a passzból.
Bocsi, ha nem jött át az irónia :salute:

Ilyen fasza kis gondolatokba futottam a neten (egy pár innen volt) a napokban.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 9., szombat 15:21

Realista24 írta:
https://www.youtube.com/watch?v=jWrrHh6vBpc
Mögé adta? Na ne már. Maximum nem elé. Szarul vette át, elpattan tőle másfél méterre a labda, ebből adódik a gond, nem a passzból.
Én aztán nem akarom védeni, nem is érdemli meg, a probléma vele kapcsolatban jóval nagyobb egy nem belőtt helyzetnél.
De ez a videó pont azt bizonyítja, hogy a kapott passz rossz volt. Nem ütemre jött a labda, maga alá kapta volna, vissza kellett lépnie lekezelni a labdát.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. február 9., szombat 14:56

Berti írta:
wZoLee7 írta:Még mindig nem értem, hogy maradt ki az a helyzet a barca ellen. Olyan jól felismerte Benzema a helyzetet, gyönyörően oda tette a lövő lábára Balenek, erre így elbénázni. Ezt az embert elkell takarítani, nem kell a psg-nek véletlenül?
Benzema Bale mögé adta és röviden. Majd ő próbálta a helyzetből kihozni a maximumot, de a védő tökéletesen lépett közbe. :)
Ja csak simán bena volt. Malcolm nehezebb szituációt oldott meg...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 9., szombat 14:55

Berti írta:
wZoLee7 írta:Még mindig nem értem, hogy maradt ki az a helyzet a barca ellen. Olyan jól felismerte Benzema a helyzetet, gyönyörően oda tette a lövő lábára Balenek, erre így elbénázni. Ezt az embert elkell takarítani, nem kell a psg-nek véletlenül?
Benzema Bale mögé adta és röviden. Majd ő próbálta a helyzetből kihozni a maximumot, de a védő tökéletesen lépett közbe. :)
https://www.youtube.com/watch?v=jWrrHh6vBpc
Mögé adta? Na ne már. Maximum nem elé. Szarul vette át, elpattan tőle másfél méterre a labda, ebből adódik a gond, nem a passzból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. február 9., szombat 14:48

Benzema Bale mögé adta és röviden. Majd ő próbálta a helyzetből kihozni a maximumot, de a védő tökéletesen lépett közbe. :)
Mikor hozzányúlt a labdához 18-20 méteren volt, a blokkoló védő meg a 11-es és az 5,5-es között.. Volt köztük 10 méter. Ha nem lenne ilyan ügyetlen, szűken átveszi ballal és eltekeri a rövidbe (a védeni igyekvő védő a 11-es ponton volt az átvételnél). Ha ez maximum, amit ebből a helyztből ki tud hozni, lehet menni Kínába focizgatni :)
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 9., szombat 14:42

Ha kihozza a helyzetből a maximumot 2-1rőp várnánk a visszavágót.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. február 9., szombat 14:38

wZoLee7 írta:Még mindig nem értem, hogy maradt ki az a helyzet a barca ellen. Olyan jól felismerte Benzema a helyzetet, gyönyörően oda tette a lövő lábára Balenek, erre így elbénázni. Ezt az embert elkell takarítani, nem kell a psg-nek véletlenül?
Benzema Bale mögé adta és röviden. Majd ő próbálta a helyzetből kihozni a maximumot, de a védő tökéletesen lépett közbe. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 9., szombat 11:09

Még mindig nem értem, hogy maradt ki az a helyzet a barca ellen. Olyan jól felismerte Benzema a helyzetet, gyönyörően oda tette a lövő lábára Balenek, erre így elbénázni. Ezt az embert elkell takarítani, nem kell a psg-nek véletlenül?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 8., péntek 22:42

Babinho írta:1 liter esővízért visszaküldeném angliába, az legalább használ a gyepnek.
lassan itt tartunk
az a kérdés szerintem, mikor engedi el a kezét Perez :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 7., csütörtök 17:44

V. Mester 77 írta:Én meg a Chelseanek Hazard-ért

Az már le van zsírozva, nem kell bolygatni. :coffee: B-)
ZIDANE

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 17:06

Babinho írta:1 liter esővízért visszaküldeném angliába, az legalább használ a gyepnek.

:lol: :lol: :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 7., csütörtök 16:54

1 liter esővízért visszaküldeném angliába, az legalább használ a gyepnek.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 16:47

Én meg a Chelseanek Hazard-ért
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 7., csütörtök 16:37

Thamnek adnám vissza egy Eriksen deal keretében.
ZIDANE

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. február 7., csütörtök 16:04

Nagyon remélem, hogy Perez is belátja, hogy nincs értelme itt tartani. Nem ad bele maxot, évek óta csak lézeng itt, tavaly ki lett rakva, rögtön fel is szívta magát és megmutatta mit tudna ha fejben nem lenne gyenge. Idén nyáron talán még el tudjuk adni jó pénzért, meg kell lépni ami már alaposan megérett. Idáig lehetett védeni az itt tartását, bár már nyáron látszott, hogy ő és a vezérszerep elég távol áll egymástól. Egy 0 km-es brazil gyerek komolyabb vezér mint ő. Aztán ha ollóz 3 gólt a BL döntőben még újratárgyalhatjuk, cserének maradhat :mrgreen:

Chelsea, Tottenham. Velük szerintem lehetne üzletelni, Chelsea úgyis szereti a rutinos, suta világsztárokat. Hazard - Bale csere annyira adná magát :-*
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 7., csütörtök 15:45

Oké oké de mia faszt akart tegnap csinálni? :lol: El nem tudom képzelni :lol: Az egyetlen skillje az embernek a sebességét leszámítva,hogy jó a lövője. Üres a kapu, 20 méter ez meg beakar szlalomozni a kapuba vagy mi ? :lol: Vinicus még oké, 18 éves kis brazil swagyolo, de egy 4szeres bl győztesről beszélünk :lol:

Nem tudom mi ment meg nála de emlékszem amikor kiporoltuk a bayernt az allianzban akkor neuer egyszer kiszaladt a világba és full üres volt a kapu ő meg jó 40 méterről arc nélkül rádurrantotta.

Teljesen elment az agya az embernek a 14es szezon után.

Ez a folyamatos picsogás a bl döntő miatt meg kurva szánalmas.Alapból Madridban nem frankó Zidane-t megkérdőjelezni még ha végül béla meg is mutatta a frankót.Szépen kussolni kéne és élvezni azt a gólt.Életem legszebb gólja,kedvenc emlékem stb... nem kell állandóan belekeverni,hogy nekem mennyire fájt,hogy nem voltam kezdő.

Én sokáig hittem benne, mert a fizikuma(inkább testfelépítése, mert mint kiderült fizikuma az nincs :D ) a képességei meg a spursben megismert csávó sokkal többre volt hivatott mint ez a szomorú szamuráj.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 7., csütörtök 15:21

Bebinnyó, egy nagyfelbontású pluszegy. Szerintem ennél jobban a szép lassan 20 év alatt senkit nem gyűlöltem, volt pár falábú aki kiidegelt, de egyik sem volt edzőbuktató betonkezdő szupersztár...

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 7., csütörtök 15:01

Na ezek után nevetséges, hogy még mindig a BL döntő miatt sír, hogy mi miatt maradt ki...
Ezért pacikám, mert ezt csinálod 3 éve...Örömünnep lesz ha elmész.
Az ügynöke meg világsztározza, és a sajtóban követelnek neki jogokat. Hááhhh.

Neki munkakapcsolata volt Zidaneal, nem voltak barátok. Hát persze, az ő szemszögéből így nézett ki, Zidanenál meg úgy, hogy nem számol olyan emberrel aki nem teszi bele a pluszt a csapatba, csak megjelenik edzésen mert ez a munkája...Ezért nem tud kikérni egy poweradet a büfében csak angolul, mert ilyen profi...Ebbe a csapatba kis híján mindenki beletette a lelkét, ez meg játsza a primadonnát.
Már Ancelotti is ki akarta rúgni, Zidane is eladta volna, egyik sincs itt. Ez meg kocog kötetlen támadóposzton, mint akire már a taktika se vonatkozik, üres kapura meg kapura se rúg, mert 3 méterre vesz át egy sima passzt, majd belerúgja az előtte bójaként álló védőbe...

Takarodjon el az ilyen, ki kiváncsi erre a csapat körül. Bánom is én mennyit kapunk érte.

Hát felbaszott....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég