Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 30., szombat 18:24

Twitteren sok sikert kíván Walcottnak és Ramseynek a kupadöntőn. :roll: :lol:

Spurs fanok is ellene fordultak.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 29., péntek 19:22

Az a baj hogy ha Bale meg a pénz egy mondatban van, akkor ott legalább 90 millióról van szó :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. május 29., péntek 19:01

Csinálok fb-n egy csoportot "donate 3 euros to buy out Bale" néven, kíváncsi vagyok hányan csatlakoznak...aztán meggazdagodok. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 10:10

:fpalm: :fpalm: :fpalm:
Te jó ég...kár hogy nem lehet csak úgy összerántani egy szurkolói fórumot, ahol az ilyeneket is meg lehetne hívni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 27., szerda 9:47

Chris Coleman, a walesi válogatott vezetőedzője: “A Juventus elleni első meccsen kemény kritikák érték Bale-t, de én úgy láttam, hogy remekül helyezkedett, csak bizonyos játékosok nem passzoltak neki. Felhívott a segédedzőm, Osian és rögtön mondtam neki: ‘tudom, mit akarsz mondani, nem adják neki a labdát. Nem Ancelotti hibája volt, ez a pályán lévő játékosokon múlt, és szerintem átsiklottak efelett. A válogatottban ha jó helyzetben van, egész biztos, hogy passzolunk neki, Madridban ezt nem látom. A szezon végére mintha felbomlott volna a csapategység Madridban, és Gareth itta meg a levét”. Forrás: Madridom.hu
:lol: :lol: :lol: ezt nem hiszem el.
lassan tényleg hülyének kell, h érezzük magunkat.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 23., szombat 9:40

Galacticos írta:az idei teljesítménye 60 milliót se ért volna meg úgyhogy tök mindegy mostmár.
a lényeg hogy ne maradjon már a nyakunkon. jobbak vagyunk nélküle. :)
előbb adnák el crt mint őt.
Majd jövő nyárig egy más edzővel, hasonló szar teljesítménnyel is szutyok lesz akkor megint kilehet térni az eladására, addig is csak egy szép álom lesz.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. május 23., szombat 7:58

csudajó kép :lol: :lol:
.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 19., kedd 22:00

az idei teljesítménye 60 milliót se ért volna meg úgyhogy tök mindegy mostmár.
a lényeg hogy ne maradjon már a nyakunkon. jobbak vagyunk nélküle. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 19., kedd 21:58

Realista24 írta:
,hanem aki kifizette a 91et,és aki pályán tartja.
Itt egy kicsit ellentmondasz magadnak, mert szerinted is jó ötlet volt leigazolni, mert te sem ezt vártad tőle, nem?
Gondolom Zidane sem azért copkodta, mert ezt várta, hanem mert azt látta bele, amit sokan, köztük te is.
De a walesi csoda úgy gondolta, hogy mutatja a fukkot mindenkinek.

A pályán tartós résszel már egyetértek teljesen.

Bocs de én sem vettem volna meg 91 ért,akkor is elmondtam,max 60....ha adják jön,ha nem kézfogás,és irány a hazafelé út. Tehát ha én megyek tárgyalni akkor bale nem játszik itt,vagy ha igen,akkor max 60 millért.

Egyébként amit addig ott bemutatott,jogosan hitte zidane is hogy egy basszott nagy basz*állat lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 21:40

,hanem aki kifizette a 91et,és aki pályán tartja.
Itt egy kicsit ellentmondasz magadnak, mert szerinted is jó ötlet volt leigazolni, mert te sem ezt vártad tőle, nem?
Gondolom Zidane sem azért copkodta, mert ezt várta, hanem mert azt látta bele, amit sokan, köztük te is.
De a walesi csoda úgy gondolta, hogy mutatja a fukkot mindenkinek.

A pályán tartós résszel már egyetértek teljesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 19., kedd 21:15

realistahuni írta:
no rotálás, no változás, no fejlődés, no tanulás a hibákból.
No trófea. Bár még lesérülhet. :shifty:
Amúgy Van Nistelrooy sem volt egy technikai zseni, 30 évesen idehoztuk és mégis tudott pluszt adni a csapatnak, mert volt motivációja, tudta hogy milyen mezben játszik, nem mint ez a szőrmajom. Egyik kedvenc csatárom a mai napig a holland.

RVN totálisan más stílusú,feladatú volt,össze sem lehet hasonlítani őket.....de továbbra is tartom,ha tetszik sokaknak ha nem,nem bale itt a hunyó,hanem aki kifizette a 91et,és aki pályán tartja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 19., kedd 12:56

Azért RvN nem volt technikai analfabéta. Bár az idő sok dolgot megszépít, de voltak remek megoldásai bőven.
Ha Bale csak fele olyan hatékony lenne,befognám a pofám.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 12:26

realistahuni írta:
no rotálás, no változás, no fejlődés, no tanulás a hibákból.
No trófea. Bár még lesérülhet. :shifty:
Amúgy Van Nistelrooy sem volt egy technikai zseni, 30 évesen idehoztuk és mégis tudott pluszt adni a csapatnak, mert volt motivációja, tudta hogy milyen mezben játszik, nem mint ez a szőrmajom. Egyik kedvenc csatárom a mai napig a holland.
Azért RvN nem volt technikai analfabéta. Bár az idő sok dolgot megszépít, de voltak remek megoldásai bőven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 19., kedd 11:44

no rotálás, no változás, no fejlődés, no tanulás a hibákból.
No trófea. Bár még lesérülhet. :shifty:
Amúgy Van Nistelrooy sem volt egy technikai zseni, 30 évesen idehoztuk és mégis tudott pluszt adni a csapatnak, mert volt motivációja, tudta hogy milyen mezben játszik, nem mint ez a szőrmajom. Egyik kedvenc csatárom a mai napig a holland.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 19., kedd 9:16

Egyre jobban elkeseredek a vele kapcsolatos hírektől... pedig még el sem kezdődött a nyár..

A maradása nagyjából számomra azt jelenti, hogy bbc lesz orrvérzésig jövőre, amíg egészséges, addig kezdő. no rotálás, no változás, no fejlődés, no tanulás a hibákból... Ez már nem csak Bale hibája, de ő úgymond számomra a szimbóluma ennek.. Mert így továbbra is két ember mínusz lesz védekezésben, támadásban pedig egy. Nem lesz sokkal több rotálás sem, mert nem lesz rá lehetőség, max a védelemben, tavaszra ugyanúgy ki lesz facsarva mindenki. Nem lesz új impulzus, nem lesz normális keretépítés, ami miatt azt tudnám mondani, hogy jobb szezon lesz, mint az idei.
Ha jövőre is marad az idei foshalmaz, akkor inkább menjen az olasz, pedig a maradása mellett állok ki alapból.

Talán, ha megembereli és összeszedi magát, elkezd normálisan visszazárni, ha azt kell. Gólokat, gólpasszokat szerezni, leadni az arcából.. És tényleg meghalni a csapatért, nem egy elkényeztetett balerina módjára viselkedni, aki semmit nem tesz hozzá a játékhoz. Nem tudom ebben mennyire lehet bízni..

cáfoljanak rám
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: shoota » 2015. május 17., vasárnap 20:58

Toti írta:meccs vegen lattatok 2x milyet onzozott?
Amikor meccs elején belőttem a streamet, akkor is pont egy olyan jelenet volt, hogy Bale vezeti a labdát, beviszi 3 védő közé, kettőn túlmegy majd a harmadikba BELEVEZETI és utána sétál vissza :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 17., vasárnap 20:56

meccs vegen lattatok 2x milyet onzozott? de meg igy sem jott ossze a gol ennek a hulyenek. na jovoheten remelem bucsumeccse lesz a bernabeuban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 17., vasárnap 12:03

Mike írta:
Carlo: "idén ugyan azoktól a problémáktól szenvedett, mint az egész csapat"
na az öreg megmondta a tutit

Bale és a csapat is azért szenvedett mer egy szar :mrgreen: :lol:
A leggyengébb láncszem meghatározta a csapatot. Egyetértek Carloval. Szar helyzet kihasználás, dekoncentráltság, gyenge hozzáállás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 8:20

R.M.C.F írta:én meg égek miatta,ezt nem is ragozom. Nem szeretek tévedni,főleg nem 5 évente 1x,az elég szar arány,így eléggé ki vagyok rá......
Az nem lehet, hogy az az 1-1,5 éve csak fellángolás volt?
Mert jó, hogy jó volt balhátvéd ként, de tényleg kb 1,5 évig volt kiemelkedő. Akkor is inkább a fontos góljai miatt. Mert annak ellenére, hogy Ő volt a sztár a Spursben, ott is fél órákra, fél időkre rendre el tűnt, csak aztán semmiből jött a gól. Ezért sem támogattam a leigazolását, mert Özillel is ugyanez volt a probléma.
Lényeg a lényeg, hogy szerintem nem csak a hozzá állása miatt lett ennyire gyenge az ember.
Nem lepődnék meg, hogy ha majd visszatér Angliába, hogy ott sem lesz már akkora császár.
De ahogy írtam már, én bele törődtem, hogy jövőre is itt lesz, max pozitívan csalódok. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 16., szombat 22:36

Bale egy nagy csalódás mindenkinek,maga az egyén kvalitása ha nem is szimpatikus(tehát nem egy triblis,rátekeredem,kötényezem a semmiért)hanem egy gólbaxó,egy erőszakos eldöntő alak,de nálunk ez nem hogy nem jött ki,hanem szó szerint leégetett minket.....a hozzáállása 0.....én meg égek miatta,ezt nem is ragozom. Nem szeretek tévedni,főleg nem 5 évente 1x,az elég szar arány,így eléggé ki vagyok rá......
Azért ha valakinek nem megy a játék,akkor megtanulhatta ,hogy akkor legalább hajtani kell,hogy ezzel kompenzálj.....ez itt a probléma. Mert ez arra sem méltóztatik....nem akarok feszültséget szítani,mert leírtam már,nem ő tehet erről,hanem az/azok akiik ezt engedik neki........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég