Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 16., szombat 21:03

Sterlingben benne van, hogy hasonlóan végezné, mint Bale

Jamesről majd írok a topicjába

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 16., szombat 20:40

James meglátjuk milyen lesz a második szezonjában, ott majd kiderül több minden. Nekem nagyon lassú előre, más játékosoknál a tendencia nem azt mutatja, hogy javítanák a gyorsaságot, robbanékonyságot...általában csak az izomépítés megy, ami nem sül el jól.

Sterlinggel a napokban tárgyaltak a BM vezetői úgy tudom, illetve én őt nem is szeretném itt látni. Lennének vele gondok bőven.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 16., szombat 20:31

Gyengébbnek látom, mint Jamest és Iscot
Jamest kellene megpróbálni fizikálisan javítani. Ha sikerülne valamennyit, akkor hatalmasat fejlődhetne
de erre nem látok esély. Ronaldo, Bale és Benzema is csak rosszabb lett ilyen téren az érkezésük óta

Sterlingben látok amúgy megfelelő potenciált, de ebben a szezonban rossz útra lépett
Meg van egy másik belga Monacoban, Ferreira-Carrasco. Csak róla az jön nekem, hogy őt a lehető legrosszabb mentális tulajdonságok jellemzik

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 16., szombat 19:49

wxyz írta:Nincs a piacon nagyon senki akit hozni lehetne helyette. Reusot mondanám egyedül a kész játékosok közül akiért szerintem érdemes lenne sokat fizetni
Perez helyében, ha eladnám nem is hoznék a helyére senkit. Menjen a helyére James vagy Isco
Ha mondjuk 1-1-be menne a deal, akkor azt mondanám, Hazardot meg lehet próbálni, bármennyire is ellene vagyok a túlzott felmagasztalásának. Reus abszolút, bár vegyítve az orvosi csapattal, nem tudom mennyit látnánk a pályán. Szerkezeti váltással még Pogba lehetne opció, ha hoznánk, akkor előre hoznám. De amúgy igen, más nincs nagyon.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 16., szombat 19:31

Nincs a piacon nagyon senki akit hozni lehetne helyette. Reusot mondanám egyedül a kész játékosok közül akiért szerintem érdemes lenne sokat fizetni
Perez helyében, ha eladnám nem is hoznék a helyére senkit. Menjen a helyére James vagy Isco

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 16., szombat 19:23

Sierra írta:
OutSider írta:legalább kivételesen látszott rajta az akarás is. Sokat azért károgtak hónapokon át, hogy legalább az meglenne benne...
Persze, de nehogy már emiatt ne fikázzuk, mert egy meccsen VÉGRE látszott rajta az akarat. Ha egész szezonban ennyire akart volna akkor...
Én csak azt mondtam, h azon a meccsen nem ő volt a főgonosz.

CR ha ugyanazt hozza pontosan mint BALE a juve visszavágó meccsen akkor sokan azt írták volna, h ő legalább próbálkozott meg helyzetbe tudott kerülni stb...

Na de engem roppant kíváncsivá tesz kit hozunk előre... ha a sorban következő PL legjobbja kell akkor Hazard jön...
Mi tagadás meg is nézném mit tudna nálunk. 1:1-ben mehetne a csere. úgy emlékszem mintha Mou le is nyilatkozta volna tavaly, hogy ő már 1 évvel korábban kérte volna Bale-t. Így nem kizárt, hogy van is valami kis realitásnak egy ilyen elgondolásnak is...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 16., szombat 19:08

OutSider írta:legalább kivételesen látszott rajta az akarás is. Sokat azért károgtak hónapokon át, hogy legalább az meglenne benne...
Persze, de nehogy már emiatt ne fikázzuk, mert egy meccsen VÉGRE látszott rajta az akarat. Ha egész szezonban ennyire akart volna akkor...

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 16., szombat 18:54

Sierra írta:Juventus ellen szerintem neki volt a legtöbb helyzete, ha legalább 1 bemegy abból a sokból, lehet mi lennénk a döntőben.
Bár úgy lett volna.
De legalább annak ellenére, hogy ott is mindent elsutáskodott, (egy szép távoli bomba kivételével) legalább kivételesen látszott rajta az akarás is. Sokat azért károgtak hónapokon át, hogy legalább az meglenne benne... most azon a meccsen megvolt. Még ha sokra nem is mentünk vele.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 16., szombat 18:50

Juventus ellen szerintem neki volt a legtöbb helyzete, ha legalább 1 bemegy abból a sokból, lehet mi lennénk a döntőben.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 16., szombat 18:48

Norbii írta:
OutSider írta: Eredmények mástól sem jöttek a Juve ellen ha jól láttam. De nyugodtan kezdj el személyeskedni. Hisz az a módi. :)
más letett valamit idén az asztalra, más nem rontott ennyi ziccert idén, más pedig passzol és tud passzolni.
Az a baj, hogy szelektíven reagáltok.
A Juve elleni meccséről mondtam valamit. Most pedig a szezonos teljesítményével reagálsz (és más is) miközben leírtam, hogy szerintem is jobb neki máshol. Meg nekünk is jobb ha máshol van. Tehát az eligazolása mellett vagyok az egész szezonos produkciója okán...

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 16., szombat 18:13

OutSider írta: Eredmények mástól sem jöttek a Juve ellen ha jól láttam. De nyugodtan kezdj el személyeskedni. Hisz az a módi. :)
más letett valamit idén az asztalra, más nem rontott ennyi ziccert idén, más pedig passzol és tud passzolni.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 16., szombat 17:45

Azért hibás, mert az ajtó-ablak ziccert is rontja. Egy darab gólt nem lőtt az egyenes kieséses szakaszban, pedig volt rá lehetősége. A nyilatkozataiból meg az jön le, hogy az önkritika nem az erőssége.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 16., szombat 17:37

KAG írta:
De pont a Juve ellen nem Ő volt aki miatt buktunk. De a fórum csalódottsága a kiesés miatt rajta vezették le... ennyi.
Az, nem Ő

Igazad van, valami másik ember fejelte fölé 3 méterről meg lőtte mellé 10 ről :lol:

Szóval most már azért is hibás mert ő helyzetbe került.

Vettem mester. :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 16., szombat 17:34

De pont a Juve ellen nem Ő volt aki miatt buktunk. De a fórum csalódottsága a kiesés miatt rajta vezették le... ennyi.
Az, nem Ő

Igazad van, valami másik ember fejelte fölé 3 méterről meg lőtte mellé 10 ről :lol:
ZIDANE

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 16., szombat 17:31

torjack írta:Próbálkozni a kutya szokott :mrgreen:

Ha rajta múlik, már a Schalkén sem mentünk volna túl. Mehet a picsába. Persze jó pénzért.
Lövésből lesz a gól...

De tény, hogy mehet mert amit a szezonban leadott nagyon kevés.

De pont a Juve ellen nem Ő volt aki miatt buktunk. De a fórum csalódottsága a kiesés miatt rajta vezették le... ennyi.
Egy top 5-nek tartott játékostól azért nem próbálkozások kellenek, hanem eredmények. Nulla az egész ember.
Eredmények mástól sem jöttek a Juve ellen ha jól láttam. De nyugodtan kezdj el személyeskedni. Hisz az a módi. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 16., szombat 17:29

OutSider írta:
A durva anyját neki, hogy Ő legalább próbálkozott a többiek meg még azt sem! :vivo:
Próbálkozott ő egész évben és mindent elbaszott. Egy top 5-nek tartott játékostól azért nem próbálkozások kellenek, hanem eredmények. Nulla az egész ember.

Nem rosszból, de aki egy ilyen szezon után bevédi, ott komoly gondok lehetnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 16., szombat 17:28

Próbálkozni a kutya szokott :mrgreen:

Ha rajta múlik, már a Schalkén sem mentünk volna túl. Mehet a picsába. Persze jó pénzért.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 16., szombat 17:24

Remy írta:
Realista24 írta:Gareth Bale kapta a legtöbb passzt a Juve elleni meccsen, 37-et, Cé 32, Karim 23 (korán lecserélték ugye).
Kevés. Még többet kellett volna passzolni neki, akkor talán 1 próbálkozása beakadt volna. Csapat baszta el. Bale mindent megtett. :salute:

A durva anyját neki, hogy Ő legalább próbálkozott a többiek meg még azt sem! :vivo:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 16., szombat 16:04

Remélem csak megy az etetés, hogy a mu rendes áron vegye meg. Meg kell tisztulnia a csapatnak, Ikertől tiszteletteljes búcsú, ezt a gyökeret meg majd megsiratja a helyi állatkert marketingese. Carlo meg maradjon.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 16., szombat 15:40

Mike írta:
Carlo: "idén ugyan azoktól a problémáktól szenvedett, mint az egész csapat"
na az öreg megmondta a tutit

Bale és a csapat is azért szenvedett mer egy szar :mrgreen: :lol:
Ja, Pereztől és Carlotól. :lol: :mrgreen: Mondjuk, amikor nem játszott, akkor eléggé jól ment a csapatnak, szóval inkább a csapat szenvedett Bale-től. Bale meg a labdától. Csúnya láncreakciót indított el a jelenlétével. :-(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég