Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 31., szombat 20:00

de adott egy gólpasszt, volt 2 nagyszerű sarkazása, 2 jó fejese, nem sokon múlott, hogy ne duplával vagy triplával hozza le ezt a meccset.
De nem hozta le azzal, ezen van a hangsúly.
Engem amúgy nem is feltétlenül az zavar, hogy a végén elkúrta az 1 vs 1-et, hanem meg kell nézni a labdavezetését, és az egész akciót, hogy mennyire flegma volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 31., szombat 19:56

Erre meg asszem Matt írt (ha nem, akkor bocs) egy olyat, hogy akkor tudná kihozni magából a maxot, ha CR szerepét venné át. Igaz, hogy ezt igazából csak hosszú távon lehetne megítélni, de hát a mai nagyon nem azt mutatja, hogy CR nélkül jobban menne neki. Arról nem is beszélve, hogy olyan magasságokba érjen, mint CR.
Én írtam, és én úgy vagyok vele, hogy a mai produkciója nem volt túl jó, de ezt hosszútávon lehetne megítélni. A másik meg, hogy oké kihagyott két ordító ziccert, de adott egy gólpasszt, volt 2 nagyszerű sarkazása, 2 jó fejese, nem sokon múlott, hogy ne duplával vagy triplával hozza le ezt a meccset. Nincs formában, hetek, hónapok óta, és ennek az az oka, hogy nem ott játszik, ahol tud, hanem rá van erőltetve egy poszt, ami nem az övé. Valóban a ziccerek kihasználásában javulnia kell, de az látszik, hogy a fejesén dolgozik, sokkal többet veszélyeztet fejjel, mint tavaly, annyira azért nem kell őt szidni. Kicsit túlzásba esnek sokan, 2 rossz megoldást látnak, és mindenki küldi a halál faszára. DM is szar volt 3 éven keresztül, majd Carlo megtalálta a helyét, és berobbant. Adjunk időt Balenek is.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. január 31., szombat 19:18

Mike írta:
TheBull6 írta:kisfiam, menj el fodrászhoz, legalább akkor már néz ki jól
mondjuk erről egy több tagú női zsűrit kéne megkérdezni, de szerintem rövid hajjal se volt vmi szépfiú :lol:
az tény, de jobb volt mint ezzel a zsírban tocsogó hosszúhajjal :Đ

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 31., szombat 18:24

ziro4vr írta:Amúgy érdekes, az előző pár meccsen mintha változott volna, passzolt sokat, már-már kényszeresen is, illetve magához képest egész jó volt.
Egyébként igen, a mezőnymunkája javult valamennyire, mutatta magát, többet volt játékban, de ma ezek sem voltak meg.
ziro4vr írta:Erre most, hogy át kellett vennie Cé helyét
Erre meg asszem Matt írt (ha nem, akkor bocs) egy olyat, hogy akkor tudná kihozni magából a maxot, ha CR szerepét venné át. Igaz, hogy ezt igazából csak hosszú távon lehetne megítélni, de hát a mai nagyon nem azt mutatja, hogy CR nélkül jobban menne neki. Arról nem is beszélve, hogy olyan magasságokba érjen, mint CR.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 31., szombat 18:23

TheBull6 írta:kisfiam, menj el fodrászhoz, legalább akkor már néz ki jól
mondjuk erről egy több tagú női zsűrit kéne megkérdezni, de szerintem rövid hajjal se volt vmi szépfiú :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. január 31., szombat 18:20

kisfiam, menj el fodrászhoz, legalább akkor már néz ki jól, ha a foci mostanában nem megy, mert az hogy kb másfélhónapja megállás nélkül rossz döntéseket hozol a döntő pillanatokban, a Valencia megvert minket és az egész üldöző banda feljebb jött a seggünkre köszönhetőnek annak is, hogy belevezeted a labdát a kapusba meg a védőbe amikor ketten jönnek odabent üresen, meg ezek a setesuta balos lövések a kapuközelében mostanában, hol van az a Bale aki mutatott egy kicsit tavaly magából? HOL? :( :( :(
na mind1...menj el fodrászhoz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 31., szombat 18:20

miro írta: Olyan problémái vannak a fejében amit rég láttam Real játékostól sajnos.
Özilt meg Higuaint nem láthattad akkor sokat. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 31., szombat 18:18

Most szépen el lehet temetni.
Ha eddig a lejtőn volt,a mai produkciója miatt teljesen szét fog csúszni.
Olyan problémái vannak a fejében amit rég láttam Real játékostól sajnos.
Ma úgy ment föl a pályára,hogy nincs Ronaldo ezért én vagyok a legjobb,és nekem ma gólt kell lőnöm.
Ebből láthattuk hogy mi lett,és Ő is érzi ezt már,lehet hogy a riportokban azt mondogatja hogy nem figyel a kritikákra,de ebből egy óriási erőlködés lesz csak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. január 31., szombat 18:21-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 31., szombat 18:17

Amúgy érdekes, az előző pár meccsen mintha változott volna, passzolt sokat, már-már kényszeresen is, illetve magához képest egész jó volt. Erre most, hogy át kellett vennie Cé helyét, megint megszólalhatott a hang a fejében, hogy te vagy a faszagyerek, mutasd meg. és rögtön vissza is jöttek a balfaszkodásai.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. január 31., szombat 18:14

az a baj, hogy az ilyen ziccereket a 0-0-ás állásnál is kihagyta nem egyszer, ráadásul úgy, hogy mindig volt egy jobb alternatíva
szóval ott már nagy bajok vannak, ha vki 3 meg 4-1-es állásnál is kihagyja az ilyeneket
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

pipesz
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. január 26., hétfő 18:29
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pipesz » 2015. január 31., szombat 18:12

Értem én hogy ez több meccs óta megy, meg nem is akarom védeni, de amilyen hisztit itt levágnak...4-1 es eredménynél...gondolom ezek az emberek mikor ilyen Pavónok szaladgáltak a pályán az öngyilkosság szélén voltak...Meghát azért csak a Real Madrid játékosáról beszélnek úgy mint ahogy csak ilyen Raúl Garcia félékről beszélnek

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 31., szombat 18:10

pipesz írta:az a baj ezeket a sorokat olvasva, hogy nem tudok soha vitatkozni azzal ha valamilyen haverom azt mondja hogy a Real Madridnak vannak a leghálátlanabb, "legrosszabb" szurkolói...Igen Bale gyenge mostanában, de szerintem az már vicc kategória, hogy egyesek tulajdonképpen azért ülnek le meccsett nézni, hogy várják Bale mikor hibázik és ideböffenthessenek valamit a fórumra. Ugyan olyanok itt sokan mint a többek által le "dagadt spanyolozott, elkényeztetetett" Bernabeu közönség többsége...Példát lehetne venni az ultráktól akik bíztatták a kihagyott helyzete után...
holnap már február van, és ebben a szezonban még nem volt jó meccse, olyan amin kiemelkedett volna. Csak botrányosan szar, és szar, leginkább attól függően hogy jött e egy gól vagy gólpassz, vagy nem. Mellé jön hogy önző, hogy betonbiztos helye van, hogy nincs alázat, és hogy stílusidegen.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 31., szombat 18:09

pipesz írta:az a baj ezeket a sorokat olvasva, hogy nem tudok soha vitatkozni azzal ha valamilyen haverom azt mondja hogy a Real Madridnak vannak a leghálátlanabb, "legrosszabb" szurkolói...Igen Bale gyenge mostanában, de szerintem az már vicc kategória, hogy egyesek tulajdonképpen azért ülnek le meccsett nézni, hogy várják Bale mikor hibázik és ideböffenthessenek valamit a fórumra. Ugyan olyanok itt sokan mint a többek által le "dagadt spanyolozott, elkényeztetetett" Bernabeu közönség többsége...Példát lehetne venni az ultráktól akik bíztatták a kihagyott helyzete után...
ugyanerre celoztam en is, a megy a meccs topicban, csak nem fejtettem ki ennyire. :agree:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 31., szombat 18:07

Toti írta:a végén (91. perc ?) mikor jesé elindult és vitte, vitte majd továbbtette 3 ember közt balenek, aki elkezdett befele húzni miközben jesé továbbfutott és lendületből kaphatta volna, helyette megint belebaszta a védőbe.. na szóval akkor csak én hallottam a füttyöt? :hmmm:
Már meccsek óta rengeteg füttyöt kap.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 31., szombat 18:06

Továbbra sem az a baj, hogy mondjuk egyszer kihagyta 100%-os ziccerben, vagy hogy egyszer elviszi James elöl és nem megy be. Hanem az egész folyamat, a tendencia, amibe belekergette saját magát, és az a mentális állapot, ami ezt szüli. És ezt magának köszönheti. Magától is kéne kijönnie belőle, de úgy néz ki külső rásegítés nélkül nem fog menni. Csak érkezne már az a segítség.
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 31., szombat 18:05

a végén (91. perc ?) mikor jesé elindult és vitte, vitte majd továbbtette 3 ember közt balenek, aki elkezdett befele húzni miközben jesé továbbfutott és lendületből kaphatta volna, helyette megint belebaszta a védőbe.. na szóval akkor csak én hallottam a füttyöt? :hmmm:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 31., szombat 18:04

pipesz írta:hogy egyesek tulajdonképpen azért ülnek le meccsett nézni, hogy várják Bale mikor hibázik és ideböffenthessenek valamit a fórumra.
Szerintem mindenki nevében írhatom, hogy senki nem így áll hozzá. Mindenki a csapat javát nézi, pont ezért jön ennyi kritika, mert ez már borzalom, amit lenyom meccsről meccsre. Egy fórumon meg vannak pozitív és negatív hozzászólások is. Nincs ezzel semmi gond, míg el nem durvul a helyzet.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. január 31., szombat 18:01

pipesz írta:az a baj ezeket a sorokat olvasva, hogy nem tudok soha vitatkozni azzal ha valamilyen haverom azt mondja hogy a Real Madridnak vannak a leghálátlanabb, "legrosszabb" szurkolói...Igen Bale gyenge mostanában, de szerintem az már vicc kategória, hogy egyesek tulajdonképpen azért ülnek le meccsett nézni, hogy várják Bale mikor hibázik és ideböffenthessenek valamit a fórumra. Ugyan olyanok itt sokan mint a többek által le "dagadt spanyolozott, elkényeztetetett" Bernabeu közönség többsége...Példát lehetne venni az ultráktól akik bíztatták a kihagyott helyzete után...
Mondasz valamit, de ez most érthető
Nem a mai itt a baj, hanem, hogy már megint nulla volt

Valami nagyon félremehetett nála
Carlo helyében nálam már rég padozna

pipesz
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. január 26., hétfő 18:29
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pipesz » 2015. január 31., szombat 17:59

az a baj ezeket a sorokat olvasva, hogy nem tudok soha vitatkozni azzal ha valamilyen haverom azt mondja hogy a Real Madridnak vannak a leghálátlanabb, "legrosszabb" szurkolói...Igen Bale gyenge mostanában, de szerintem az már vicc kategória, hogy egyesek tulajdonképpen azért ülnek le meccsett nézni, hogy várják Bale mikor hibázik és ideböffenthessenek valamit a fórumra. Ugyan olyanok itt sokan mint a többek által le "dagadt spanyolozott, elkényeztetetett" Bernabeu közönség többsége...Példát lehetne venni az ultráktól akik bíztatták a kihagyott helyzete után...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 31., szombat 17:58

torjack írta:ez nem vadló, hanem szamár. kár érte, remélhetőleg manchesterben magára talál :mrgreen:
ott ne találjon magára :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég