Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 24., kedd 17:07

miro írta:https://www.youtube.com/watch?v=UdeTSpEws1I

De kurva lassú lett... :lol:
És ezt is szépen elkúrta :lol: :lol: Kritikán aluli lett az ember.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Puding » 2015. március 24., kedd 16:57

Faust írta:
palesz77 írta:De ha már az a szitu, Pique 10m-ről odaért, pedig annyival nem volt Bale hátrébbről, és Pique átlósan futott. Pedig őt egy komoly sprinttel azért le lehet futni, ha nem tud testtel elnyomni közben..
Itt is meghúz egy egyszerű lövőcselt és Piqué a parkolóig csúszik. De nem, nem, nem...undorodom ettől az embertől...
Mint itt: https://www.youtube.com/watch?v=E1spIEvSUf0 :lol:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 12:45

A te álláspontod egy másik vélemény felé egyből tagadás,tehát innentől hülyeség leállni veled veszekedni.
Amikor kapod az érveket az arcba, akkor menekülsz, mint mindig, mint sokan mások. Ez az egyszerű.
(aztán most lődd el azt a poént, hogy én moderátor vagyok te meg az ártatlan fórumozó...pleaseeee :lol: )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 24., kedd 12:45

Matt009 írta:Értem amiket leírtok. Igazatok is van. De láttuk Balet mit tud valójában. Ahogy pár évvel ezelőtt megette a csúcson lévő Maicont, ahogy a PL legjobbja lett, a sok meccset eldöntő gólja...
erről van szó, pár évvel ezelőtt.
mielőtt ideigazolt kaká egyedül nyert kis túlzással bl-t a milannak. és itt mit csinált?
nehogy már várjuk meg imádkozzunk, h na majd hátha jövőhéten, hátha majd most, hátha utána jó lesz ismét. alapvető gondjai vannak a labdarúgással itt madridban. neki mennie kell ebből a csapatból mert egyrészt - és ez a legfontosabb - lehúzza a csapatot, de nagyon durván visszaveti a teljesítményét a madridnak, másrészt saját magát is kezdi leépíteni úgy teljesítményben, mint önbizalomban.
Ne mondja nekem senki, hogy ez az ember nem képes emberhez passzolni, vagy ilyen gyatra százalékban képes kihasználni a helyzeteit.
oké, ne mondja akkor senki.
ülj le nézz meg 1 real meccset aztán, tényleg mondanunk sem kell. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 24., kedd 12:44

Matt009 írta:Értem amiket leírtok. Igazatok is van. De láttuk Balet mit tud valójában. Ahogy pár évvel ezelőtt megette a csúcson lévő Maicont,
Az a Maicon mar nem volt a csucson, raadasul serulten is jatszott...nem volt nehez megvernie.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 24., kedd 12:43

Realista24 írta:Nem érted ezt sem, ahogy a Casillasost sem...vannak gondok, de megpróbálok segíteni.
Mit számolgatsz?Nézd már meg a két védőt,lefutotta mindkettőt labdával.
Láthatod, hogy mit számolgattam. Kijött, hogy átlagos a sebessége és ezzel lehagyott két védőt, akik a mai fociban lassúnak minősülnek, ráadásul még szarul is helyezkednek. Saját magad válaszoltad meg.
Elhiszem,sőt látom hogy balfasz,szar,használhatatlan,de azért ezt ne akard megmagyarázni.
Bár a Higuain-os hsz után.. :agree:
Senki nem mondta, hogy nem tud egy-egy védőt megverni, csak az a sebessége, ami hírhedté tette, hogy ő a walesi csodaló vagy vadló, az valahol ottmaradt a múltban. Átlagos a sebessége, aztán jöhet a kézfogós meg röhögős smile. :agree: :lol: :coffee:
Mind1,igazad van,veled vitatkozni viszont többet inkább nem.
A te álláspontod egy másik vélemény felé egyből tagadás,tehát innentől hülyeség leállni veled veszekedni.
Egyszerű egy gondolkodásmód az hogy ami más az tuti hülyeség. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. március 24., kedd 12:42

palesz77 írta:De ha már az a szitu, Pique 10m-ről odaért, pedig annyival nem volt Bale hátrébbről, és Pique átlósan futott. Pedig őt egy komoly sprinttel azért le lehet futni, ha nem tud testtel elnyomni közben..
Itt is meghúz egy egyszerű lövőcselt és Piqué a parkolóig csúszik. De nem, nem, nem...undorodom ettől az embertől...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 12:39

Nem érted ezt sem, ahogy a Casillasost sem...vannak gondok, de megpróbálok segíteni.
Mit számolgatsz?Nézd már meg a két védőt,lefutotta mindkettőt labdával.
Láthatod, hogy mit számolgattam. Kijött, hogy átlagos a sebessége és ezzel lehagyott két védőt, akik a mai fociban lassúnak minősülnek, ráadásul még szarul is helyezkednek. Saját magad válaszoltad meg.
Elhiszem,sőt látom hogy balfasz,szar,használhatatlan,de azért ezt ne akard megmagyarázni.
Bár a Higuain-os hsz után.. :agree:
Senki nem mondta, hogy nem tud egy-egy védőt megverni, csak az a sebessége, ami hírhedté tette, hogy ő a walesi csodaló vagy vadló, az valahol ottmaradt a múltban. Átlagos a sebessége, aztán jöhet a kézfogós meg röhögős smile. :agree: :lol: :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 24., kedd 12:38

miro írta:Te hol láttad hogy én írtam volna a 36km/h-t?
Nem engem kerdeztel, de azert valaszolok. :mrgreen: Az volt a video neve. Egyebkent R24 se mondta, hogy te irtad, hanem azt, hogy elhiszed, ami a videohoz van irva.
Realista24 írta:Jó, akkor számoljunk máshogy, ha már mindent elhiszel, ami a videó alá van írva, mert én nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2015. március 24., kedd 12:40-kor.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 24., kedd 12:32

Realista24 írta:[

Jó, akkor számoljunk máshogy, ha már mindent elhiszel, ami a videó alá van írva, mert én nem.

Megkapja a labdát a középkörtől 2-3 méterre, az mennyire van a közepétől? Nagyjából 9 méter a sugara a körnek.
9+3=12 méter.
Az Almeria pályája 105 méteres, annak a fele 52,5. A 16-ost a 6. másodpercnél éri el, 52,5-16= 36,5 méter.
36,5 + 12 (48,5) métert futott nagyjából 5,5-6 mp alatt, de legyen 5,5, az úgy 30-32 km/óra között van valahol? Ez gyors a mai fociban?

Aztán, ha rosszul matekozok, majd kijavít valaki (gondolom CS0ki :lol: ).
Te hol láttad hogy én írtam volna a 36km/h-t?
Mit számolgatsz?Nézd már meg a két védőt,lefutotta mindkettőt labdával.
Ja,de tudom,jön a másik duma,lassú a védő.

https://www.youtube.com/watch?v=zfcZdPC7PUs
De tessék,itt is lassú volt.
Elhiszem,sőt látom hogy balfasz,szar,használhatatlan,de azért ezt ne akard megmagyarázni.
Bár a Higuain-os hsz után.. :agree:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 12:25

Piqué meg a hosszú lábai :he: :he:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 24., kedd 12:24

miro írta:De honnan veszitek hogy nincs sebessége,meg már nem gyors?
Komolyan kérdezem.
(Mivel amikor nem passzolta be Ronaldonak,akkor Albát futotta le....) :lol: :lol:
Albat akkor azért futotta le, mert Jordi elnézett valamit, és későn kezdett gyorsítani, közben meg Balenek sikerült kibillentenie az egyensúlyából. Azon kívül a meccsen Jordi kb 6-szor előzte meg Balet, szóval azért nála nem gyorsabb a walesi.

De ha már az a szitu, Pique 10m-ről odaért, pedig annyival nem volt Bale hátrébbről, és Pique átlósan futott. Pedig őt egy komoly sprinttel azért le lehet futni, ha nem tud testtel elnyomni közben..

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 24., kedd 12:22

Matt,én is védtem nagyon sokáig,sőt elfogultan,de ez már nem az-az idő.
El kell adni,neki ez itt nem megy.
Amiről te beszélsz,a Tottenham-es évek már nagyon rég voltak.
Egy játékos amikor berobban,akkor könnyebb neki,mert nem ismerik,utána kezd nehéz lenni,mert ki kell találni valami extrát,ami Bale-nek nem megy.
Nem Ő az első játékos aki beég,és nem is az utolsó,de ezt el kell fogadni.
Volt egy jó éve a Tottenham-be,meg egy "jó" itt.
Ez kevés,benne ha lenne több akkor kijönne,és azért mert neki rossz,ne álljunk át kontrára,mert akkor öngyilkos leszek,ha megint védekező Real-t kell néznem..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 12:20

Ez igen,nagy érv,helytálló.
Vagy tudsz futni gyorsan,vagy nem.Nem szerencse kérdése,mint a te válaszod.
Jó, akkor számoljunk máshogy, ha már mindent elhiszel, ami a videó alá van írva, mert én nem.

Megkapja a labdát a középkörtől 2-3 méterre, az mennyire van a közepétől? Nagyjából 9 méter a sugara a körnek.
9+3=12 méter.
Az Almeria pályája 105 méteres, annak a fele 52,5. A 16-ost a 6. másodpercnél éri el, 52,5-16= 36,5 méter.
36,5 + 12 (48,5) métert futott nagyjából 5,5-6 mp alatt, de legyen 5,5, az úgy 30-32 km/óra között van valahol? Ez gyors a mai fociban?

Aztán, ha rosszul matekozok, majd kijavít valaki (gondolom CS0ki :lol: ).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 24., kedd 12:15

Értem amiket leírtok. Igazatok is van. De láttuk Balet mit tud valójában. Ahogy pár évvel ezelőtt megette a csúcson lévő Maicont, ahogy a PL legjobbja lett, a sok meccset eldöntő gólja... Ne mondja nekem senki, hogy ez az ember nem képes emberhez passzolni, vagy ilyen gyatra százalékban képes kihasználni a helyzeteit. A tudás ott van. Csak ki kellene belőle hozni.
Cének semmi gondja nem volt decemberig/januárig.
Cének nincs játéka, mióta ide igazolt, csak a temérdek gólja. Az, hogy nem tud egy cselt megcsinálni, nem új keletű. Már régóta írogatom ezeket a dolgokat még a Mou-s időszak óta. Volt egy kiemelkedő időszaka ősszel, amikor játékban fantasztikus volt, de ha megnézzük az itt töltött időszakát, akkor az az ősz a kiugró, és nem a mostani a kiugróan rossz. Mostanában csak a gólok száma csökkent (ami megjegyzem párhuzamos azzal, hogy kevesebb tizit kapunk, ami megint csak durva CR kritika). CR-nek jól megy? Nem. Neki is jobb lenne egy defenzívebb, kontrára játszó csapat.

Írhatod a kontrát, abba sem él már meg, mert nincs sebessége és nincs meg benne a váratlan. Írhatod, hogy legyen 4-4-2 Kroos, Modric, Isco és Jamesszel és majd elől a két futógép megoldja, de ki az a hülyeállat, aki padra tenné a focit játszó Karimot?
Ha majd lesz James, és képes lesz végigjátszani meccseket, akkor el lehet gondolkodni a 4-4-2-n vele Bale helyett.

Csak van egy komoly probléma. Carlo sosem fogja a BBC-t padra tenni. Ezt ő maga lenyilatkozta, és nem hiszem, hogy James április 5 után még érdemben vissza fog térni. A BBC-vel kell és fogjuk végigtolni a szezon hátralevő részét. Ha már úgyis ez a vége, akkor jobb lenne nem olyan feladat elé állítani őket, ami lehetetlen számukra. Aztán meg az is lehet, hogy ez sem működne. De oly mindegy, mert a mostani szisztéma sem működik. Ha valami nem működik, akkor változtatni kell.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 24., kedd 12:10

Banán írta:Sebessége még lenne, ha fel tudna gyorsulni, de szegényem annyira kiismerhető, hogy a védők előre tudják, hogy merre húz majd, ez a fő baj, nem elég szkilles.
Na ebben már egyetértek.
Nem elég ügyes,teljesen kiismerhető amit csinál,mielőtt betolja a labdát,a védő már arra kezd el indulni,ezért nincs ideje fölgyorsulni sem,mivel Ő nem Messi hogy az első 3 méterben gyors.

szerk. Ezt még kiegészíteném,hogy ez a védő előbb indul téma meg pont elég,mert soha nem arról volt szó hogy 30 km/h-val gyorsabb volt mint a többi,csak nem számítottak rá,betolta és mire a védő ráfordult,elindult már volt előnye,de ez megszűnt az előzők miatt.
Realista24 írta:
Néha Higuaín is rúg nagy gólt :ike:
Ez igen,nagy érv,helytálló.
Vagy tudsz futni gyorsan,vagy nem.Nem szerencse kérdése,mint a te válaszod.

h3x0r,a tiédben is van igazság,főleg a másik védős témával,aki már arra felé kezd tolódni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 24., kedd 12:09

Matt009 írta:Nem kellene megpróbálni olyan meccsszituációkra játszani, olyan mikrokörnyezetet teremteni, amiben a két robotunk jobban megél?
miro írta:De honnan veszitek hogy nincs sebessége,meg már nem gyors?
Komolyan kérdezem.
Az egy dolog, hogy a jatekstilusa nem illik a csapatba es a ligaba, ezert soha nem is fog nalunk kiteljesedni, de attol meg tavaly a sajat "mikrofeladatait", viszonylag jol oldotta meg. Sokszor 1 az 1-be megverte (vagy csak lefutotta) a vedot, bekerult a vedelem moge, ahonnan Benzemat vagy Ronaldot helyzetbe hozta. Nem neztem statokat, de tobb golt is ebbol szereztunk. Jelenleg mi van? (mironak kerdesere a valasz:) Nem csak a Barca vagy az Atleti, hanem a tobbi csapat ellen is sokszor megprobalja a szelen 1 az 1-be megverni a vedojet, de annyival nem gyorsabb, hogy tenyleg meg is tudja verni. A legtobb esetben a vedo kiszoritja, kiharcol egy bedobast vagy megall es visszateszi a labdat, esetleg mire megveri a vedot, addigra ott terem egy masik, aki tisztazni tud. Neha bejon neki, de tavaly ilyen helyzetekbol joval tobbszor jott ki gyoztesen.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 24., kedd 12:08

Nem feltétlen az baj, hogy nem gyors. Inkább az, hogy vonalig megy a labdával és semmit nem kezd vele. Felveszi a szemellenzőt és fut, fut, fut...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 12:06

miro írta:https://www.youtube.com/watch?v=UdeTSpEws1I

De kurva lassú lett... :lol:
Néha Higuaín is rúg nagy gólt :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. március 24., kedd 12:05

Sebessége még lenne, ha fel tudna gyorsulni, de szegényem annyira kiismerhető, hogy a védők előre tudják, hogy merre húz majd, ez a fő baj, nem elég szkilles.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég