Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. március 23., hétfő 13:04

Toti írta:kapja az ívet ez a szégyentelen. remélem nagybritanniáig meg sem áll
le se szarja.
kövi meccsen talál egy gólt, aztán mutatja a fukkot megint hogy mekkora király.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. március 23., hétfő 13:03

Teljesen nyugodtan írom ezt le, és eddig türelmes voltam vele.

Mehetsz amerre látsz barátom, akkor is ha hirtelen 50 gólt rúgsz a szezonban és BL-t nyer a csapat... Eszméletlen mód kilóg innen, és nem csak egy szempont miatt.

A legszomorúbb, hogy rajta csak akkor adunk túl, ha ők akar menni minden áron... hatalmas szakmai bukás az emberünk. Ha meg marad, akkor szenvedhetünk vele, mert tuti kezdő lesz... :vivo:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 23., hétfő 12:55

Lehet csak a fodrásza volt... :lol:

Komolyan, az a 10-ről mellégurított, elvett labdája...vagy az ismételt önzősége mikor nem adta le Cének...nem tudom melyik a rosszabb. Áhh... :'( Mondjuk még a küllős beadást hiányoltam tőle a kapu mögé...
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 23., hétfő 12:52

kapja az ívet ez a szégyentelen. remélem nagybritanniáig meg sem áll

örülök neki, h ott spanyolban is baszogatják már rendesen.
sajnos odaáig jutottunk, h el kell üldözni, de ha így akkor így. ettől a csapattól neki távoznia kell.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. március 23., hétfő 12:30

az már nem szembetűnő ha nem tud passzolni a jobb helyzetben lévő társának, de ez hogy még el is veszi tőle..
édesisten, de idegesítő ez az ember. :/

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. március 23., hétfő 10:16

Én ott kaptam tőle leginkább hülyét, amikor 2-2-ben vitték CR-rel, és volt kb két olyan ütem, amikor betehette volna neki, de csak cipelte, cipelte, és naná, hogy beérték. Nekem továbbra se adja be senki, hogy olyan gyors, mert nagyon-nagyon ritkán látni olyat, hogy valakit simán lefut egy az egyben. Nálam az a gyors...
Gyors volt az emberünk, de nyáron rengeteg izmot pakolt magára. Nem tudom, hogy mindezt ki hagyta neki, de óriási szakmai hiba volt, mert amiben a legjobb volt (vagy tán CSAK amiben JÓ volt), azt így elveszítette, már nem tudja kiugratni magát. Tegnap számos olyan szituáció volt, amikor futtatnia kellett volna magát és bár ügyesen meg is tette, de mindig beérték, vagy mellé keveredtek, amit ha technikás lenne, akkor még mindig megtudna oldani csellel, de mivel sosem volt, az így marad a megszokott "visszahúzom" a labdát, amit már az ellenfelek nagy része ismer már tőle és egyből ki is rakják elé a lábukat, ezzel megszerezve a labdát. Rossz ezt kimondani, de használhatatlan lett az emberünk és nem tudom, hogy ez miben lenne korrigálható, mert izmot nem igen fog veszíteni, visszagyorsulni meg csak úgy nem tud az ember.Egy tavalyi Bale tegnap nagyon hasznos lett volna, számos gólt szerezhettünk volna a közbenjárásával, de sajnos... mondhatni el lett cseszve az egész Bale. :)
But he is a good boy...

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. március 23., hétfő 8:42

Toti írta:kritikán aluli az ember, elfogytak a jelzők.
egyébként talán az első olyan meccs volt a szezonban amikor egy jódarabig komolyan vette, h védekezésben 442 kell és bizony a jobbos az övé és jönnie kell. azzal annyira nem is volt baj, de támadásban borzasztó.

először is, én nagyon örülnék neki, ha nyáron távozna, mert iszonyatosan húzza lefele a csapatot. de,
miből gondoljátok, h el lesz adva? nagyon sokan írjátok, de én nem látok rá lehetőséget. egyrészt 2 év után egy 100 milliós játékost nem hiszem, h el fogunk adni (pláne nem ennyiért, őszintén van aki ennyit fizetne érte? mondjuk én már 50ért passzolnám vígan, csak menjen, mert tényleg óriási hátrány ő a csapatban, tehát a CSAPAT sokkal többet nyer az ő eladásával és keretből kikerülésével, mint a pénzzel, mint klub és költségvetés már nem biztos, de az nem érdekel). perezt ismerve végképp nem fog 2 év után lemondani róla, pláne a tavalyi döntők után, mert abból él a csávó meg az árcédulájából, nem a teljesítményéből. pereznek pedig ez kell, pr van, marketing van, mezek gondolom fogynak, adidas futtatja, higyjétek el, h perez nyugodtan alszik. úgyhogy vélhetőleg rajtunk fog maradni (sajnos), és -1 emberrel indulunk jövőre, de ami mégborzasztóbb, h emiatt változni sem fog semmi a játékban, mivel ő maga sem tud változni.

ui.: a megnőtt arcáról és egójáról ne is beszéljünk.
Ezzel még az a baj (ha nem az egyik legnagyobb), hogyha kiesünk az ATMA ellen, akkor Pérez tuti meneszti Carlo-t (ez a szezon sztem nem feltétlenül az edző hibája, hanem Pérez világsztár mániája miatt is van).

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 23., hétfő 8:00

kritikán aluli az ember, elfogytak a jelzők.
egyébként talán az első olyan meccs volt a szezonban amikor egy jódarabig komolyan vette, h védekezésben 442 kell és bizony a jobbos az övé és jönnie kell. azzal annyira nem is volt baj, de támadásban borzasztó.

először is, én nagyon örülnék neki, ha nyáron távozna, mert iszonyatosan húzza lefele a csapatot. de,
miből gondoljátok, h el lesz adva? nagyon sokan írjátok, de én nem látok rá lehetőséget. egyrészt 2 év után egy 100 milliós játékost nem hiszem, h el fogunk adni (pláne nem ennyiért, őszintén van aki ennyit fizetne érte? mondjuk én már 50ért passzolnám vígan, csak menjen, mert tényleg óriási hátrány ő a csapatban, tehát a CSAPAT sokkal többet nyer az ő eladásával és keretből kikerülésével, mint a pénzzel, mint klub és költségvetés már nem biztos, de az nem érdekel). perezt ismerve végképp nem fog 2 év után lemondani róla, pláne a tavalyi döntők után, mert abból él a csávó meg az árcédulájából, nem a teljesítményéből. pereznek pedig ez kell, pr van, marketing van, mezek gondolom fogynak, adidas futtatja, higyjétek el, h perez nyugodtan alszik. úgyhogy vélhetőleg rajtunk fog maradni (sajnos), és -1 emberrel indulunk jövőre, de ami mégborzasztóbb, h emiatt változni sem fog semmi a játékban, mivel ő maga sem tud változni.

ui.: a megnőtt arcáról és egójáról ne is beszéljünk.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. március 23., hétfő 7:40

Én ott kaptam tőle leginkább hülyét, amikor 2-2-ben vitték CR-rel, és volt kb két olyan ütem, amikor betehette volna neki, de csak cipelte, cipelte, és naná, hogy beérték. Nekem továbbra se adja be senki, hogy olyan gyors, mert nagyon-nagyon ritkán látni olyat, hogy valakit simán lefut egy az egyben. Nálam az a gyors...
én is kiakadtam rajta. ez idén a harmadik ilyen eset minimum. annyira idegesít már ez a pali, hogy elmondani nem tudom. ancelottinak sürgősen kell vele beszélnie (leültetni a padra), mert ez így nem mehet tovább...

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. március 23., hétfő 7:39

Realista24 írta:https://youtu.be/PQ4_BCfuIng
Az is itt van. 3:04
4 perces a videó, és 3:30 körül vált a második félidőre. :lol: :lol: :lol: Takarodjon már innen. :lol: :lol: :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 23., hétfő 0:31

Én ott kaptam tőle leginkább hülyét, amikor 2-2-ben vitték CR-rel, és volt kb két olyan ütem, amikor betehette volna neki, de csak cipelte, cipelte, és naná, hogy beérték. Nekem továbbra se adja be senki, hogy olyan gyors, mert nagyon-nagyon ritkán látni olyat, hogy valakit simán lefut egy az egyben. Nálam az a gyors...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 0:30

HÁT ELVESZI ELŐLE BAZ+
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 0:28

https://youtu.be/PQ4_BCfuIng
Az is itt van. 3:04
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 23., hétfő 0:26

A meccs felvételen majd nézzétek meg Benzemát,hogy néz rá... :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 0:25

https://vine.co/v/OYtVpQL511Y
:agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 23., hétfő 0:06

Az úgy túl könnyű megoldás.
Dzsudzsák - Bale csere + 90 millió? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 0:05

Anyaka írta:Marcelo meg előre menne egyet. 442-ben nem lenne egyszerű tartani azt az oldalt ellenfélként.
Nincs felállásod Bale nélkül? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 23., hétfő 0:04

Marcelo meg előre menne egyet. 442-ben nem lenne egyszerű tartani azt az oldalt ellenfélként.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 23., hétfő 0:03

Realista24 írta:Aha, csak Marci köröket ver rá mindenben.
Marci mehet fel jobb támadóba, úgyis rohadt technikás, 1v1-be jobb mint Bale, lőni is tud.. :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 23., hétfő 0:03

Anyaka írta:Balbekknek lehetne játszatni. Ennél rosszabb úgysem lehet. Csúcsformáját is ott érte el régen.
Nem is értem miért nem próbálják meg. Legalább futhatna fel-le, és senkit sem zavar a pálya szélén.
Lehetne, csak nem itt. Na majd Van Gaal :shifty:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég