Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 21., szombat 11:23

Nálam a legenda titulushoz az elnyert címek mellett jellem és karakter is tartozik. Olyan személy, aki után nem marad rossz szájíz az emberben. A nemre nyomtam. Bár kár érte azt meg kell hagyni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. május 21., szombat 11:18

Akkor a szemedben Ronaldinho nem Barca legenda?
ronaldinhora elfogultsagbol lehet azt mondanam, de miatta kezdtem el a barcanak szurkolni, vele elindultunk valahova es azert neki egyedulallo karaktere is van.
de siman meg lehet ervelni az ellenkezojet is.
eppen ezert mondtam, hogy nehez ezt bekategorizalni.


Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. május 21., szombat 11:08

Mondjuk, ha a brazil Ronaldora Real legendakent tekintunk, akkor Bale plane raszolgalt. Elobbinel nyilvan a jatektudas es a szimpatia jatszik kozre, utobbinal ez a ketto boven elmarad, de a kupak nala vannak meg. De azert a nemre nyomtam :kalapos:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 21., szombat 11:08

Blowfish írta:
'shutterisland írta: engedelmetekkel en is szavaztam egyet.

borzaszto nehez ezeket a jatekosokat bekategorizalni, de nekem azert a legenda az mast jelent.
cr, ramos, modric, iker, raul stb, akik (legalabb) 8-10 jo/kivalo szintu szezont letoltak egy klubban.

bale nalam az a kategoria, aki lehetett volna legenda, ha a 9 evebol az utso 3 nem kuka es nincsenek a golfos poenok meg stadionelhagyasok.

ehhez kepest szamomra meglepo az allas, mert bar meg kicsi a minta, de 75-25 korul tippeltem.
Akkor a szemedben Ronaldinho nem Barca legenda?
Jo, azert Dinho kb egymaga leszopatta a vilagot eveken keresztul, es hol lett volna a vege, ha nem eri utol a szokasos brazil kieges. Ossze sem lehet hasonlitani. Az a csavo megismetelhetetlen a futballban, Bale nem az.

Bale nalam ott bukta ezt a statusz vegleg, amikor kvazi miatta el lett adva a tortenelmunk legjobbja, es ki lett mondva hogy mostantol a walesi az alfa, ra epul a csapat. Az eredmenyt mind tudjuk. Hogy lehetne legenda az az ember, akivel kapcsolatban mindenkinek ketto azaz ketto darab gol jut az eszebe.

Kepessegei megvannak/voltak, fejben egy loszar a pali. A csapat es a focink mindig jobb volt nelkule. Sokat adott amig volt kedve jatszani, de nem emlitheto egy lapon a legendakkal sem itt, sem masutt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2022. május 21., szombat 11:08-kor.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 21., szombat 11:04

Ahhoz hogy valaki legenda legyen, nem elég a legendás eredményeket felmutatni, legendához méltóan is kell viselkedni. Ergo Bale nem Real Madrid legenda.

Ettől függetlenül okozott kellemes pillanatokat bőven, azokat nem szabad elvenni tőle, de a szrt a nyakába is jogosan kapja. Leigazolni mindenképpen megérte, hosszabbítani vele hiba volt. De ha mind a 9 évét mérlegre tesszük, akkor is nyert 4 BL-t (és nyerhet 5t :mrgreen: ) , szóval én nem bánok semmit.

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. május 21., szombat 11:03

'shutterisland írta: engedelmetekkel en is szavaztam egyet.

borzaszto nehez ezeket a jatekosokat bekategorizalni, de nekem azert a legenda az mast jelent.
cr, ramos, modric, iker, raul stb, akik (legalabb) 8-10 jo/kivalo szintu szezont letoltak egy klubban.

bale nalam az a kategoria, aki lehetett volna legenda, ha a 9 evebol az utso 3 nem kuka es nincsenek a golfos poenok meg stadionelhagyasok.

ehhez kepest szamomra meglepo az allas, mert bar meg kicsi a minta, de 75-25 korul tippeltem.
Akkor a szemedben Ronaldinho nem Barca legenda?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. május 21., szombat 10:41

engedelmetekkel en is szavaztam egyet.

borzaszto nehez ezeket a jatekosokat bekategorizalni, de nekem azert a legenda az mast jelent.
cr, ramos, modric, iker, raul stb, akik (legalabb) 8-10 jo/kivalo szintu szezont letoltak egy klubban.

bale nalam az a kategoria, aki lehetett volna legenda, ha a 9 evebol az utso 3 nem kuka es nincsenek a golfos poenok meg stadionelhagyasok.

ehhez kepest szamomra meglepo az allas, mert bar meg kicsi a minta, de 75-25 korul tippeltem.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. május 21., szombat 9:44

Kene egy szavazas hogy Real Madrid legenda-e.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 21., szombat 9:36

Hányszor lépett pályára a bajnokságban? :kalapos:
Viszlát Gareth! Okoztál fantasztikus pillanatokat de jobb lesz most már a Madridnak nélküled. A Barcának lőtt megkerülős és Liverpoolnak ollózott gólod felejthetetlen. De nem vagy igazi profi.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. május 5., csütörtök 9:59

Realista24 írta: De tényleg, minek vele foglalkozni? Mindjárt zárom is a topicjat Remyvel együtt.
Mindkettot csak tamogatni tudom :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 5., csütörtök 7:59

De tényleg, minek vele foglalkozni? Mindjárt zárom is a topicjat Remyvel együtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 5., csütörtök 7:58

És belőle is BL győztes lesz 28-án. :cens: Ötszörös. Eddig nem sajnáltam volna tőle, mert adott is a csapatnak, viszont amit most a bajnoki cím kapcsán leművelt, az minősíthetetlen. Fájt a háta azt mondja. Más akkor is játszik, ha be kell lőni hozzá fájdalomcsillapítóval.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. május 1., vasárnap 14:32

Lehet igazat írt, hogy jól esett volna neki ott lenni ünnepelni, és komoly volt a hátfájás, létezik a karma, remélem elindul hatni felé mostmár. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 1., vasárnap 2:29

Torquemada írta: Nem baj, már vágjuk a centit. Nincs már sok. De ekkora marhát még nem láttam. Nem látja, hogy miből marad ki ? Nem érzi, hogy minek lehetne a részese ? Saját magával tol ki. Lett volna keresnivalója a mai napig.
A Real Madridtól semmi sem lehet nagyobb. Csak Bale arca.
En sem ertem.
Tham es szintet vszleg tudta vna hozni simán. Azzal meg alapkezdo lett volna iden a jobboson.
Elengedte o mar ezt a foxi nevezetu dolgot teljesen.
Egy fasz sajnos. Nincs mit szepiteni
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 30., szombat 23:44

Galacticos írta: De gondolom a bajnoki cim utani premium az jol esik neki.
Pfej de varom hogy hazarddal egyutt elmenjenek. Bale azert kicsit mas, o aktiv reszese volt a bl cimeknek de a belga :lol: szerintem a vilag legnagyobb bukasa.
Míg bale emberileg lett kutyaszar Hazard teljesítményben. Nagyon összevan mosva a kettő szerintem hazardot zavarja ,hogy ennyire kívülálló lett.

Bale meg egy örök talány marad. Ha a füttyszóra rágott be akkor is dedós nagyon amit csinál ha másra ezt akkor sem így kell intézni. Nem is értem az embert ha kiev után ugyanezt a lófasz teljesítményt rakja le mint az elmúlt 4 évben de nem trógerkedik mellé ugyanúgy legendaként vonultatná vissza a bernabeu mint marcelot. De ő fullba nyomta a kretént úgyhogy kit érdekel.

Én csalódni nem csalódtam benne a teljesítmény amit lerakott nekem továbbra is szép emlék az meg már az ő baja lesz,,hogy az egyetlen klubnál ahol elért valamit utálja majd mindenki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 30., szombat 22:09

Érthetetlen mi vezetett idáig, hogy ennyire elfajuljon. Pedig egy tök szimpatikus srác volt az első 2 évében, de főleg az elsőben. Aztán valami félresiklott.

Tényleg mintha már rendesen utálná a klubot meg a szurkolóit is, tényleg csak felveszi a nagy pénzt, néha edzeget és neki ennyit jelent a Real Madrid.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. április 30., szombat 22:00

Kurva nagy csalódás.
Nagyon birtam egész karrierjében, de nemtudom mi lett vele az elmúlt 4-5 évben.
Egyszerűen nem értem...

És az az erzése az embernek vele kapcsolatban hogy amugy utája a klubot és a szurkolokat is.

Nagyon nagy csalódás ez.
Visszanézni a teljesitményére mindig is keserű szájizzel fogok. :(
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. április 30., szombat 21:36

De gondolom a bajnoki cim utani premium az jol esik neki.
Pfej de varom hogy hazarddal egyutt elmenjenek. Bale azert kicsit mas, o aktiv reszese volt a bl cimeknek de a belga :lol: szerintem a vilag legnagyobb bukasa.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. április 30., szombat 21:13

Nem baj, már vágjuk a centit. Nincs már sok. De ekkora marhát még nem láttam. Nem látja, hogy miből marad ki ? Nem érzi, hogy minek lehetne a részese ? Saját magával tol ki. Lett volna keresnivalója a mai napig.
A Real Madridtól semmi sem lehet nagyobb. Csak Bale arca.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 30., szombat 21:08

Gareth Twitter

"CAMPEONES 🏆💪🏼

So disappointed that I’m not able to be part of the celebrations this evening due to a bad back spasm but really proud of the team for winning the title! Enjoy tonight boys!"
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég