Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 20:42

Realista24 írta:Mar volt? Most ertem haza :D
Amugy leszarom, győztünk!
Ne ingerelj, minnyá' beraklak aláírásba.. :lol:

Mostani formájához képest jól játszott, de pár ember így is idejött levezetni a győzelem okozta bosszúságot... :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 20:41

Mar volt? Most ertem haza :D
Amugy leszarom, győztünk!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 20:40

Realista24 írta:Szep volt a szabadrúgás gol, de ennyi erővel meg Beckham is kerettag lehetne :lol:
Ne kezdd te is!!! :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 20:37

Szep volt a szabadrúgás gol, de ennyi erővel meg Beckham is kerettag lehetne :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 20:37

Savant írta: KIZÁRT, hogy 60-70-nél többet adjon érte bárki is, de el kell engedni.
ne
gondold
Nem illik.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Savant » 2015. január 10., szombat 20:26

El
kell
adni.
Egyébként ránkrohad.

Nulla az ember, amit iszonyat módon sajnálok. Ezen a szinten nincs több idő a beilleszkedésre, arra hogy mutasson valamit abból amiért leigazoltuk. Ennyi, viszlát. KIZÁRT, hogy 60-70-nél többet adjon érte bárki is, de el kell engedni. Jön Reus.... ZONGORÁZNI lehet a különbséget........
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. január 10., szombat 20:19

És 10 embernél sem koncentrált jobban. Se hátra, se előre nem volt megfelelő. A gólnál meg bement, ami Benzemának nem. Ennyit a meccséről.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 10., szombat 20:16

gólvonal írta:Hülyeségnek tartom, hogy Benzema jobb mezőnyben, mint Bale. Nem olyan jó Benzema se és Bale se. És, hogy Bale elfelejtett cselezni? Játszi könnyedséggel veri meg a védőit meccsről meccsre.
ez most szarkazmus ugye? :D
Kép

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. január 10., szombat 20:12

tubatibi írta:
gólvonal írta:Hülyeségnek tartom, hogy Benzema jobb mezőnyben, mint Bale. Nem olyan jó Benzema se és Bale se. És, hogy Bale elfelejtett cselezni? Játszi könnyedséggel veri meg a védőit meccsről meccsre.
Tessék? :mrgreen:
Nézd meg az utóbbi tíz meccs Gareth Bale vs-eket. Ha még így is az ellenkezőjét gondolod, akkor vesd össze a Ronaldo vs-ekkel. Ha még így is, akkor ...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. január 10., szombat 20:03

gólvonal írta:Hülyeségnek tartom, hogy Benzema jobb mezőnyben, mint Bale. Nem olyan jó Benzema se és Bale se. És, hogy Bale elfelejtett cselezni? Játszi könnyedséggel veri meg a védőit meccsről meccsre.
Tessék? :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. január 10., szombat 19:57

Hülyeségnek tartom, hogy Benzema jobb mezőnyben, mint Bale. Nem olyan jó Benzema se és Bale se. És, hogy Bale elfelejtett cselezni? Játszi könnyedséggel veri meg a védőit meccsről meccsre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 19:54

numberone1 írta:
Pipita írta: 3) Még egyszer, összehozott ma két varázslatos gólt. Továbbra sem értem hogy miért van ma elővéve.
Mi az, h osszehozott 2 varazslatos golt??? :hmmm:
Ce meglatasa az igen, de egy keresztlabda miatt azert ne emeljuk piedesztara.
pedig szeme volt annak a labdának
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 19:23

Pipita írta: 3) Még egyszer, összehozott ma két varázslatos gólt. Továbbra sem értem hogy miért van ma elővéve.
Mi az, h osszehozott 2 varazslatos golt??? :hmmm:
Ce meglatasa az igen, de egy keresztlabda miatt azert ne emeljuk piedesztara.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. január 10., szombat 19:21

Nyugalom srácok, a mai hibái pont belefértek, mert így sem volt semmi esélye az Espanyolnak. Az meg, hogy ezeket kiheveri-e a nehezebb és fontosabb meccsekre, pusztán Carlón és a stábon múlik. Az elkúrt ziccer meg csak a szokásos, szerintem mindent elmond Ronaldo putázása utána :D

Összességében én meg voltam vele elégedve ma, legalábbis az utóbbi időben mutatott formához viszonyítva. :agree:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 10., szombat 19:20

Nevetséges ezért a szituációért elővenni. Legalábbis, hogy nem passzolt. Miért passzolt volna onnan? Ráadásul 2-0 volt. Nem kell Ronaldonak minden meccsen gólt lőni.
mathers írta:nem érdekel, ha ezeket csinálja egy lezárt meccsen meg sokkal gyengébb csapat ellen. De az a baj egy erősebb csapat ellen is ezt fogja csinálni.
ott csinálta, mégis érdekel, mert azt szűröd le belőle, hogy fontos meccsen is ezt fogja. Szerintem tanult a múltkoriból.
Itt megkapta a labdát, elment két védő mellett, csak a kapus volt. Elcseszte, de Ronaldonak csak úgy tudta volna adni, ha a védőn keresztül megkockáztatja, hogy elmegy, mert az ott volt mellette, területbe meg már necces lett volna...

kiserik írta:Egyedül Ronaldo az, akinek nem kell leadnia, de ő tett is ezért a titulusért (mellesleg sokszor, egyre többször ő is leadja).
Ez meg szerintem hülyeség. Adja le ő is, ha olyan a helyzet. Mikor Jesének nem passzolta le tavaly ziccerben ő is megkapta az ívet, hiába Ronaldo.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. január 10., szombat 19:10

az a gond hogy benzema legalább alkotott valamit mezőnyben, amellett hogy impotens volt gólszerzésben olykor. Bale meg szimplán pontatlan, elfelejtett cselezni. illetve még mindig ott az a szép árcetli. én imádkozok azért hogy elmenjen, mert még a viselkedése se valami oké. mégcsak nem is kér bocsánatot ha elbassza. egy remek helyzetben egy rossz passzért, vagy ha elbaszod a helyzetet mindenki elkezd bocsánatot kérni, vágja a grimaszt. bale meg le se szarta.
1) Amikor Benzema szar volt, akkor mezőnyben bújócskázott, a kapu előtt meg töketlenkedett, legalábbis én így emlékszem.
2) Látszott rajta hogy ideges és még grimaszolt is, bár ezt nem tartom olyan fontosnak.
3) Még egyszer, összehozott ma két varázslatos gólt. Továbbra sem értem hogy miért van ma elővéve.
4) Az a támadó aki 6 méterről ziccerben nem lő, hanem passzol, az nem önzetlen, hanem töketlen. Azt ah elyzetet kegyetlenül be kell verni, nem lepasszolni. Főleg hogy nem is volt üresen a kiskedvenc, aki egyébként sokkal szarabb volt ma, mint a vadló.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 19:07

Most kicsit úgy érzem, hogy a ló egyik oldaláról kiabáltok át egymásnak. :lol:

Leírom a pozitívumokat: gól, hokiasziszt, nem tűnt el a mezőnyben
negatívumok: labdakezelési, vezetési hibák, ziccer

Kivette a részét a győzelemből, de még mindig nem lehetünk vele maximálisan elégedettek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 10., szombat 19:00

az a gond hogy benzema legalább alkotott valamit mezőnyben, amellett hogy impotens volt gólszerzésben olykor. Bale meg szimplán pontatlan, elfelejtett cselezni. illetve még mindig ott az a szép árcetli. én imádkozok azért hogy elmenjen, mert még a viselkedése se valami oké. mégcsak nem is kér bocsánatot ha elbassza. egy remek helyzetben egy rossz passzért, vagy ha elbaszod a helyzetet mindenki elkezd bocsánatot kérni, vágja a grimaszt. bale meg le se szarta.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 18:49

mathers írta:Ne értsétek félre. Örülök, hogy nyertünk. Meg minden. Meg nem érdekel, ha ezeket csinálja egy lezárt meccsen meg sokkal gyengébb csapat ellen. De az a baj egy erősebb csapat ellen is ezt fogja csinálni. És ezeken meccs mehet majd el. Remélem nem lesz ilyen. De ha mégis akkor majd elég sokan idegesek lesznek rá ez miatt, mint a valencia ellen. Ez a probléma vele.
Akkor majd meg is kapja a magáét, jogosan és a megfelelő stílusban. Na én be is fejezem itt asszem, régi Karim topik fílingem van. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 10., szombat 18:47

Hát barátom újra megmutattad, hogy mennyire nulla vagy idén. A gólod szép volt, de az rögzített helyzetből volt, abból nem volt gondod sosem.

Lehet, ha mutattok egy statisztikát, akkor más lesz az eredmény, de én úgy láttam, hogy ismét sok labdát vesztett. Az a helyzet pedig a végén, ahol ISMÉT önző **** volt, hát az hihetetlen. 1 hete csinálta meg, és most megint.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég