Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. február 3., hétfő 15:42

Nem neveznem sehová.
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 3., hétfő 15:17

a leggyűlöltebb játékosként fogja elhagyni a csapatot, ha így fogja kitölteni a maradék szerződését. jogosan.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 3., hétfő 15:03

Gareth Bale's agent, Jonathan Barnett: "Gareth believes there's still a future at Real Madrid. His family are very happy and settled and he has a lovely lifestyle, so he can pick and choose where he wants to play."
-
Jonathan Barnett: "I've been told he's still a big part of Real Madrid. The only people who know what's going on are Zinédine Zidane, Gareth and probably the president of Real Madrid and they are all very happy with the situation."
-
Jonathan Barnett: "He doesn't read the criticism. A lot of bad journalism takes place in Madrid, they're very biased. MARCA and AS? Most of their stories are made up. As he doesn't do press and doesn't give a lot of interviews he's become a target for them. It's disgusting."
Újabb gyöngyszem tunyacsáptól.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. január 25., szombat 14:16

dzsi91 írta: Pluszegy. Nem is ertem,hogy lehet ennyit idegeskedni rajta.
mert miatta nincs értelmes igazolás a jobbszélre :vivo:

+ így hogy Asensio sérült, Bale meg nem akar játszani, Brahimot Zizu nem játszatja
csak a a fiatal brazilok vannak a jobbosra meg LV :lol:
még a Sevillába is kevés lenne ez a felhozatal

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 25., szombat 14:00

füst írta: Engem nem izgat, azt csinál már amit akar. Kivette a részét a sikereinkből, szóval nem bánom hogy így alakult a végefelé a dolog. Megérte.
Pluszegy. Nem is ertem,hogy lehet ennyit idegeskedni rajta.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 25., szombat 13:09

sander írta:
R. Carlos írta:

A future CR az Mbappé. Ezt mindenki látja. Nem kis pénz és nem is lesz egyszerű megszerezni. Bale olyan messze van tőle és volt is mint Makó...
Azert ez mar nagyon tulzas. Aki latta jatszani a Spursbe az sztem nagyon is jol tudja hogy lehetett volna siman a kovetkezo CR. Azt hogy ezt elb@szta azt koszonheti sajat maganak. Mbappénál meg kicsit azt erzem hogy kezd átesni a ló tuloldalara. Ott majd csak a PSG fog jol jarni. Vettek egy fiatal tehetseget, ugy hogy az ara meg megy feljebb, es valoszinuleg dragabban is sikerul majd eladniuk, mikozben azert sportszakmailag sem bukas, es azert sztem amikor megvettek akkor szinte nulla riziko volt benne.
Lehetett volna... Annyi mindenkiben meg van ez, majd elkényelmesedik, amikor felér a csúcsra. Aztán 1-2 év után eltűnik. Azt azért meg kell érteni, hogy CR és Messi típusú futballisták ritkák mint a fehér holló, az utóbbi időben senki se közelítette meg őket. Mbappé sem, de lehet lesz benne valami olyasmi, ami 5-6 évig a csúcson tarthatja. A foci megújul, a támadóknak is újulnia kell ezzel, aki nem bírja ezt az ütemet, illetve aki elkényelmesedik, megy a a süllyesztőbe. Bale szép dolgokat csinált, de messze elmaradt CR-től, úgy ahogy említettem. Nem hiába nem tudjuk elpasszolni már lassan 20 millió euróért sem...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 25., szombat 11:25

Engem nem izgat, azt csinál már amit akar. Kivette a részét a sikereinkből, szóval nem bánom hogy így alakult a végefelé a dolog. Megérte.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 25., szombat 10:15

Szerintem Baleből egy kevés technika és rengeteg alázat hiányzott ahhoz, hogy CR szintjét megközelíthesse.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sander » 2020. január 25., szombat 9:50

R. Carlos írta:
M@dridista@ írta: Nem őt sajnálom hanem magunkat, hogy nem kaptunk egy future CR-t :D Balet az évi néhány tíz millió eurós keresetével azért had ne sajnáljam... :)
A future CR az Mbappé. Ezt mindenki látja. Nem kis pénz és nem is lesz egyszerű megszerezni. Bale olyan messze van tőle és volt is mint Makó...
Azert ez mar nagyon tulzas. Aki latta jatszani a Spursbe az sztem nagyon is jol tudja hogy lehetett volna siman a kovetkezo CR. Azt hogy ezt elb@szta azt koszonheti sajat maganak. Mbappénál meg kicsit azt erzem hogy kezd átesni a ló tuloldalara. Ott majd csak a PSG fog jol jarni. Vettek egy fiatal tehetseget, ugy hogy az ara meg megy feljebb, es valoszinuleg dragabban is sikerul majd eladniuk, mikozben azert sportszakmailag sem bukas, es azert sztem amikor megvettek akkor szinte nulla riziko volt benne.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 25., szombat 8:22

M@dridista@ írta: Nem őt sajnálom hanem magunkat, hogy nem kaptunk egy future CR-t :D Balet az évi néhány tíz millió eurós keresetével azért had ne sajnáljam... :)
A future CR az Mbappé. Ezt mindenki látja. Nem kis pénz és nem is lesz egyszerű megszerezni. Bale olyan messze van tőle és volt is mint Makó...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. január 25., szombat 6:02

Kerlon írta: Mit lehrt ezen a tiszteletlen senkihazin sajnalni? Megkapott bizalmat, sikert, sztar gazsit, kivetelezest, aztan 2 eve mit csinal? Mit kepzel magarol? Nulla tiszteletet mutata a csapat ea a tarsak fel. Ez a szerencsetlen ugynok meg hajtja a baromsagait, amik mar kozel sem tukrozik a valosagot. Szegeny Gareth. Pff
Nem őt sajnálom hanem magunkat, hogy nem kaptunk egy future CR-t :D Balet az évi néhány tíz millió eurós keresetével azért had ne sajnáljam... :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 24., péntek 21:20

Mit lehrt ezen a tiszteletlen senkihazin sajnalni? Megkapott bizalmat, sikert, sztar gazsit, kivetelezest, aztan 2 eve mit csinal? Mit kepzel magarol? Nulla tiszteletet mutata a csapat ea a tarsak fel. Ez a szerencsetlen ugynok meg hajtja a baromsagait, amik mar kozel sem tukrozik a valosagot. Szegeny Gareth. Pff
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 24., péntek 20:59

M@dridista@ írta: Engedjétek el a témát, idegeskedni is felesleges rajta.
Én sajnálom... tényleg a következő CR-t láttam benne még ha kicsit lebutítva is.
Rmcf is that you?

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. január 24., péntek 20:48

M@dridista@ írta: Én sajnálom... tényleg a következő CR-t láttam benne még ha kicsit lebutítva is.
Sokat itókázhattál. :D

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. január 24., péntek 18:29

Engedjétek el a témát, idegeskedni is felesleges rajta.
Én sajnálom... tényleg a következő CR-t láttam benne még ha kicsit lebutítva is.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toky » 2020. január 24., péntek 18:24

Aki azt mondja, hogy bontsuk fel a szerződését egyoldalúan, az remélem tudja, hogy akkor minimum(!) a hátralévő fizetését is azonnal, egy összegben kell letennünk az asztalra. És nyilván a klubnak sem mindegy ekkora összegnél, hogy azonnal, egy összegben kell fizetnie, vagy szétosztva. Arról nem beszélve, hogy ha ezt tennénk, még ő járna jól, mert akkor mástól kapna aláírási és lötyögési pénzt.
A közös megegyezés is úgy nézne ki, hogy követelné a teljes hátralevő fizetését, akkor meg ugyanott vagyunk. Nem hiszem, hogy bárki fizetne neki ingyenügynökként is annyit, hogy megérje itthagynia minket.
Tömören, szerintem bele kell törődnünk, hogy igen is viszi a klub pénzét, amíg él a szerződése.

A másik opció, ha szerződésszegést követ el. Mindkét félnek vannak kötelezettségei a szerződésben, de higyjétek el, hogy Bale odafigyel rá, hogy ne lehessen belekötni az ő kötelezettségeibe. És azt nem lehet beleírni egy szerződésbe, hogy játsszon lelkesen, és hajtsa ki a belét a pályán. Ugyanakkor a klubnak is vannak kötelezettségei felé, nem is kevés. Ezért nem lehet letenni a Castillaba, vagy kizárni az edzőközpontból. Az jó kérdés, hogy a nevezett keretbe közelező-e berakni? Vagy ki lehet-e tenni a 25-ös keretből? :hmmm:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 24., péntek 16:28

Tulertekeny ultrapiszi libsi, hagyjad.


:mrgreen: :mrgreen:

Szimplan csak szerzodesbontas, aztan mehet, amerre lat. Mindazonaltal nem ismerjuk a szerzodes reszleteir, lehet hogy van valami zaradek es pont erre jatszik az ugynoke. Belabol nem nezem ki, o szimplan csak szarik az egeszre.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. január 24., péntek 16:26

Pipita írta: Igazad van. Remélem a jó madridi ultrák vacsővel eltörik a lánya lábát, mert mi vagyunk az úriemberek klubja.

Jézusom gecc.
Nem tudom hol olvastad hogy valaki azt szeretné hogy eltörjék a lánya lábát. Egyáltalán tetlegességről se volt szó. Ha ennyit sikerült leszürni akkor gratula. Jézusom!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 24., péntek 15:52

Pipita írta: Igazad van. Remélem a jó madridi ultrák vacsővel eltörik a lánya lábát, mert mi vagyunk az úriemberek klubja.

Jézusom gecc.
A 20-30 évvel ezelőtti Sur lehet azért nem hagyta volna ennyiben a dolgot, de azok más idők voltak.
Ma már ki sem tudják rámolni Bélát mert nem tudni mennyivel lépik meg a lefújjás előtt. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. január 24., péntek 15:01

Igazad van. Remélem a jó madridi ultrák vacsővel eltörik a lánya lábát, mert mi vagyunk az úriemberek klubja.

Jézusom gecc.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég