Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. január 31., szombat 23:26

reus ne érkezzen helyette, mert többet sérült, mint játszik.

lucas kéne a psg-ből. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 31., szombat 23:21

Szerintem is túlreagáljátok a mait. Oké, egyszer elvette James elől a labdát, nem értették meg egymást, meg kihagyta a másik ziccert, van ilyen lesz is. Jó szar volt, de ma legalább ment és csinálta. Fejben vannak bajok, szerintem már ő maga sem tudja mit csináljon, mikor lőjön, mikor passzoljon. Múlt héten is ugyanez volt, hogy amikor lőhetett volna, tovább tette, amikor nem kellett volna, akkor lőtt. Ráadásul ez a mai még tuti rátett egy lapáttal. El kell beszélgetni vele, hogy nyugodjon le, tegyen mindent félre és törődjön a saját játékával. Csak sokan azt hiszik, hogy ezt olyan egyszerű elérni, ha valaki nem az a típus.

Én megértem azokat is akik és amiért szidják, meg a másik oldalt is végülis.

De ettől függetlenül én sem fogok sírni, ha elmegy nyáron és egy Reus érkezik helyette. :)

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. január 31., szombat 23:08

ez elegge jol sikeredett :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 31., szombat 23:02

Szerintem a BL-es teljesítményétől függ a jövője. Ha ott virít valamit, akkor marad.
Nem illik.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. január 31., szombat 22:56

Szerintem egyertelmu, hogy nyaron lep innen. Nem veletlen jonnek a Manchesteres hirek. Es szerintem Bale is tudhat valamit, es ez miatt szarik bele az egeszbe. Carlo sem hulye, nemfogja azt nyilatkozni, hogy Bale szar. Pedig tudja, hogy nemillik a koncepcioba, de ha nyilvanosan kijelentene ezt, vagy tul feltunoen mellozne a walesit, akkor eselyunk nem lenne nagy penzt kaszalni belole a nyaron. Szerintem ez is az oka a sorozatos Bale védésnek Carlo reszerol.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 31., szombat 22:56

hala real írta:akik most annyira szidjak (jogosan, de tulsagosan), azok remelem ugyanigy latogatjak majd a topicjat, amikor topon lesz.
mert azt ugye tudja mindenki, hogy ennel sokkal tobbet tud?! :)
o a real madrid jatekosa, ti, mi pedig a real madrid szurkoloi vagyunk. ha neki szarul megy, az a csapatnak se jo, nekunk se jo. abban kene bizakodni, hogy visszanyeri a formajat, nem pedig utalkozni, szart dobalni...a sajat csapatunk jatekosarol beszeltek...meg egyszer mondom, a kritika jogos, de nagyon sokan oriasi tulzasba esnek...mintha nem is a sajat csapatanak a jatekosarol beszelnenek...

Hagyj kritizáljuk már azt a játékost, akinek nagy lett az arca, mellé nulla teljesítményt nyújt. Ezek a túlzások. What kind of "túlzások"? Az hogy elveszi a labdát más elől, vagy nem passzol és BE SE LÖVI, nem játszik jól hónapok óta... ez sztem nem túlzás. Most az hogy ad néha napján gólpasszt, húha. Ő egy 90 milláért vett (elvileg) sztárjátékos. Ilyenek alap dolgok lennének. Egy újabb példa arra, hogy PL-ből jött játékos nem jó spanyolba. Ott úja jó lesz.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 31., szombat 22:56

Egy vasgolyós hszen kívül szerintem normális hangnemben zajlik itt az eszmecsere. Amúgy szerintem Carlo elbeszélgetett vele kb 3 meccsel ezelőtt, aminek átmenetileg lett is némi eredménye, most lehet megint egy kis emlékeztetőt ad majd neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ziro4vr 2015. január 31., szombat 22:56-kor.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 31., szombat 22:54

Nekem inkabb a focihoz valo hozzaallasa nem tetszik. Nem abban a tudatban lep palyara, hogy "mindent megteszek azert hogy megnyerjuk a meccset", hanem abban, hogy "mindent megteszek azert hogy golt szerezzek". A media meg a szurkolok olyan szinten nyomattak, hogy o a kovetkezo Cé Ronaldo, hogy ezt o is elhitte, ami hatalmas hiba. Az egoja az egekben, de kozben meg olyan terhet vett a hatara (Ronaldo szerepe es goljainak szama), amit nem bir el es ez az egesz atcsap gorcsossegbe. A kerdes, hogy ezt a gatat hogyan lehetne atszakitani?

Ronaldo es az egesz csapat jatszon ala? Amig CR ilyen szinten van, hulyek lennenk ezt tenni.
Akkor Ronaldot kuldjuk el, hogy o legyen az egyeduli kiskiraly? Ma is lattuk, hogy milyen szinten onzo es nem tud felnoni a feladathoz, mi lesz akkor, ha meg ennel is nagyobb lesz a felelossege?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 31., szombat 22:47

Mindenki írja, hogy túlzásba esnek páran. Mik a túlzások?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 31., szombat 22:40

hala real írta:mert azt ugye tudja mindenki, hogy ennel sokkat tobbet tud?!
persze, csak nem itt.
Majd angliába újra sztár lehet.

Nem illik ide, sose illet, tavaly se volt jó.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 31., szombat 22:36

akik most annyira szidjak (jogosan, de tulsagosan), azok remelem ugyanigy latogatjak majd a topicjat, amikor topon lesz.
mert azt ugye tudja mindenki, hogy ennel sokkal tobbet tud?! :)
o a real madrid jatekosa, ti, mi pedig a real madrid szurkoloi vagyunk. ha neki szarul megy, az a csapatnak se jo, nekunk se jo. abban kene bizakodni, hogy visszanyeri a formajat, nem pedig utalkozni, szart dobalni...a sajat csapatunk jatekosarol beszeltek...meg egyszer mondom, a kritika jogos, de nagyon sokan oriasi tulzasba esnek...mintha nem is a sajat csapatanak a jatekosarol beszelnenek...
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 31., szombat 21:45

nem kell beszarni mert ő döntetlennél is lekapja a másik lábáról a labdát majd, meg akkor se passzol, de akkor majd kíváncsi leszek, azokra, akikszerintnemkelltúlfújni. bale-től augusztus óta nem látok igazi csapatjátékot, hogy a győzelem a cél, nem az hogy ő legyen a király, és ez nem fog jövőhétre megváltozni.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 31., szombat 21:15

Matt009 írta:Kicsit túlzásba esnek sokan
Nem is kicsit. A legaprobb rossz mozzanatra is megy a hate. De mar megszoktuk, mindig kell valaki akit a legjobban lehet utalni. :) Egy joideje raszolgal a kritikara amugy, de en is azon az allasponton vagyok hogy megvarom a szezon veget mielott lemondok rola. Ez amit most csinal kozeleben nincs annak amit tud.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. január 31., szombat 21:14

Galacticos írta:az meg hogy elvette james elöl a labdát akinek már lendült a lába, és mivel mindkettő egylábas így inkább jamesnek jött jól.. szánalmas.
Na igen, engem ma ezzel cseszett fel nagyon, mert az egy dolog, hogy valaki nem passzolja le gólhelyzetben (Valencia ellen), de az, hogy elveszi a másik üreskapus helyzetét (ami itt egyértelmű gól lett volna, Jamesre még nem értek volna oda a védők), ráadásul simán tudta, hogy ott jön, előtte is volt, stb.stb. Szánalmas, valóban.

És mennyire buta az ember: nem érzi, mennyivel többet tesz magáért, ha a csapatot tolja elsősorban és nem magát.

Remélem, valaki felvilágosítja, hogy az a kötelező, kicsi passz, ami gólt ért, az volt a legjobb, amit ma csinált. Mert szerintem az emberünk azt hiszi, hogy a sarkazgatásai voltak ma a legjobb megmozdulásai. Pedig a "szagtalan" gólpassz, az az út, amire rá kéne mostmár sürgősen térnie.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. január 31., szombat 21:02

Csabi írta:te jó isten, mit csinált már megint ez a szerencsétlen angolligábavaló. azért a gólpasszért meg nehogymár lepippantsuk, mégis ott mit csinált volna, alapvonalról rábassza?
:lol: :lol:

a lényeg, hogy hetente tudna venni egy ferrarit.
győztünk is, mindenki róla beszél, gond egy szál se :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 31., szombat 21:01

mégis ott mit csinált volna, alapvonalról rábassza?
Meglepődtél volna, ha igen? :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 31., szombat 20:58

te jó isten, mit csinált már megint ez a szerencsétlen angolligábavaló. azért a gólpasszért meg nehogymár lepippantsuk, mégis ott mit csinált volna, alapvonalról rábassza?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 31., szombat 20:27

Kicsit olyan mint aki fejben már más csapatban van...kellene neki két pofon. Egyiket a kispadtól kellene kapnia.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2015. január 31., szombat 20:11

Én is azon az állásponton vagyok,amit még itt egy páran hangoztattak,hogy fejben nagyon nincs rendben valami. Megkockáztatom a tudása 30%-át nem adja mostanában.
Valamit tényleg meg kéne próbálni tenni ez ellen,azzal kéne kezdeni, hogy pár meccsen leül szépen a padra (ami már egy jó ideje esedékes lenne), az talán segítene neki kimászni valahogy a gödörből.
Más kérdés,hogy valószínű sosem kerül padra,mert nem merik meglépni a sajtó miatt.

Bár mindezek ellenére,hogy most már szinte konstans borzalmas teljesítményt nyújt, valamiért látok még reményt arra,hogy jó tavasza lesz, meg szerintem a BL-ben fontos figura lehet még. A Schalke ellen jó lenne,ha elkapná a fonalat. Aztán persze majd lehet kiderül,hogy túlzottan optimista voltam vele kapcsolatban.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. január 31., szombat 20:03

az emberünk is, itt jó sok fórumozóval együtt akik nyáron nyomatták... nagyon elhitte.
amíg nem száll le a földre, és nem jön rá hogy nem ő cristiano ronaldo addig kuka.
álljon be a sorba, és melózzon.

maximum egy ember teheti meg nálunk hogy a védekezést telibe leszarja és sétálgasson és flegmáskodjon, na hát az nem gareth bale. és azt azért még hozzátenném hogy pont ma néztem újra a bl döntőt, és a nagyobb meccseken még cr se mer úgy sétálgatni, ahogy bale teszi azt hétről hétre, ellenféltől teljesen függetlenül.

az meg hogy elvette james elöl a labdát akinek már lendült a lába, és mivel mindkettő egylábas így inkább jamesnek jött jól.. szánalmas.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég