Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 24., kedd 12:05

https://www.youtube.com/watch?v=UdeTSpEws1I

De kurva lassú lett... :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 12:03

De honnan veszitek hogy nincs sebessége,meg már nem gyors?
Komolyan kérdezem.
A noname védők is versenyben vannak vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 24., kedd 12:02

Az a baj, hogy Bale jelenleg kontrafocira is alkalmatlan... Egy Levante ellen verte magát, hogy ő az ász, a barca ellen meg sehol nem volt. Ez a nem mindegy. Én sokáig bíztam benne, de nem ide való, hanem az angolok közé. Ott lubickolhat a sok agyatlan között...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 24., kedd 12:00

De honnan veszitek hogy nincs sebessége,meg már nem gyors?
Komolyan kérdezem.
(Mivel amikor nem passzolta be Ronaldonak,akkor Albát futotta le....) :lol: :lol:


Nem védem,mert egy nagy kalapszar,el kell adni,de ez hogy nem gyors már,komolyan fájdalmas.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 24., kedd 11:56

Matt009 írta: De most komolyan kinek a hibája az, hogy van két 100 millás futógépünk, akik kontrafocira tökéletesen alkalmasak, de az általunk erőltetett bal controll stílusban nincs elég területük, hogy a saját képességeiket kamatoztassák? Ezért írtam azt, hogy lehet vitázni ezen. A helyzet meg az, hogy taktikát, stílust lehet módosítani év közben, akár meccsről meccsre is, de igazolni, a keretet a jelenleg erőltetett stílushoz igazítani csak nyáron. Nem kellene megpróbálni olyan meccsszituációkra játszani, olyan mikrokörnyezetet teremteni, amiben a két robotunk jobban megél?

Nyáron aztán el lehet adni mind a kettőt, hozni olyan játékosokat, akik képesek egy csel kivitelezésére, de addig abból kell főzni, ami van, csak az edzőnk túl makacs/naiv ahhoz bunkerfocit és kontrafocit játsszunk, ha már izomból nem megy.
na jó, nekem sem tetszik az, h carlo nem akar (vagy nem tud?) változtatni, de legalábbis nagyon keveset.
de azért nehogy már erre a walesi buzira szabjuk a taktikát, csak mert akkor lehet, h jobban élne a pályán. hát hagyjuk már. a tag NEM TUD EMBERHEZ/TÁRSHOZ PASSZOLNI! érted? gondolom igen. látod is? gondolom igen. lehet akármilyen taktika, a faszi semmire nem képes. egyáltalán semmire. az kéne még, h hozzá (is) igazítsunk bármiféle taktikát. megye 2ből hazakell takarodni az embernek, aki nem tudja 3x egymás után odapasszolni a társnak a labdát. és itt most nem 65 méteres keresztpasszokra gondolok... annyira szánalmas bale, ahogy próbálja lefutni az emberét, de már az sem megy neki, de kétszásnyolcanhetedjére is megróbálja v bebassza bal külsővel át a hosszú, embert véletlenül sem talál vele. meg kontrázzunk? nincs az emberben semmi váratlan és mivel passzolni nem tud és nem is képes így valszeg végigfutná a két 16os közötti részt, majd 5 méterről a kapusba lőné v mellé. én eskészüm hetekig imádkoztam, h legalább bazdmeg egy levante ellen csináljon már egy jobbszélről befelé húzó, tologatást, majd ballal rábaszni kapura.. arról is letettem. már odaáig jutottunk, h a pár méterre álló emberhez nem tudja pontosan passzolni a labdát. erre az emberre milyen takikát lehetne kitalálni? mondjuk lelátóra száműzni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 24., kedd 11:56

Nem kellene megpróbálni olyan meccsszituációkra játszani, olyan mikrokörnyezetet teremteni, amiben a két robotunk jobban megél?
Cének semmi gondja nem volt decemberig/januárig. Bale meg sosem volt az igazi. Írhatod, hogy Cé csak befejező volt, de abban parádés. Jó hogy nem már Bale-hez igazítjuk a taktikát, mikor mindenki illik bele, csak ő nem.

Írhatod a kontrát, abba sem él már meg, mert nincs sebessége és nincs meg benne a váratlan. Írhatod, hogy legyen 4-4-2 Kroos, Modric, Isco és Jamesszel és majd elől a két futógép megoldja, de ki az a hülyeállat, aki padra tenné a focit játszó Karimot?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. március 24., kedd 11:52

Matt009 írta: De most komolyan kinek a hibája az, hogy van két 100 millás futógépünk, akik kontrafocira tökéletesen alkalmasak, de az általunk erőltetett bal controll stílusban nincs elég területük, hogy a saját képességeiket kamatoztassák? Ezért írtam azt, hogy lehet vitázni ezen. A helyzet meg az, hogy taktikát, stílust lehet módosítani év közben, akár meccsről meccsre is, de igazolni, a keretet a jelenleg erőltetett stílushoz igazítani csak nyáron. Nem kellene megpróbálni olyan meccsszituációkra játszani, olyan mikrokörnyezetet teremteni, amiben a két robotunk jobban megél?

Nyáron aztán el lehet adni mind a kettőt, hozni olyan játékosokat, akik képesek egy csel kivitelezésére, de addig abból kell főzni, ami van, csak az edzőnk túl makacs/naiv ahhoz bunkerfocit és kontrafocit játsszunk, ha már izomból nem megy.
Én osztom Realista véleményét. Lehet itt taktikát, meg stílust változatni, de attól még Bale ugyanúgy rosszul passzolna, nem zárna vissza, rossz döntést/döntéseket hozna. A hajam téptem, amikor passz helyett megtolta, Ronaldo meg bent volt üresen. Lehet azt gondolta, hogy le tudja futni a védőt, de már látszik rajta, hogy egyáltalán nem olyan gyors, mint volt.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 24., kedd 11:30

Realista24 írta:
Véleményem szerint nem csak az ő hibája ez.
Kinek a hibája, hogy nem tud senkit megverni egy az egyben?
Vagy az, hogy most már minden védő lefutja?
Vagy az, hogy nem tud beadni?
Vagy az, hogy nem tud passzolni?
Gondolom mind Carlóé.
De most komolyan kinek a hibája az, hogy van két 100 millás futógépünk, akik kontrafocira tökéletesen alkalmasak, de az általunk erőltetett bal controll stílusban nincs elég területük, hogy a saját képességeiket kamatoztassák? Ezért írtam azt, hogy lehet vitázni ezen. A helyzet meg az, hogy taktikát, stílust lehet módosítani év közben, akár meccsről meccsre is, de igazolni, a keretet a jelenleg erőltetett stílushoz igazítani csak nyáron. Nem kellene megpróbálni olyan meccsszituációkra játszani, olyan mikrokörnyezetet teremteni, amiben a két robotunk jobban megél?

Nyáron aztán el lehet adni mind a kettőt, hozni olyan játékosokat, akik képesek egy csel kivitelezésére, de addig abból kell főzni, ami van, csak az edzőnk túl makacs/naiv ahhoz bunkerfocit és kontrafocit játsszunk, ha már izomból nem megy.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 24., kedd 11:00

Egyet is tudok érteni ezzel. Spanyol liga szerintem sem fekszik neki úgy, mint az angol, de ettől még nem kellene gyengének lennie. Egyszerűen minden erőssége kiveszett belőle. Üres területek, a szólókhoz való lehetőségek itt is megvannak, de már annyi eltűntek az atletikus képességei, hogy nem is mer próbálkozni
Mehetne ő bárhova, nem lenne jobb sehol
Persze, nem kéne gyengének lennie. Tavaly nem volt az, de úgyse volt olyan jó, mint lehetett volna egy hozzá illő környezetben. Én a tavalyi teljesítményétől sem voltam elájulva, nálunk képtelen lenne aranylabdás formát hzozni, angliában benne van a lehetőség. Nem jött be a váltás, nem kell ezt túldramatizálni, megpőróbálta, megpróbáltuk, ha úgy vesszük még hozott is annyi sikert, hogy ne mondjuk, hogy nagy kudarc volt a leigazolása. Akkor lesz az, ha nem adjuk el, és itt fog még szenvedni évekig.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. március 24., kedd 10:52

Eszméletlen sajtója van a palinak, Angliában most is dícsérik, pedig nulla az ember, amit tudott azt is tönkretett a sok gyúrással, felszedett magára vagy 10 kiló izmot, csak ez nem az NBA se nem MMA..

Remélem az angol pénzes klubok is osszák a sajtó véleményét, és nagy lóvét tesznek le érte.

Bár félek, hogy még mélyebbre sűllyed, vagy ami még rosszabb, a retardált spanyol sajtó tönkreteszi, és aprópénzt fogunk csak kapni érte...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. március 23., hétfő 23:18

CS0ki írta:A játék tempója, a védők, ellenfelek mozgása sokkal jobban illik az ő erősségeihez. Az angol ligában több a mozgás, több a lendület, kevesebb az álló foci, amikor a technikának, a kezdősebességnek, a "first touchnak" nagyobb szerepe van. Ezekben Bale gyengébb, neki az a jó, ha rohangál mindenki körülötte, és nem állsából kéne megverni egy védőt, mert azt nem tudja. Ugyanígy a spanyol bajnokságban talán kevesebb a lövő helyzet, mert hajlamosabbak jobban visszaállni a csapatok védekezéskor, kevesebb a kontrára is a lehetőség. Bale alig került lövő helyzetben a 16oson kívül, az angol ligában ez sokkal gyakrabban megvan, mert a sok mozgás miatt a megfelelő ütemben beinduláskor lesz helyed. Ezért mondják, hogy látványosabb az angol liga, mert oda-vissza rohangálnak a csapatok, van hely a gyors támadásokra, Bale meg ebben jó. A cseleit a technikásabb védők nem nagyon eszik meg, angliában a védők jobban támaszkodnak a fizikai dolgokra, a testi küzdelemre, (a technikájukra nem nagyon tudnak...) ami jobban fekszik Bale-nek is.
Egy normális érv, végre valaki! Ráadásul te tényleg stílusról beszélsz
Egyet is tudok érteni ezzel. Spanyol liga szerintem sem fekszik neki úgy, mint az angol, de ettől még nem kellene gyengének lennie. Egyszerűen minden erőssége kiveszett belőle. Üres területek, a szólókhoz való lehetőségek itt is megvannak, de már annyi eltűntek az atletikus képességei, hogy nem is mer próbálkozni
Mehetne ő bárhova, nem lenne jobb sehol

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 23:12

Véleményem szerint nem csak az ő hibája ez.
Kinek a hibája, hogy nem tud senkit megverni egy az egyben?
Vagy az, hogy most már minden védő lefutja?
Vagy az, hogy nem tud beadni?
Vagy az, hogy nem tud passzolni?
Gondolom mind Carlóé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 23., hétfő 23:09

Jelenről beszélünk.
Azon lehet vitatkozni, Bale stílusidegen ehhez a Realhoz, vagy CA nem a csapat erősségeihez alakítja a taktikát. Mert az egy dolog, hogy más a spanyol bajnokság, és más skillek kellenek, de ha megállja a helyét nemzetközi szinten (tavaly megállta), akkor meg kellene állnia a helyét a spanyol bajnokságban is. Véleményem szerint nem csak az ő hibája ez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 23:05

Remy írta:
Realista24 írta: Bale stílusidegen Madridban, ő egy helyen lenne jó a mennyein kívül, Angliában.
Mou kezei alatt nagy fegyver lehetett volna. Későn jött. Most már tényleg nem idevaló. De néhány éve lehet jól jött volna a kontrázós focihoz.
Jelenről beszélünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 23., hétfő 23:05

A játék tempója, a védők, ellenfelek mozgása sokkal jobban illik az ő erősségeihez. Az angol ligában több a mozgás, több a lendület, kevesebb az álló foci, amikor a technikának, a kezdősebességnek, a "first touchnak" nagyobb szerepe van. Ezekben Bale gyengébb, neki az a jó, ha rohangál mindenki körülötte, és nem állsából kéne megverni egy védőt, mert azt nem tudja. Ugyanígy a spanyol bajnokságban talán kevesebb a lövő helyzet, mert hajlamosabbak jobban visszaállni a csapatok védekezéskor, kevesebb a kontrára is a lehetőség. Bale alig került lövő helyzetben a 16oson kívül, az angol ligában ez sokkal gyakrabban megvan, mert a sok mozgás miatt a megfelelő ütemben beinduláskor lesz helyed. Ezért mondják, hogy látványosabb az angol liga, mert oda-vissza rohangálnak a csapatok, van hely a gyors támadásokra, Bale meg ebben jó. A cseleit a technikásabb védők nem nagyon eszik meg, angliában a védők jobban támaszkodnak a fizikai dolgokra, a testi küzdelemre, (a technikájukra nem nagyon tudnak...) ami jobban fekszik Bale-nek is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 23., hétfő 23:04

Realista24 írta: Bale stílusidegen Madridban, ő egy helyen lenne jó a mennyein kívül, Angliában.
Mou kezei alatt nagy fegyver lehetett volna. Későn jött. Most már tényleg nem idevaló. De néhány éve lehet jól jött volna a kontrázós focihoz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 23:03

Mehetsz a világ bármelyik bajnokságába ezek mindenhol követelmények. Tehát a probléma nem stílusból ered. Sokkal inkább a rossz edzésmunkából és a borzalmas mentalitásból
Angliába tökéletes. Amúgy nem tudom miért értetlenkedsz. Bale stílusidegen Madridban, ő egy helyen lenne jó a mennyein kívül, Angliában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: cart » 2015. március 23., hétfő 23:02

miro írta:Ő nem kis területre "szakosodott". Azt hiszem ezzel mindent leírtam.
De már futni se tud normálisan. Tegnap is Alba simán beérte mindig.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. március 23., hétfő 23:01

Faust írta:
wxyz írta:Szívesen olvasnék egy komoly, kifejtett érvet
Beállt védelem ellen fogyatékos.

Terület nélkül fogyatékos.

Kis területen való focihoz fogyatékos.

Passzjátékhoz fogyatékos.

Ésszel való játékhoz fogyatékos.

Taktikához fogyatékos.



Ergo mindenhez ami Spanyolországban és a BL-ben szükséges, fogyatékos. Irány Anglia.
Mehetsz a világ bármelyik bajnokságába ezek mindenhol követelmények. Tehát a probléma nem stílusból ered. Sokkal inkább a rossz edzésmunkából és a borzalmas mentalitásból

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. március 23., hétfő 22:54

wxyz írta:Szívesen olvasnék egy komoly, kifejtett érvet
Beállt védelem ellen fogyatékos.

Terület nélkül fogyatékos.

Kis területen való focihoz fogyatékos.

Passzjátékhoz fogyatékos.

Ésszel való játékhoz fogyatékos.

Taktikához fogyatékos.



Ergo mindenhez ami Spanyolországban és a BL-ben szükséges, fogyatékos. Irány Anglia.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég