Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dannen » 2013. november 30., szombat 23:02

realistahuni írta:Azért Perezről annyit illene tudni, hogy a Makeleles meg a többi múltbeli faszságai ellenére mindig egyenes és tisztelettudó elnökünk volt(nem mint rossell meg az előtte lévő másik tahóparaszt), amikor azt mondták a Realrol, hogy úriemberek klubja nekem mindig ő jutott eszembe először, na meg Bernabeu amikor a fekete-fehér képeken pöffögteti a kubait.
Ő is mondta már, hogy Neymarért 110-et ajánlottunk de még többet akartak. Na akkor hogy is van ez az 57 milla amiért a barca megvette? Valami félhivatalos papiron lehet ennyi van, de aki tényleg azt hiszi, hogy ennyi az annyi az súlyos álomvilágban él.
igazából én imádom perezt, mikor beleszerettem a realba akkor is ő volt az elnök. azt viszont hiszem, hogy pont azért, mert az élete a klub, mindent megpróbál érte megtenni, legyen az bármi. nekem pl. eddig is egyértelmű volt miért nem hozták nyilvánosságra bale árát, gondolom nem levy mondta, hogy figyelj már én szégyellem, hogy eladtam nektek 95 millióért (átlagoljunk akkor már, ha mindenki ezen van fenn akadva) balet, úgyhogy ne adjuk ki nyilvánosan, hogy ennyi volt. :lol: neymar áráról meg szerintem kár vitatkozni, mert egyrészt nem mi pengettük ki, másrészt ő sem lesz sokkal rosszabb igazolás, mint bale,az már más kéréds, hogy abban a pillanatban nyilván bale érte a több pénzt.

amúgy meg én csak azt várom, hogy a BL egyenes kieséses szakaszára csúcsformában legyen bale és cr egyszerre. kíváncsi leszek mit bírunk majd.
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 30., szombat 23:01

engem nem lepett meg semmilyen téren, maga a spanyol foci technikailag, kombinatív részében nem az ő kenyere, de a góllövés az igen, és azt hozni is fogja.

ja, én is berúgtam volna mind a hármat. :mrgreen:

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:53

realistahuni írta:Azért Perezről annyit illene tudni, hogy a Makeleles meg a többi múltbeli faszságai ellenére mindig egyenes és tisztelettudó elnökünk volt(nem mint rossell meg az előtte lévő másik tahóparaszt), amikor azt mondták a Realrol, hogy úriemberek klubja nekem mindig ő jutott eszembe először, na meg Bernabeu amikor a fekete-fehér képeken pöffögteti a kubait.
Ő is mondta már, hogy Neymarért 110-et ajánlottunk de még többet akartak. Na akkor hogy is van ez az 57 milla amiért a barca megvette? Valami félhivatalos papiron lehet ennyi van, de aki tényleg azt hiszi, hogy ennyi az annyi az súlyos álomvilágban él.

Van aki látja....van aki nem. Van aki összetud tenni dolgokat van aki nem. Az ember ilyen lény.Különbözik,van akinek nagyobb a lába,vagy a keze....van akinek több az esze. Ez ennyi és nem több,ez egy igazság.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 30., szombat 22:51

Azért Perezről annyit illene tudni, hogy a Makeleles meg a többi múltbeli faszságai ellenére mindig egyenes és tisztelettudó elnökünk volt(nem mint rossell meg az előtte lévő másik tahóparaszt), amikor azt mondták a Realrol, hogy úriemberek klubja nekem mindig ő jutott eszembe először, na meg Bernabeu amikor a fekete-fehér képeken pöffögteti a kubait.
courtois-carvajal-varane-ramos-mendy-kovacic-kante-ødegaard-hazard-mpabbé-vinicius

"Giving Cristiano that much time and space on the ball is like giving Dracula the keys to the blood bank."

R.M.C.F
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:42

Neymar is 90 körül volt tokostul, vonóstul. Csak kb kétszer annyit keres, mint Bale.
ezt most nem szabadott volna leirnod.....nem hogy sok barcás,de még pár realos is megutál....hát hogy lett volna már annyi? bale volt 140....neymi 50...vagy 40.

Remélem nem támadtok meg,hanem érzitek mire megy ki a játék...a sok hüle kifigurázására.

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. november 30., szombat 22:39

R.M.C.F írta:
hala real írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... id-2298597

Bale ezzel az egyedüli játékos a spanyol ligában, aki ebben az idényben két meccsen is legalább négy gólban vállalt fő- vagy előkészítő szerepet. Megérte az a 91 millió?

ez kötsögség volt......130 milla volt....140.....a lényeg hogy nem az igazság,hanem több.

Aki itt több volt kispajtik az Neymar..minden idők zsenije,aki lehet 2x annyi volt mint amiről a "korrekt" barca beszámolt.
Ha nem menne neki, 100 milliót írnának.
Neymar is 90 körül volt tokostul, vonóstul. Csak kb kétszer annyit keres, mint Bale.
Merci Zizou!

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:37

hala real írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... id-2298597

Bale ezzel az egyedüli játékos a spanyol ligában, aki ebben az idényben két meccsen is legalább négy gólban vállalt fő- vagy előkészítő szerepet. Megérte az a 91 millió?

ez kötsögség volt......130 milla volt....140.....a lényeg hogy nem az igazság,hanem több.

Aki itt több volt kispajtik az Neymar..minden idők zsenije,aki lehet 2x annyi volt mint amiről a "korrekt" barca beszámolt.

dannen

HozzászólásSzerző: dannen » 2013. november 30., szombat 22:36

R.M.C.F írta:Ja,de kb 10 évet volt elnök és még nem bukott meg mint hazug mocsok 1x sem....ellenben a média amiből hozod az infóidat kb hazugság nélkül levegőt sem vesz.

De Te tudod. Na elég volt,van egy szint ami alá nem kell menni.

Cső.
azért nem is fog megbukni, hogy ha a csapat érdekében füllent egy játékos áráról. nagyon sok infót hoztam a médiából amúgy, ja :mrgreen:
Toti írta:ki nem szarja le, h személyeskedtél-e vagy sem? :lol: az sem érdekel, h mit döntenek. itt finomkodsz a szavakkal, inkább add ki magadból.
mi van? :lol:
Szerintem az fáj hogy elmondták sokan egy nagy kulagépnek,lassan igazolja hogy nem az és égnek be sorra....igy reagálják le.
vissza lehet olvasni, hogy én ellene vagy mellette voltam a leigazolásakor, köze nincs ennek ahhoz.

szerk: faszom már ez a sok szín :lol:

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 30., szombat 22:35

R.M.C.F írta: kb 10 évet volt elnök és még nem bukott meg mint hazug mocsok 1x sem
az h hazudik e néha, nem attól függ h megbukott e már a 10 év alatt. Elég csak megnézni a politikusokat :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. november 30., szombat 22:34

dannen írta: köze lehet hozzá az avatarunkon lévő embernek is.
Ja, mert őt, és főleg Mendezt csak úgy könnyen át lehet b@szni :lol:
és hidd el, flo sem mond mindig igazat, sőt.. de ha ebbe belemennénk, nem lenne vége.
Neki van, aki a körme alá tud nézni. Hidd el, van pár nagykutya ellensége a sociok közt. A média pedig csak büntetlenül dobálja a hazugságokat, féligazságokat napi szinten.
Merci Zizou!

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. november 30., szombat 22:33

majd akkor eldöntik, hogy személyeskedtem-e vagy nem, meglátjuk.
ki nem szarja le, h személyeskedtél-e vagy sem? :lol: az sem érdekel, h mit döntenek. itt finomkodsz a szavakkal, inkább add ki magadból.
tovább nem olvastad? meglehet az oka, hogy miért nincs, nem kell hozzá sok gondolkodás, köze lehet hozzá az avatarunkon lévő embernek is.
de ha nincs hivatalos akkor mért lököd bele minden hsz-edbe, h 100millió?

nem kell rá válaszolni.
többet nemjövök.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

hala real
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: hala real » 2013. november 30., szombat 22:33

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... id-2298597

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hala real 2013. november 30., szombat 22:34-kor.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:33

Toti írta:elmentem inni.
ez teljesen kész van.

már annak sem lehet örülni, h a 90 milliós játékosunk lő 3 gólt egy meccsen.

Szerintem az fáj hogy elmondták sokan egy nagy kulagépnek,lassan igazolja hogy nem az és égnek be sorra....igy reagálják le.

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:31

nem hiszek a médiának, csak gondolkodom. mondjuk szerint a média mindig hazudik, szóval.. és hidd el, flo sem mond mindig igazat, sőt.. de ha ebbe belemennénk, nem lenne vége.

Ja,de kb 10 évet volt elnök és még nem bukott meg mint hazug mocsok 1x sem....ellenben a média amiből hozod az infóidat kb hazugság nélkül levegőt sem vesz.

De Te tudod. Na elég volt,van egy szint ami alá nem kell menni.

Cső.

dannen

HozzászólásSzerző: dannen » 2013. november 30., szombat 22:29

Toti írta:neked van róla hivatalos adatod?
mondjad akkor.
tovább nem olvastad? meglehet az oka, hogy miért nincs, nem kell hozzá sok gondolkodás, köze lehet hozzá az avatarunkon lévő embernek is.
Toti írta: ezt pont neked nem kellett volna leírni.
majd akkor eldöntik, hogy személyeskedtem-e vagy nem, meglátjuk.
R.M.C.F írta: Van, Flo perez nyilatkozott, 91 volt több részletben kell fizetni. Ha Te jobban hiszel a médiának akik kb 23154444x hazudnak egy évben,akkor lelked rajta. A Te bajod.
Nevetséges ez az egész.
nem hiszek a médiának, csak gondolkodom. mondjuk szerinted a média mindig hazudik amikor a realról van szó , szóval.. és hidd el, flo sem mond mindig igazat, sőt.. de ha ebbe belemennénk, nem lenne vége.

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:28

szokás szerint jönnek a nagy érvek, amikor már nincs más.
MIről beszélsz ember? Mi az hogy szokás szerint? Meg hogy nincsen más? ssszööö.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. november 30., szombat 22:27

elmentem inni.
ez teljesen kész van.

már annak sem lehet örülni, h a 90 milliós játékosunk lő 3 gólt egy meccsen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Zidane
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. november 30., szombat 22:26

ilyenkor mindent megmagyaráz néhány hozzászólás a fórumon. akkor leírom még egyszer. vettünk egy játékost 100 millióért. most mindenki attól van elájulva, hogy 2szer elé rakta az ellenfél a labdát és gyakorlatilag üres kapura befejelte/berúgta és utána egy ugyanilyen gólpasszt kapott csak a csapattársától, ott azért már kellett a "tudás", hogy elpasszolja a kapus mellett. ismétlem, 100 millió euró.
1.Itt aki elvan ájulva Baletől nem azért mert ma lőtt 3 gólt "könnyű helyzetből" (ami ezen a szinten igenis nagy dolog)...hanem mert szarja a gólokat és a gólpasszokat egy új környezetben, országban, kulturában, csapatba...stb. úgy h még messze van az igazi Baletől....
2. attól h többször leírod, h 100 millió az ára, még nem lesz igaz...

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:25

neked is van hivatalos adatod róla ?
Van, Flo perez nyilatkozott, 91 volt több részletben kell fizetni. Ha Te jobban hiszel a médiának akik kb 23154444x hazudnak egy évben,akkor lelked rajta. A Te bajod.
Nevetséges ez az egész.

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 30., szombat 22:25

most láttam egy jó kis szójátékot fb-n

inCRediBale :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Vissza: “Játékosok”