Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. június 5., hétfő 19:00

Toni Kroos' pass accuracy in the Champions League:

13/14: 94%
14/15: 95%
15/16: 96%
16/17: 93%

:sziv:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 11:28

M1Ö írta:Pedig több mint valószínű, hogy részegek vagytok, mert csababarcán meg Paleszen kívül nem sokan tudták csak annyival elintézni, hogy grat a Realnak. Muszáj megjegyezni, hogy "ez a real nem korszakos csapat, nincs játékuk csak a küzdés miatt nyernek, pont a döntőre hibáz a juve, amúgy a világ legerősebb csapata volt mert kiverte a barcát, cr 3 meccsre kapja az aranylabdát és messi cipőfűzőjét nem köthetné be stb stb stb..." Szóval szépnek tűnik ez a sok gratuláció, de annyira lejön, hogy semmibe nézik a Real-t és csak a Barca van nekik, hogy az valami hihetetlen. De hát meg lett mondva, hogy a Bárszát csak a Bárszá verheti meg....
Igen az újakat már nem olvastam, előttük azért jó néhányan tisztességesen gratuláltak.
El Sie7e írta:nekem a kedvencem h Cesemiro-nak a pályán sem kellett volna lennie a döntőben, mert a Bayern ellen (a negyeddöntőben, érted 3 meccsel ezelőtt ) min. 3x ki lehetett volna állítani
Na hát ez meg valami vicc. :lol:
Mindegy offból ki, a király sosem magyarázkodik, ezen pedig nincs semmi megmagyarázni való. Köhögjenek csak! :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 4., vasárnap 10:59

remélem gecire fáj nekik is meg a bájernnek juvénak és az összes antirealosnak, 2 gyönyörű megpattanó góllal tegnap, csalva, szimulálva, durván játszva, a real madrid a bajnok.
már megint.


basszák meg magukat mind :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2017. június 4., vasárnap 10:57

M1Ö írta:
KAG írta:Egyébként átnéztem hozzátok az euro-ra olvasgatni.
Nem gondoltam volna, hogy a régimotorosok többsége ilyen normálisan reagál.
L.Miki írta:Igen-igen. Csodák csodájára azt hittem meg mindig részeg vagyok vagy álmodom hogy tényleg így viszonyulnak. Ez jo mert szeretem a tisztességes szurkolókat, es respect.

Pedig több mint valószínű, hogy részegek vagytok, mert csababarcán meg Paleszen kívül nem sokan tudták csak annyival elintézni, hogy grat a Realnak. Muszáj megjegyezni, hogy "ez a real nem korszakos csapat, nincs játékuk csak a küzdés miatt nyernek, pont a döntőre hibáz a juve, amúgy a világ legerősebb csapata volt mert kiverte a barcát, cr 3 meccsre kapja az aranylabdát és messi cipőfűzőjét nem köthetné be stb stb stb..." Szóval szépnek tűnik ez a sok gratuláció, de annyira lejön, hogy semmibe nézik a Real-t és csak a Barca van nekik, hogy az valami hihetetlen. De hát meg lett mondva, hogy a Bárszát csak a Bárszá verheti meg.... :)
nekem a kedvencem h Cesemiro-nak a pályán sem kellett volna lennie a döntőben, mert a Bayern ellen (a negyeddöntőben, érted 3 meccsel ezelőtt :mrgreen: ) min. 3x ki lehetett volna állítani :lol: :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. június 4., vasárnap 10:51

KAG írta:Egyébként átnéztem hozzátok az euro-ra olvasgatni.
Nem gondoltam volna, hogy a régimotorosok többsége ilyen normálisan reagál.
L.Miki írta:Igen-igen. Csodák csodájára azt hittem meg mindig részeg vagyok vagy álmodom hogy tényleg így viszonyulnak. Ez jo mert szeretem a tisztességes szurkolókat, es respect.

Pedig több mint valószínű, hogy részegek vagytok, mert csababarcán meg Paleszen kívül nem sokan tudták csak annyival elintézni, hogy grat a Realnak. Muszáj megjegyezni, hogy "ez a real nem korszakos csapat, nincs játékuk csak a küzdés miatt nyernek, pont a döntőre hibáz a juve, amúgy a világ legerősebb csapata volt mert kiverte a barcát, cr 3 meccsre kapja az aranylabdát és messi cipőfűzőjét nem köthetné be stb stb stb..." Szóval szépnek tűnik ez a sok gratuláció, de annyira lejön, hogy semmibe nézik a Real-t és csak a Barca van nekik, hogy az valami hihetetlen. De hát meg lett mondva, hogy a Bárszát csak a Bárszá verheti meg.... :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 10:36

KAG írta:
palesz77 írta:Kroos Twitteren.

Ha meg már írok, gratula a Madridnak, megérdemelt győzelem volt. Na de majd jövőre visszavágunk! :shifty: Bár igazából az volt a "félelmetes" nekem ebben a győzelemben, hogy a dupla ellenére se érzem azt, hogy csúcsra lenne járatva ez a keret játékban, jövőre lehet még jobbak is lesztek. De remélhetőleg ezt rosszul gondolom, vagy ha nem is, mi is ott leszünk majd! :)

Egyet kell, hogy értsek veled!
Illetve azt sem kell elfelejteni, hogy a keretünk még talán ennél is mélyebb lesz.
Végre találtunk alternatívát Marcelonak és a VKP posztra is van két emberünk.


Egyébként átnéztem hozzátok az euro-ra olvasgatni.
Nem gondoltam volna, hogy a régimotorosok többsége ilyen normálisan reagál. :agree:
Igen-igen. Csodák csodájára azt hittem meg mindig részeg vagyok vagy álmodom hogy tényleg így viszonyulnak. Ez jo mert szeretem a tisztességes szurkolókat, es respect. :agree:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 4., vasárnap 10:23

palesz77 írta:Kroos Twitteren.

Ha meg már írok, gratula a Madridnak, megérdemelt győzelem volt. Na de majd jövőre visszavágunk! :shifty: Bár igazából az volt a "félelmetes" nekem ebben a győzelemben, hogy a dupla ellenére se érzem azt, hogy csúcsra lenne járatva ez a keret játékban, jövőre lehet még jobbak is lesztek. De remélhetőleg ezt rosszul gondolom, vagy ha nem is, mi is ott leszünk majd! :)

Egyet kell, hogy értsek veled!
Illetve azt sem kell elfelejteni, hogy a keretünk még talán ennél is mélyebb lesz.
Végre találtunk alternatívát Marcelonak és a VKP posztra is van két emberünk.


Egyébként átnéztem hozzátok az euro-ra olvasgatni.
Nem gondoltam volna, hogy a régimotorosok többsége ilyen normálisan reagál. :agree:
ZIDANE

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. június 4., vasárnap 10:12

Kroos Twitteren.

Ha meg már írok, gratula a Madridnak, megérdemelt győzelem volt. Na de majd jövőre visszavágunk! :shifty: Bár igazából az volt a "félelmetes" nekem ebben a győzelemben, hogy a dupla ellenére se érzem azt, hogy csúcsra lenne járatva ez a keret játékban, jövőre lehet még jobbak is lesztek. De remélhetőleg ezt rosszul gondolom, vagy ha nem is, mi is ott leszünk majd! :)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. május 17., szerda 10:10

Iszonyatosak ezek a számok. :salute: :salute:

De ugyebár tudjuk, hogy mivel nem pörgeti a makkján a labdát, meg nincsenek csilli-villi megoldásai, ezért flop (mióta itt van), nyáron felőlem (is) mehet, amerre lát!!4!!4!44!négy



:mrgreen:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. május 16., kedd 8:59

Toni Kroos against Sevilla

98.4% pass accuracy
62 passes attempted || 61 passes completed
2 chances created || 1 assist || 1 goal
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. május 14., vasárnap 21:43

A legfontosabb fogaskerék ZZ gépezetében B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. május 10., szerda 23:16

Egyedi a mai futballban ez a visszafogottság a pályán, és mellette az ilyen precíz és tökéletes teljesítmény, nagyszerű volt mindkét meccsen. Végre odatette a Kroos-Modric páros, végre. :taps:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 10., szerda 23:07

Nagyon kell az ő játéka és személyisége ebbe a csapatba, ő hozza meg az egyensúlyt az erőbe.
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. május 10., szerda 23:02

Sierra írta:"""alibikroos""" csak ma is lehozott egy world class szintet. :roll:
:salute: :salute:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. május 10., szerda 23:01

"""alibikroos""" csak ma is lehozott egy world class szintet. :roll:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 3., szerda 15:47

donor írta:
Mickey írta:Ami tegnap még szembetűnő volt, hogy nagyon fegyelmezetten zárt vissza hátra, Marcelo helyére, rendszeresen!

Illetve a középpályán is mindvégig szépen tartotta a pozícióját a védelem előtt, ha úgy hozta a szituáció.
Persze, mert nem kellett felrohangálnia a kp és a támadók közti üres területre. Azt teljesen lefedte Isco.
És ezért van szükség Iscora a középpályán. A legjobb kezdő szerintem ez, amit most nyomtunk... maximum Kovacic Casemiro helyett/ egymást váltogatva meccsenként és casemiro legyen Kovacic cseréje, de az ilyen kemény kötésűek ellen Casemiro nagyon jó. Navas helyett De Gea jövőre, illetve a kérdés Benzema akitől én nem válnék meg, de beíratnám egy a kapu előtti szituációk gyakorlása nevezetű órára, mert mezőnyjátékban szerintem nagyon együtt van a csapattal és összhangban. Szuper lesz ez, mert a játékosállományunk nagyon egyben van most, ZZ-nek okosnak kell lennie!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 3., szerda 15:42

Mickey írta:Ami tegnap még szembetűnő volt, hogy nagyon fegyelmezetten zárt vissza hátra, Marcelo helyére, rendszeresen!

Illetve a középpályán is mindvégig szépen tartotta a pozícióját a védelem előtt, ha úgy hozta a szituáció.
Persze, mert nem kellett felrohangálnia a kp és a támadók közti üres területre. Azt teljesen lefedte Isco.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. május 3., szerda 15:31

Ami tegnap még szembetűnő volt, hogy nagyon fegyelmezetten zárt vissza hátra, Marcelo helyére, rendszeresen!

Illetve a középpályán is mindvégig szépen tartotta a pozícióját a védelem előtt, ha úgy hozta a szituáció.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. május 3., szerda 15:17

Figo után Ő az aki egyre jobban kezdi magát belopni a szívembe, nem egy labdazsonglőr, de ahogyan olvassa a játékot, és amilyen higgadtsággal teszi mindezt, fantasztikus.. teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél, vagy hogy épp milyen téttel bír a találkozó. ez a faszi egy zseni. a vakond góljai lehetnének gyakoriabbak :mrgreen: , de azt hiszem egy rossz szavunk nem lehet az emberre mióta a csapatnál van, emlékszem már az első 1-2-3 meccsén is úgy mozgott a csapatban mintha már nemtudom mióta itt játszana, csak Így tovább :salute:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. május 3., szerda 14:51

A németek szerint csak egy passza nem emberhez ment- legalábbis erröl beszélgettek vele a meccs után a ZDF-esek.

Egyébként tegnap hallottam másodszor élöben nyilatkozni kifejezetten értelmes ember. A múltkor egy showmüsorban beszélt az alapítványáról.

Szívesen hallgattam volna még, ahogy elemzi a meccset, de elrángatták doppingellenörzésre.
Biztos azt hitték szed valamit, mert nem tud rosszul passzolni :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég