Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. október 8., hétfő 23:09

Nagyon tetszik amit postolt ma fbra.
Kb bárki más írja ezt, leszarom, hulye sablonszoveg stb...
de nala valahogy mashogy mutat.

Mondjuk en eddig se lázadtam. En teljesen komolyan gondoltam hogy hagyok egy-ket évet ennek a csapatnak. Az en bizalmamat teljesen megnyertek az elmúlt években.
Es ez perezre is igaz, bízom az öreg döntéseiben.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. október 7., vasárnap 12:50

Valami ilyesmi rémlik, hogy 'Toni, te nem vagy vilagklasszis, hogy ekkora fizut adjunk.'

Spur németek, tobbit tudjuk

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: matador » 2018. október 7., vasárnap 12:24

Úgy tűnik, a múlt ügyében nektek van igazatok, reméljük a jövővel is ez a helyzet.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 7., vasárnap 12:20

Én nem tudom pontosan, de kíváncsi voltam hátha te mondasz újat. :D Bayernes haverom válltig állítja hogy Pep foggal-körömmel ragaszkodott Krooshoz, Toni Rummeniggéékkel rúgta össze a port. Magasabb fizetést kért, Karlék megmondták neki hogy nem kap, Toni meg mondta nekik hogy okm akkor cső. Sokáig tök úgy nézett ki hogy a MU-ba megy, aztán szóbakerültünk mi, a többi pedig történelem. :mrgreen: :sziv: :mrgreen: Szóval én úgy tudom hogy nem Peppel van rosszban, hanem inkább Ulival meg Karl-Heinzcel.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 7., vasárnap 12:19

Szerintem egyrészt a pénz volt ott, nem adtak volna annyi fizut neki, másrészt ő nem az a müller típusú német és bajor, egyszerűen vágyott a még magasabb szintre.
Nem illik.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: matador » 2018. október 7., vasárnap 12:15

Pipita írta:
Bayernből is a tikitaka (meg persze a műmájer futballfilozófus) üldözte el.
Ez így ebben a formában nem igaz. Miből gondolod, hogy fasírtban van Peppel?
Akkor lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem rúgta össze a port vele, amiért aztán nem ragaszkodtak hozzá Münchenben?
ziro írta:ez a klub nagyon illik az ő profiljához
Ez így van, és az én szememben így is lesz mindig, reméljük ő is így látja sokáig.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 7., vasárnap 12:01

Bayernből is a tikitaka (meg persze a műmájer futballfilozófus) üldözte el.
Ez így ebben a formában nem igaz. Miből gondolod, hogy fasírtban van Peppel?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 7., vasárnap 11:47

Szerintem nem menne ő máshova jelenleg. Sehol nem lenne garantált az állandó győzelem, ez a klub nagyon illik az ő profiljához. Max a bayernbe megy majd vissza 32-3 évesen.

Kellenek elé a mozgó, agilis támadók, mellé a jól helyezkedő kp-sok, és egy dinamikusabb rendszerek. Mert így egy 33 éves Xavi szinten van kihasználva, csak a sablon.
Nem illik.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. október 7., vasárnap 11:42

matador írta:Pool még kispályás,
Az a csapat minden, csak nem kispályás. :| :hmmm:

Nem hinném,hogy lépni akarna, bár megérteném mert szarrá nyerte magát, plusz nem a legfényesebb a közeljövő most Madridban.

Nem megy ő sehova, a fehér mez illik ahhoz az elképesztő eleganciához ami őt jellemzi. :salute:
Modric-al elképesztő párost alkotnak, a klub történelmének legjobb kp-s kettőse nálam.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: matador » 2018. október 7., vasárnap 11:35

Legnagyobb félelmem, hogy elveszítjük. Ő egy hideg profi, építi a karrierjét, nyilván nagyon jól érezte magát, be is illeszkedett, magáénak érzi a csapatot, de tűzön-vízen át nem fog kitartani itt. Bayernből is a tikitaka (meg persze a műmájer futballfilozófus) üldözte el.
Az egyik ami leginkább itt tartja, hogy nincs olyan klub ami egyértelműen jó váltás lenne neki. MC-ben Peppel fasírtban vannak, Pool még kispályás, a francia bajnokság lötyögéséhez túl német és túl igényes, BM-be nem állna jól neki a tékozló fiú szerepe, Juve menekülésnek tűnne.
A másik, hogy Modricot annyira magához méltó játszótársnak érezheti, hogy nem cserélne el senkire. A kölcsönös tisztelet is látszik rajtuk egymás iránt, szerintem Toni ezt is nagyra értékeli.

Lukita öregedésével, és egy mourinhótlanított MU-ban Pogba társaként könnyen megszűnhet mindkét marasztaló tényező. És akkor nagyon nagy bajban leszünk - bár hasonló jellegű labdabiztos, ügyes középpályást könnyebb találni Spanyolországban, mint mondjuk gólbaszó Cé- vagy kreatív Marcelo-helyettest, de ilyen szintűt aligha.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 7., vasárnap 11:09

Santi írta:A whoscored szerint a gólhoz vezető hibája ellenére ő volt a 2. legjobbunk, az 1. meg Reguilón, az mondjuk nemtudom mi alapján, de rajtuk kívül csak Nacho érte még el a 7-es osztályzatot a többiek alatta.

https://www.whoscored.com/Matches/13284 ... eal-Madrid

4 Tackles, 2 Interceptions van a neve melett és annak ellenére, hogy a gólon kívül is voltak látványos elszórt labdái még ígyis 93.7%-os passzaránnyal zárt.
Érdekes, szabad szemmel nézve a meccset, nekem ettől több labdaszerzésnek és rosszabb passz aránynak tűnt elsőre. :hmmm:
Ott a második félidőre hozott kurva nagy klasszist, az elsőben halovány volt.
ToniKroos írta:Kedvelem, imádom, de most ő is full alibi. Nem Benzema a hibás mindenért, Kroosnak is csak az oldalpasszok mennek, ami szép, hogy így 95%-on passzol, de nem nagyon vagyunk vele előre. Sajnos ez szerintem már Lopetegui miatt van, aki a minimális kockázatvállalás helyett is a tuti labdatartást választja.
A passzjáték érdekes. Gyakorlatilag nincs támadásban elképzelésünk és nincs hova passzolnia. Adogatunk körbe, mint kéziben, aztán ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. október 7., vasárnap 10:33

Kedvelem, imádom, de most ő is full alibi. Nem Benzema a hibás mindenért, Kroosnak is csak az oldalpasszok mennek, ami szép, hogy így 95%-on passzol, de nem nagyon vagyunk vele előre. Sajnos ez szerintem már Lopetegui miatt van, aki a minimális kockázatvállalás helyett is a tuti labdatartást választja.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. október 3., szerda 10:34

A whoscored szerint a gólhoz vezető hibája ellenére ő volt a 2. legjobbunk, az 1. meg Reguilón, az mondjuk nemtudom mi alapján, de rajtuk kívül csak Nacho érte még el a 7-es osztályzatot a többiek alatta.

https://www.whoscored.com/Matches/13284 ... eal-Madrid

4 Tackles, 2 Interceptions van a neve melett és annak ellenére, hogy a gólon kívül is voltak látványos elszórt labdái még ígyis 93.7%-os passzaránnyal zárt.
Érdekes, szabad szemmel nézve a meccset, nekem ettől több labdaszerzésnek és rosszabb passz aránynak tűnt elsőre. :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 3., szerda 9:56

Kroos meg Varane ha nincs, kb fel sem ismertem volna a csapatot elsőre. Igazából ez a két ember nálam eléggé megtestesíti a madridi szemlélet azon felét, ami a kissé hideg, távolságtartó, klasszis profi, aki lenéz a csúcsról a sok prolira. :mrgreen:

A hibája mondjuk gáz volt, de 100 meccsenként egyszer ő is eltolhat valamit. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 3., szerda 9:50

Valaki latott statot, hogy hany labdat szerzett? Szerintem ennyit meg egy meccsen biztosan nem, masodik felidoben nagyon sokszor o szerezte vissza gyorsan a labdat. A passza ellenere o a jobbak koze tartozott. Csak, hat tarsak nelkul eleg nehez.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. október 3., szerda 9:02

Szögletei viszont még mindig olyanok, hogy ha Détári lenne az edzőnk bemenne és öltönybe berúgná.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. október 3., szerda 8:56

Szegény Toni biztos megunta, h hiába a Ft-os zsugak, nálunk senki sem lő belőle gólt, pl asensio az atma ellen. Ott mi labdát adott Kroos :ozil:

Úgyhogy most kipróbálta a másik irányba, hátha bejön
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3156
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. szeptember 30., vasárnap 7:52

Az idei szezon magasan legjobbja. A bukott meccseken is kiemelkedett, hihetetlen precíz, folyamatosan megjátszható, vedekezésben szerintem fejlődött, nagyon jól szabja a csapat ritmusat. Nem tudom láttam e valaha jobb passzjátékot kp-n.
A csapat motorja ő jelenleg.
A játékunk addig van rendben hogy ő elkéri és tovabbteszi. A tudomány általaban ez után fogy el. De előrébb már ő sem lehet ott.
Amit kevésnek érzek azok a távoli szabadrúgásai, szögletei, ezekből golunk nem volt idén, nem érzek benne elég veszélyt. Modric és Asensio jobban betekeri. A közeli szabadokbol viszont többet adnék neki.

:salute:

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. szeptember 19., szerda 19:56

Akkor mégiscsak igaz, én még lemaradtam valahol bruttó 10 millió környékén.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. szeptember 19., szerda 19:51

illgner írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ba-2658889

Maga a hír teljesen érdektelen, de az utolsó mondat számomra komolytalannak tűnik. Szerintem messze nem keres évi 20 milliót.
Ez így valóban nem pontos, mert bruttóban keres csak ennyit.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég