Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

kierkegaard
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. február 18., hétfő 20:10

Pont arra gondolok amit leírtál. A legkönnyebb szituációt válassza. Hátrapasszol vagy oldalra. Nem igazán látnám hogy vele haladna előre a támadás, már beindulásai sincsenek nagyon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 18., hétfő 18:30

Nálam az alibi = bújkál a labda elől, nem fut, nem teszi oda magát, mindig a legkönnyebben, és a leggyorsabban szabadulna a labdától.
Ezek közül Ceballosra egyik se igaz szerintem. Vagy nem tudom mire gondoltok, mint alibi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kierkegaard
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. február 18., hétfő 18:04

En eleg sok kiugratasra emlekszem, sot az egyik ilyenbol lett vegul gol. Abban viszont kerlonnan erttek egyet, hogy ceba hatalmas nagy alibi iden. En nagyon nagyon szeretem es ez nem az amit tud. Aki nezte az u21ben esetleg az elso szezonjaban mikor ket golt vagott, vagy amikor ugyan abban a szezonban tolta a barca ellen az pontosan tudja mire kepes.

Szerintem kicsit megtorték azzal, hogy padra raktak es zidane meg is alazta a 90perces cserevel, igy inkabb a biztosra megy. Hozzateszem sokszor is jatszattak teljesen szelen ahol egyertelmuen nem tud mit kezdeni.

Szerintem ha megkapja a kello bizalmat es jateklehetoseget akkor top3 kp lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 18., hétfő 17:39

Süti írta:Nem igazán értem, hogy a linkelt statokban mit kell nézni ha ezt megnézed

500 perccel kevesebbet játszott Dani, és mégis majdnem minden védelmi mutatóban jobb.
Kroos sose ilyen téren volt erős, nyilván nem fogja olyan tempóban olyan pontosan adogatni a labdát a spanyol, mint ő.

Viszont védelemben jobb. Ez hehe féle eyetesten is egyértelmű szerintem (de azért hoztam statokat biztos ami biztos. :mrgreen: ). Előre játékban is próbálkozik, elvégre az igazi posztja ott lenne, de ez Modric mögött nehéz.

Ja, és kapura is lényegesen veszélyesebb a németnél. Nem kérdés hogy jelenleg ki a jobb közülük, de hogy alibi lenne a spanyol, azt nagyon erősnek érzem.


És ha a küzdeni akarásban egyetértesz, akkor miért írtad hogy alibi?
Attól, mert küzd a játéka alibi. A whocoredon én csak megnéztem, hogy átlagban mit hoznak és szerelésben pl. Toni többet, de nem mérvadóan. (1.9-.16) deffense fülekre kell rámenni.

Előre játékban nem tudom mit próbálkozik Dani, de egy veszélyes kiugratására nem emlékszem idén nem, hogy gól passzra vagy kulcs passzra. De a lövéseiből is csak a Sevilla elleni csattanós kapufa maradt meg. Szóval nekem nem az kéne tőle, mint Kroostól, hanem egy sokkal direktebb kapura veszélyesebb játék. De ezt tegnap sem láttuk tőle, amikor Kroos és Casemiro végülis mögötte játszott és ő szabadabban mehetett előre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 18., hétfő 15:58

Nem igazán értem, hogy a linkelt statokban mit kell nézni ha ezt megnézed

500 perccel kevesebbet játszott Dani, és mégis majdnem minden védelmi mutatóban jobb.
Kroos sose ilyen téren volt erős, nyilván nem fogja olyan tempóban olyan pontosan adogatni a labdát a spanyol, mint ő.

Viszont védelemben jobb. Ez hehe féle eyetesten is egyértelmű szerintem (de azért hoztam statokat biztos ami biztos. :mrgreen: ). Előre játékban is próbálkozik, elvégre az igazi posztja ott lenne, de ez Modric mögött nehéz.

Ja, és kapura is lényegesen veszélyesebb a németnél. Nem kérdés hogy jelenleg ki a jobb közülük, de hogy alibi lenne a spanyol, azt nagyon erősnek érzem.


És ha a küzdeni akarásban egyetértesz, akkor miért írtad hogy alibi?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 18., hétfő 15:47

Süti írta:Onnan indítottad, hogy alibi, és semmi váratlan nincs a játékában. Ami mondjuk Krooséban sincs olyan sok, nem is ezért tartjuk.
Viszont "munkát" többet tesz bele a spanyol, sokkal több párharca van, sokkal több labdát szerez vissza csúszva mászva, szerelve.
Előre játékban pedig nem fog ebben a rendszerben többet hozzátenni, amíg Kroos helyén játszik.
Olyan dinamikája meg nyilván nem lesz 1 év után pl. Modriccal, mint Kroosnak, aki évek óta mellette van.
Ceballos
Kroos
A statisztika nem éppen azt mutatja, hogy mennyivel többet szerel vagy ütközik. Az meg szerintem, hogy a német gyorsabban és jobban forgatja a csapatot nem kérdés, ergo sebességben jobb. Pont ezért hiányolom Ceballostól, hogy ő másban legyen nála jobb, de abban sem az.

A küzdeni akarásban mondjuk egyetértek, de az így van rendjén, neki kell leküzdeni Tonit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 18., hétfő 15:10

Onnan indítottad, hogy alibi, és semmi váratlan nincs a játékában. Ami mondjuk Krooséban sincs olyan sok, nem is ezért tartjuk.
Viszont "munkát" többet tesz bele a spanyol, sokkal több párharca van, sokkal több labdát szerez vissza csúszva mászva, szerelve.
Előre játékban pedig nem fog ebben a rendszerben többet hozzátenni, amíg Kroos helyén játszik.
Olyan dinamikája meg nyilván nem lesz 1 év után pl. Modriccal, mint Kroosnak, aki évek óta mellette van.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 18., hétfő 15:03

Olvasd el, hogy honnét indult. Ceballosba egyelőre ugyanazt látom, mint Asensioban, azzal a különbséggel, hogy ő szerencsére az akaratából nem veszített, de túl sokat nem tesz hozzá a játékhoz. Pedig dinamikusan indult és azt vártam tőle, hogy ő majd gólra törőbben játszik a középpályán, de ez nem igazán jött össze.

Btw. tudom, hogy Toni se az a típus, de mintha ő idén jobban odaérne a kapu elé. Bár szerintem ez is kevés és jó lenne, ha lenne egy ilyen középpályásunk is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 18., hétfő 15:01

Nem ezt írta, de nem is focizik lassabban, pláne nem 2 fokozattal.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 18., hétfő 14:50

Jim írta:
Kerlon írta: Nem, de 2 sebességgel gyorsabban tud focizni, mint Ceballos.
semmivel sem lassabb Ceba, mint Kroos...
más ha egymás mellett játszanak, mintha egymás helyett
ha a posztján van játszatva a spanyol, jó teljesítményt nyújt :salute:
Tehát szerinted Ceballos olyan jó, mint Toni Kroos. :hmmm: :ozil:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 18., hétfő 13:59

Kerlon írta: Nem, de 2 sebességgel gyorsabban tud focizni, mint Ceballos.
semmivel sem lassabb Ceba, mint Kroos...
más ha egymás mellett játszanak, mintha egymás helyett
ha a posztján van játszatva a spanyol, jó teljesítményt nyújt :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 18., hétfő 7:39

rashidm írta:
Kerlon írta:Ceballos egyelőre totál alibi és fiatalsága ellenére semmi váratlan nincs a játékában.
Mondjuk Kroos se a váratlan mintapéldája.
Nem, de 2 sebességgel gyorsabban tud focizni, mint Ceballos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 17., vasárnap 22:20

Nem is kell neki, ő a stabil alapjáték kialakításának alapköve..de ez edzői felfogás, társak és persze szeméyles forma és motiváltság kérdése is.. Solari nekem ezért nem tetszik csak, nem látom a törekvést a stabil kps alapjátékra, nekem az nagyon kéne egy domináns csapathoz.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 17., vasárnap 22:17

Kerlon írta:Ceballos egyelőre totál alibi és fiatalsága ellenére semmi váratlan nincs a játékában.
Mondjuk Kroos se a váratlan mintapéldája.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 17., vasárnap 20:44

Jim írta:
BBeno írta:asszem 70% os passzpontosság magáért beszél. kipurcant. levante ellen pihizzen aztán minden oké lesz
Ceballos a helyén érzi magát a legjobban
be kell dobni a spanyolt pár meccsre
Ceballos egyelőre totál alibi és fiatalsága ellenére semmi váratlan nincs a játékában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 17., vasárnap 19:32

BBeno írta:asszem 70% os passzpontosság magáért beszél. kipurcant. levante ellen pihizzen aztán minden oké lesz
Ceballos a helyén érzi magát a legjobban
be kell dobni a spanyolt pár meccsre

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. február 17., vasárnap 14:06

BBeno írta:asszem 70% os passzpontosság magáért beszél. kipurcant. levante ellen pihizzen aztán minden oké lesz
a passzpontosság is óriási probléma, de ahogy folyton visszavesz, lassít, egy csomó szituban egyszerűen felesleges fék

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 17., vasárnap 14:05

asszem 70% os passzpontosság magáért beszél. kipurcant. levante ellen pihizzen aztán minden oké lesz
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. február 17., vasárnap 14:02

borzasztó. ha pályán van, megöli a ritmusunkat, és a középpályát

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. február 17., vasárnap 13:59

K.va gyenge mostanában. Ültetném le a padra pár meccsre az biztos. Nem értem ma miért nem lett lehozva :(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég